Ile czasu przechodziłeś S.T.A.L.K.E.R.'a?

Tutaj dyskutujemy w tematach, które nie pasują do żadnej części S.T.A.L.K.E.R.'a.
Regulamin forum
Chcesz zadać pytanie lub masz problem? Napisz w tym dziale, a Twój temat na pewno zostanie usunięty.

Re: Ile czasu przechodziłeś Stalkera?

Postprzez Dawid0ss w 20 Mar 2010, 21:43

No, mi Zew Prypeci zajął sporo czasu nawet i za pierwszym razem. Z tym że, ze mnie taki typ, co zagląda prawie każdą dziurę i łazi, gdzie się tylko da ;-) Na pewno było to kilkanaście godzin, może nawet ponad 20, bo na grę przechodziłem ponad tydzień.
Pozdro

i5 13600KF
RTX 4070 Ti
2x16GB DDR4 3600Mhz
Awatar użytkownika
Dawid0ss
Łowca

Posty: 402
Dołączenie: 02 Kwi 2008, 17:32
Ostatnio był: 16 Cze 2024, 20:17
Miejscowość: Warszawa
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: Bulldog 6
Kozaki: 5

Reklamy Google

Re: Ile czasu przechodziłeś Stalkera?

Postprzez ZIOM5000 w 22 Mar 2010, 22:05

Długo grałem w Cień Czarnobyla - ze 2 godzinki dziennie, 2 miesiące. Bałem się chodzić po Zonie ;p
Czyste Niebo - dorosłem, ale poza Czerwonym Lasem, gdy doszedłem do magazynów - zgasiłem i odinstalowałem, wróciłem po 1 roku - słabe
Zew Prypeci - gram chyba 3 raz i nie mogę przestać :D Zajefajny! 1 raz - ze 15h, 2 - 30h, 3 - teraz jakoś 20, ale ciągnę dalej i wyszukuję, co się da :E
Image <--- One nadchodzą!
Awatar użytkownika
ZIOM5000
Kot

Posty: 31
Dołączenie: 13 Lis 2008, 20:52
Ostatnio był: 11 Wrz 2011, 23:20
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 0

Re: Ile czasu przechodziłeś Stalkera?

Postprzez jaras76 w 03 Kwi 2010, 06:19

SoC przeszedłem kilkanaście razy,odkrywałem zakończenia te fałszywe i prawdziwe.Grałem na wszystkich poziomach. Teraz tak myślę że grałem około rok czasu. Świetna gra i porywa klimat. Najlepiej grało mi się wieczorami gdy miałem słuchawki na uszach.Odgłosy zony po prostu rewelacja i aż skóra cierpła ze strachu.
Potem przyszedł czas na CS ale to najsłabsza odsłona stalka, pograłem czystym niebem,neutralnymi i przyłączyłem się do wolności rozwalając bazę powinności. Ogólnie to CS przeszedłem raz i mam zamiar pograć jeszcze raz wstępując do wszystkich frakcji i kończąc nimi grę.CoP jeszcze nie kupiłem ale zamierzam to zrobić aby wrócić do zony i ponownie dać się porwać.Aktualnie pogrywam w SoC razem z pribojem.Mody powodują że stalker jest grą ciągle nową, możemy walczyć należąc do wszystkich stron konfliktu,o to chodzi. To jedyna gra która żyje własnym życiem,każde wczytanie sejwa nas zaskakuje.A-life to coś świetnego.Dla mnie seria S.T.A.L.K.E.R. to gra nr 1 w pierwszym dziesięcioleciu XXI w :!: :!: Wszystkie Call of Duty się nie umywają,są dynamiczne ale oskryptowane.
Image
jaras76
Tropiciel

Posty: 383
Dołączenie: 21 Lip 2007, 21:14
Ostatnio był: 25 Kwi 2012, 21:35
Miejscowość: warszawa
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: Akm 74/2U
Kozaki: 3

Re: Ile czasu przechodziłeś Stalkera?

Postprzez Argemen w 03 Kwi 2010, 10:54

Cień Czarnobyla zajął mi jakieś 60 godzin, ale to dlatego, że komp był taki, że fps spadały do 7 przy 3 przeciwnikach t.t. Ale jakoś udało mi się to przejść.

Czystego nieba nie skończyłem, też z powodu starego komputera, który nawet nie chciał, żebym odpalił tą (czy tę) gre.

Zew Prypeci: Wykonywałem wszystkie misje, jakie były to wykonania. Zajęło mi to 30 h.
I had wan teh interwebs!
Awatar użytkownika
Argemen
Stalker

Posty: 160
Dołączenie: 01 Sty 2010, 16:40
Ostatnio był: 02 Gru 2018, 13:05
Miejscowość: Łódź
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: Fast-shooting Akm 74/2
Kozaki: 4

Re: Ile czasu przechodziłeś Stalkera?

Postprzez Jaldd w 11 Kwi 2010, 12:54

Jak pierwszy raz przechodziłem stalkera, co było tak dawno że praktycznie nie pamiętam zajęło mi jakieś 25-30h, dla tego tak długo że bawiłem się w stalkera zbierałem artefakty, robiłem zadania poboczne, starałem się wybić wszystkich stalkerów z zony i najważniejsze, poszedłem w samej kurtce i z kałachem na elektrownię, ach ta furia gdy 30 raz wczytujesz ten sam sejv, no ale bycie stalkerem to nie sielanka, jak gnałem do przodu z fabułą to zajęło mi to może 15-20h, czyste niebo też 15-20h zabawy w stalkera nie robiłem, w zew prypeci jeszcze nie było mi dane grać.
Żołnierz Wolności wysłany do Kordonu razem z Vańką Szybką Strzałą i Mietkiem Kulawą Nogą w celu werbowania nowych ludzi do frakcji.
Awatar użytkownika
Jaldd
Kot

Posty: 20
Dołączenie: 30 Sty 2010, 16:30
Ostatnio był: 01 Paź 2012, 18:00
Miejscowość: Kordon
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: -6

Re: Ile czasu przechodziłeś Stalkera?

Postprzez El Diablo w 11 Kwi 2010, 13:51

Cień Czarnobyla to były długie spacery, całymi popołudnia i wieczorami, zaglądanie gdzie się da, trochę byłem zdziwiony gdy grałem w Clear Sky, jakiś taki niewidzialny bat na plecach gnał mnie od misji do misji i nagle pyk napisy końcowe :o Dopiero gdy dorwałem parę niewielkich modów trochę upiększających zabawę i zagrałem w CS raz jeszcze tym razem bez gnania od zadania do zadania to zauważyłem że ta gra jest świetna i kolejne tygodnie mijały na dłuuugim "smakowaniu" zony :D Podobnie jest teraz z Zewem zakończenie już za mną, a teraz free play i zabawa trwa i trwa i trwa... :wink:
Image
Awatar użytkownika
El Diablo
Tropiciel

Posty: 314
Dołączenie: 09 Gru 2008, 22:17
Ostatnio był: 05 Paź 2021, 14:47
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 53

Re: Ile czasu przechodziłeś Stalkera?

Postprzez WheeljackSPW w 11 Kwi 2010, 14:58

Przyznam się, że cienia czarnobyla nie przeszedłem :E bo miałem pietra, ale poczekam na LA i wtedy przejdę.
Czyste niebo przechodziłem ok tygodnia, a zew też coś koło tego nie ukrywam, że przy obu szwendałem się tu i tam bez celu. :E
Awatar użytkownika
WheeljackSPW
Administrator

Posty: 1918
Dołączenie: 13 Kwi 2009, 18:52
Ostatnio był: 03 Cze 2024, 10:41
Miejscowość: Fraktal
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 722

Re: Ile czasu przechodziłeś Stalkera?

Postprzez Papa Mobile w 12 Kwi 2010, 23:04

Shadow of Chernobyl tydzień, Clear Sky 2 tygodnie, Call of Prypat 1,5 tygodnia.
„Et aux horions, l’on verra qui a meilleur droit" — Jeanne d’Arc
Image
Awatar użytkownika
Papa Mobile
Tropiciel

Posty: 395
Dołączenie: 23 Sie 2007, 13:54
Ostatnio był: 06 Wrz 2023, 19:11
Miejscowość: Campus Pagani
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 133

Re: Ile czasu przechodziłeś Stalkera?

Postprzez Pawlowicz w 13 Kwi 2010, 07:48

Powiem tak. Czyste niebo krótko, Zew Prypeci jeszcze krócej, Cień Czarnobyla przechodzę. :+:
Image
Falloutowe Wojny Frakcji http://fallout.wojnyfrakcji.org/
Stalkerowe Wojny Frakcji http://www.stalker.wojnyfrakcji.org/
Awatar użytkownika
Pawlowicz
Stalker

Posty: 147
Dołączenie: 03 Kwi 2010, 08:13
Ostatnio był: 07 Cze 2014, 18:24
Miejscowość: Zona
Frakcja: Naukowcy
Ulubiona broń: Akm 74/2U
Kozaki: 3

Re: Ile czasu przechodziłeś Stalkera?

Postprzez Wiewiórka69 w 13 Kwi 2010, 10:03

Ja Zew Prypeci bardzo krótko przechodziłem, znaczy o wiele więcej czasu spędziłem przy cieniu Czarnobyla albo czystym niebem i zawsze zajmowało mi to ok. 35 godzin, oczywiście z zaglądanie tam gdzie się da tylko i z wykonywaniem wszystkich misji. Natomiast najnowsza część stalkera jest również wspaniała jak poprzednie lecz.. ten system ''zabezpieczeń'' gdzie trzeba te wszystkie klucze wpisywać, dezaktywować, aktywować.. jest dość uciążliwy..nie mogłem ''delektować'' się grą ze względu na częste resetowanie się komputera podczas gry...dlatego cała przygoda zajęła mi ok.15 godzin rozrywki, całość przeszedłem na szybko.

Wiewiórka69
Wygnany z Zony

Posty: 304
Dołączenie: 22 Sty 2010, 16:58
Ostatnio był: 19 Lip 2011, 21:39
Miejscowość: Warszawa
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 1

Re: Ile czasu przechodziłeś Stalkera?

Postprzez Warsoonclang w 15 Kwi 2010, 22:44

Po zainstalowaniu Cienia Czernobyla opadła mi kopara i ta gra a w ogóle cała seria stała się moją ulubioną . Cień przechodziłem 6 razy i za każdym razem długo(średnia mniej-więcej 1 miesiąc)ponieważ lubię patrzeć na życie w zonie i przyglądałem się każdym szczegółom bez wyjątku . Czyste niebo przechodziłem 3 razy tak w 3-4 tygodnie każdy a jak wyszedł Zew Prypeci to bałem się go zainstalować z obawy przed ukończeniem zwłaszcza , że czytałem o tym jak ta ostatnia wyjaśnia wszystko wcześniej . Zew Prypeci przechodzę teraz 4 raz by samemu dojść do wszelkiego rodzaju zakończeń tak więc zona mi nie obca . :D
Не перейдут
Awatar użytkownika
Warsoonclang
Stalker

Posty: 134
Dołączenie: 13 Kwi 2010, 20:22
Ostatnio był: 30 Mar 2016, 09:40
Miejscowość: Bunkier Naukowców w Jantarze
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: SGI 5k
Kozaki: 18

Re: Ile czasu przechodziłeś Stalkera?

Postprzez Stalker666 w 01 Maj 2010, 15:37

Zewa Prypeci przechodziłem ok.30H na najtrudniejszym poziomie.I przeszłem go w 100%
Stalker666
Kot

Posty: 4
Dołączenie: 07 Kwi 2010, 19:55
Ostatnio był: 28 Mar 2013, 13:44
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 0

PoprzedniaNastępna

Powróć do Ogólna dyskusja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości