Piwa, jabole, wódka, spiryt, herbata - czyli co lubicie pić

...a raczej wszystko o wszystkim. Debaty na dowolne tematy.

Re: Piwa, jabole, wódka, spiryt, herbata - czyli co lubicie

Postprzez Universal w 20 Sie 2014, 20:46

A gadasz, Lwówek Belg to całkiem dobre piwo. Pierwszy raz je piłem jeszcze za niepełnoletniego, tydzień przed osiemnastką na świętego Patryka w pubie, cykając się, że mi nie sprzedadzą :suchar:

Ostatnio w Biedronce są Chmielowe i Rześkie - oficjalnie Kasztelany, de facto Carlsberg. O ile Rześkie kwasi ryja po trzecim i zaczyna smakować jak ruski szampan, o tyle Chmielowe jest zaskakująco dobre i można pić większą ilość. Polecam, Piotr Fronczewski :caleb:
Język kłamie głosowi, a głos myślom kłamie; myśl z duszy leci bystro, nim się w słowach złamie.
Awatar użytkownika
Universal
Monolit

Posty: 2614
Dołączenie: 21 Lip 2010, 17:54
Ostatnio był: 10 Maj 2024, 08:12
Miejscowość: Poznań
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 1052

Reklamy Google

Re: Piwa, jabole, wódka, spiryt, herbata - czyli co lubicie

Postprzez Adik w 20 Sie 2014, 22:58

Na rynek powróciło piwo 10,5 mi smakuje nie jest złe :)
"Hey man you know I'm really okay,
The gun in my hand will tell you the same" - The Offspring - Bad Habit
Awatar użytkownika
Adik
Łowca

Posty: 401
Dołączenie: 28 Kwi 2014, 14:21
Ostatnio był: 10 Cze 2024, 08:20
Miejscowość: Świętochłowice
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Sniper VLA
Kozaki: 86

Re: Piwa, jabole, wódka, spiryt, herbata - czyli co lubicie

Postprzez Sony95 w 21 Sie 2014, 01:24

Adik napisał(a):Na rynek powróciło piwo 10,5 mi smakuje nie jest złe :)

Nie no co jak co ale takie piwo to jest już lekka przesada smakuję jak ... , no ale każdy ma inny gust i to zrozumiałe.
A co do tematu kupiłem sobie dziś (zbrzydłego już ale ulubionego) harnasia i tam co? "2014 harnaś" wypiłem go wypiłem następnego i znowu "2014 harnaś", jedynym słowem bajer 2 w jednym dniu. A okocimia nie idzie trafić z uj.
A na Woodstocku znalazłem całą flaszkę 0.5 jakiejś wódki "Putinow" wódka ta była niemiecka i nawet ciepła była dobra.
Awatar użytkownika
Sony95
Stalker

Posty: 113
Dołączenie: 07 Gru 2009, 16:43
Ostatnio był: 04 Kwi 2024, 17:39
Miejscowość: Dąbrowa Górnicza
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: SVUmk2
Kozaki: 18

Re: Piwa, jabole, wódka, spiryt, herbata - czyli co lubicie

Postprzez vandr w 21 Sie 2014, 08:49

Sony95 napisał(a):A na Brudstocku
Sony95 napisał(a):nawet ciepła była dobra.


Po połączeniu powyższych wyrażeń skłonny jestem uznać, iż jakoby napój spożyty przez ciebie wódką nie był.

Poleci ktoś jakieś ciekawe herbatki?
TAJAG JUDYN
HAZBAZ
SEKODYN!
vandr
Modder

Posty: 3876
Dołączenie: 21 Lut 2011, 14:18
Ostatnio był: 12 Lis 2023, 13:28
Kozaki: 1747

Re: Piwa, jabole, wódka, spiryt, herbata - czyli co lubicie

Postprzez Adik w 21 Sie 2014, 09:16

Wracając do 10,5 smakuje podobnie do desperadosa.
"Hey man you know I'm really okay,
The gun in my hand will tell you the same" - The Offspring - Bad Habit
Awatar użytkownika
Adik
Łowca

Posty: 401
Dołączenie: 28 Kwi 2014, 14:21
Ostatnio był: 10 Cze 2024, 08:20
Miejscowość: Świętochłowice
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Sniper VLA
Kozaki: 86

Re: Piwa, jabole, wódka, spiryt, herbata - czyli co lubicie

Postprzez Sony95 w 21 Sie 2014, 10:53

vandr napisał(a):Po połączeniu powyższych wyrażeń skłonny jestem uznać, iż jakoby napój spożyty przez ciebie wódką nie był.

Jak mógł nie być?, to co masz na myśli. Ryj wykręcało, żołądek to wypalało a ile procent to nie pamiętam.

Adik napisał(a):Wracając do 10,5 smakuje podobnie do desperadosa.

No desperados jest akurat dobry a w sumie to się zastanowiłem i stwierdzam że nie każde piwo 10,5 musi być złe.
Ale nigdy zdania nie zmienię że piwo w plastiku jest naprawdę złe coś jak "Rysy" pijąc to zastanawiałem się czy to jest przynajmniej z gazem a smakuje jakbyś wstał po dobrej imprezie na ogromnym kacu i ze wszystkich butelek zlewał resztki piw do jednej, to co by tobie wyszło w tej jednej butelce właśnie smakuje jak takie "Rysy".
Awatar użytkownika
Sony95
Stalker

Posty: 113
Dołączenie: 07 Gru 2009, 16:43
Ostatnio był: 04 Kwi 2024, 17:39
Miejscowość: Dąbrowa Górnicza
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: SVUmk2
Kozaki: 18

Re: Piwa, jabole, wódka, spiryt, herbata - czyli co lubicie

Postprzez Wayathin w 21 Sie 2014, 11:46

vandr napisał(a):Poleci ktoś jakieś ciekawe herbatki?

Spróbuj zielonej Yunnan z wiśnią od Sante. Ostatnio piłam yerbę z płatkami róży i bergamotką.
W biedrze można kupić fajne herbatki. "Twój ogród" dzika róża z truskawką i rabarbarem. Wrzucasz dwie saszetki do kubka zalewasz wrzątkiem i dorzucasz cytrynki.
Czarna z miętą o smaku czekoladowym tej samej firmy. Niestety nie potrafię już jej wypić po moim ostatnim eksperymencie z herbatą czekoladową.
Niedawno znajoma poczęstowała mnie herbatą po Ujgursku. Czyli wsypujesz do naczynka herbaty zielonej, dodajesz warstwę owoców kandyzowanych, później suszonych, i świeżych. Szczerze nie chciało mi się z tym babrać, ale jak ktoś zrobi niech da znać jestem ciekawa co z tego wyjdzie.
Zawsze możesz spróbować Makumby :caleb:.
Tylko słabi i komuniści się uśmiechają.

Za ten post Wayathin otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive vandr.
Awatar użytkownika
Wayathin
Tropiciel

Posty: 240
Dołączenie: 13 Kwi 2011, 12:05
Ostatnio była: 15 Gru 2020, 08:01
Miejscowość: Tu i tam.
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 115

Re: Piwa, jabole, wódka, spiryt, herbata - czyli co lubicie

Postprzez Universal w 21 Sie 2014, 12:40

Sony95 napisał(a):
Adik napisał(a):Wracając do 10,5 smakuje podobnie do desperadosa.

No desperados jest akurat dobry a w sumie to się zastanowiłem i stwierdzam że nie każde piwo 10,5 musi być złe.

Dzięki chłopaki, oszczędziłem pieniądze nie kupując tych szczyn jeśli smakują jak Desperados. W życiu nie mogłem upić czterech piw - trzeciej IPA z rzędu, Żywca Białe, Obołonia Premium i właśnie Zdesperadosa. Ohyda.
Sony95 napisał(a):Ale nigdy zdania nie zmienię że piwo w plastiku jest naprawdę złe coś jak "Rysy“

To nie wina plastiku, tylko nalewania gówna do butelki. Odbiorca jest jasno ustalony - wiecznie naje*any Zdzisiek lat 52, z zawodu złomiarz i zbieracz, z wykształcenia koneser Borygo. Ktoś mi wspominał, nie pamiętam kto, że na Zachodzie gdzieniegdzie zwykłe piwo też sprzedają w plastiku.

Putinoff wódka jak każda inna, wcale nie smakuje dobrze na ciepło. Zresztą ja bym się bał pić znalezisko, zwłaszcza z Bruda, nawet jeśli zamknięte. A nużby by mi odje*ało po poprzednim właścicielu :suchar:
Język kłamie głosowi, a głos myślom kłamie; myśl z duszy leci bystro, nim się w słowach złamie.

Za ten post Universal otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Sony95.
Awatar użytkownika
Universal
Monolit

Posty: 2614
Dołączenie: 21 Lip 2010, 17:54
Ostatnio był: 10 Maj 2024, 08:12
Miejscowość: Poznań
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 1052

Re: Piwa, jabole, wódka, spiryt, herbata - czyli co lubicie

Postprzez Sony95 w 21 Sie 2014, 13:45

Universal napisał(a):Putinoff wódka jak każda inna, wcale nie smakuje dobrze na ciepło. Zresztą ja bym się bał pić znalezisko, zwłaszcza z Bruda, nawet jeśli zamknięte. A nużby by mi odje*ało po poprzednim właścicielu :suchar:


Nie wiem mnie dobrze ciepła wchodziła może dla tego że kac i te sprawy?. A to że znaleziona, jak była by otwarta to ni uja ale faktycznie była zamknięta to nie rozumiem.

A i jeśli mówimy o piwych jszczynach to na tym "Brudzie" w Tesco było piwo za 1.20?, 1.30 coś takiego kupiłem je na spróbowanie to od razu dałem je komuś tragiczne poprostu, a puszka? prymitywnie napisane PIWO i praktycznie to wszystko co pisało na puszcze a i jeszcze ile % i składniki.

Są piwa i piwa te najtańsze to jak @Universal napisałeś są dla takich wiecznie najeb*anych zdzichów z pod sklepu co ciągle do ciebie dołóż się do piwa ew. na "chleb" albo daj papierosa niech do pracy wyp*erdalają, i taki ku*as cie będzie zaczepiał dzień w dzień i tak wiedząc co do niego powiesz, chyba jedynym rozwiązaniem to jest dać w łeb może wtedy się odpie*doli.

A lepsze piwa? To już moim zdaniem zależy od gustu jeden woli tyskie drugi warkę trzeci desperadosa, w sumie każde piwo jest na swój sposób dobre nie wliczając tych piw po którym człowiek ma odruch wymiotny a są wcale nie takie tanie piwa po którym człowieka cofnie.
Awatar użytkownika
Sony95
Stalker

Posty: 113
Dołączenie: 07 Gru 2009, 16:43
Ostatnio był: 04 Kwi 2024, 17:39
Miejscowość: Dąbrowa Górnicza
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: SVUmk2
Kozaki: 18

Re: Piwa, jabole, wódka, spiryt, herbata - czyli co lubicie

Postprzez Terminus w 21 Sie 2014, 14:30

Pił już ktoś może takie coś jak "Cydr Polski"? Nie mylić z "Cydrem Lubelskim".
CREDO [łac. Wierzę]
Awatar użytkownika
Terminus
Deliryk

Posty: 3955
Dołączenie: 22 Cze 2007, 06:15
Ostatnio był: 21 Lip 2022, 18:56
Kozaki: 1440

Re: Piwa, jabole, wódka, spiryt, herbata - czyli co lubicie

Postprzez StefanStrielok w 21 Sie 2014, 14:42

Nie, lecz piłem Cydr Lubelski i muszę przyznać całkiem dobry :)
Awatar użytkownika
StefanStrielok
Stalker

Posty: 124
Dołączenie: 31 Mar 2012, 18:22
Ostatnio był: 21 Lis 2021, 00:29
Miejscowość: Szczecin
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: "Tunder" 5.45
Kozaki: 2

Re: Piwa, jabole, wódka, spiryt, herbata - czyli co lubicie

Postprzez Terminus w 21 Sie 2014, 15:18

No właśnie uważam lubelski za sikacz i jestem ciekawy tej nowej propozycji.
CREDO [łac. Wierzę]
Awatar użytkownika
Terminus
Deliryk

Posty: 3955
Dołączenie: 22 Cze 2007, 06:15
Ostatnio był: 21 Lip 2022, 18:56
Kozaki: 1440

PoprzedniaNastępna

Powróć do Prawie o wszystkim

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość