To, co w S.T.A.L.K.E.R.'ze kochamy

Tutaj dyskutujemy w tematach, które nie pasują do żadnej części S.T.A.L.K.E.R.'a.
Regulamin forum
Chcesz zadać pytanie lub masz problem? Napisz w tym dziale, a Twój temat na pewno zostanie usunięty.

Re: To, co w stalkerze kochamy

Postprzez Danio1313 w 28 Paź 2009, 20:50

Klimat. I groza. Idę sobie z Dziczy do Baru. Jestem prawie przy wyjściu z Dziczy, a tu nagle Pijawa!!! Spiep... Uciekałem z tamtąd tak szybko, że mnie nie dogoniła (ale niewiele brakowało) .
Image
Awatar użytkownika
Danio1313
Kot

Posty: 27
Dołączenie: 26 Maj 2009, 19:52
Ostatnio był: 11 Lip 2017, 09:16
Miejscowość: Laboratorium X18
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1

Reklamy Google

Re: To, co w stalkerze kochamy

Postprzez Rusznikarz w 28 Paź 2009, 21:34

W stalkerze kocham klimat (misja w X-18 lepsza niż filmy grozy), swobodę większa niż w innych FPSach (możliwość wykonania misji kiedy się chce, oraz możliwość wrócenia do wcześniejszych lokacji a nie narzucenie ciągłego biegania do przodu przez kolejna levele) , broń (wreszcie kałachy a nie badziewie z Emek) i odgłosy gdy idzie się samemu po zonie i słyszy się okrzyki i strzały stalkera próbującego ocalić swe życie a chwile potem wrzask nieznanego mutanta który złowił swoja ofiarę (hmm to pasuje do klimatu, wiec klimat, klimat, klimat i jeszcze raz klimat ). Chwała
tym którzy wpadli na pomysł stworzenia S.T.A.L.K.E.R.'a i tym którzy go stworzyli.

Kolejka :wódka: dla wszystkich stalkerów.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
89% graczy uważa że najważniejsza jest grafika.
Jeśli należysz do tych 11% wklej to do podpisu.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Image
Awatar użytkownika
Rusznikarz
Kot

Posty: 27
Dołączenie: 30 Mar 2009, 08:02
Ostatnio był: 05 Paź 2015, 15:47
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: SGI 5k
Kozaki: 2

Re: To, co w stalkerze kochamy

Postprzez Rajek w 28 Paź 2009, 22:37

Klimat i niezależność - to przede wszystkim.
A do tego Siedorowicza :D:D
I jakby nie patrzeć, to za każdym razem przechodze tego stalkera w inny sposób, odkrywam nowe tereny itp. To nie jest gra którą się przechodzi raz i odkłada.
No i Stalkerów grających przy ognisku, to jest dopiero klimat.
No i wódę Kozak xD

Pozdrawiam
Rajek
Awatar użytkownika
Rajek
Kot

Posty: 25
Dołączenie: 18 Paź 2009, 19:14
Ostatnio był: 26 Kwi 2014, 22:15
Miejscowość: Orzysz
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: SGI 5k
Kozaki: 0

Re: To, co w stalkerze kochamy

Postprzez Czaro w 28 Paź 2009, 23:26

Stalkera kocham, podobnie jak wielu forumowiczów, za klimat. W żadnej innej grze nie doświadczymy tego samego :wink:.

Myślący przeciwnicy, różnorakie questy (zarówno główne jak i poboczne). Gry nie da się przejść na raz, co w dzisiejszych czasach jest dużym atutem (wnerwiają mnie gry, które przechodzi się po trzech dniach grania, a tychże jest coraz więcej).

Frakcje prowadzące odwieczną wojnę są odzwierciedleniem ponurej rzeczywistości, w której o wszystko trzeba walczyć.

Bronie mogłyby mieć realne nazwy i być lepiej wykonane, ale i tak jest nieźle.

Na mieszankę szczegółów (tych ważniejszych i tych mniej) zwanych klimatem, w dużym stopniu wpływają postacie towarzyszące Naznaczonemu w różnych etapach rozgrywki.

Wreszcie najważniejsza rzecz, czyli promieniowanie i jego skutki. Mutatny żądne krwi, anomalie, które są w stanie zabić nawet najlepiej przygotowanego stalkera...

To tylko krótkie podsumowanie gry zwanej S.T.A.L.K.E.R.
Wszystkiego nie da się w pełni opisać, poprostu trzeba zagrać :wink:
Lepiej milczeć, narażając się na podejrzenie o głupotę, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości.
Czaro
Weteran

Posty: 558
Dołączenie: 18 Wrz 2008, 18:34
Ostatnio był: 15 Mar 2018, 22:14
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 24

Re: To, co w stalkerze kochamy

Postprzez utak3r w 12 Lis 2009, 13:52

Za to, że jak pierwszy raz byłem w X18 (oczywiście grałem w nocy...) i zobaczyłem skrzynki pod sufitem, pomyślałem "kolejny bug" i sięgnąłem do F12... nie dosięgnąłem, bo mało z fotela nie spadłem ;)
Za to, że po trudach kolejnej misji można pójść do baru i odsapnąć, usiąść przy ognisku, posłuchać tych ckliwych balladek na gitarze, czy poopowiadać dowcipy o stalkerach. Za w miarę realistyczny model obrażeń, to samo z bronią i amunicją. Za duży jak na FPSa poziom swobody, za to, że nie da się poznać Zony za jednym przejściem... za to, że misji pobocznych jest sporo i nie można narzekać na nudę.
No i w końcu za całą fabułę, która w SoC jest przedniej klasy. Na końcu, że faktycznie czuć tutaj nasz wschodnioeuropejski klimat, jesteśmy tu w domu.
Image
Awatar użytkownika
utak3r
Modder

Posty: 2200
Dołączenie: 11 Lis 2009, 18:15
Ostatnio był: 31 Lip 2023, 16:01
Miejscowość: Szczecin
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 376

Re: To, co w stalkerze kochamy

Postprzez djcycu w 12 Lis 2009, 15:30

Za klimat ;) zawsze interesowalem sie czarnobylem a ta gra mnie powalila :) az glupio sie przyznac ale przygoda ze stalkerem wciaz odbija sie na wszystkich moich wspomnieniach :) tej nocy kiedy w to zagralem poczulem cos czego nigdy juz nie poczuje :)
Szczegółowe mapy do S.T.A.L.K.E.R Zew Prypeci

In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti. Amen
Awatar użytkownika
djcycu
Monolit

Posty: 3533
Dołączenie: 17 Wrz 2009, 16:38
Ostatnio był: 12 Sty 2021, 21:51
Miejscowość: "Łosiek"
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 775

Re: To, co w stalkerze kochamy

Postprzez Kontroler w 15 Lis 2009, 15:57

Klimat ,klimat i jeszcze raz klimat to potęgi setnej. To jest największy atut tej gry. Żadna gra nie potrafiła przykuć mnie na tak długie godziny do monitora komputera : D
Awatar użytkownika
Kontroler
Ekspert

Posty: 780
Dołączenie: 11 Lis 2009, 21:29
Ostatnio był: 24 Paź 2022, 10:53
Miejscowość: Świebodzin
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Fast-shooting Akm 74/2
Kozaki: 131

Re: To, co w stalkerze kochamy

Postprzez onilox w 25 Lis 2009, 18:14

Za to że kiedy grałem w Sciankera to po raz pierwszy sie wystraszyłem po bardzo długim czasie przygód z grami komputerowymi,
Za klimat,
Za :wódka:
Za hedszoty,
Za pijaweczki ;**
onilox
Kot

Posty: 1
Dołączenie: 24 Lis 2009, 18:50
Ostatnio był: 07 Gru 2009, 20:35
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: RP-74
Kozaki: 0

Re: To, co w stalkerze kochamy

Postprzez Alias w 25 Lis 2009, 22:36

Za co kocham Stalkera ??? Napewno za to że mimo wielu błędów w grze czuję się wolny. Mam swobodę której nie spotyka się w wielu nowych grach. Druga sprawa to to że mogę w pewien sposób utożsamić się z bohaterem. mogę wpływać na to z kim wypiję :wódka: a kogo poślę do piachu. Klimat ... to se może być umiarkowany :D w stalkerze czuć to coś co zatrzymuje cię przy ognisku gdzie czujesz się dobrze a w nocy strach ci chodzić po lesie.
A właśnie, to mój pierwszy post
witam wszystkich
Alias
Awatar użytkownika
Alias
Kot

Posty: 1
Dołączenie: 24 Lis 2009, 16:30
Ostatnio był: 06 Sty 2010, 17:44
Miejscowość: Zona
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Storming Obokan
Kozaki: 0

Re: To, co w stalkerze kochamy

Postprzez ptgt w 30 Lis 2009, 00:51

Klimat, odgłosy wycia w nocy no i za Mirosława Utte :D
ptgt
Kot

Posty: 3
Dołączenie: 30 Mar 2009, 20:02
Ostatnio był: 12 Cze 2014, 01:51
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: "Tunder" 5.45
Kozaki: 0

Re: To, co w stalkerze kochamy

Postprzez Macho w 07 Gru 2009, 20:48

ja uwielbiam stalkera cień czarnobyla ponieważ odbywa się to w czarnobylu i w jego rejonach do tego spoko grafa i fabuła i zarąbiste odgłosy j
Awatar użytkownika
Macho
Kot

Posty: 7
Dołączenie: 07 Gru 2009, 00:00
Ostatnio był: 05 Lut 2010, 00:24
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2U Special
Kozaki: 0

Re: To, co w stalkerze kochamy

Postprzez Sony95 w 08 Gru 2009, 15:45

Stalkera uwielbiam z wielu powodów a mianowicie z tego że jest tam wolnosc nie chodzi mi o frakcje ino o tereny w stalkerze morzesz chodzici gdzie ci sie to podoba i wracaci sie z plansz do plansz no z wzjątkiem elektrowni :wink:
Awatar użytkownika
Sony95
Stalker

Posty: 113
Dołączenie: 07 Gru 2009, 16:43
Ostatnio był: 04 Kwi 2024, 17:39
Miejscowość: Dąbrowa Górnicza
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: SVUmk2
Kozaki: 18

PoprzedniaNastępna

Powróć do Ogólna dyskusja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość