Dyskoteki

...a raczej wszystko o wszystkim. Debaty na dowolne tematy.

Dyskoteki

Postprzez KOSHI w 14 Lut 2012, 22:55

Od razu piszę, że lubię muzykę techno, house, psychodelic trance, trance, goa itp. ale nie jeżdżę po lokalach i eventach, muzy słucham w domu. Trafiłem ostatnio na YT na parę fajnych filmów pokazujących system oświetlenia dyskotek typu MADRIX. I wymiękłem. To przejdźmy do konkretów:

Amnesia:
:


Pink Elephant :
:


Damtshaa:
:


Obelisco Polanco:
:


Classico Toluca:
:



Nie wiem czy w Polsce są podobne kluby, bo nie jeżdżę, ale to co widzałem na filmach robi wrażenie. Zapraszam do dyskusji.
Ostatnio edytowany przez KOSHI, 15 Lut 2012, 09:32, edytowano w sumie 1 raz
Image

Za ten post KOSHI otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Glaeken.
Awatar użytkownika
KOSHI
Opowiadacz

Posty: 1325
Dołączenie: 16 Paź 2010, 13:13
Ostatnio był: 11 Wrz 2024, 19:35
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 649

Reklamy Google

Re: Dyskoteki

Postprzez Kuballa44 w 14 Lut 2012, 23:02

Robi wrażenie. :)
Ze swojej strony dodam, że fenomenalnym oświetleniem mogą pochwalić się imprezy typu Qlimax lub Sensation (White i Black-Czechy, Niemcy, Dania, itd...) Moge rzecz ze nawet jeśli ktoś takiej muzyki nie lubi, to warto taką imprezę odwiedzić zeby zobaczyć cuda techniki.
http://www.globaltrance.pl/dload/images ... 7_1_NL.jpg
Słowa były niegdyś czarami i do dziś słowo zachowało coś ze swej siły czarodziejskiej. Słowami może człowiek uszczęśliwić lub doprowadzić do rozpaczy, słowami nauczyciel przenosi na uczniów swą wiedzę, słowami mówca porywa słuchaczy, decyduje o ich sądach i rozstrzygnięciach. -Freud.
Awatar użytkownika
Kuballa44
Beta Tester

Posty: 452
Dołączenie: 12 Wrz 2009, 08:21
Ostatnio był: 27 Lut 2022, 17:22
Miejscowość: Prawie że Koszalin.
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 297

Re: Dyskoteki

Postprzez Piterxd w 14 Lut 2012, 23:05

Qlimax wymiata ;)



Ostatnio edytowany przez Piterxd, 14 Lut 2012, 23:07, edytowano w sumie 1 raz
Image

Za ten post Piterxd otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Damianox, StalkerKlusek.
Awatar użytkownika
Piterxd
Przewodnik

Posty: 947
Dołączenie: 20 Sty 2008, 18:15
Ostatnio był: 06 Maj 2014, 22:05
Miejscowość: Braniewo
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 182

Re: Dyskoteki

Postprzez Werewolver w 14 Lut 2012, 23:05

Kuballa44 napisał(a):Ze swojej strony dodam, że fenomenalnym oświetleniem mogą pochwalić się imprezy typu Qlimax


Faktycznie :o :E
Ostatnio edytowany przez Werewolver, 17 Lut 2012, 11:02, edytowano w sumie 1 raz
Image

Za ten post Werewolver otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive KOSHI.
Awatar użytkownika
Werewolver
Tropiciel

Posty: 216
Dołączenie: 06 Lut 2011, 13:53
Ostatnio był: 03 Kwi 2014, 20:53
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Storming Obokan
Kozaki: 37

Re: Dyskoteki

Postprzez impulse_101 w 14 Lut 2012, 23:25

To zawsze lepiej wygląda na video niż w praktyce, przynajmniej ja mam takie wrażanie. Później jak odwiedziłem stronę clubu przeglądając nagrania i zdjęcia to się zastanawiałem czy to na pewno dobry adres bo jakoś nie przypominałem sobie takiego epickiego baletu.
Image
Awatar użytkownika
impulse_101
Legenda

Posty: 1305
Dołączenie: 20 Sty 2009, 16:47
Ostatnio był: 08 Lut 2020, 16:44
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Viper 5
Kozaki: 275

Re: Dyskoteki

Postprzez Stalker Rambo w 15 Lut 2012, 00:14

Ja to od młodości nie lubię chodzić na dyskoteki. Nie dość, że odpycha mnie ta paskudna muzyka techno to jeszcze ludzie chodzący na takie imprezy przeważnie okazują się Ken'ami i Barbie'ami. Dla mnie prawdziwą muzyką dyskotekową są przeboje takich wykonawców jak Modern Talking, Bad Boys Blue, C.C. Catch i inne. Ale no cóż, każdy lubi swoje.
Awatar użytkownika
Stalker Rambo
Weteran

Posty: 595
Dołączenie: 21 Paź 2011, 00:15
Ostatnio był: 27 Lis 2023, 17:36
Miejscowość: Starogard Gdański
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Chaser 13
Kozaki: 142

Re: Dyskoteki

Postprzez djcycu w 15 Lut 2012, 00:50

No bo gdzież ty kolego masz dziś na dyskotekach techno? ;) Mnie również dyskoteki odpychają... Raz że mam kawał drogi bo niestety pobliskie kluby zbankrutowały i zwinęły interes to jeszcze muzyka jaka leci i przy której wielu się dobrze bawi to jakieś ciulne kawałki z poziomu gorących nowości z Eski... Może komuś się podoba ale mnie nie zwłaszcza kiedy młode 14 latki (mam na myśli obie płci) krzyczą że to techno i trance jest!

Rozumiem że są przeciwnicy muzyki techno ale by tą muzykę zrozumieć trzeba posłuchać tych korzennych odmian a mowa tu o Hardcore, Hardstyle (tym starym jeszcze). Trance ze starych lat też było świetne i szkoda że to minęło... Wtedy bym się może na dyskotece jakiejś pojawił a tak póki co odstrasza mnie muzyka oraz ten chlew w postaci plastików, gówniar z gimnazjum i tych pustaków z wtartym żelem co moment w moment pytają czy przypadkiem się z jego panienką nie rozmawiało... Naprawdę już wolę pójść na festyn jakiś, zalać browarem, pośmiać się ze znajomymi i miło to wspominać.

Co oczywiście nie znaczy że bym się na takim evencie jak Qlimax, DefQon, Masters of Hardcore, Sensation Black i paru innych nie pojawił :P Niestety fundusze i czas mi nie pozwalają... Jednak dobrze że człowiek może i dobrej muzyki posłuchać w domu.

PS: Wielokrotnie mnie kumpel wyciąga na imprezę... Mówię mu, "Chłopie przecież to nie moje klimaty są... Ja się nie zabawię" To jeszcze ci powie że, "pierdo*isz! Wiesz jak się dupy fajnie przy tym kręcą?" Albo to ja jestem z innej epoki albo nie wiem :P

Coś z korzennych kawałków:
@PiterXD: pamiętasz jeszcze taki HS ;)?
http://www.youtube.com/watch?v=g8vWt5RWNcg
http://www.youtube.com/watch?v=aCCUR21k ... 272F3BEEE1

Odrobinę starszego Trance (dziś już HT):
http://www.youtube.com/watch?v=Ofph6NRZ ... playnext=2
Szczegółowe mapy do S.T.A.L.K.E.R Zew Prypeci

In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti. Amen
Awatar użytkownika
djcycu
Monolit

Posty: 3533
Dołączenie: 17 Wrz 2009, 16:38
Ostatnio był: 12 Sty 2021, 21:51
Miejscowość: "Łosiek"
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 775

Re: Dyskoteki

Postprzez Kontroler w 15 Lut 2012, 11:19

Mayday

:



Hardbass

:



Defqon.1

:



Decibel

:



Tomorrowland <3

:




Qlimax

:

Awatar użytkownika
Kontroler
Ekspert

Posty: 780
Dołączenie: 11 Lis 2009, 21:29
Ostatnio był: 24 Paź 2022, 10:53
Miejscowość: Świebodzin
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Fast-shooting Akm 74/2
Kozaki: 131

Re: Dyskoteki

Postprzez Lucjusz w 15 Lut 2012, 11:48

djcycu napisał(a):To jeszcze ci powie że, "pierdo*isz! Wiesz jak się dupy fajnie przy tym kręcą?"


Ta na przykład takie dupy:



Niestety coraz więcej takich osób obojga płci się kręci po dyskotekach a i muzyka coraz bardziej ujowa. W sumie to nigdy nie były moje klimaty ale kiedyś jak zrobiłem trzy piwa i 200gram czystej to szło się pobawić na dyskotece. A teraz to by chyba musieli mnie wnieść :wink:
...picie wódki to jest wprowadzanie elementu baśniowego do rzeczywistości...
Awatar użytkownika
Lucjusz
Ekspert

Posty: 705
Dołączenie: 04 Lis 2010, 20:08
Ostatnio był: 16 Kwi 2015, 16:33
Miejscowość: Bałuty
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 261

Re: Dyskoteki

Postprzez adin w 15 Lut 2012, 12:32

Nie za bardzo rozumiem sens tego tematu...
Kiedyś ludzie bawili się przy braku lub szczątkowej ilości wszelkiej maści laserów a przyjemność wysysali uszami, teraz potrzebują stroboskopów nawet wc, a muzyka zeszła na któryś tam plan. W sumie się nie dziwie bo kaleczyć sobie uszoloty takim np. pitbullem potrafią tylko największe bezguścia.
Image
Awatar użytkownika
adin
Ekspert

Posty: 711
Dołączenie: 14 Sty 2007, 01:58
Ostatnio był: 08 Mar 2024, 22:43
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Kozaki: 28

Re: Dyskoteki

Postprzez Adrenalin2k w 15 Lut 2012, 12:41

W tym temacie zgadzam sie z panami przedmówcami. Przyznam że wieki temu zdarzyło mi sie zawitac w jakiejs dyskotece no ale młodosc kierowała sie swoimi prawami. Akutalnie ma noga nie postanie w żadnym lokalu tego typu a dlaczego?

1. Wiekszosc osób tam przebywających to łysi ze swoimi 'wypasnymi' dupeczkami lub tacy którzy poprostu przychodzą naprani szukac zadymy, plastikowe lale tudzież gorąc szesnastki ewentualnie metroseksualne 'chłopczyki'.

2.Muzyka która poprostu odpycha mnie na kilometry, już samo to że nie przepadam za techno plus to że generalnie jedyne co w wkiekszosci takich dyskotek leci to jakies marne remiksy hitów z Vivy lub Eski które juz w samym radiu lecą po dwiescie razy dziennie i powoują u mnie odruch wymiotny.

3.Hm.. no nie ukrywajmy że alkohol w tego typu lokalach nie należy do najtanszych (szczególnie w tych wiekszych klubach) dodając do tego ze idąc gdzies ze znajomymi chciał bym z nimi porozmawiac (co uniemozliwia muzyka) to zdecydowanie wole napic sie tanszego piwa w otoczeniu ludzi na jakims poziomie.

No i tak poprostu dodam że tego typu rozrywki to nie moja liga jedynie akceptuje kilka kawałków DjTiesto które są nawet miłe dla mego ucha :D
Future is now. Resistance is here.
Awatar użytkownika
Adrenalin2k
Stalker

Posty: 89
Dołączenie: 27 Kwi 2010, 17:04
Ostatnio był: 08 Sie 2024, 08:29
Miejscowość: Land of Free
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 16

Re: Dyskoteki

Postprzez Anioła w 15 Lut 2012, 12:49

Ja też nie przepadam za dyskotekami. Wkurza mnie, ze jestem podeptana, wielki ścisk, łokcie w żebrach i głupie dzieciaki :/
Wole iść ze znajomymi do baru, spokojnie piwa się napić i pożartować :P Mamy taki fajny bar, gdzie bilard jest i można pooglądać grand prix, boks lub MMA :) Pełna kultura :E
Heaven has no rage like love to hatred turned
Nor hell a fury like a woman scorned.

William Congreve
Awatar użytkownika
Anioła
Kot

Posty: 49
Dołączenie: 05 Sty 2012, 19:14
Ostatnio była: 16 Mar 2019, 17:31
Ulubiona broń: --
Kozaki: 23

Następna

Powróć do Prawie o wszystkim

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 38 gości