Co was cieszy?

...a raczej wszystko o wszystkim. Debaty na dowolne tematy.

Re: Co was cieszy?

Postprzez Pangia w 02 Sie 2014, 21:26

Szklana pułapka <3 weeeeeeeeeee Nigdy mi się ten film nie znudzi. Na Polsat Film leci.
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!

Za ten post Pangia otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Karo Zilla.
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Reklamy Google

Re: Co was cieszy?

Postprzez Gro3a w 03 Sie 2014, 22:26

Cieszy mnie, że dostałem od dziadka trochę ponad 40 łusek 7x64, jedna 7.62x54 od mosina (w kiepskim stanie, ale jest) i jedna 7.62x25 od TT-tki ;) Dostałem też trzeciego orzełka z PRL-u wraz z "korpusówkami" :E No i cieszy mnie, że wreszcie zamówiłem sobie trzy czarne magi do kałaszka :E teraz tylko czekać na przesyłkę :chytryżyd:
Image
Nie ma miłości, jest tylko żądza. Nie do człowieka, a do pieniądza.

Dziękuję Ci Boże, za te wspaniałe dni, bez których nie mógłbym teraz żyć. Dziękuje Ci za te wspaniałe chwile, bo w swym życiu nie miałem ich aż tyle. Za wszystkie spędzone w samotności i za te szczęśliwe, pełne miłości...
Awatar użytkownika
Gro3a
Technik

Posty: 718
Dołączenie: 05 Maj 2012, 22:26
Ostatnio był: 02 Wrz 2023, 01:37
Miejscowość: Lubawa - warmińsko-mazurski Sosnowiec
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sawn-off Double-barrel
Kozaki: 294

Re: Co was cieszy?

Postprzez GTR w 05 Sie 2014, 07:46

Mnie cieszy znaleziona robota na wakacje. Robimy remont pewnego budynku, szef jest spoko, stawka też niczego sobie, i tak 8 godzin :P

Jedyny minus to różne bóle, bo jest to moja pierwsza praca. Był już krzyż, mięśnie pleców, bajceps :caleb: i barki. Ale przynajmniej się wyrobie fizycznie, co jest też plusem.

Wysłane z mojego LG-E460 przy użyciu Tapatalka
| Ryzen 5 5600X | 16GB DDR4 3200MHz | RTX 3080 10GB | Windows 10 Pro x64 |
nismo
Awatar użytkownika
GTR
Tropiciel

Posty: 376
Dołączenie: 13 Kwi 2013, 14:06
Ostatnio był: 05 Paź 2024, 15:35
Miejscowość: Nordschleife
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 72

Re: Co was cieszy?

Postprzez Przemek77 w 05 Sie 2014, 08:15

Wprawisz się, spoko.
Pamiętam jak zaczynałem swoją, nazwijmy to "karierę" na PKP od posady robotnika torowego. Wymiana podkładów kolejowych na początku jawiła mi się jak tytaniczna mordęga, przez pewien czas "jechałem" na prochach przeciwbólowych, bo po każdym dniu napierniczało mnie dosłownie wszystko - ręce, nogi, kręgosłup itp.

Po jakimś czasie wyrobiłem sobie taką wprawę, że normę dzienną wykonywałem przez 3 godziny robocze i nie bolało już nic, czasami tęsknię do tej roboty, bo i kondycja była i zadowolenie z pracy. A w biurze.... szkoda gadać, człowiek tylko w tłuszcz obrasta.
Pijany listonosz ze świata modliszek
Przywozi mi listy, i niszczy mi ciszę,
Której nie ma i tak;
Bo jest dziecko moje i sny atomowe,
I myśli myśliwce co są odrzutowe -
Ich huk - to dla mnie - znak.
Awatar użytkownika
Przemek77
Przewodnik

Posty: 904
Dołączenie: 26 Maj 2008, 13:17
Ostatnio był: 29 Gru 2022, 21:38
Miejscowość: LUBLIN
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Akm 74/2U
Kozaki: 118

Re: Co was cieszy?

Postprzez Omnibus w 05 Sie 2014, 15:24

Cieszy mnie, że w moim stanie (wyrwana ósemka) udało mi sie przyrządzić i zjeść coś innego niż pasta z tuńczyka- Sphagetti! Radość dla podniebienia taka wielka, wyczyn tak niesamowity ( ledwo mogę szczekę otworzyć), że skok Stocha to przy nim pestka.
Awatar użytkownika
Omnibus
Łowca

Posty: 536
Dołączenie: 20 Lut 2013, 09:07
Ostatnio był: 01 Mar 2021, 15:28
Frakcja: Naukowcy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 153

Re: Co was cieszy?

Postprzez Universal w 10 Sie 2014, 19:41

Wczoraj byłem na strzelnicy, wystrzelałem 130 złotych (duża grupa + dobry właściciel = profit) na kałachu i glocku (odpowiednio 20 i 50 naboi, więc nie tak źle). Powody do radości są wobec tego dwa - raz, że strzelanie (polecam), dwa, że zapłaciłem mniej, niż się spodziewałem. No i potem knajpa "u Augusta", gdzie dobre piwo z kija, głównie czeskie, kosztuje nawet piątaka. Co też jest na dobrą sprawę niewygórowaną ceną. Chlumecký Vít jest dobry, Gizbarus, spróbuj :E

Jakbym miał w piwnicy drukarnię, to strzelałbym non stop. Szybko idzie się przyzwyczaić do odrzutu i go opanować, słuchawki na uszy i jest git. Kompletnie nie rozumiem policmajstrów, którzy uchylają się od treningów, przecie to czysta przyjemność.
Język kłamie głosowi, a głos myślom kłamie; myśl z duszy leci bystro, nim się w słowach złamie.
Awatar użytkownika
Universal
Monolit

Posty: 2614
Dołączenie: 21 Lip 2010, 17:54
Ostatnio był: 09 Cze 2024, 23:33
Miejscowość: Poznań
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 1052

Re: Co was cieszy?

Postprzez gryzli popal w 12 Sie 2014, 21:26

mnie cieszy to że znudzony123998 do mnie przyjechał
gryzli popal
Kot

Posty: 9
Dołączenie: 19 Cze 2014, 14:41
Ostatnio był: 13 Paź 2014, 15:26
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 2

Re: Co was cieszy?

Postprzez Pangia w 12 Sie 2014, 21:49



Nie tyle cieszy, co śmieszy mnie fakt, że od… mmm… 500 minut… ponad 8 godzin słucham miarowo buczącego markera żużałki, UZB-76, Buzzera, stacji numerycznej S28, częstotliwości 4625 kHz – jak to tam sobie nazwiecie.

Image
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!

Za ten post Pangia otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Sony95.
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Re: Co was cieszy?

Postprzez Wiewi0r w 12 Sie 2014, 22:02

I jak, słyszałes jakieś tajne sygnały aktywujące piątą kolumnę? ;) Liczymy na ostrzeżenie w razie czego.

Cieszy mnie pierwsze (i satysfakcjonujące) święto Matki Boskiej Pieniężnej w tegorocznej pracy. :E Trzeba będzie uzupełnić cywile szpeje.
Things are going to get unimaginably worse, and they are never, ever, going to get better.
- K.V.
Za Wilkiem nawet w ogień skoczę.
Попутного ветра!
Awatar użytkownika
Wiewi0r
Przewodnik

Posty: 965
Dołączenie: 27 Maj 2013, 22:33
Ostatnio był: 24 Sty 2018, 17:29
Miejscowość: Warszawa/Częstochowa
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper TRs 301
Kozaki: 164

Re: Co was cieszy?

Postprzez Pangia w 12 Sie 2014, 22:20

Wiewi0r napisał(a):I jak, słyszałes jakieś tajne sygnały aktywujące piątą kolumnę? ;) Liczymy na ostrzeżenie w razie czego.

Coś tam czasem brzęknie jakby świerszcz albo jakby ktoś kręcił jakimś kluczem nasadowym z tym sprzęgiełkiem (na śmierć zapomniałem, jak się na to mówi), czasem coś jakby gwizdanie, przed chwilką jakby ktoś mówił. Pewnie tylko zwykłe szumy, ewentualnie może rzeczywiście ktoś za głośno się odezwał i było jakiś pogłos słychać, ale nic wartego uwagi.

Ahahaha, stream się wyłączył :D
Aaa, dobra, pytałem na ich kanale IRC, właściciel resetuje kompa i dlatego na chwilę jest wyłączony. Były linki na forum? Aaa, dawałem do priyom.org, to sami sobie możecie je wynaleźć ;)
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Re: Co was cieszy?

Postprzez Adam w 13 Sie 2014, 13:03

Cieszą mnie rozpoczęte praktyki w archiwum zakładowym szpitala. Po wakacyjnej nudzie z ochoczą radością śmigam po archiwach, układam teczki i wkładam historie chorób pacjentów :D
Image
Image
Awatar użytkownika
Adam
Redaktor

Posty: 2524
Dołączenie: 27 Gru 2007, 12:13
Ostatnio był: 20 Wrz 2023, 17:49
Miejscowość: Kutno
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 393

Re: Co was cieszy?

Postprzez Terminus w 18 Sie 2014, 22:12

Fajka jaką dostałem od rodziny w prezencie.
Naprawiony błyskawicznie lewarek skrzyni biegów.
Powrót żony i syna znad morza.
Wycieczkowiec z klocków Cobi ułożony z Bartkiem.
Tydzień w Norwegii.
Norwegia
Norwegia
Norwegia
Norwegia
Norwegia
Norwegia
Norwegia
...
mówiłem już o Norwegii?
CREDO [łac. Wierzę]

Za ten post Terminus otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive The Witcher.
Awatar użytkownika
Terminus
Deliryk

Posty: 3955
Dołączenie: 22 Cze 2007, 06:15
Ostatnio był: 21 Lip 2022, 18:56
Kozaki: 1440

PoprzedniaNastępna

Powróć do Prawie o wszystkim

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości