Włosy, Broda i tak dalej..

...a raczej wszystko o wszystkim. Debaty na dowolne tematy.

Włosy, Broda i tak dalej..

Postprzez Bodziniak w 20 Sie 2012, 20:53

Witam wszystkich forumowiczów! Założyłem temat bo bardzo ciekawi mnie jakie macie opinie na pytania tutaj opisane.

Jak postrzegacie mężczyzn z długimi włosami? Myślicie że takie włosy maja tylko metale itp.?
Oraz jak postrzegacie kobiety z krótkimi włosami. Co o tym sądzicie.

Aha, co sądzicie u zaroście u faceta.
Czy to broda, mały zarost albo bródka co o tym sądzicie.

Mile widziane będą też np. zdjęcia fryzur i opisanie ich oraz wyrażenie swoich poglądów.
Pozdrawiam. :)
Awatar użytkownika
Bodziniak
Stalker

Posty: 78
Dołączenie: 06 Kwi 2011, 19:03
Ostatnio był: 08 Cze 2022, 03:49
Miejscowość: Zona
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: SGI 5k
Kozaki: 11

Reklamy Google

Re: Włosy, Broda i tak dalej..

Postprzez Canthir w 20 Sie 2012, 21:50

Ja postrzegam w lustrze. Miałem kłaki dobrze za łopatki, ale ogólnie męczarnia, bo w pewnym momencie strasznie słabe były i garściami wychodziły, suche, kruche... Teram mam ~ połowę ówczesnej długości, czyli akurat tyle, żeby dało się wszystko spiąć. Problemem poza kiepskim stanem włosów byłe jeszcze, że tragicznie się plątały i bez regularnego rozczesywania miałem na głowie dziesięciokrotny węzeł gordyjski.

Broddę także mam, a jakże, szczególnie o tu, na brodzie. Ot, taka kępa trochę ponad rok luźno rosnąca. W kwestii zarostu długi czas moim idolem był (i w sumie nadal nim pozostaje) król Danii, Norwegii, Anglii i chyba jeszcze czegoś, żyjący milenium temu, Svein Widłobrody. Wśród bardziej nam współczesnych podziwiam rosyjskiego fizyka Igora Kurczatowa.
Смертельные аномалии, опасные мутанты, анархисты и бандиты, не остановят "Долг", победоносной поступью идущей на помощь мирным гражданам всей планеты!

Kiedy idziesz do Strefy, to sobie za konotuj: z towarem wróciłeś - cud boski, z życiem uszedłeś - daj na mszę, kula patrolu - fart, a cała reszta - jak los zdarzy.
- A&B Strugaccy; Piknik na Skraju Drogi

Nie da się tu żyć bez gorzałki... Chcę już o wszystkim zapomnieć. Cholera, to samo dzień po dniu. Kiedy to się wszystko skończy? To chyba przeznaczenie... Daj mi spokój! Życie i tak jest do dupy.

zdjęcia Zony
Awatar użytkownika
Canthir
Opowiadacz

Posty: 309
Dołączenie: 02 Lis 2010, 17:50
Ostatnio był: 19 Sty 2022, 16:46
Miejscowość: Szn
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 193

Re: Włosy, Broda i tak dalej..

Postprzez Gorianov w 21 Sie 2012, 00:23

Dziwny temat ale okej.
Dłuższe włosy u mężczyzn są mi neutralne, bo co mnie obchodzi jakie ktoś ma włosy. Ważne aby facet wyglądał jak facet, a nie jak baba w rureczkach i torebeczką na ramieniu, bo jak patrzę na takich ludzi to chce mi się wymiotować.
A co do zarostu, to mam bródkę. Ale się zastanawiam czy nie ściąć :/
Jeżeli chodzi o kobiety to do każdej pasuje co innego, jednej długie kręcone włosy, zarazem innej krótkie z grzywką. Ogółem, zależy jaka kobieta, ale taka zadbana to sądzę że fajnie wygląda w krótkich włosach. Ale to raczej kwestia gustu.

Za ten post Gorianov otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive GhostRider44.
Awatar użytkownika
Gorianov
Człowiek-Artefakt

Posty: 192
Dołączenie: 27 Cze 2012, 00:20
Ostatnio był: 08 Wrz 2021, 23:36
Miejscowość: legowisko utakera
Kozaki: 41

Re: Włosy, Broda i tak dalej..

Postprzez djcycu w 21 Sie 2012, 01:52

Nie wyobrażam sobie kobiety ciętej "na chłopczyka". Maksymalnie do ramion. Co do chłopa to... Fajnie jednym w długich i fajnie jednym w krótkich. Znam takich co się łysi powinni od razu urodzić i znam takich którzy wyglądają w tym strasznie. Ogólnie zależy od człowieka. Każdy z nas jest inny a broda, włosy, wąsy czy inne tam są tylko wypełnieniem.
Szczegółowe mapy do S.T.A.L.K.E.R Zew Prypeci

In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti. Amen

Za ten post djcycu otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive paintball_0.
Awatar użytkownika
djcycu
Monolit

Posty: 3533
Dołączenie: 17 Wrz 2009, 16:38
Ostatnio był: 12 Sty 2021, 21:51
Miejscowość: "Łosiek"
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 775

Re: Włosy, Broda i tak dalej..

Postprzez Kamasz Stalker w 21 Sie 2012, 08:10

Emm, jak przeczytałem powyższe komenty nasuneło mi się to co chłopak a wygląda jak baba:
:

Image


:D

A tak na serio to zgadzam się z kolegami powyżej.
Dziewczyna która jest ścięta na krótko to nie dziewczyna.
A co do chłopaków to mam w dupie czy ma długie czy krótkie włosy, niech ma jakie chce.
A broda zarost? Hmm, ja lubię mały zarost ale brody? Nie.

P.S: Jedyna broda jak jest fajna to tą co ma ROSMT :D
:

http://www.youtube.com/watch?feature=en ... Ss0nmTHcMA
War...war in the Zone a Never Ending...

Kamasz Stalker
Wygnany z Zony

Posty: 49
Dołączenie: 10 Sie 2012, 15:49
Ostatnio był: 22 Sie 2012, 07:28
Miejscowość: Kordon
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 19

Re: Włosy, Broda i tak dalej..

Postprzez tomasz4815 w 21 Sie 2012, 08:27

Tutaj macie przykład. Zdjęcia tej samej osoby w dwóch stylach. Oceńcie sami:
Z krótkimi "na chłopaczka":
:

Image

Z długimi:
:

Image

Nic nie mam do dziewczyn tak krótko zgolonych ale jak widać dziewczyna z długimi włosami jest poprostu bardziej kobieca itp.

Nie myślcie, że kogoś faworyzuję czy tam chcę zareklamować. Poprostu dałem to dla przykładu, to co mi w ręce wpadło jakko pierwsze.

A co chłopaków i długich włosów to moje zdanie jest takie, że każdy może je sobie zapuścić. Jednemu będzie do twarzy innemu już nie. Ale porównywanie mężczyzn z długimi włosami do transwestytów to moim zdaniem gruba przesada. Sam noszę średnie włosy. Krótkie nie pasują do kształtu mojej twarzy, z długimi jest męczarnia jak napisał Canthir, a w średnich jest w sam raz.
Broda. Chciałbym mieć brodę. Ale nie mogę niestety. Nie taką "na tułacza" tylko taką nowoczesną, zadbaną. Zadbany zarost to według mnie taka oznaka męskości.
O coś takiego:
:

Image
Awatar użytkownika
tomasz4815
Łowca

Posty: 400
Dołączenie: 17 Lut 2011, 12:46
Ostatnio był: 12 Lut 2019, 14:53
Miejscowość: Tam, gdzie atik czołgiem jeździ.
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper TRs 301
Kozaki: 97

Re: Włosy, Broda i tak dalej..

Postprzez kapucha w 21 Sie 2012, 08:57

Moim zdaniem kobieta powinna mieć włosy przynajmniej do ramion. Nikomu niczego nie bronię, ale jak dla mnie kobieta krótko ostrzyżona jest brzydka. Choćby nie wiem jak zgrabna i z jak ładną twarzą, krótkie włosy zawsze psują cały efekt. Facet o ile wygląda jak facet to niech nosi długie włosy, mi to nie przeszkadza. Brody też mi nie przeszkadzają. Ale połączenie długa broda i długie włosy wygląda nawet ciekawie.

Ja osobiście chciałbym mieć długie włosy. Rosną mi grube i zdrowe, ale i tak najczęściej chodzę ścięty do skóry. Jakieś 2 lata temu jak wpadłem na pomysł hodowania włosów to urosły mi aż takie że do oczu już właziły, ale ściąłem. Po pierwsze przyszło lato i zaczęło grzać słońce, a ja przy moich bardzo gęstych i grubych włosach się gotowałem - cały czas gorąco i cały czas łeb swędział. W zimę wcale to nie przeszkadzało, ale w lato było nie do wytrzymania. Po drugie żeby nie mieć łupieżu musiałem szorować łeb 2 razy dziennie, a szampon schodził bardzo szybko. Więc chodzę ostrzyżony tak na kilka mm. Jakbym nie miał takiego łupieżu i jakbym mieszkał w miejscu gdzie temperatura nie podnosi się powyżej 20 stopni, to bym miał długie włosy.
Ostatnio edytowany przez kapucha 21 Sie 2012, 21:43, edytowano w sumie 2 razy
kapucha
Łowca

Posty: 400
Dołączenie: 09 Kwi 2011, 13:53
Ostatnio był: 01 Lut 2015, 22:11
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: F1 Grenade
Kozaki: 94

Re: Włosy, Broda i tak dalej..

Postprzez djcycu w 21 Sie 2012, 09:15

Kamasz Stalker napisał(a):Emm, jak przeczytałem powyższe komenty nasuneło mi się to co chłopak a wygląda jak baba:
:

Image


:D

Te panie! Nie obrażaj mi kolegi z sąsiedniej wiochy! :P Nie no co prawda to prawda, on się urodził niczym dziewczynka i nawet się maluje jak dziewczynka. Jak się nie znaliśmy jeszcze to się śmiało z niego tak że uszy puchły.
Szczegółowe mapy do S.T.A.L.K.E.R Zew Prypeci

In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti. Amen

Za ten post djcycu otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Kamasz Stalker.
Awatar użytkownika
djcycu
Monolit

Posty: 3533
Dołączenie: 17 Wrz 2009, 16:38
Ostatnio był: 12 Sty 2021, 21:51
Miejscowość: "Łosiek"
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 775

Re: Włosy, Broda i tak dalej..

Postprzez Adam w 21 Sie 2012, 09:54

Szczerze, nic mi do tego jak kto wygląda. Sam przez rok czasu miałem długie pióra, ponieważ chciałem sprawdzić jak to jest naprawdę poczuć wiatr we włosach xD Jednak ściąłem je, bo zacząłem powoli wyglądać jak dziewczyna :P

Zarost? Jak najbardziej. Od niedawna staram się o wąsy dla siebie. Dlaczego? Żeby nie wyglądać jak gimnazjalista :)

Moim marzeniem jest posiadanie takiego zarostu, jaki miał Michał Milowicz w "Chłopaki nie płaczą", ewentualnie Gary Oldman w "Air Force One".

Kobieta z krótkimi włosami, czemu nie, byleby nie były ZA krótkie, bo wtedy dziewczyna wyglądałaby jak Demi Moore w tym filmie o wojsku :P
Image
Image
Awatar użytkownika
Adam
Redaktor

Posty: 2524
Dołączenie: 27 Gru 2007, 12:13
Ostatnio był: 20 Wrz 2023, 17:49
Miejscowość: Kutno
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 393

Re: Włosy, Broda i tak dalej..

Postprzez pan kozaq w 20 Wrz 2012, 21:42

Hmmmm.... moim zdaniem długie włosy są naturalne. Na wielu obrazach w stylu "Bóg i Adam" Adam ma długie włosy. A jeśli chodzi o brodę to jak najbardziej. Niestety w moim wieku nie da rady. Kiedyś chciałem zgolić włosy, zapuścić brodę do pasa, spleść wielki warkocz i wyglądać jak krasnolud. Ale lekki zarost sprawia, że mężczyzna jest jeszcze bardziej męski.

P.S Zaczałem się niedawno zapuszczać więc mam nadzieję, że na wiosnę poczuję wiatr we włosach (tych długich)
Image
Image
Image
Awatar użytkownika
pan kozaq
Weteran

Posty: 558
Dołączenie: 07 Mar 2012, 15:51
Ostatnio był: 25 Gru 2018, 19:00
Miejscowość: RYTOMOCZYDŁA
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 43

Re: Włosy, Broda i tak dalej..

Postprzez włocho94 w 07 Paź 2012, 21:49

sam noszę długie włosy do ramion od 5 lat, więc nie widzę w tym nic złego mimo że znajomi w mojej klasie traktują mnie jako "zjadacza kotów" ale to ich sprawa. Więc ja uważam że to jest kwestia upodobania i przyzwyczajenia ludzie niech mówią co chcą bynajmniej kiedyś długie włosy u facetów były popularne.

Co do zarostu to fajnie wygląda kilkudniowy zarost u mężczyzny natomiast nie jestem zwolennikiem brody do pasa albo wąsów ponieważ nie za ładnie to wygląda co u niektórych :D

Kobieta nie powinna obcinać się na krótko ponieważ nie jest taka kobieca tylko bardziej podchodzi pod mężczyznę. A poza tym trochę dziwnie to wygląda jak się na mnie patrzy jakaś kobieta z krótkimi włosami :E (że mam takie kudły ;))
Awatar użytkownika
włocho94
Stalker

Posty: 72
Dołączenie: 13 Lis 2009, 15:56
Ostatnio był: 01 Paź 2023, 16:28
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: TRs 301
Kozaki: 5

Re: Włosy, Broda i tak dalej..

Postprzez Realkriss w 08 Paź 2012, 09:22

To bardzo ciekawe, co piszecie o włosach u kobiet, że kobieta w krótkich włosach jest niekobieca, że przynajmniej do ramion, itp. Rozumiem, że to Wasze preferencje, ale chyba zbyt uogólniacie.

A czy wybralibyście dziewczynę bez bioder, tyłka, zaznaczonego biustu, ale o długich włosach, np. taką:
Image

Czy taką, która ma krótkie włosy, ale jak to mówicie, wszystko na miejscu:
Image

Nie jestem facetem i nie jestem lesbijką, ale wybór jest dla mnie oczywisty.
Wygląda mi na to, że długość włosów to marne kryterium oceniania kobiecości. chyba raczej składają się na nią inne cechy, takie jak: regularne rysy twarzy, kobieca sylwetka, wdzięk w ruchach, ogólnie pojęty powab. Jak tego wszystkiego nie ma, to nawet włosy do kolan nie pomogą.
Czy nie?
Awatar użytkownika
Realkriss
Moderator

Posty: 1664
Dołączenie: 08 Lut 2011, 14:58
Ostatnio była: 21 Gru 2023, 22:34
Miejscowość: Warszawa
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 881

Następna

Powróć do Prawie o wszystkim

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 14 gości