S.T.A.L.K.E.R. 2 - Temat ogólny

Tutaj dyskutujemy w tematach, które nie pasują do żadnej części S.T.A.L.K.E.R.'a.
Regulamin forum
Chcesz zadać pytanie lub masz problem? Napisz w tym dziale, a Twój temat na pewno zostanie usunięty.

Re: S.T.A.L.K.E.R. 2 - Temat ogólny

Postprzez jongwa w 29 Mar 2011, 19:44

Może ze STALKEREM 2 to chodziło o CN? W sumie jest to druga część :)
"Мудрый человек однажды сказал: Тот, кто находится в состоянии войны с любовью к другим, это будет поражение врага я был ведущих войну, чтобы защитить семью защитить свой ​​дом-метро. Мы победили..."
Image

jongwa
Wygnany z Zony

Posty: 51
Dołączenie: 07 Paź 2010, 09:25
Ostatnio był: 10 Kwi 2011, 13:55
Miejscowość: Okolice Tomaszowa Lubelskiego
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: SPSA14
Kozaki: -2

Reklamy Google

Re: S.T.A.L.K.E.R. 2 - Temat ogólny

Postprzez PMG w 29 Mar 2011, 19:46

szm napisał(a):Sory, ale nie widzę tego... :facepalm:


Wiesz, że sobie jaja robię :wink: . Oczywiście, że S.T.A.L.K.E.R. bez Zony i rosyjskiego klimatu nie byłby tą samą grą.

Jongwa - nie sądzę. Może S.T.A.L.K.E.R. 2 będzie miał jakiś "tytuł"?
Awatar użytkownika
PMG
Redaktor

Posty: 376
Dołączenie: 12 Gru 2010, 10:30
Ostatnio był: 01 Sie 2024, 15:05
Frakcja: Zombie
Ulubiona broń: Viper 5 9x18
Kozaki: 127

Re: S.T.A.L.K.E.R. 2 - Temat ogólny

Postprzez k4r00 w 29 Mar 2011, 19:56

Czyste Niebo było dodatkiem/niezależną częścią. Tak samo jak CoP. STALKER 2 to będzie właściwa kontynuacja.
Suck the tears of my dick, you ugly mud-fuckers!
Awatar użytkownika
k4r00
Ekspert

Posty: 740
Dołączenie: 30 Wrz 2010, 00:07
Ostatnio był: 02 Kwi 2015, 16:55
Miejscowość: Miasto prywatne
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 160

Re: S.T.A.L.K.E.R. 2 - Temat ogólny

Postprzez impulse_101 w 29 Mar 2011, 21:21

Odnośnie pojazdów to myślę ze raczej byłyby fajne jako fragment misji i tylko wtedy mogli byśmy je wykorzystywać (np jedziemy na pace kamaza i musimy się obstrzeliwać od atakujących mutantów) chyba ze twórcy na tyle odpicują nowy engine ze będzie można zastosować jakieś autka. W takim far cry'u 2 wcale one nie przeszkadzały, wręcz przeciwnie były idealne do całej rozgrywki. My mamy wyobrażenie zony z silnika Xray gdzie te samochody są delikatnie mówiąc dość kontrowersyjne dlatego część fanów raczej sceptycznie podchodzi do tego pomysłu.

Z chęcią zobaczyłbym tez taki exoszkielet w postaci maszyny kroczącej zasilany bateriami gaussa, cos jakby z te łaziki z avatara. Można by stosować go przy samym NPP w ekstremalnych warunkach (kradzież prętów paliwowych reaktora) i do walki z przeważającą ilością wrogów (np kilka chimer).
Image
Awatar użytkownika
impulse_101
Legenda

Posty: 1305
Dołączenie: 20 Sty 2009, 16:47
Ostatnio był: 08 Lut 2020, 16:44
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Viper 5
Kozaki: 275

Re: S.T.A.L.K.E.R. 2 - Temat ogólny

Postprzez Iceformen w 29 Mar 2011, 21:39

Lub jak pewien użytkownik w tym temacie zasugerował że pojazdy zastąpią przewodników i będą służyć w ten sposób. Pokrywało by to się fabularnie ponieważ jak wiemy Azot i Kardan pracują nad budową takowego pojazdu. Moim zdaniem Stalker Cień Czarnobyla , Czyste Niebo oraz Zew Prypeci ja traktuje jako jedną część złożoną z paru partów tak jakby, a Stalker 2 będzie już ogólną kontynuacją bez żadnych partów.

Były w tym temacie przytoczone tematy lokacji więc przyczepię się uzbrojenia i ekwipunku. Przez wszystkie części dostawialiśmy niemal że cały czas takie same środki do eksterminacji przeciwieństw zony z małym smaczkiem jakim są ulepszenia u techników. Nie mówię że moim zdaniem uzbrojenie z poprzednich odsłon jest do dupy nie jest ok mi chodzi o to aby dodać powiew świeżości nowe bronie pancerze.Stalker 2 będzie bazował na endingu zewu notabene wydaje mi się że Włóczęga może mieć większe znaczenie niż się nam wydaję mam wrażenie że w dwójce poznamy jego stworzoną frakcje i jego cele.

Wydaje mi się że dobrze potoczą fabułę a ja nie mogę się tego doczekać po przez 3 częsci stalkera kilka wątków fabularnych zostało nie wyjaśnionych i tu wkracza dwójeczka. Do premiery długo a ja już bym chciał screena z wstępnej fazy gry zobaczyć. Po prostu jestem ciekaw jak będzie wyglądał nowy Stalker graficznie bo oprawa graficzna to kluczowy element klimatu który ta gra ma i musi mieć!
Depressive Black Metal
Iceformen
Stalker

Posty: 106
Dołączenie: 27 Sty 2011, 13:48
Ostatnio był: 27 Mar 2016, 14:45
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 17

Re: S.T.A.L.K.E.R. 2 - Temat ogólny

Postprzez Michu w 30 Mar 2011, 02:04

Czy ktoś tutaj tak jak ja czeka na ową część? Tzn wiem że większość podchodzi do tego sceptycznie ale ja za cholerę się nie mogę doczekać, jak to wszystko będzie wyglądało. Pre-order a może i kolekcjonerkę sobie kupię.
Od kilku lat gry mnie tak nie jarają jak to bywało za czasów dzieciństwa, ale jak tylko sobie wyobrażam że tworzą Stalkera 2 to jizz in my pants :E

A tak poza tym na Facebooku dodali nowego artwork'a, tyle że w kiczowej rozdzielczości. Widział już to ktoś kiedyś czy to nowa praca?
Image

Za ten post Michu otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Igi07.
Awatar użytkownika
Michu
Very Important Stalker

Posty: 1557
Dołączenie: 10 Lip 2007, 00:34
Ostatnio był: 30 Cze 2024, 22:02
Miejscowość: Jelenia Góra
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 131

Re: S.T.A.L.K.E.R. 2 - Temat ogólny

Postprzez Touchdown w 30 Mar 2011, 08:29

Czekam z niecierpliwością, zdecydowanie. Szczerze mówiąc nawet nie podchodzę do tego sceptycznie czy z rezerwą. To stalker. Jak dotąd żadna część mnie nie zawiodła, a wręcz przeciwnie, każda kolejna jest coraz lepsza. Wystarczy żeby GSC utrzymało tą tendencję i będę zadowolony, a jeśli przy okazji się okaże, że będzie to znaczący krok na przód to tylko lepiej.

A propos arta, nie widziałem go, ale pewnie nie jest nowy. To w sumie bez znaczenia, art to art. Wypatruję wyłącznie tego co będzie in-game.

Za ten post Touchdown otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive jongwa.
Awatar użytkownika
Touchdown
Retired

Posty: 1060
Dołączenie: 07 Maj 2005, 14:01
Ostatnio był: 29 Maj 2015, 17:06
Kozaki: 26

Re: S.T.A.L.K.E.R. 2 - Temat ogólny

Postprzez atikabubu w 30 Mar 2011, 08:32

Wygląda jak okładka książki. :P
Na skriny z gry musimy trochę poczekać... Nawet moje źródła nic nie mają. :E

:

Łomatko i córko!
Touchdown! :E
Wczoraj MC zaczął shoutować, caleb wrócił od Niemców... Co tu się dzieje :E
Fiat justitia ruat caelum
W10 x64 / Ryzen 3600 4.2 GHz/ Gigabyte GTX 1070 / 16 GB DDR 4
Pierwszy opek/ LA Persona (Firefox) / Hińskie bajki obejrzane
Awatar użytkownika
atikabubu
Very Important Stalker

Posty: 1459
Dołączenie: 23 Lut 2008, 13:10
Ostatnio był: 27 Sie 2024, 19:15
Miejscowość: Zajebista
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: RP-74
Kozaki: 569

Re: S.T.A.L.K.E.R. 2 - Temat ogólny

Postprzez jongwa w 30 Mar 2011, 10:43

Ja też czekam z nieciepliwością na tę gre. To będzie oficialna okładka co Michu podał?
MCaleb i Tochdown, Quinn wrócił... Co to się dzieje?

Uwagi moderatora:

Coś o czym nie masz pojęcia.
"Мудрый человек однажды сказал: Тот, кто находится в состоянии войны с любовью к другим, это будет поражение врага я был ведущих войну, чтобы защитить семью защитить свой ​​дом-метро. Мы победили..."
Image

jongwa
Wygnany z Zony

Posty: 51
Dołączenie: 07 Paź 2010, 09:25
Ostatnio był: 10 Kwi 2011, 13:55
Miejscowość: Okolice Tomaszowa Lubelskiego
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: SPSA14
Kozaki: -2

Re: S.T.A.L.K.E.R. 2 - Temat ogólny

Postprzez Szpagin w 30 Mar 2011, 15:59

Widziałem tego arta jeszcze w paczce z conceptami z SoC albo CS, na pewno nowy nie jest.
Image
Awatar użytkownika
Szpagin
Legenda

Posty: 1187
Dołączenie: 26 Wrz 2009, 11:39
Ostatnio był: 15 Gru 2021, 23:24
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 238

Re: S.T.A.L.K.E.R. 2 - Temat ogólny

Postprzez paintball_0 w 31 Mar 2011, 09:36

Myślę, że to artwork z CS, ale głowy nie dam. W każdym razie nie jest nowy i nie wygląda mi na CoP. Macie tutaj lepszą rozdzielczość, choć obrazek jest nieco przycięty od góry, ale szerszy po bokach: KLIK

Stalker miał wiele niedoróbek, dodatki miały tylko tę wadę, że nie można ich było łatwo połączyć w całość (co- jak wiadomo- próbują osiągnąć niektórzy moderzy). Według mnie Stalker 2 będzie nową wizją Zony. Lokacje będą podobne tylko z nazwy i charakterystycznych budynków. Będzie dokładnie tym, czym SoC miał być od początku (mam nadzieję), plus nowe pomysły.

A i jeszcze liczę, że nowy interface będzie podobny do tego z Narodnej Soljanki: mapa, liczniki zdrowia, napromieniowania, amunicji itp itd będą się znajdować w PDA, a to pda- to już mój osobisty pomysł, na który wpadłem pod natchnieniem Fallouta 3, Metro 2033 Dead Space i Shattered Horizon- będziemy mieli na lewym przedramieniu. Bardzo nie lubię wirtualnego HUDa, który nie istnieje w świecie realnym, tylko jest "przyklejony" do monitora. Rozumiem wyświetlacz na hełmie, albo jakieś okulary czy gogle, jak w FEAR, albo Crysis, ale wolałbym coś bardziej namacalnego, mniej Sci-Fi. I fajnie by było, gdyby dało się sprawdzić aktualny czas z zegarka windowsa. ;)
Awatar użytkownika
paintball_0
Legenda

Posty: 1285
Dołączenie: 18 Wrz 2008, 15:12
Ostatnio był: 30 Sty 2017, 23:03
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2U Special
Kozaki: 184

Re: S.T.A.L.K.E.R. 2 - Temat ogólny

Postprzez Hajer w 31 Mar 2011, 14:06

Tak, to jest artwork z CS, na oficjalnej stronie znalazłem identyczny obrazek. A co do PDA na ramieniu hmmm, niee, dziwnie by to wyglądało (znaczy na egzo owszem ale na reszcie stanowczo nie). Można by zapożyczyć pomysł z Metra gdzie po przytrzymaniu "T" Artem patrzy się na zegarek, bohater Stalkera mógłby w ten sposób wyjmować i trzymać PDA w ręce dopóki nie puścimy klawisza odpowiedzialnego za tą akcję.
"Zono, ojczyzno moja, Ty jesteś jak zdrowie po popromiennej chorobie"
Awatar użytkownika
Hajer
Kot

Posty: 13
Dołączenie: 22 Lut 2011, 13:59
Ostatnio był: 01 Gru 2011, 23:25
Miejscowość: Sosnowiec
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 0

PoprzedniaNastępna

Powróć do Ogólna dyskusja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości