Po czym poznać że za dużo grasz w Stalkera ?

Tutaj dyskutujemy w tematach, które nie pasują do żadnej części S.T.A.L.K.E.R.'a.
Regulamin forum
Chcesz zadać pytanie lub masz problem? Napisz w tym dziale, a Twój temat na pewno zostanie usunięty.

Postprzez Bartas w 23 Cze 2008, 21:32

Ja za to podnosiłem kamienie z ziemi i rzucałem je przed siebie, sprawdzając, czy w okolicy nie ma anomalii

Niezła schiza xD Mi jedynie zdarzyło się powiedzieć "ale grafa" idąc przez las:P Po czym też walnąłem się w łeb xD
Image
Bo inne horror-mody to chu*nia...
Wyjdzie jak go skończę
Awatar użytkownika
Bartas
Stalker

Posty: 189
Dołączenie: 21 Paź 2007, 19:13
Ostatnio był: 24 Cze 2011, 19:07
Miejscowość: Dolina Mroku
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Gauss Gun
Kozaki: 2

Reklamy Google

Postprzez Polski zolnierz w 23 Cze 2008, 22:59

Mi też kiedyś przypadła wena zrobic kombinezon stalkera...tylko zastanawiam się z czego ?
Teraz kumpel kupił se ostatnio kurtke...gdyby miała kaptur to identyko co do Stalkera...
"Prawda wyłania się tak samo niespodziewanie jak deszcz popromienny Czarnobyla"
Awatar użytkownika
Polski zolnierz
Tropiciel

Posty: 376
Dołączenie: 01 Sie 2007, 13:59
Ostatnio był: 04 Kwi 2011, 09:37
Miejscowość: Łódź
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 1

Postprzez dorian w 24 Cze 2008, 11:17

Oj wymyślają tu co poniektórzy...
Ja ostatnio patrzę przed siebie i myślę: niezły Depth of field, czyli efekt rozmycia w oddali. Zupełnie jak w Sky4ce Graphics...
Tyle, że wcześniej walnąłem parę browarów...
:P

dorian
Wygnany z Zony

Posty: 1408
Dołączenie: 11 Lut 2008, 16:02
Ostatnio był: 11 Mar 2020, 20:52
Miejscowość: W-wa
Frakcja: Zombie
Kozaki: 244

Postprzez Crisu w 24 Cze 2008, 11:34

Akcja z grafiką... Też coś takiego miałem, nawet dwa razy.
Ale nie przez nadmierną grę, a przez porównanie świata realnego do grafiki z gier.

Raz. Idę sobie nad Wartą (taka rzeka) i spoglądam zza gałęzi na słoneczko.
Pierwsza myśl, coś w stylu "Taa... Fajne Sun Beams" czyli te promienie słońca np. zza trawy itp. Skojarzenie ogólne, bardziej jednak z Crysisem.

Drugi przypadek w chacie. Panował mały remont toteż w nocy żeby skoczyć do klopa musiałem ratować się latarką w mojej Nokii N70, gdyż na podłodze porozstawiane zostały różne fanty. No to sobie idę przez całą chawirę i ruszając eNką na boki doświadczyłem pięknego oświetlenia dynamicznego, tutaj skojarzył się Stalker w X18.

Oczywiście nie biję się po głowie. W obu przypadkach na twarzy pojawił się uśmieszek.

Ale żeby łazić po krzakach w poszukiwaniu artefaków?
Widać niektórzy mają niezłego dilera...
"Дай мне мой респект, не больше не меньше."
Awatar użytkownika
Crisu
Legenda

Posty: 1402
Dołączenie: 05 Paź 2007, 20:16
Ostatnio był: 26 Sty 2017, 10:51
Kozaki: 47

Postprzez popo w 24 Cze 2008, 13:44

Kilka dni temu pożyczyłem kumplowi Stalkera, a wczoraj byliśmy na jakimś piwku. No więc idę i idę niby wszystko w porządku, a nagle tak mną zakręciło, że aż nie wiedziałem co się dzieje. Jak myślicie co na to mój dosyć wcięty ziomek? "He he widzę, że poznałeś działanie nowej anomalii "chmielna burza" he he" . Myślałem, że nie wyrobie :d .

P.S.
Widać niektórzy mają niezłego dilera...

Może miał lekcje z panią sztuką.
W moich kręgach już wielu odpadło.
Awatar użytkownika
popo
Stalker

Posty: 84
Dołączenie: 25 Lis 2007, 13:49
Ostatnio był: 29 Sie 2008, 23:21
Miejscowość: Bronx wita
Kozaki: 0

Postprzez Polski zolnierz w 24 Cze 2008, 16:01

Nie no rozwalił mnie tekst o chmielnej anomalii xP... CRISTO, a jakąś pijawe spotkałeś wtedy :P ? Ten temat pokazuje jak bardzo człowiek potrafi wniknąc w gre...eee raczej jak gra w niego.
"Prawda wyłania się tak samo niespodziewanie jak deszcz popromienny Czarnobyla"
Awatar użytkownika
Polski zolnierz
Tropiciel

Posty: 376
Dołączenie: 01 Sie 2007, 13:59
Ostatnio był: 04 Kwi 2011, 09:37
Miejscowość: Łódź
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 1

Postprzez Karzeł w 26 Cze 2008, 08:58

Kiedyś chodziłem po opuszczonej hali sportowej. Pod zrujnowaną ścianą znalazłem z kumplami skrzynkę. Skrzynka wyglądała prawie jak ta z S.T.A.L.K.E.R'a. Mój odruch był oczywisty.

-Oja... skrytka jakiegoś stalkera. Ciekawe czy są tam jakieś artefakty.

Po tych słowach zaczołem się śmiać sam z siebie. A co do skrzynki, była pusta.
Ręka , która daje , ma wiele przyjaciół
Awatar użytkownika
Karzeł
Kot

Posty: 44
Dołączenie: 20 Kwi 2008, 22:05
Ostatnio był: 01 Lis 2008, 10:27
Miejscowość: Bar ,,100 radów"
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 0

Postprzez CLEAR SKYline w 16 Sie 2008, 09:03

Jakoś na początku wakacji miałem chorobę popromienną, a raczej coś, co przypomina ją objawami: gorączka, wymioty. To zapewne od młucenia w STALKA 12h na dobę, bo po 3 dniach mnie póściło, a teraz dodatkowo noszę się z zamiarem zakupu PDA.
ImageImage
11% graczy uważa że najważniejsza jest grywalność, jeśli należysz do tych 89% dla których ważniejsza jest grafika to p...l się.
Awatar użytkownika
CLEAR SKYline
Łowca

Posty: 464
Dołączenie: 13 Lis 2007, 21:07
Ostatnio był: 29 Sty 2013, 15:25
Miejscowość: 3OHA -> БAP -> APEHA
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Black Kite
Kozaki: 1

Postprzez Darth ReX w 16 Sie 2008, 11:14

Może to nie do końca na temat, ale ostatnio siedząc u wujka wziąłem do ręki gazetę. Temat główny - 60-lecie jakiegoś zespołu piłkarskiego Ligi Okręgowej. Jednym z zasłużonych piłkarzy tego zespołu jest... Zdzisław Sidorowicz. Omal nie spadłem z krzesła.
Awatar użytkownika
Darth ReX
Redaktor

Posty: 2050
Dołączenie: 08 Lut 2008, 17:27
Ostatnio był: 14 Cze 2024, 18:14
Kozaki: 224

Postprzez Vipper w 16 Sie 2008, 21:45

No to u mnie na wsi są dwa psy, nie uwierzycie jak mają na imię.
Duch i Kieł.
Są to dopiero szczeniaki.
Awatar użytkownika
Vipper
Stalker

Posty: 55
Dołączenie: 07 Sie 2008, 01:20
Ostatnio był: 03 Wrz 2008, 06:14
Miejscowość: Zona
Kozaki: 0

Postprzez HollowVooDoo w 16 Sie 2008, 22:36

Hmm, no tak. Ja ostatnio siedze na balkonie i patrze o zachdozie słońca(ostatnio jak deszcz nie padał) na blok. Mówię sobie w myślach jak STALKER, cienie jak w stalkerze. Do tego dochodzą jeszcze coś takiego jak odgłosy utty jak idę spać, czy piosenki gitarowe, czy parużijobrau po rusku. ;)
Awatar użytkownika
HollowVooDoo
Tropiciel

Posty: 207
Dołączenie: 20 Lip 2008, 22:09
Ostatnio był: 11 Lip 2021, 21:50
Miejscowość: Zona,Wysypisko
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 9

Postprzez Polski zolnierz w 17 Sie 2008, 00:04

Ostatnio (w nocy z 15 na 16 sierpnia) śpie sobie..nagle sie budzę o 4 rano. Patrze burza jak cholera (to te słyna burza nad całą Polską) naliczyłem 7 uderzeń na 10 sekund. Tak se patrze słucham i mówie sam do siebie: Ale ku**a blowout!. Po czym pitolnołem sie w łeb i zaczołem sie śmiac...ah stalker :P
PS: W TVN'ie bredzą wszyscy mówia tylko o Śląsku, Lubelskim i krakowie, że wielka burza tam było, jacy to biedni i w ogóle. Fakt faktem naprawde biedni ci ludzie, stracili domy, wywrócił sie autokar. Coś około 150 domów zniszczonych...ale kur co za brednia, że oni najbardziej poszkodowani...popatrzcie w necie i TVP Info. Moje Miasto i Województwo: Łódzkie to ma najgorszą statystykę w Polsce tej nocy: ok.-360 zniszczonych domów, ok.-100 rannych i jeden 23-letni chłopak porażony prądem z słupa trakcji elektryczniej która na niego spadła...efekt taki i wniosek ten sam od lat. Łódź wszyscy olewają bo ta kuwa Wawka blisko. Do wawakiów nie mam nic, ale ten kuwa TVN mnie wpienia!
PS2: Sry za bluzgi, emocje :P
"Prawda wyłania się tak samo niespodziewanie jak deszcz popromienny Czarnobyla"
Awatar użytkownika
Polski zolnierz
Tropiciel

Posty: 376
Dołączenie: 01 Sie 2007, 13:59
Ostatnio był: 04 Kwi 2011, 09:37
Miejscowość: Łódź
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 1

PoprzedniaNastępna

Powróć do Ogólna dyskusja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości