Której frakcji najbardziej nie lubisz?

Tutaj dyskutujemy w tematach, które nie pasują do żadnej części S.T.A.L.K.E.R.'a.
Regulamin forum
Chcesz zadać pytanie lub masz problem? Napisz w tym dziale, a Twój temat na pewno zostanie usunięty.

Której frakcji najbardziej nie lubisz?

Powinność
150
19%
Wolność
76
10%
Bandyci
285
37%
Monolit
113
15%
Wojsko
77
10%
Czyste Niebo
10
1%
Naukowcy
17
2%
Najemnicy
43
6%
 
Razem głosów : 771

Re: Której frakcji najbardziej nie lubisz?

Postprzez Gizbarus w 03 Maj 2013, 11:38

MrUniwersum napisał(a):Wolność-Banda anarchistów myślących, że emisje są dziełem Powinności


Nom, źródło, bo nie uwierzę :tm:

MrUniwersum napisał(a):Wojsko-Tępe pały które myślą, że wszystko im wolno, ponieważ obozują tam gdzie swoje osady mają wolni stalkerzy, a gdzyby doszło co do czego to srali by w gacie przed oddziałami fanatyków z Monolitu.


Wojsko ma rozkazy, pało :caleb: I czym im się podoba, czy nie, nie mają nikogo wpuszczać - Zona to teren zamknięty i to właśnie *stalkerzy* łamią prawo, wchodząc do Strefy. A że nikt nie płaci im za pchanie się do centrum, to co tu się dziwić, że obozują na obrzeżach?

MrUniwersum napisał(a):Najemnicy-Nieczułe pacany dla których najważniejsza jest tylko gotówka. żerujące mendy na ciałach niewinnych naukowców którzy zastrzeliliby nawet swojego żeby dostać forsę.


Znów nie kumam, o co ci chodzi. Jakich niewinnych naukowców? Jakie żerowanie...?
A czy TY już przeczytałeś i oceniłeś moją twórczość?
"Samotność w Zonie" - nadal kontynuowana.
"Dawno temu w Zonie" - tylko dla weteranów forum.
"Za późno" - czerwona część cyklu "Kolory Zony"
"Akurat o czasie" - biała część cyklu "Kolory Zony"
"Za wcześnie" - niebieska część cyklu "Kolory Zony"
"Pęknięte Zwierciadło" - mini-cykl o Zonie w wersji noir

Za ten post Gizbarus otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive The Witcher, Kudkudak.
Awatar użytkownika
Gizbarus
Opowiadacz

Posty: 2895
Dołączenie: 18 Paź 2011, 16:44
Ostatnio był: 20 Sty 2024, 22:24
Miejscowość: Zadupie Mniejsze Wybudowania Kolonia II
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 854

Reklamy Google

Re: Której frakcji najbardziej nie lubisz?

Postprzez T-man w 04 Maj 2013, 11:40

@Gizbarus- on chyba sam nie wie o czym mówi. @MrUniversum- Wojsko nie spotka się z monolitem gdyż wojsko, jak powiedział Gizb strzeże granic Zony i od czasu do czasu "zajmuje się" Zombie atakującymi naukowców. Cała Twoja wypowiedź to jedna wielka nadinterpretacja.
T-man


Ostatnio był: 01 Sty 1970, 02:00

Re: Której frakcji najbardziej nie lubisz?

Postprzez Dark Dante w 04 Maj 2013, 12:42

MrUniwersum napisał(a):Wolność-Banda anarchistów myślących, że emisje są dziełem Powinności i walki z mutantami.Ćwoki z masą luzu ciekawe co im się bardziej przyda podczas walki ten ich swój luz czy dyscyplina i ciężkie treningi.


Ja jednak zgadzam się z tym. Wolność najchętniej wypuściła by mutanty z Zony żeby biegały nam po osiedlach cały czas twierdząc, że Zona jest dobra i nikomu nie zrobi krzywdy.
Zona ma swoje tajemnica, Ty musisz je poznać.

Dark Dante
Wygnany z Zony

Posty: 180
Dołączenie: 29 Kwi 2013, 18:48
Ostatnio był: 28 Cze 2015, 23:23
Miejscowość: Zona
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 12

Re: Której frakcji najbardziej nie lubisz?

Postprzez Gizbarus w 04 Maj 2013, 12:51

Dark Dante napisał(a):Wolność najchętniej wypuściła by mutanty z Zony żeby biegały nam po osiedlach cały czas twierdząc, że Zona jest dobra i nikomu nie zrobi krzywdy.


Guzik racja. Leży u ciebie i czytanie i słuchanie ze zrozumieniem. Wolność utrzymuje, że Zona powinna być dostępna *dla każdego* - nigdzie nie ma tam słowa o tym, żeby pozwolić jej rozplenić się na cały świat. Ba, nie ma tam nawet takiej sugestii.
A czy TY już przeczytałeś i oceniłeś moją twórczość?
"Samotność w Zonie" - nadal kontynuowana.
"Dawno temu w Zonie" - tylko dla weteranów forum.
"Za późno" - czerwona część cyklu "Kolory Zony"
"Akurat o czasie" - biała część cyklu "Kolory Zony"
"Za wcześnie" - niebieska część cyklu "Kolory Zony"
"Pęknięte Zwierciadło" - mini-cykl o Zonie w wersji noir
Awatar użytkownika
Gizbarus
Opowiadacz

Posty: 2895
Dołączenie: 18 Paź 2011, 16:44
Ostatnio był: 20 Sty 2024, 22:24
Miejscowość: Zadupie Mniejsze Wybudowania Kolonia II
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 854

Re: Której frakcji najbardziej nie lubisz?

Postprzez T-man w 04 Maj 2013, 14:14

@Gizbarus-oni chyba nie potrafią, nie tylko czytać i słuchać ale też myśleć. Wolność chce wypuścić mutanty? W którym Stallerze ktoś z wolności mówi coś takiego? Bo przeszedłem wszystkie części kilka razy i czegoś takiego nigdy nie widziałem.
T-man


Ostatnio był: 01 Sty 1970, 02:00

Re: Której frakcji najbardziej nie lubisz?

Postprzez StrielokXD w 05 Maj 2013, 05:09

Dark Dante napisał(a):
MrUniwersum napisał(a):Wolność-Banda anarchistów myślących, że emisje są dziełem Powinności i walki z mutantami.Ćwoki z masą luzu ciekawe co im się bardziej przyda podczas walki ten ich swój luz czy dyscyplina i ciężkie treningi.


Ja jednak zgadzam się z tym. Wolność najchętniej wypuściła by mutanty z Zony żeby biegały nam po osiedlach cały czas twierdząc, że Zona jest dobra i nikomu nie zrobi krzywdy.

Ha ha śmieszny jesteś. :idea: Wywnioskowałem z twojej odpowiedzi że jesteś za Powinnością która najchętniej rozpoczęła by 3 wojnę światową! :caleb:
Ja jestem za Wolnością i jest git :D
Jeśli to czytasz znaczy że JE**EM posta :DD
Awatar użytkownika
StrielokXD
Kot

Posty: 14
Dołączenie: 27 Mar 2013, 16:00
Ostatnio był: 09 Maj 2013, 18:49
Miejscowość: Dolina Mroku
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Viper 5
Kozaki: -7

Re: Której frakcji najbardziej nie lubisz?

Postprzez Dark Dante w 05 Maj 2013, 12:57

Powinność nie chce wywołać IIIWŚ, tylko utrzymać jako taki porządek jak wojsko, z tą różnicą, że nie walą do wszystkiego co ma inny mundur niż oni. Wolność to totalna anarchia, w CS jak się zawsze przyłączałem do Powinność, to zajęcie bazy Wolności było kwestią chwili, nawet walczyć nie umieją.
Zona ma swoje tajemnica, Ty musisz je poznać.

Dark Dante
Wygnany z Zony

Posty: 180
Dołączenie: 29 Kwi 2013, 18:48
Ostatnio był: 28 Cze 2015, 23:23
Miejscowość: Zona
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 12

Re: Której frakcji najbardziej nie lubisz?

Postprzez Gertgar w 05 Maj 2013, 13:14

Stary naprawdę nie wiem czemu uważasz ze Wolność to totalna anarchia, to że cenią sobie wolność i spokój, i widzą w Zonie swoje miejsce nie znaczy że panuje tam totalna anarchia, gdyby tak było to nie było by żadnej frakcji ani tym bardziej bazy tej frakcji a tym bardziej nie miały by prawa bytu jakiekolwiek zorganizowane akcje w trakcie których każdy Wolnościowiec musi się podporządkować dowódcy (jeżeli ofc zgodził się na udział w akcji). Wybacz ale slogany w stylu 'Wolność to totalna anarchia' brzmią jak tanie slogany Powinności wycięte z gry, zero faktów tylko puste słowa.
'Poza tym uważam, że Kartagina powinna być zburzona, a S.T.A.L.K.E.R. 2 wydany!'
Awatar użytkownika
Gertgar
Stalker

Posty: 123
Dołączenie: 31 Mar 2013, 20:36
Ostatnio był: 30 Gru 2021, 23:19
Miejscowość: Kraków
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 22

Re: Której frakcji najbardziej nie lubisz?

Postprzez MrUniwersum w 08 Maj 2013, 14:16

Tak naprawdę wojsko mogłoby zmierzyć się z monolitem gdyby mieli jaja by odbic dla siebie wojskowe magazyny

A co do poglądów Wolności twierdzą ze zona powinna byc otwarta dla kazdego ze to dar dla ludzkości ciekawe co by nato powiedzial swiat zewnetrzny poniewaz ich poglądy o zonie dla kazdego dotyczą tez dzieci w wielu podstawówki
Awatar użytkownika
MrUniwersum
Kot

Posty: 18
Dołączenie: 02 Maj 2013, 18:28
Ostatnio był: 18 Maj 2014, 16:03
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Akm 74/2U Special
Kozaki: 6

Re: Której frakcji najbardziej nie lubisz?

Postprzez Dark Dante w 08 Maj 2013, 14:58

MrUniwersum napisał(a):Tak naprawdę wojsko mogłoby zmierzyć się z monolitem gdyby mieli jaja by odbic dla siebie wojskowe magazyny

A co do poglądów Wolności twierdzą ze zona powinna byc otwarta dla kazdego ze to dar dla ludzkości ciekawe co by nato powiedzial swiat zewnetrzny poniewaz ich poglądy o zonie dla kazdego dotyczą tez dzieci w wielu podstawówki


Dokładnie to samo myślę, miło wiedzieć, że jest tu jeszcze ktoś, kto wie, że Zona to zło i powinna zostać usunięta jak rak.
Zona ma swoje tajemnica, Ty musisz je poznać.

Dark Dante
Wygnany z Zony

Posty: 180
Dołączenie: 29 Kwi 2013, 18:48
Ostatnio był: 28 Cze 2015, 23:23
Miejscowość: Zona
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 12

Re: Której frakcji najbardziej nie lubisz?

Postprzez Pangia w 08 Maj 2013, 15:57

Jakby nie było Zony, to by nie było tego całego pitolenia na Jej temat, nie byłoby serii Stalker i nie byłoby tego forum, więc z łaski swojej doceńcie Ją, a nie szukajcie sposobu na Jej zniszczenie :caleb:
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Re: Której frakcji najbardziej nie lubisz?

Postprzez n1ck w 08 Maj 2013, 16:11

Chyba nie rozumiecie ideologii Wolności głosząc takie bzdury. Wcale nie chcą, by Zona i jej 'mieszkańcy' rozplenili się na cały świat, a raczej chcą utrzymać Zonę, jej florę, faunę i fenomeny nietknięte, by nauka - a w efekcie także cała ludzkość - mogła z niej korzystać. Weźmy choćby artefakt Błysk, w jednym 'kamyczku' drzemie niewyobrażalna moc, którą dotąd ujarzmiła tylko Grupa i Monolit. Karabin Gaussa w rzeczywistości potrzebowałby całej elektrowni by działać właściwie, podczas gdy dzięki fragmentom artefaktu mieści całą moc w niewielkim magazynku. Wyobraźcie sobie tylko ile oszczędności by to dało, już pal licho komórki, komputery czy samochody zasilane artefaktami dającymi niemal nieograniczone zasoby energii, ale przypomnijmy sobie ile potrzeba zniszczyć zasobów Ziemi, której tak bardzo chce bronić Powinność żeby zaopatrzyć ją w prąd. Spalane są niewyobrażalne ilości węgla lub paliwa jądrowego, którego radioaktywne odpady stanowią śmiertelne niebezpieczeństwo dla biosfery. Co jest bardziej destrukcyjne dla planety - wydzielony obszar anomalny, czy hałdy śmieci i tony emitowanych toksyn? Rozwiązanie problemów energetycznych świata to tylko jedna z szans które daje Zona, oprócz tego jest jeszcze mnóstwo fenomenów które oczekują na twórcze wykorzystanie, artefakty przyspieszające gojenie ran i regenerację tkanek byłyby błogosławieństwem dla medycyny, pola psioniczne mogłyby być pomocne w zrozumieniu wielu chorób psychicznych a dzięki anomaliom grawitacyjnym być może można by było ujarzmić ich siłę budując swoisty napęd antygrawitacyjny.
Dalej mówicie o uwolnieniu mutantów, to też nie jest prawda. Wolność na Barierze sama broni granic Zony przed falami mutantów z Centrum, jednak chce by - dopóki nie atakują ludzi i nie rozprzestrzeniają się dalej - żyły na swoim terytorium. Ktoś, kto chce wydzielić rezerwat dla wilków nie pragnie przecież by te wdarły się na osiedla ludzkie, prawda? A idąc waszym myśleniem takie wnioski trzeba by było wyciągnąć.
Z Powinnością jest jeden, podstawowy problem - zamiast starać się zrozumieć Zonę, pragną ją pokonać siłą, są tak zaślepieni nienawiścią że nie dostrzegają, iż im mocniej uderzają w Zonę, tym mocniej ona oddaje. Nie można ich oskarżyć o złe intencje, ale drogą jaką obierają jest nie dość że głupia, to w dodatku dająca efekt odwrotny od zamierzonego.

Za ten post n1ck otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Gizbarus, Gorianov, Joakim.
Awatar użytkownika
n1ck
Tropiciel

Posty: 217
Dołączenie: 05 Lis 2011, 09:06
Ostatnio był: 16 Gru 2019, 15:04
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Kora-919
Kozaki: 41

PoprzedniaNastępna

Powróć do Ogólna dyskusja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości