Ulubiona pukawka (pukawki)

Tutaj dyskutujemy w tematach, które nie pasują do żadnej części S.T.A.L.K.E.R.'a.
Regulamin forum
Chcesz zadać pytanie lub masz problem? Napisz w tym dziale, a Twój temat na pewno zostanie usunięty.

Re: Ulubiona pukawka (pukawki)

Postprzez Krzysiek12m w 03 Kwi 2011, 11:51

Jak dla mnie to PMm jest najlepszy. Można z niego spokojnie rozwalać ślepe psy. :E
Gdy twoi koledzy zginą, nie poddawaj się.

Krzysiek12m
Wygnany z Zony

Posty: 23
Dołączenie: 31 Sty 2010, 12:02
Ostatnio był: 17 Maj 2011, 08:51
Miejscowość: Скадовск
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: PMm
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: Ulubiona pukawka (pukawki)

Postprzez Kamrat w 03 Kwi 2011, 17:13

Mam w zasadzie dwie ulubione : Vintara oraz Kałasza 74.
Ten pierwszy za celność, mobilność, moc i bezgłos, a Kałasza za to, że dalej jest jednym z lepszych karabinów które są w użyciu, a zawdzięcza to niezawodności i sile ognia.
Tyle z mojej strony.
Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Kamrat
Stalker

Posty: 60
Dołączenie: 27 Mar 2011, 20:31
Ostatnio był: 24 Wrz 2017, 16:21
Miejscowość: Katowice
Frakcja: Naukowcy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 3

Re: Ulubiona pukawka (pukawki)

Postprzez Kudłaty w 12 Kwi 2011, 17:19

Vintorez najlepszy, i ten efekt opadającego pocisku, bezcenne. Zaraz po tym AK Striełoka :) G36 też ma moc :)
Awatar użytkownika
Kudłaty
Stalker

Posty: 72
Dołączenie: 01 Kwi 2011, 21:26
Ostatnio był: 23 Gru 2017, 07:11
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 4

Re: Ulubiona pukawka (pukawki)

Postprzez Dovchenko w 25 Kwi 2011, 19:28

Moje ulubione giwery to wszystkie te, które są różnymi modelami pistoletu Desert Eagle, czyli Black Kite i Big Ben. Ja sam uwielbiam pistolet - armatę Desert Eagle, dlatego w S.T.A.L.K.E.R' ze upodobałem sobie właśnie te dwie spluwy.
Kogóż to z nas tonący nie wiózł wrak, któż z nas zaprzeczyć może - że ułomny?
Kogóż nie łudził oślepiony ptak, kogóż w bezludzie nie wiódł pies bezdomny?

A przecież wciąż przyciąga strefa ogrodzona, i ogrodzona nie bez celu chcemy wierzyć;
To nie my w Zonie - to nam odebrana Zona,nam ją niepewnym, ale własnym krokiem mierzyć
Póki nadziei gorycz wreszcie nie pokona.

Dovchenko
Wygnany z Zony

Posty: 113
Dołączenie: 16 Kwi 2011, 21:15
Ostatnio był: 16 Kwi 2012, 17:25
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 6

Re: Ulubiona pukawka (pukawki)

Postprzez Damianox w 02 Maj 2011, 10:57

Moją ulubioną spluwą jest Snajperski SIG 5.
Za celność i siłę ognia.
Ostatnio edytowany przez Damianox, 02 Maj 2011, 20:39, edytowano w sumie 1 raz

Za ten post Damianox otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Krzysu_Pl,
Negative Dżuz.
Awatar użytkownika
Damianox
Stalker

Posty: 190
Dołączenie: 11 Kwi 2011, 17:41
Ostatnio był: 29 Wrz 2019, 11:05
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 11

Re: Ulubiona pukawka (pukawki)

Postprzez Method w 02 Maj 2011, 15:40

Moją ulubioną bronią jest Vintorez (Vintar BC). Z jednej strony sentyment do starych trailerów, z drugiej taka broń odpowiada mojemu stylowi grania - najbardziej w stalkerach nie lubię tej rozwałki (np końcówka gry).Szkoda tylko że w "czystej", nie modowanej grze nie ma cichych akcji, przez co potencjał tej broni nie jest w pełni wykorzystany, a jedyną funkcją tłumika w tej broni jest wytwarzanie fajnych odgłosów strzału :P .

Drugie miejsce zajmuje szybkostrzelny AK, nasz pierwszy "porządny" karabin. Chyba każdy pamięta tą radochę z rozwalania wojskowych tuż po zdobyciu owej broni :D .

Nie mam ulubionej broni pobocznej - chyba nigdy z niej nie korzystałem, głównie przez straszne statystyki owych broni - o wiele lepiej jest się schować za osłoną i przeładować główną broń (lub odskakiwać w bok/uciekać w przypadku walki z mutantem) niż próbować zabijać z pistoletu.
Image
Awatar użytkownika
Method
Weteran

Posty: 561
Dołączenie: 16 Cze 2009, 21:32
Ostatnio był: 29 Mar 2022, 17:55
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 174

Re: Ulubiona pukawka (pukawki)

Postprzez Krzysu_Pl w 02 Maj 2011, 20:57

Ulubiona pukawka na chwilę obecną: As Val, broń celna, szybkostrzelna, duże obrażenia, małe gabaryty.
Broń używana poprzez oddziały Specnazu, w tym była używana w Konflikcie Rosyjsko - Czeczeńskim
(1 Wojna Czeczeńska). Wytłumiony dźwięk i brak rozbłysku cechuje tą broń ( Tak jak VSS Vintorez -
ta sama konstrukcja).

Wideło dla zainteresowanych :arrowd:
:

Awatar użytkownika
Krzysu_Pl
Tropiciel

Posty: 314
Dołączenie: 05 Maj 2010, 19:23
Ostatnio był: 24 Kwi 2022, 21:40
Ulubiona broń: RGD-5 Grenade
Kozaki: 81

Re: Ulubiona pukawka (pukawki)

Postprzez kapucha w 03 Maj 2011, 10:47

Ja mam wiele ulubionych broni :E . Każda jest dobra do czegoś innego. No więc tak:

Pistolety:
Martha - najlepszy pistolet w grze. Spory magazynek, niezła celność, mała waga, obrażenia całkiem całkiem, popularna amunicja i do tego świetnie wygląda :E . Broń w sam raz na wolniejsze mutanty (prosiaki, dziki) i na bandytów w ciasnych pomieszczeniach. Jedynym minusem jest to, że w całej grze jest tylko jedna taka broń, a nawet jak ją zdobędziemy, to przy intensywnym użytkowaniu szybko się poniszczy :( .
UDP Compact - też fajnie się strzela, tylko mały magazynek i ciężka amunicja. Używam tylko zanim zdobędę marthę, albo kiedy z marthy już się nie da strzelać.

Strzelby:
Gwintowany SPSA14 - tylko to jeszcze trawię. Czasem mam ochotę pobiegać z czymś takim, ale tylko z amunicją kulową, lub strzałkową.

Karabinki szturmowe:
IL 86 - broń ciężka, słaba i ogólnie do dupy ale jakoś ją polubiłem. Fajnie się z tego strzela. Na słabszych wrogów w sam raz.
TRs 301 - za to, że jest tani i można podłączyć celownik, granatnik i tłumik. Na długie wycieczki typu x18, x16, czy Mózkozwęglacz chyba idealna broń.
Tunder S14 - najlepsza broń tego typu, ale tylko w Elektrowni jest dość amunicji, i tylko tam potrzeba takiej siły ognia. A brzydkie te ustrojstwo jak kupa :wink: .

Karabiny wyborowe:
Karabin SWDm 2 - ta broń to śmierć :E . W Czerwonym Lesie to chyba najlepsza broń. Trochę trudno o amunicję, ale jak się wypełni po kilka misji dla frakcji to z nabojami nie jest źle. Drogie, ale zwykle 1 strzał = 1 trup.

Do tego zwykle mam z 15 granatów F-1 bo uważam je za jedną z najlepszych broni. W podziemiach cały czas 1 za róg, wybuch i szarża z automatu :E . I jeszcze nigdy nie spotkałem się z tym, aby jakikolwiek człowiek, mutant, czy zombiak przeżył bezpośredni wybuch pod nogami. Potrafi zabić kilku na raz, i najlepiej się sprawdza w ciasnych pomieszczeniach, gdzie wróg nie ma gdzie od niego uciec.

Reszty broni prawie nie ruszam (tylko jeśli nie mam wyjścia). W tej grze nie można biegać cały czas z tą samą bronią bo każda jest lepsza do czegoś innego. Na każdą misję dobieram odpowiedni sprzęt. Ale najbardziej uniwersalny jest zestaw martha, karabin SWDm 2 i kilkanaście granatów F-1.

Mam nadzieję, że komuś się chciało to czytać :wink: .
Pozdrawiam.
kapucha
Łowca

Posty: 400
Dołączenie: 09 Kwi 2011, 13:53
Ostatnio był: 01 Lut 2015, 22:11
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: F1 Grenade
Kozaki: 94

Re: Ulubiona pukawka (pukawki)

Postprzez wieprz w 03 Maj 2011, 20:08

Thunder S za wygląd , celnosc oraz siłe rażenia.
wieprz
Kot

Posty: 1
Dołączenie: 14 Kwi 2011, 09:01
Ostatnio był: 10 Lip 2011, 20:44
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 0

Re: Ulubiona pukawka (pukawki)

Postprzez Top4Wanted w 05 Maj 2011, 09:28

Ja najbardziej cenię sobie G36. Ma dużą siłę ognia i praktycznie zerowy odrzut, dzięki czemu również rewelacyjny zasięg. Świetnie sprawdza się w walce z grupami przeciwników na otwartej przestrzeni i pozwala ich szybko wyeliminować.
Image
Image
Image
Awatar użytkownika
Top4Wanted
Stalker

Posty: 58
Dołączenie: 13 Sty 2011, 18:30
Ostatnio był: 24 Maj 2011, 20:48
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Gauss Gun
Kozaki: 2

Re: Ulubiona pukawka (pukawki)

Postprzez Paladyn95 w 05 Maj 2011, 15:04

Zdecydowanie Dragunow. Celność i moc obalająca to najmocniejsze strony tej broni, jest niezawodna i prosta w budowie no i ma duży zasięg. Z taką snajperką można iść przez Strefę :) .
Image
Zrzuć kajdany Powinności! Dołącz do Wolności!

Paladyn95
Wygnany z Zony

Posty: 41
Dołączenie: 06 Mar 2011, 22:07
Ostatnio był: 10 Lip 2011, 11:16
Miejscowość: Górny Śląsk/Strefa
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 7

Re: Ulubiona pukawka (pukawki)

Postprzez Killer21 w 12 Maj 2011, 12:57

Ja lubie trs 301 mi się dobrze z niej szczela celności średnia ale ok.
Image

Za ten post Killer21 otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive The Witcher, kubekpop.

Killer21
Wygnany z Zony

Posty: 34
Dołączenie: 10 Maj 2011, 16:58
Ostatnio był: 26 Cze 2011, 11:13
Miejscowość: Zadu--e podkarpacia
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: TRs 301
Kozaki: 3

PoprzedniaNastępna

Powróć do Ogólna dyskusja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości