Metro: Last Light

Re: Metro: Last Light

Postprzez paintball_0 w 10 Cze 2012, 10:23

TUTAJ macie stuprocentową wersję z PC. Skąd wiem? Sami zobaczycie pod koniec dema. ;)

W związku z Last Light mam tylko jedno życzenie: żeby twarze były ładniejsze niż w oryginale.
Awatar użytkownika
paintball_0
Legenda

Posty: 1285
Dołączenie: 18 Wrz 2008, 15:12
Ostatnio był: 30 Sty 2017, 23:03
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2U Special
Kozaki: 184

Reklamy Google

Re: Metro: Last Light

Postprzez KoweK w 10 Cze 2012, 13:41

Jedyną różnicę jaką zauważyłem pomiędzy filmikami Mejka a paintaballa to to, że w filmie paintballa mamy dynamiczne oświetlenie i światło od latarki rzuca cień, w poprzednich filmikach tego nie było. A sama gra prezentuje się miodnie... tylko ten dubbing angielski z rosyjskim akcentem. :| No i w kółko są to ci sami voice actorzy, którzy chyba zaliczyli każdą rosyjską/ukraińską grę w klimatach post-apokaliptycznych.
"kowunio jest stalkerem ubranym w sweter ochronny "wschód słońca" szukającym artefaktów w zonie szczecińskiej
legenda głosi, że zdołał ominąć korki i dostać się do centrum - żyły złota"

Wheeljack
Awatar użytkownika
KoweK
Główny Administrator

Posty: 5649
Dołączenie: 10 Cze 2005, 14:49
Ostatnio był: 19 Cze 2024, 15:32
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1473

Re: Metro: Last Light

Postprzez cep_bojowy w 10 Cze 2012, 21:00

Zawsze można włączyć rosyjski dubbing i polskie napisy. Dla mnie tak angielski dubbing w Metro jest lepszy od angielskiego w Stalkerze. Co do gameplay'a to motyw z samolotem świetny. Mam nadzieje, że będzie więcej takich klimatycznych momentów jak np. poziom "Duchy" z Metro 2033.
Awatar użytkownika
cep_bojowy
Stalker

Posty: 99
Dołączenie: 18 Lip 2011, 12:52
Ostatnio był: 14 Lip 2014, 23:08
Miejscowość: R'lyeh
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 25

Re: Metro: Last Light

Postprzez Szpagin w 25 Cze 2012, 14:39

Pierwsze Metro zostało uznane przez część stalkerskie społeczności za niewypał. Oczekiwano kolejnego Stalkera, a otrzymano tylko klon Call of Duty w klimatach post-apo. Pod tym względem druga część może liczyć na lepsze przyjęcie, bo teraz wiemy, czego oczekiwać. Ale czy sama gra będzie dobra? Trudno powiedzieć. Twórcy obierają strategię "więcej, lepiej, szybciej" - Last Light wydaje się być po prostu bardziej rozbudowanym Metrem. Czas pokaże.
Image
Awatar użytkownika
Szpagin
Legenda

Posty: 1187
Dołączenie: 26 Wrz 2009, 11:39
Ostatnio był: 15 Gru 2021, 23:24
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 238

Re: Metro: Last Light

Postprzez KoweK w 25 Cze 2012, 17:50

Szpagin napisał(a):Pierwsze Metro zostało uznane przez część stalkerskie społeczności za niewypał. Oczekiwano kolejnego Stalkera, a otrzymano tylko klon Call of Duty w klimatach post-apo.

:facepalm:

Od początku było wiadome, że to będzie liniowa gra, "CoD: Stalker", a nie żadna rewolucja z otwartym światem. A że sobie grupka userów coś ubzdurała... no cóż.
"kowunio jest stalkerem ubranym w sweter ochronny "wschód słońca" szukającym artefaktów w zonie szczecińskiej
legenda głosi, że zdołał ominąć korki i dostać się do centrum - żyły złota"

Wheeljack
Awatar użytkownika
KoweK
Główny Administrator

Posty: 5649
Dołączenie: 10 Cze 2005, 14:49
Ostatnio był: 19 Cze 2024, 15:32
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1473

Re: Metro: Last Light

Postprzez Uruz w 25 Cze 2012, 18:58

Z jednej strony wymusiła to fabuła,WOGN prawie padł więc trzeba było się spieszyć. A z drugiej strony takie latanie po powierzchni albo po pustych stacjach zużywałoby sporo amunicji i filtrów. A tego w Metrze dużo nie ma;f

Mam nadzieję że w dwójce dadzą trochę więcej luzu,więcej broni i więcej amunicji ;) Metro porywało swoją fabułą,a to że nie mogliśmy cały czas wychodzić na powierzchnię tylko te wyjścia były dawkowane to jeszcze bardziej podnosiło atrakcyjnośc wojazy na powierzchni ;f
Czuło się wtedy klimat miasta startego z powierzchni planety w ciągu sekund.

Ciekawe jak tam z optymalizacją będzie ;f Coś czuję że bedzie trzeba zamóić werjsę na Xboxa bo komp nie podoła ;/
Image
Awatar użytkownika
Uruz
Kot

Posty: 21
Dołączenie: 16 Cze 2012, 13:48
Ostatnio był: 24 Cze 2020, 21:38
Miejscowość: Szczecin
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 2

Re: Metro: Last Light

Postprzez Szpagin w 25 Cze 2012, 19:47

Mnie ciekawi jedno: skąd w moskiewskim metrze tyle rewolwerów? Broń tego typu nigdy przecież nie była popularna w Rosji (pomijając oczywiście Nagana i kilka konstrukcji z lat 90., ale te nie były szeroko wykorzystywane).
Image
Awatar użytkownika
Szpagin
Legenda

Posty: 1187
Dołączenie: 26 Wrz 2009, 11:39
Ostatnio był: 15 Gru 2021, 23:24
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 238

Re: Metro: Last Light

Postprzez paintball_0 w 25 Cze 2012, 20:04

Nie mam pojęcia o popularności rewolwerów w Rosji, ale jedno nie ulega wątpliwości- strzelanie z rewolweru jest znacznie fajniejsze, niż strzelanie z pistoletu. I dla mnie to wystarczający powód, żeby w grze roiło się od sześciostrzałowców. ;)

Co do liniowości Metra, to fajnie, że istnieje gra inna niż Call of Duty, która tak wspaniale potrafi prowadzić nas przez fabułę. Oczywiście fajnie byłoby samemu się poszwendać ale jeśli kosztem jest spójność wizualna, to wolę grać w Metro jak w szczelankę.
Awatar użytkownika
paintball_0
Legenda

Posty: 1285
Dołączenie: 18 Wrz 2008, 15:12
Ostatnio był: 30 Sty 2017, 23:03
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2U Special
Kozaki: 184

Re: Metro: Last Light

Postprzez Uruz w 26 Cze 2012, 14:58

Szpagin a stąd że samych Rewolwer Nagant wz. 1895 to wyprodukowana coś ponad 2 mln ;D
Kawałek z wiki ;f

Broń była bardzo popularna w okresie przed I wojną światową i w okresie międzywojennym, zwłaszcza w Rosji, gdzie była produkowana na licencji i przyjęta jako przepisowa broń boczna podoficerów i oficerów. Naganty używane były następnie w Armii Czerwonej i organach bezpieczeństwa (Czeka, NKWD), aż do wyparcia przez pistolety TT.


A że starej broni Ruscy nie wyrzucają ;f to cześc trafiła do Metra ;)
O rewolwerach w Rosji się dużo nie mówi,raczej kazdy kojarzy TT itp.
Image
Awatar użytkownika
Uruz
Kot

Posty: 21
Dołączenie: 16 Cze 2012, 13:48
Ostatnio był: 24 Cze 2020, 21:38
Miejscowość: Szczecin
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 2

Re: Metro: Last Light

Postprzez Szpagin w 26 Cze 2012, 17:24

:arrowu: Ok, ale rewolwer z Metra to nie Nagant. Choćby z tego powodu, że Nagant jest siedmio-, a nie sześciostrzałowy, jak broń z Metra. Poza tym, rewolwery z gry strzelają nabojami .44 Magnum - Naganty używają amunicji 7,62 mm.

Zresztą rewolwery z Matra nie przypominają w ogóle Naganta: to bardziej jakaś krzyżówka kilku modeli Colta i S&W. Tym bardziej dziwi mnie użycie takiej broni w tunelach moskiewskiego metra. Bardziej pasowałby mi tam Makarow lub TT-ka.
Image
Awatar użytkownika
Szpagin
Legenda

Posty: 1187
Dołączenie: 26 Wrz 2009, 11:39
Ostatnio był: 15 Gru 2021, 23:24
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 238

Re: Metro: Last Light

Postprzez Uruz w 26 Cze 2012, 22:58

To wychodzi na to że z kilku broni złożyli jedną ;f

Tak jak ten karabinek Sobaka,czy jakoś tak ;f
Widać technicy w Metrze szaleją po grzybkach ;)
Image
Awatar użytkownika
Uruz
Kot

Posty: 21
Dołączenie: 16 Cze 2012, 13:48
Ostatnio był: 24 Cze 2020, 21:38
Miejscowość: Szczecin
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 2

Re: Metro: Last Light

Postprzez Szpagin w 13 Paź 2012, 20:36

http://www.velocitygamer.com/metro-last-light-not-shipping-with-multiplayer/

Twórcy kasują tryb wieloosobowy, choć nie wykluczają jego późniejszego dodania jako DLC. Początkowo mała grupa wewnątrz 4A pracowała nad trybem sieciowym, ale po E3 i wielu pytaniach o kampanię postanowiono zaprzestać prac nad multi oraz włączyć zajmującą się nim ekipę do głównego zespołu. 4A nie wyklucza jednak udostępnienia multiplayera po premierze.

Mi taki obrót spraw pasuje. Może to kontrowersyjna teza, ale uważam, że jeśli twórcy nie mają jakiegoś naprawdę dobrego pomysłu na tryb wieloosobowy, to nie powinni się nawet za niego zabierać. Po dwóch miesiącach od premiery serwery będą świeciły pustkami, zaś twórcy stracą tylko czas i pieniądze, które przeznaczyć można było na rozbudowę kampanii single.
Image
Awatar użytkownika
Szpagin
Legenda

Posty: 1187
Dołączenie: 26 Wrz 2009, 11:39
Ostatnio był: 15 Gru 2021, 23:24
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 238

PoprzedniaNastępna

Powróć do Ogólna dyskusja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość