S.T.A.L.K.E.R. 3in1

Tutaj dyskutujemy w tematach, które nie pasują do żadnej części S.T.A.L.K.E.R.'a.
Regulamin forum
Chcesz zadać pytanie lub masz problem? Napisz w tym dziale, a Twój temat na pewno zostanie usunięty.

S.T.A.L.K.E.R. 3in1

Postprzez SpasiorWroc w 28 Sie 2010, 16:11

Witam wszystkich graczy kolekcji S.T.A.L.K.E.R.. Nie jestem jej maniakiem aczkolwiek ukończyłem wszystkie 3 części owego tytułu na różnych poziomach doświadczenia i z ręką na myszce mogę stwierdzić iż dają radę na dość wysokim poziomie i bez ALE, bo zawsze jest jakieś ALE o którym i tak wszyscy fani wiedzą. W temacie wpisałem S.T.A.L.K.E.R. 3in1 dla tego iż chciałbym (i nie tylko ja) kiedyś złoić zmodowanego stalka składającego się z 3 połączonych części. Czyli wszystkie lokacje wraz ze swoimi questami i postaciami połączone w jedną spójną i potężną całość na silniku Zew Prypeci. Ktoś kto moduje tę klasykę byłby prze...mistrzem nad mistrzami jakby zmontował takiego moda.

Co wy na to ???

PtasiorWroc
SpasiorWroc
Kot

Posty: 9
Dołączenie: 07 Sie 2010, 15:54
Ostatnio był: 02 Lis 2010, 17:50
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: Obokan
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: S.T.A.L.K.E.R. 3in1

Postprzez pzengota w 28 Sie 2010, 16:52

Nie powiem, Naszym Modderom talentu i umiejętności nie brakuje, ale wątpię żeby porwali się na coś takiego. Ty nie wiesz ile to roboty i czasu zajmie. A co ja tam będę mówić, niech Oni się wypowiedzą. :wink:
Pozdrawiam
:

Jeżeli w moim poście nie ma słowa "Pozdrawiam" znaczy że jest coś ze mną nie tak :D
Awatar użytkownika
pzengota
Stalker

Posty: 198
Dołączenie: 09 Lut 2008, 10:08
Ostatnio był: 08 Sie 2021, 14:59
Miejscowość: Gdynia
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Gauss Gun
Kozaki: 10

Re: S.T.A.L.K.E.R. 3in1

Postprzez SpasiorWroc w 28 Sie 2010, 17:18

Zdaję sobie z tego sprawę iż jest to karkołomne przedsięwzięcie ale nie wierzę w to iż nie dadzą sobie z tym rady, jak produkują takie mody do każdej części to na pewno zklecą i tego "MOD 3in1" a to było by dopiero coś co zasługuje na miano S.T.A.L.K.E.R.a the best.
SpasiorWroc
Kot

Posty: 9
Dołączenie: 07 Sie 2010, 15:54
Ostatnio był: 02 Lis 2010, 17:50
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: Obokan
Kozaki: 0

Re: S.T.A.L.K.E.R. 3in1

Postprzez Bambosz107 w 28 Sie 2010, 17:30

Jak chcesz połączyć fabułę tych 3 części? Przecież są inaczej położone w czasie i w Zewie nie kierujemy już poczynaniami Strieloka.
Go Go Power Rangers!!
Awatar użytkownika
Bambosz107
Legenda

Posty: 1280
Dołączenie: 10 Maj 2009, 21:50
Ostatnio był: 15 Cze 2022, 20:42
Miejscowość: Tarnów
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 87

Re: S.T.A.L.K.E.R. 3in1

Postprzez SpasiorWroc w 28 Sie 2010, 17:46

Miło było było by spotkać Strieloka choćby jako postać. Chodzi mi o połączenie wszystkich lokacji w jedną wielką mapę zony na której pozostaną wszystkie zadania wraz z wątkami pobocznymi i postaciami ze wszystkich części. Kolejność zadań ustawić chronologicznie względem kolejnych części. Czas też nie gra większej roli gdyż chodzi tylko o rozgrywkę w zamkniętej zonie. Np. powiększenie Prypeci poprzez połączenie dwóch map z 1 i 3 z tą samą akcją. Wiem że brzmi to jak bajka i wyobrażam sobie mękę tworzenia takiego moda. Grywalność serii weszła by wtedy na bardzo wysoki poziom i myślę że o wiele wyższy od tego zapowiadanego na 2012 rok.
SpasiorWroc
Kot

Posty: 9
Dołączenie: 07 Sie 2010, 15:54
Ostatnio był: 02 Lis 2010, 17:50
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: Obokan
Kozaki: 0

Re: S.T.A.L.K.E.R. 3in1

Postprzez SpasiorWroc w 28 Sie 2010, 18:26

Widzę że temat poruszył graczy którzy zaczynają sobie uzmysławiać nie złą zabawę i możliwość zagrania we wszystkich lokacjach bez wychodzenia z jedynki i walenia do trójki by zwiedzić sobie miasto duchów w całej jego okazałości. To nie jest głupi pomysł by zrobić 3in1 nim (może) wyjdzie kolejny S.T.A.L.K.E.R. w 2012. Do tego czasu było by super klepać się po zonie w całej jej okrasie a moderatorzy mieli by dużo lepszą zabawę "modzić" kolejne mody do zmodowanego już moda. Gdybym miał pojęcie tego jak to się robi to uwierzcie mi że usiadł bym i modził, bo jest co. Chciałbym poczytać opinię moderatora tejże serii. Co ma do napisania na ten temat. A wy szanowni Gracze taż piszcie o tym co myślicie, bo osobiście uważam iż temat jest wart poklikania.
SpasiorWroc
Kot

Posty: 9
Dołączenie: 07 Sie 2010, 15:54
Ostatnio był: 02 Lis 2010, 17:50
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: Obokan
Kozaki: 0

Re: S.T.A.L.K.E.R. 3in1

Postprzez Szpagin w 28 Sie 2010, 20:33

Zrobienie kompilacji map ze wszystkich części na silniku CoP jest technicznie możliwe i chyba byłaby to najprostsza część tego supermoda. Pozostaje jeszcze zaludnienie tych poziomów, dostosowanie ich tak, by zbyt od siebie nie odstawały itd. Poza tym, co byłoby z poziomami, które wystąpiły w SoC i CS: np. Kordon czy Wysypisko? Co prawda są podobne, ale i tak jest kilka rzeczy, które trzeba w nich pozmieniać. Poza tym należy pamiętać o zmianach w gameplayu, które zachodziły w kolejnych częściach. Mam tu na myśli rozbicie ekwipunku na kombinezon i hełm, obecność wykrywaczy anomalii, zmieniony HUD, PDA i okno ekwipunku... Długo można wymieniać. Stworzenie takiej modyfikacji byłoby katorgą i nie wyobrażam sobie, by ktokolwiek ukończył go przed 2012.
Image

Za ten post Szpagin otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive SpasiorWroc.
Awatar użytkownika
Szpagin
Legenda

Posty: 1187
Dołączenie: 26 Wrz 2009, 11:39
Ostatnio był: 15 Gru 2021, 23:24
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 238

Re: S.T.A.L.K.E.R. 3in1

Postprzez SpasiorWroc w 28 Sie 2010, 21:01

Po części kumam o czym mówisz, z mojej strony wygląda to zaje...różowo ale ze strony modera wygląda to jak syzyfowa praca i zdaje sobie z tego sprawę. Domniemam że ty jesteś moderatorem i już widzisz jak to wygląda, ale wizja 3in1 to kawał kamienistego ugoru do zaorania ręcznie. W duchu po cichu wierzę że już ktoś dawno temu podjął próbę połączenia Zewu Prypeci, Czystego Nieba i Cienia Czarnobyla w jedną całość. Zresztą na świecie nie żyje tylko jeden Moderator a miliony,więc. MODERATORZY WSZYSTKICH KRAJÓW ŁĄCZCIE SIĘ.
SpasiorWroc
Kot

Posty: 9
Dołączenie: 07 Sie 2010, 15:54
Ostatnio był: 02 Lis 2010, 17:50
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: Obokan
Kozaki: 0

Re: S.T.A.L.K.E.R. 3in1

Postprzez atikabubu w 28 Sie 2010, 21:11

TAK JEST! Bany dla wszystkich! Warny za mordę! Chwała proletariatowi!
Fiat justitia ruat caelum
W10 x64 / Ryzen 3600 4.2 GHz/ Gigabyte GTX 1070 / 16 GB DDR 4
Pierwszy opek/ LA Persona (Firefox) / Hińskie bajki obejrzane

Za ten post atikabubu otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Greyeeh.
Awatar użytkownika
atikabubu
Very Important Stalker

Posty: 1459
Dołączenie: 23 Lut 2008, 13:10
Ostatnio był: 27 Sie 2024, 19:15
Miejscowość: Zajebista
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: RP-74
Kozaki: 569

Re: S.T.A.L.K.E.R. 3in1

Postprzez SpasiorWroc w 28 Sie 2010, 21:39

Spoko... a co to się ma do tematu tego nie wiem ale może być. Dość ciekawa wypowiedź.
SpasiorWroc
Kot

Posty: 9
Dołączenie: 07 Sie 2010, 15:54
Ostatnio był: 02 Lis 2010, 17:50
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: Obokan
Kozaki: 0

Re: S.T.A.L.K.E.R. 3in1

Postprzez jaras76 w 29 Sie 2010, 02:36

Stalker 3w1 ciekawa opcia, jest taki mod jak soljanka, masz miejsca ze wszystkich stalkerów plus jeszcze więcej, do tego nowa fabuła i nowi bohaterowi. Czego chcieć więcej-mniej bugów!
Image
jaras76
Tropiciel

Posty: 383
Dołączenie: 21 Lip 2007, 21:14
Ostatnio był: 25 Kwi 2012, 21:35
Miejscowość: warszawa
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: Akm 74/2U
Kozaki: 3

Re: S.T.A.L.K.E.R. 3in1

Postprzez MatrixSTR w 29 Sie 2010, 03:36

jeśli chodzi o dodanie map to akurat nie jest takie trudne, ale jeśli chodzi o fabułe to ja bym zadał pytanie czy jest sens? Ponieważ nie dało by się po prostu skopiować jej tylko trzeba by ją napisać od nowa, a według mnie zamiast przenosić fabułe z wcześniejszych serii (co jest trochę bez sensu zważywszy na niewielkie zmiany w silniku) zrobić całkowicie nową fabułe, ponieważ większość osób już ma dosyć oryginalnych fabuł z Cienia... (ileż można przechodzić cały czas te same misje...)
Awatar użytkownika
MatrixSTR
Modder

Posty: 1097
Dołączenie: 26 Maj 2009, 23:44
Ostatnio był: 13 Wrz 2024, 22:57
Miejscowość: Gdzieś Daleko W Wielkopolsce
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 276

Następna

Powróć do Ogólna dyskusja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości