Najgorszy mutant

Tutaj dyskutujemy w tematach, które nie pasują do żadnej części S.T.A.L.K.E.R.'a.
Regulamin forum
Chcesz zadać pytanie lub masz problem? Napisz w tym dziale, a Twój temat na pewno zostanie usunięty.

Re: Najgorszy mutant

Postprzez PMG w 19 Lut 2011, 20:28

Greyeeh napisał(a): zaś nibyolbrzyma znaleźć można tylko w laboratorium z Gaussem (Zaton).


Nibyolbrzym spawnuje się też losowo w Okolicach Fabryki Jupiter chyba we Freeplayu. Taki szczegół :wink: .

Przepraszam za Off-top.

Ale rzeczywiście, psy bywają denerwujące szczególnie jak są w większych grupach. Taka wataha zadaje spore obrażenia i czasem nie pozostaje nic innego, jak tylko uciekać.

P.S. Może zrobimy ankietę :wink: ?
Awatar użytkownika
PMG
Redaktor

Posty: 376
Dołączenie: 12 Gru 2010, 10:30
Ostatnio był: 06 Gru 2023, 13:29
Frakcja: Zombie
Ulubiona broń: Viper 5 9x18
Kozaki: 127

Reklamy Google

Re: Najgorszy mutant

Postprzez geralt23 w 19 Lut 2011, 20:32

Zgadzam się z tobą Greyeeh, wiesz Shadow of Chernobyl przeszedłem 11 razy a COP tylko 3, więc może dlatego wydaje mi się że kontroler jest najrzadszy ;]
Uwielbiam zapach napalmu o poranku...
Awatar użytkownika
geralt23
Kot

Posty: 35
Dołączenie: 27 Wrz 2009, 09:45
Ostatnio był: 22 Cze 2022, 13:48
Miejscowość: PRYPEĆ
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1

Re: Najgorszy mutant

Postprzez Xen w 19 Lut 2011, 20:48

wiecie może gdzie respi się kontroler w CoP we freeplayu?

a co do tematu to jestem przekonany że 5 snorków to nie przelewki. pijawka to ujdzie nibyolbrzym to też, o ile mamy granatnik :P

najgorsza jest chimera, ja moge ją zabić jedynie z odległości bo 2 szybkie ciosy i umieram
np: biore swojego rysia ustawiam się gdzieś 100m od niej i nawalam w nią ile wlezie :D

PS: Gram na weteranie i jakby ktoś się pytał o burera to ostatnio widziałem jak się zrespił przed wioską kopaczi.
Można go zauważyć wchodząc na bunkier naukowców
Awatar użytkownika
Xen
Ekspert

Posty: 780
Dołączenie: 13 Lut 2011, 12:34
Ostatnio był: 23 Sty 2024, 23:34
Miejscowość: Poznań
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: --
Kozaki: 116

Re: Najgorszy mutant

Postprzez Pijawol w 19 Lut 2011, 20:55

Jak dla mnie najgorszy mutant to Pijawka. Dlaczego? Przez niewidzialność, taktykę - dobrze czytacie! We wcześniejszych odsłonach gry biegła taranem na nas, i szybko ginęła. W CoP natomiast, okrąża nas, i stara się zaatakować od tyłu. Lecz jak się gra trochę w Zew, to można już "wyczuć" którędy do nas podchodzi.

PS. A co do Nibyolbrzyma - to dla mnie jeden z najsłabszych mutantów. Wolny i tępy, aby go pokonać wystarczy podejść jak najbliżej i wpakować mu trochę serii w głowę. A tak najlepiej, to albo z RPG w łeb, albo kilka celnych strzałów z Gaussa. :)
Awatar użytkownika
Pijawol
Legenda

Posty: 1277
Dołączenie: 15 Wrz 2010, 16:52
Ostatnio był: 16 Cze 2024, 08:54
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Gauss Gun
Kozaki: 313

Re: Najgorszy mutant

Postprzez Xen w 19 Lut 2011, 21:12

Hmm pijawka ma tylko przewagę jak jest się na terenie otwartym
Jeśli już się z nią spotkaliśmy a koło nas jest choćby jakaś skała,
to poprostu podbiegamy do niej, a pijawka nie weźmie już nas od
tyłu
Awatar użytkownika
Xen
Ekspert

Posty: 780
Dołączenie: 13 Lut 2011, 12:34
Ostatnio był: 23 Sty 2024, 23:34
Miejscowość: Poznań
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: --
Kozaki: 116

Re: Najgorszy mutant

Postprzez Handlarz w 19 Lut 2011, 21:36

Najbardziej wnerwiający mutant? - (grając na mistrzu) w CoP zdecydowanie Chimera, ale jak się ją wypatrzy przez celownik Gaussa to co innego. CS - tutaj w sumie nic nie denerwowało, za to w SoC to pijawki.

Btw co do upierdliwości mutantów to zależy też na jakim poziomie się gra - np: kiedy miałem w Jupiterze Chimerę zabić to (gdy już prawie mnie capnęła) strzeliłem sobie z RPG-7 pod nogi i ją zabiło.
Dream Team :) - (drugi od prawej)
https://www.facebook.com/StalkerPL/phot ... =3&theater
Artefakty !
:

Tak artefakty są prawdziwe i mają nawet smaki... http://imgur.com/ITjxag3
Awatar użytkownika
Handlarz
Stalker

Posty: 171
Dołączenie: 26 Sie 2007, 19:34
Ostatnio był: 22 Gru 2023, 20:24
Miejscowość: Kordon - wioska
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Obokan
Kozaki: 8

Re: Najgorszy mutant

Postprzez El Diablo w 19 Lut 2011, 22:11

Zdecydowanie Chimera! Zbyt duża wytrzymałość i jak już ktoś powiedział "skacze jak małpa"! Trzeba się nieźle namachać żeby utłuc to cholerstwo! A poza tym to pijawka, ale głównie w stadzie bo na solo to jeszcze nie jest tak źle :wink:
Image
Awatar użytkownika
El Diablo
Tropiciel

Posty: 314
Dołączenie: 09 Gru 2008, 22:17
Ostatnio był: 05 Paź 2021, 14:47
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 53

Re: Najgorszy mutant

Postprzez Iceformen w 19 Lut 2011, 23:20

Zawsze denerwowały mnie te małe myszki, chrumkające jak świnki. Strasznie małe ciężko zauważyć i te dźwięki jakie wydaje denerwują mnie. Jest jeszcze nibyolbrzym, wytrzymały skurczybyk jest zadaje dużo obrażeń ciężko go zabić niestety. Psy w grupach doprowadzały mnie do szału. Grupa biegnie na ciebie wszystkie naraz cie gryzą nie możesz sie ruszyć i giniesz prr. Hmm nie lubię tych psów widma (pojawiają się np jak zabierzemy serce oazy) trzeba strzelić w odpowiedniego z nich żeby znikły wszystkie niby proste ale jak ich dużo i każdy z innej strony gryzie to problem.
Depressive Black Metal
Iceformen
Stalker

Posty: 106
Dołączenie: 27 Sty 2011, 13:48
Ostatnio był: 27 Mar 2016, 14:45
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 17

Re: Najgorszy mutant

Postprzez Bobro w 20 Lut 2011, 00:12

Wg. mnie najbardziej wkurzająca jest chimera. Skacze chol... daleko, obrażenia przesadzone. Nie podoba mi się również, że atakuje podobnie do snorka.

PS. Z tym nibyolbrzymem to nieprawda—u mnie zespawnował się tuż przy Janowie przed X8.
Awatar użytkownika
Bobro
Kot

Posty: 39
Dołączenie: 26 Maj 2010, 13:28
Ostatnio był: 28 Lip 2014, 15:49
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 3

Re: Najgorszy mutant

Postprzez Hssiss w 20 Lut 2011, 01:36

Dobra to teraz ja dorzucę swoje 3 grosze.

Najbardziej wkurzająca jest Chimera. Żaden mutant nie jest w stanie pod tym względem jej przebić.
Słusznie zauważył Bobro, że jej taktyka jest podobna do taktyki snorka, ale...
No właśnie - snorka można wymanewrować nawet jeśli skacze wprost na ciebie. Chimery nie. Ile razy nie skoczę w bok, do tyłu, czy gdziekolwiek - ta cholera zawsze na mnie wpada. Na mistrzu zbliżenie się do niej na długość skoku, gdy skacze "patrząc" w twoją stronę, w pancerzu słabszym niż Egzo lub PSZ-9D to śmierć [Prawie jak Kościej, szkoda, że w CoP'ie nie ma eliksirów].

Eh. Dobra, przesadziłem. Czasem uda się uciec nawet jak nas drapnie, ale jest to cholernie trudne.
Zwykle polowałem na nie z Przypływem lub Drapieżnikiem, ale ostatnio zaczynam tracić cierpliwość (w ruch idzie wszystko co wybucha i gauss).
Pamiętam jak raz prawie mnie dorwała w trakcie misji Ewakuacja, uspokoiła się po około pięćdziesięciu nabojach z PKM Zulusa, na szczęście podrapała tylko mnie.

Jeśli chodzi o Burery, Chimerę i Nibyolbrzyma wydaje mi się, że pojawiają się w postaci "swobodnej" dopiero, gdy spotkamy je w jakiejś misji. Nie widziałem wcześniej w Jupiterze "Kopaczy" przed misją "niezidentyfikowane mutanty" podobnie miała się sprawa z Nibyolbrzymem.
(Bobro zadał silny cios mojej teorii. Może nibyolbrzym pojawia się po pokazaniu O-62 Kardanowi lub po zabraniu karty od niego?).

Co do spawnu Chimery - różnie bywa.
W Jupiterze pojawiła się raz na wieży w cementowni (miałem gacie pełne strachu bo pojawiła się tam razem z kontrolerem i zombie), kilka razy na samej stacji (już byłem w drzwiach i nagle to) i okolicach (30m). Kilka razy widziałem ją przy betonowej wannie (podobnie jak kontrolera). Można spokojnie założyć, że po wykonaniu misji "Nocne Polowanie" od Trapera, może pojawić się wszędzie.
Jeśli chodzi o Prypeć to ma stały spawn po wykonaniu misji ze zdobyciem karabinu gaussa - w szpitalu.
Co do Zatonu - ciężko stwierdzić. Widziałem ją przy anomalii Pazur, kilka razy w okolicach Skadowska i spalonego gospodarstwa.

Kontroler (Janów) ma stały spawn w Tunelu północnym.
(Choć czasami dziwnym trafem musi do niego iść, aż ze stacji)
Oczywiście podobnie jak chimera, może pojawić się wszędzie. Najczęściej pojawia się jednak w okolicach tunelu i anomalii Popielisko. Można go spotkać również na parkingu i przy betonowej wannie. Bardzo rzadko w kamieniołomie.

Trzeba pamiętać, że te cholerstwa są cały czas w ruchu, gdy jesteśmy w danej lokacji.
Hssiss
Tropiciel

Posty: 229
Dołączenie: 07 Mar 2009, 02:43
Ostatnio był: 08 Gru 2017, 21:38
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 32

Re: Najgorszy mutant

Postprzez Wentix w 20 Lut 2011, 14:08

Najbardziej znienawidzoną przeze mnie istotą (jeśli tak można tak to ująć) jest pijawka... Niewidzialność, szybkość i siła ataku jest po prostu wnerwiająca. Na mistrzu nigdy nie łaziłem po Zonie bez co pięciominutowego zapisu F5. Najgorsze jest to, że nie chodzę z noktowizorem i w nocy można się okropnie oszukać... Z daleka wygląda jak stalker a przynajmniej go przypomina ( gram bez celownika ). Ale jeden atrybut pijawki jest zarazem śmieszny jak i irytujący. To jej zachodzenie od tyłu i atak z rodu "Daj buziaka cioci!", po którym na moim poziomie nie masz 1/3 życia...

Pozdro
Ostatnio edytowany przez Wentix 08 Sie 2014, 18:02, edytowano w sumie 4 razy
S.T.A.L.K.E.R. to nie gra, to styl życia

Za ten post Wentix otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive karol626.
Awatar użytkownika
Wentix
Stalker

Posty: 117
Dołączenie: 04 Sie 2010, 20:34
Ostatnio był: 23 Cze 2015, 22:28
Miejscowość: Brwinów
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: "Tunder" 5.45
Kozaki: 11

Re: Najgorszy mutant

Postprzez Ashenmoor666 w 20 Lut 2011, 14:19

znienawidzony, hmm mało realistyczny Burer, gonienie karabinka po całej sali albo gdzieś w na zewnątrz nie jest przyjemne, co do chimer to jest mocna ale uznałem że misję nocne polowanie zrobię za pomocą wyrzutni rakiet :E tak trochę nie klimatycznie ale arsenał dostosowany do przeciwnika, narzekającym na pijawki przypominam nieśmiertelność pijawek w stanie niewidzialnym w CS, teraz można je przynajmniej zranić, mimo wszystko to burer jest najgorszy, na dodatek brzydki nieklimatyczny a gonienie go z nożem zbyt mi zajeżdża na jakiegoś rambo a nie na inteligentnego Stalkera :E
"I didn't come to play. I came to win."
Awatar użytkownika
Ashenmoor666
Stalker

Posty: 124
Dołączenie: 17 Lut 2010, 10:06
Ostatnio był: 21 Gru 2016, 17:44
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Fast-shooting Akm 74/2
Kozaki: 9

PoprzedniaNastępna

Powróć do Ogólna dyskusja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 11 gości