Czym się w życiu zajmujecie?

...a raczej wszystko o wszystkim. Debaty na dowolne tematy.

Czym się w życiu zajmujecie?

Postprzez Fender w 19 Lut 2012, 19:39

Szukałem, lecz jak zwykle wyszukiwarka milczy. Wpadłem na pomysł, aby jeszcze bardziej przybliżyć do siebie forumowe grono. Piszcie co w życiu robicie, w jakim zawodzie pracujecie, jeśli liceum to jaki profil, co dalej? Jakie są plany na przyszłość? Dlaczego akurat ta fuszerka? Ja zacznę:

Klasa maturalna LO o profilu społeczno-prawnym. Jeśli wyjdzie to mam w planach dostać się na prawo lub bezpieczeństwo wewnętrzne. Taki profil i plany ze względu na bardzo humanistyczne nastawienie. Dla mnie przedmioty ścisłe jak matma czy fizyka są niepojęte, a biologia czy chemia po prostu nudna. Za to WOS i historia, to coś w czym siedzę najlepiej. Czemu takie kierunki? Według moich wstępnych kalkulacji, po tych przedmiotach mam największe prawdopodobieństwo, że uda mi się zatrudnić w pracy zgodnej z wykształceniem.

Jeśli temat się utrzyma, to liczę że będziemy mogli poznać się między sobą jeszcze bardziej :wink:
Awatar użytkownika
Fender
Tropiciel

Posty: 259
Dołączenie: 26 Wrz 2010, 12:38
Ostatnio był: 22 Paź 2023, 06:35
Miejscowość: Przedmieścia Limańska
Frakcja: Naukowcy
Ulubiona broń: Viper 5 9x18
Kozaki: 90

Reklamy Google

Re: Czym się w życiu zajmujecie?

Postprzez Stalker Rambo w 19 Lut 2012, 20:47

Ok. Z zawodu jestem kierowcą w wojsku. Od dziecka biegałem z pistoletami po podwórku, więc po szkole zdecydowałem się pójść do wojska. Naturalnie się zawiodłem, gdyż poziom naszej armii stoi nadal na etapie lat 60. Ale pomimo tego, kocham tą robotę. Oczywiście moje hobby wiąże się również z armią. Gdy służyłem w Gdyni należałem do Grupy rekonstrukcji historycznej Lądowej Obrony Wybrzeża. Rekonstrukcja żołnierza drugiej RP, była naprawdę fajna, ale nadal mi było mało. Zacząłem się bawić w ASG i dopiero wtedy zaczęłem się szkolić na poziomie. Cały czas biorę udział w szkoleniach taktycznych i strzeleckich. Plany na przyszłość? Marzy mi się zrobić uprawnienia instruktora strzelania.

Za ten post Stalker Rambo otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive NihilusEG.
Awatar użytkownika
Stalker Rambo
Weteran

Posty: 595
Dołączenie: 21 Paź 2011, 00:15
Ostatnio był: 27 Lis 2023, 17:36
Miejscowość: Starogard Gdański
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Chaser 13
Kozaki: 142

Re: Czym się w życiu zajmujecie?

Postprzez KOSHI w 19 Lut 2012, 20:52

Z zawodu budowlaniec i w tej branży pracuje jako nadzór. Najpierw było liceum (profil mat-fiz.), potem konsekwentnie studia techniczne czyli budowlane i dalej poszło, zostałem w branży. Zainteresowań konkretnych nie mam, ot takie typowe, książki, filmy, ponapie*dalać w coś na kompie. Grałem też na automatach i w kasynach on-line, ale teraz praktycznie nie pykam. Dałem se z tym siana.Ostatnio interesują mnie planszówki, ale nie ma ani czasu ani z kim pograć także chyba nic z tego nie będzie. No i od czasu do czasu melanżyk obowiązkowo :E .
Image
Awatar użytkownika
KOSHI
Opowiadacz

Posty: 1324
Dołączenie: 16 Paź 2010, 13:13
Ostatnio był: 16 Paź 2023, 14:40
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 649

Re: Czym się w życiu zajmujecie?

Postprzez Terminus w 19 Lut 2012, 21:44

Architekt. Liceum klasa mat-fiz. > Politechnika Krakowska. Pracuję w zawodzie.
CREDO [łac. Wierzę]
Awatar użytkownika
Terminus
Deliryk

Posty: 3955
Dołączenie: 22 Cze 2007, 06:15
Ostatnio był: 21 Lip 2022, 18:56
Kozaki: 1440

Re: Czym się w życiu zajmujecie?

Postprzez Kuballa44 w 19 Lut 2012, 22:01

Termi to chyba najbardziej zwięzły post w Twojej karierze. :E

Technikum budowlane, kierunek architekt krajobrazu. Największa pomyłka mojego życia, prawie nic wspólnego z architekturą, za to prawie wszystko z ogrodnictwem. :|
Jeśli skończę, spieprzam do wojska.
Zainteresowania? Wędkarstwo, broń, asg, ksiażki... I inne takie. :P
Słowa były niegdyś czarami i do dziś słowo zachowało coś ze swej siły czarodziejskiej. Słowami może człowiek uszczęśliwić lub doprowadzić do rozpaczy, słowami nauczyciel przenosi na uczniów swą wiedzę, słowami mówca porywa słuchaczy, decyduje o ich sądach i rozstrzygnięciach. -Freud.
Awatar użytkownika
Kuballa44
Beta Tester

Posty: 452
Dołączenie: 12 Wrz 2009, 08:21
Ostatnio był: 27 Lut 2022, 17:22
Miejscowość: Prawie że Koszalin.
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 297

Re: Czym się w życiu zajmujecie?

Postprzez dienonych w 19 Lut 2012, 22:16

Chcę być jak Ferdek z Kiepskich, znaleźć sobie Halinkę która będzie wszystko robiła, a ja sobie będę popijał piwko przed TV :E

Uwagi moderatora:

Fajnie. Ale nie napisałeś czym aktualnie się zajmujesz. Trzymaj się tematu. - xKoweKx
w lewo i w dół

Za ten post dienonych otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive GhostRider44.
Awatar użytkownika
dienonych
Tropiciel

Posty: 259
Dołączenie: 16 Mar 2011, 13:04
Ostatnio był: 19 Lut 2024, 02:25
Miejscowość: W DÓŁ...
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 78

Re: Czym się w życiu zajmujecie?

Postprzez Tormentor w 19 Lut 2012, 22:30

Ja również budowlanka. Technik Budownictwa kierunek. Moje ulubione zajęcie to siedzenie na kanapie z napojem z piana na dwa palce i oglądanie Premier League <3 Lubie także czytać książki popularno-naukowe i historyczne(II WS).


@kuballa44 fajnie się kwiatuszki sadzi? :D
Ostatnio edytowany przez Tormentor, 19 Lut 2012, 22:36, edytowano w sumie 1 raz
Image
Awatar użytkownika
Tormentor
C O N T R I B U T O R

Posty: 1029
Dołączenie: 15 Lis 2010, 21:42
Ostatnio była: 18 Lis 2023, 20:59
Miejscowość: Yantar
Ulubiona broń: --
Kozaki: 289

Re: Czym się w życiu zajmujecie?

Postprzez Realkriss w 19 Lut 2012, 22:35

Ja jestem teatrologiem i polonistką zarazem, skończyłam Uniwerek w Opolu.
Pracuję w jednym z ośrodków kultury w Warszawie.
Jak będę duża, chciałabym pisać kontrowersyjne książki obyczajowe, albo pracować w Narodowym przy promocji spektakli.

Zainteresowania: książki na pierwszym miejscu, kocham czytać, potem filmy, gry i moda. Fascynują mnie biologia w każdym zakresie i medycyna, zawsze chciałam zostać lekarzem i żałuję, że w liceum pomimo tego, że chodziłam do klasy biol-chem, dałam sobie podciąć skrzydła suce, którą miałam zamiast wychowawcy.
Ostatnio edytowany przez Realkriss, 20 Lut 2012, 10:34, edytowano w sumie 1 raz
Awatar użytkownika
Realkriss
Moderator

Posty: 1664
Dołączenie: 08 Lut 2011, 14:58
Ostatnio była: 21 Gru 2023, 22:34
Miejscowość: Warszawa
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 881

Re: Czym się w życiu zajmujecie?

Postprzez Isza w 19 Lut 2012, 22:39

Więc tak jeżeli chodzi o zawód to mam uprawnienia do wykonywania zawodu ochroniarza – licencja ochrony stopnia drugiego… Ale obecnie zajmują mnie studia – Bezpieczeństwo Narodowe , Zarządzanie bezpieczeństwem oraz podyplomowe – pozyskiwanie i ochrona informacji (wszystko na Uniwersytecie Szczecińskim).W najbliższym czasie jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem liczę na zatrudnienie w jakiś służbach mundurowych. Kiedyś ukierunkowywałam się na wojsko teraz jednak plany zostały trochę zmodyfikowane. A póki co męczę ludzi jeżeli pojawię się na strzelance ASG bo to jedno z moich hobby albo pojawiam się na zlotach i konwentach w klimatach postapo (fallout/stalker). To tyle bo już i tak za wiele informacji ujawniłam :E

Choć muszę przyznać , że jak patrzę na ten mój mini życiorys to wygląda to zupełnie inaczej niż kiedyś w moich planach , chciałam zostać archeologiem... no życie zmienia jednak plany :)
" Nie wiem czemu żołnierz idzie do ataku ... ale idzie"
Awatar użytkownika
Isza
Stalker

Posty: 112
Dołączenie: 17 Wrz 2011, 01:53
Ostatnio była: 06 Maj 2015, 12:42
Miejscowość: Szczecin
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: TRs 301
Kozaki: 35

Re: Czym się w życiu zajmujecie?

Postprzez CONAN w 20 Lut 2012, 00:34

Ja Aktualnie chodzę jeszcze do technikum ostatnia klasa prof. Technik-Informatyk , a takto to w miedzy czasie bawie sie PhotoShopem , pykam trochę w gieri albo jakiś balecik ;) Myślę o jakimś dodatkowym płatnym zajęciu (bez skojażeń);)
"Jeśli nie możesz znaleźć czegoś dlaczego
chciałbyś żyć, postaraj się znaleźć coś,
za co chciałbyś umrzeć"
Tupac Amaru Shakur
Image
Awatar użytkownika
CONAN
Weteran

Posty: 639
Dołączenie: 13 Lip 2011, 16:29
Ostatnio był: 16 Sty 2024, 21:27
Miejscowość: Amsterdam
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Gauss Gun
Kozaki: 101

Re: Czym się w życiu zajmujecie?

Postprzez lektors w 20 Lut 2012, 00:54

Uczeń technikum na profilu technik informatyk. Po technikum chciałbym się dostać do WAT-u na cybernetykę i później do wojska. :)
Image
Awatar użytkownika
lektors
Tropiciel

Posty: 363
Dołączenie: 14 Cze 2009, 20:32
Ostatnio był: 03 Lut 2017, 05:22
Miejscowość: Toruń
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: F1 Grenade
Kozaki: 55

Re: Czym się w życiu zajmujecie?

Postprzez szm w 20 Lut 2012, 01:07

Studiuję. Trzeci semestr stosunków międzynarodowych, specjalizacja bezpieczeństwo międzynarodowe. A tak to jeszcze łapię takie różne fuszki, gdzieś łopatą porobić, coś przypilnować etc. :P
NA KOWNO!
Awatar użytkownika
szm
Ekspert

Posty: 896
Dołączenie: 16 Wrz 2008, 18:39
Ostatnio był: 30 Mar 2024, 14:42
Miejscowość: Ciemnogród k. Moherowa Wielkiego.
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 163

Następna

Powróć do Prawie o wszystkim

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 12 gości