Piercing & Tattoo

...a raczej wszystko o wszystkim. Debaty na dowolne tematy.

Postprzez xionc w 15 Lip 2008, 12:51

Nono, fajny temat, dziary nie pomagaja jak chcesz dostac lepsza robote niz pakowacz w markecie albo pomywacz w knajpie. Kolczyki hmm lewe ucho kocham disco, prawe ucho tanczmy disco. Sorry ale kolczyk w meskim uchu to zwykle pedalstwo.
Tak tak, jestem zacofany, ciemnogrod i moja wrazliwosc konczy sie na wypruwanych flakach. Ludzie dajcie spokoj, idziecie do urzedu a tam wytatuowany urzednik zalatwia moja sprawe. Albo w banku wykolczykowany doradca proponuje wam uslugi finansowe? Calkowicie nie do pomyslenia i nie do przyjecia w naszej kulturze.
Kolego kwiatek7474 ty z Francji chyba piszesz, kilkutygodniowe zamieszki i palenie samochodow to nowa francuska tradycja? Taaa, to bardzo francuskie i jak niektorzy sie nie opamietaja i nie ogarna tych wszystkich etnicznych bandziorow to byc moze europejskie?
Image
Awatar użytkownika
xionc
Przewodnik

Posty: 906
Dołączenie: 07 Maj 2005, 13:33
Ostatnio był: 19 Lip 2022, 20:36
Miejscowość: Zg-c
Kozaki: 171

Reklamy Google

Postprzez Lukass1613 w 15 Lip 2008, 15:17

No pierwszy raz się z Tobą xionc zgadzam :) Miałem napisać coś podobnego ale mnie uprzedziłeś. Wszystko fajnie i pięknie ale ktoś tak "obwieszony" metalem wygląda poprostu
śmiesznie. No i oczywiście w naszej kulturze nigdy nie będzie się takich ludzi zatrudniać w
jakiś biurach, bankach itd., bo kto by chciał być obsługiwany przeż żywą reklamę śrubek
czy metalowych kółek. Z drugiej strony niech sobie kwiatek i kto tam jescze chce przekłuwa sobie dupe, przyrodzenie i całe ciało. Ma do tego przecież prawo.
"Szczęście dla wszystkich za darmo! I niech nikt nie odejdzie skrzywdzony"
Awatar użytkownika
Lukass1613
Tropiciel

Posty: 375
Dołączenie: 08 Mar 2008, 23:34
Ostatnio był: 03 Lut 2017, 15:56
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 4

Postprzez KoweK w 15 Lip 2008, 15:48

xionc napisał(a):. Sorry ale kolczyk w meskim uchu to zwykle pedalstwo.

"Pedalstwo" to ma się w sobie a nie na zewnątrz xionc. Jeżeli uważasz za pedałów mężczyzn, którzy noszą kolczyki w uszach, to gratuluję inteligencji i oceniania ludzi z góry. Jutro założę moje różowe skarpetki i będę pedałem! Zawsze o tym marzyłem, ale nie wiedziałem jak się ubrać.

Co do kolczyków i dziar i pracy-
Najbardziej zmodyfikowany człowiek na świecie jest programistą, ma IQ 175. Hm... chyba lepsza praca niż pomywacz w knajpie, prawda? Zresztą po odpowiednich kursach można otworzyć własne studio tatuażu/piercingu. Są też tacy, którzy dodatkowo mają ukończony kurs doczepiania włosów/dreadów. Taki człowiek potrafi zarabiać nawet do 8 000 zł miesięcznie. Tak więc, wystarczy mieć tylko talent i być lepszym od konkurencji ;)
"kowunio jest stalkerem ubranym w sweter ochronny "wschód słońca" szukającym artefaktów w zonie szczecińskiej
legenda głosi, że zdołał ominąć korki i dostać się do centrum - żyły złota"

Wheeljack
Awatar użytkownika
KoweK
Główny Administrator

Posty: 5648
Dołączenie: 10 Cze 2005, 14:49
Ostatnio był: 10 Cze 2024, 00:46
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1471

Postprzez klawisz w 15 Lip 2008, 16:18

kowek napisał(a):
xionc napisał(a):. Sorry ale kolczyk w meskim uchu to zwykle pedalstwo.

"Pedalstwo" to ma się w sobie a nie na zewnątrz xionc.


Nie wiem czy o to xiendzu chodziło ale wiesz, nie każdy uważa, że gej to się gejem urodził. Ja uważam, że to zboczenie ale ok - różne zdania ;)

Najbardziej zmodyfikowany człowiek na świecie jest programistą, ma IQ 175.


Hę? Nie rozumiem?

Zresztą po odpowiednich kursach można otworzyć własne studio tatuażu/piercingu. Są też tacy, którzy dodatkowo mają ukończony kurs doczepiania włosów/dreadów. Taki człowiek potrafi zarabiać nawet do 8 000 zł miesięcznie. Tak więc, wystarczy mieć tylko talent i być lepszym od konkurencji ;)


"za*eb*łeś jak dzik o sosnę". Jakby każdy z kolczykiem i tatuażem miał otwierać studio tatuażu i pierdzingu, to za kilkadziesiąt lat byśmy wygineli (brak chociażby piekarzy! :O)

Ale zgadzam się z xiondzem, że nad takimi rzeczami trzeba się nieźle zastanowić. Sam myślałem o tatuażu na ramieniu, jakimś niewielkim ale:

1. Musiałbym pochodzić na siłownie żeby sobie ładnie wyrobić wpierw ramię, a mi się nie chce.
2. Na starość tatuaże wyglądają obrzydliwie...
Awatar użytkownika
klawisz
Retired

Posty: 684
Dołączenie: 16 Lis 2004, 14:27
Ostatnio był: 27 Maj 2024, 13:28
Miejscowość: Sopot
Kozaki: 87

Postprzez xionc w 15 Lip 2008, 17:07

Zboczenie czy tez nie, nie interesuje mnie kto, komu i jak wsadza, to pierwsza sprawa.
Druga sprawa oczywiscie niech kazdy przekłuwa co chce i jak, jego interes. Tylko po ci chlopcze ten kolczyk w uchu? Za moich i to wcale niespecjalnie odleglych czasow, gora 8-10 lat temu jesli nauczyciel zobaczyl u ucznia kolczyk to kazal mu go wyjac, w razie odmowy zdarzaly sie przypadki usuwania na sile jednym sprawnym ruchem i nikt nie podskoczyl. Tatuaz tu juz grubszy temat, pamietajcie ze to czesto gesto zostaje na zawsze, a skora nie zawsze bedzie mloda i ladna, z czasem pomarszczy sie, przytyjecie i jak to bedzie wyglądac? Jak gowno w lesie. A jak ktos ma intensywne owlosienie to juz w ogole masakra.
Image
Awatar użytkownika
xionc
Przewodnik

Posty: 906
Dołączenie: 07 Maj 2005, 13:33
Ostatnio był: 19 Lip 2022, 20:36
Miejscowość: Zg-c
Kozaki: 171

Postprzez Microtus w 15 Lip 2008, 18:27

Po pierwsze Xionc złamałeś regulamin forum obrażając ludzi.
Pokazałeś, że jesteś nie tolerancyjny, generalizujesz i zareagowałeś jak nie przymierzając moher ale sam o tym napisałeś więc widzę, że jesteś tego świadom.

Urzędników fakt nie widziałem, ale jeśli mają tatuaż na dupie bądź fiutku to chyba i tak się tego nie dowiesz. Mam kumpla pracuje w ministerstwie rolnictwa a ma wydziergane całe plecy. Dla mnie z tym koniec tematu.

Myślę, ze nie jeden urzędnik ma też kolczyki i nikt ich na pewno za to nie gania.

Jeśli mówimy o sytuacjach ekstremalnych czyli wydzierganych twarzach dłoniach i kolczykach na pół ryja to tacy ludzie zazwyczaj są w opozycji do systemów państwowych
a co za tym idzie i urzędów. I doskonale zdają sobie sprawę, że nie każdy będzie na nich patrzyć przychylnym okiem. Jest tyle możliwości kariery w dzisiejszych czasach, że naprawdę nie jest dramatem nie zatrudnienie się w instytucji wymagającej nienagannego wyglądu.

Natomiast to jak ktoś będzie wyglądał na starość to chyba tylko jego zmartwienie.
War. War never changes...
Bury
zapraszam do lektury :)
Awatar użytkownika
Microtus
Legenda

Posty: 1028
Dołączenie: 18 Cze 2007, 14:31
Ostatnio był: 19 Sty 2019, 22:54
Miejscowość: łorsoł
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 106

Postprzez KoweK w 15 Lip 2008, 18:50

Nie wiem czy o to xiendzu chodziło ale wiesz, nie każdy uważa, że gej to się gejem urodził. Ja uważam, że to zboczenie ale ok - różne zdania Wink

Nie mówiłem, że xionc jest pedałem ;) A tak btw. to dla mnie orientacja seksualna jak każda inna, biseksualizm uważam za zboczenie już lekkie.
Hę? Nie rozumiem?

Najbardziej zmodyfikowany- posiadający wiele kolczyków, i wiele tatuaży, modyfikacji ciała, implantów. A dokładniej to chodzi o człowiek-tygrysa. Był kiedyś w Rozmowach W Toku.
Jakby każdy z kolczykiem i tatuażem miał otwierać studio tatuażu i pierdzingu, to za kilkadziesiąt lat byśmy wygineli (brak chociażby piekarzy! :O)

Podałem tylko taką alternatywę ;)
Jeżeli ktoś ma talent do takich rzeczy, a chciałby mieć "to i owo" na twarzy zawsze i wszędzie to może otworzyć własny zakład piercingu/tattoo.
Ale zgadzam się z xiondzem, że nad takimi rzeczami trzeba się nieźle zastanowić.

Ja również, gdy robię kolejny kolczyk to się nad nim poważnie zastanawiam. Tunele też mam i będę je rozciągał tylko do bezpiecznych rozmiarów aby potem uszy mogły wrócić do normalnego 'rozmiaru'
Tylko po ci chlopcze ten kolczyk w uchu?

A po co komu nosić pierścionki na palcach? Pf, kolczyk to taka sama ozdoba jak każda inna, tylko trochę inaczej się to robi ;)
Natomiast to jak ktoś będzie wyglądał na starość to chyba tylko jego zmartwienie.

Właśnie.

P.S.
Mówisz xionc że w twoich czasach wyrywano na siłę kolczyki? Hm... jestem ciekawy co by ci nauczyciele zrobili gdyby w tamtych czasach były takie kolczyki jak teraz i załóżmy kolczyki były w brwiach/wargach/nosach zamiast w uszach.
"kowunio jest stalkerem ubranym w sweter ochronny "wschód słońca" szukającym artefaktów w zonie szczecińskiej
legenda głosi, że zdołał ominąć korki i dostać się do centrum - żyły złota"

Wheeljack
Awatar użytkownika
KoweK
Główny Administrator

Posty: 5648
Dołączenie: 10 Cze 2005, 14:49
Ostatnio był: 10 Cze 2024, 00:46
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1471

Postprzez kwiatek7474 w 15 Lip 2008, 19:20

nidawno skonczylem plecy jednego dyplomaty z Geneve, klate jedego szejka z Arabi (wypas kasa) Saudyjskiej, paru gejow na wysokich stanowiskach w bankach szwajcarskich.... ect.
jak widac w cywilizowanym swiecie ta2 zdemokratzowaly sie zupelnie

nalezy nadmienic ze w europie praktycznie za 2000 letnia przerwe w trwalym ozdabianiu ciala jest odpowiedzialny kosciol kat.

istnieja niepodwazalne dowody ze WSZYSTKIE nacje zamieszkujace nasz kontynent swego czasu z rozniastych powodow trwale ozdabialy i modyfikowaly swoje ciala w mniejszym lub wiekszym stopniu

to tyle na temat panujacej tendencji cofania sie w rozwoju czy powrotu do barbarzynstwa

:D
kwiatek7474
Kot

Posty: 32
Dołączenie: 07 Cze 2008, 21:33
Ostatnio był: 01 Lut 2009, 21:07
Frakcja: Zombie
Kozaki: 0

Re: Piercing & Tattoo

Postprzez KoweK w 03 Lis 2008, 12:58

Dla zainteresowanych, czy nie- warto obejrzec!

Kod: Zaznacz wszystko
Tylko w "Rozmowach w toku" spotkanie z Elaine Davidson - kobietą, która jest rekordzistką świata pod względem ilości kolczyków w ciele. Ile ma kolczyków? Po co jej 3 kilogramy stali we własnym organizmie? Odpowiedzi na te pytania poznacie w piątek, 7 listopada!


Rozmowy w Toku lecą w TVNie koło 16:00, nie wiem dokładnie ;)
Zwiastun - KLIK
"kowunio jest stalkerem ubranym w sweter ochronny "wschód słońca" szukającym artefaktów w zonie szczecińskiej
legenda głosi, że zdołał ominąć korki i dostać się do centrum - żyły złota"

Wheeljack
Awatar użytkownika
KoweK
Główny Administrator

Posty: 5648
Dołączenie: 10 Cze 2005, 14:49
Ostatnio był: 10 Cze 2024, 00:46
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1471

Re: Piercing & Tattoo

Postprzez Microtus w 30 Maj 2009, 00:30

Image

Moje "nowe plecy".
War. War never changes...
Bury
zapraszam do lektury :)
Awatar użytkownika
Microtus
Legenda

Posty: 1028
Dołączenie: 18 Cze 2007, 14:31
Ostatnio był: 19 Sty 2019, 22:54
Miejscowość: łorsoł
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 106

Re: Piercing & Tattoo

Postprzez KoweK w 30 Maj 2009, 00:37

A ja napiszę, że przez rok czasu w sobie miałem 18 kolczyków z czego 6 maja wyjąłem 15. Dlaczego? Estetyka, zmienił mi się gust, po prostu.

Co do tattoo. Na początek nowego roku planuje na przedramieniu napis S.T.A.L.K.E.R. Myślę tylko o czcionce, ale chyba wybiorę taką jaka jest w logu naszego forum (bo w oryginalnej litera E jest jakaś dziwna). Potem, jak będę miał więcej kasy wydziaram klatę...

No i Microtus, dziarka ładnie zrobiona, aczkolwiek nie wiem, co ma oznaczać :)
"kowunio jest stalkerem ubranym w sweter ochronny "wschód słońca" szukającym artefaktów w zonie szczecińskiej
legenda głosi, że zdołał ominąć korki i dostać się do centrum - żyły złota"

Wheeljack
Awatar użytkownika
KoweK
Główny Administrator

Posty: 5648
Dołączenie: 10 Cze 2005, 14:49
Ostatnio był: 10 Cze 2024, 00:46
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1471

Re: Piercing & Tattoo

Postprzez Terminus w 30 Maj 2009, 09:40

xKoweKx napisał(a):Microtus, dziarka ładnie zrobiona, aczkolwiek nie wiem, co ma oznaczać :)

Kowek obejrzyj sobie "Mechaniczną pomarańczę" Stanleya Kubricka. Odtwórcą głównej roli był Malcolm McDowell, przedstawiony na tatoo Microtusa. Szczegóły, np. szklankę z "mlekiem" zrozumiesz tylko po obejrzeniu filmu. Naprawdę warto.
KLIKNIJ
___________________________________
Oj Microtus, Microtus...
CREDO [łac. Wierzę]
Awatar użytkownika
Terminus
Deliryk

Posty: 3955
Dołączenie: 22 Cze 2007, 06:15
Ostatnio był: 21 Lip 2022, 18:56
Kozaki: 1440

PoprzedniaNastępna

Powróć do Prawie o wszystkim

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości