Sny

...a raczej wszystko o wszystkim. Debaty na dowolne tematy.

Re: Sny

Postprzez Argemen w 20 Paź 2010, 19:25

@up :facepalm:

Łóżko nie ma nic do tego, zresztą każej nocy coś śnisz, nawet do 5 snów, a po prostu tego nie pamiętasz. A wypoczęcie zależy od tego, w jakiej fazie snu się obudzisz, jeśli obudzisz się w fazie głebokiego snu, to będziesz styrany, natomiast jeśli w fazie płytkiego snu, to będziesz wypoczęty.

EDIT:

Dzisiejszy sen:

Wszedłem z rodzicami do naszego mieszkania. Wszystko było tak jak w rzeczywistości. Jednak brakowała wszystkich mebli, tak jakbysmy się wyprowadzali. W pełni wyposażony był tylko pokój rodziców. Usiedliśmy na sofie i włączyliśmy telewizor. Prezenter mówił, że wystepują jakieś bakterie, które wszystko zjadają (WTF?), I tu nie wiem co się stąło, prawdopodobnie tego nie pamiętam, ale nagle znalazłem się w innym pomieszczeniu. Był to korytarz, prosty, jednak była tam dziura na szerokość korytarza. Nad tą dziurą biegł most. Cały korytarz był pomarańczowy, jedynie sufit był biały. Idę w stronę tego mostu i patrzę w dół. I widzę te "bakterie", które "oblepiły" się na ścianach. Końca tej dziury nie widziłem, był tak głęboki. Nie wiem dlaczego, ale opieram się o schody mostu (na ten most wchodziło się schodami, chyba wiecie o co chodzi?) i zamykam na chwilę oczy. Kiedy je otwieram widzę siedzącą przedemną dziewczyną, a trochę za nią szafę. Ta dwudrzwiowa szafa powoli się otwiera, a w niej stoi taki typowy pirat, broda, wąsy, kapelusz wiecie o co chodzi, trochę przygruby. Sądzę że był podobny do avatara użytkownika STA1KERpl. Ma on nóż w ręce. Wbija ostrze w szyję dziewczyny i wciąga ją do szafy. To wszystko działo się w ułamku sekundy. Ja, jakgdyby nigdy nic wstaję i przechodzę przez most. Widzę drzwi. Przez te drzwi do korytarza wbiego paru czarnoskórych mężczyzn i jedna kobieta. Akcja znowu się przenosi. Ja i ci ludzie, którzy wbiegli do korytarza znajdujemy się na krze lodowej. W tle słyszę grę pianina. Kobieta opowiada, że kiedyś uczyła się tego utworu w Finladii. Przenoszę wzrok na jednego z murzynów. Ten nigeryjczyk również opowiada o tym, że kiedyś był w Finlandii. Akcja znowu przenosi się w inne miejsce. Jestem w swoim pokoju, wszystko jest tak jak w rzeczywistości, oprócz szafy, która stoi nie tam gdzie zwykle. Siedzę oparty o łóżko, a przedemną siedzi ta dziewczyna co wcześniej, a za nią znowu ta szafa!Jak można się domyśleć, drzwi się otwierają i pirat wbija nóż w szyję dziewczyny i znowu wciąga ją do środka. Odwracam głowę w stronę drzwi i widzę, jak ten pirat uśmiecha się do mnie, tylko że tym razem jego oczy świecą się na niebiesko i biegnie w stronę pooju moich rodziców. Budzę się, a serce mi bije jak oszalałe.

Przepraszam ze powtórzenia, ale nie mogłem opisać tego inaczej. Bardzo się bałem. Z tą muzyką i nauką gry to może być coś wspólnego ze mną. Kiedyś uczyłem się grać na keyboardzie. Ale o co chodzi z bakteriami? Możecie mi to wytłumaczyć?
I had wan teh interwebs!
Awatar użytkownika
Argemen
Stalker

Posty: 160
Dołączenie: 01 Sty 2010, 16:40
Ostatnio był: 02 Gru 2018, 13:05
Miejscowość: Łódź
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: Fast-shooting Akm 74/2
Kozaki: 4

Reklamy Google

Re: Sny

Postprzez Bambosz107 w 20 Paź 2010, 19:30

Ostatnio miałem coś jakby "świadomy sen", choć nie do końca. Obudziłem się o 3:30 w nocy, zasnąłem i śniło mi się, że wstaję do szkoły, robię to co zawsze rano, jem śniadanie itd. Później się obudziłem, następnie znów zasnąłem i.. zgadnijcie co mi się śniło? Oczywiście to, że wstaję do szkoły, z tym że tym razem byłem strasznie spóźniony, chyba pół godziny, jak nie dłużej. Ten cykl powtórzył się ze 2 razy. Było to o tyle dziwne, że za każdym razem śniło mi się dokładnie to samo, pierwszy raz w życiu miałem coś takiego.
Go Go Power Rangers!!
Awatar użytkownika
Bambosz107
Legenda

Posty: 1280
Dołączenie: 10 Maj 2009, 21:50
Ostatnio był: 15 Cze 2022, 20:42
Miejscowość: Tarnów
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 87

Re: Sny

Postprzez per-kac w 24 Paź 2010, 12:15

Sen z dzisiejszej nocy (wczorajszej?)

Jadę z kumplami do Arkadii tramwajem, który nie kusruje od nas już 3 lata. Wysiadam,y ma placu Wilsona a mój kolega mówi ,,Będę się lizał z tamta laską" Mówimy mu, że stchórzy, a ten podbiega do niej (stała na przystanku) i namiętnie ją całuje. potem ona ucieka a on spieprza do metra. Podbiegam do nie i okazuje się, że to ta koleżanka co śniła mi się kilka snów temu. Gadam z nią a ona nagle wyrywa mi ząb. Boję się i uciekam do metra. Koledzy pojechali poprzednim więc ja czekam sam. Stacja wyglądała jak centralny a metra jeździły dwu - wagonowe. Na peronach były jakieś bachory w baletniczkach i inne menele. Przyjechało metro więc do niego wsiadam. Drzwi się zamykają a nagle kanar: Bileciki do kontroli! A ja fejspalm - nie mam biletu. Wypisuje mi mandat i sumę 300 zł które mam spłacić w przeciągu 30 lat. Potem nie pamiętam nic, chyba wstałem się napić.

A potem kolejny sen - mama wysyła mnie z jajkiem do sąsiadki. Mówi, że to jajko złożone przez mojego psa (!) wychodzę na podwórko i wypieprzam je na ziemię. Mama przybiega z krzykiem a ja jej mówię, że to było kurze jajko. Dała mi drugie (bez skojarzeń) i poszedłem do klatki sąsiadki. Było strasznie ciemno. Nagle zobaczyłem jakąś taka postać na schodach. Powiedziałem dzień dobry. A ona mnie uderzyła z pięści tak że spadłem ze schodów. Czułem normalny, fizyczny ból. Gęba mi spuchła i w ogóle. Pytam się, kim on jest i mówię, że go pozwę. I w tedy zapaliło się światło. Przed sobą (ze 2 centymetry) ryj jakiegoś potwora (nie, to nie była pijawa) Ja w krzyk. ostałem jeszcze 3 razy w mordę i się obudziłem. Nie wiem co to było ani po czym...
Oni wszyscy są śmieszni, to Grzech jest jedyną słuszną drogą którą będe podążać aż do śmierci...
Awatar użytkownika
per-kac
Tropiciel

Posty: 215
Dołączenie: 30 Lis 2009, 17:50
Ostatnio był: 27 Cze 2011, 15:06
Miejscowość: Gdzieś w Zonie...
Frakcja: Grzech
Ulubiona broń: Gauss Gun
Kozaki: 56

Re: Sny

Postprzez Mroziak w 11 Lis 2010, 11:03

Ja osobiście mam wiele snów. Długo by pisać, ale jeden ciekawy wam opisze.

Wyszedłem z jakiegoś pokoju na korytarz. Miałem zabandażowane oko ( lewe ) bo widziałem w rozbitym lustrze na korytarzu. Miałem na sobie "Powiew wolności" a w dłoniach dzierżyłem AKM 47. Sprawdziłem komorę nabojową i przeładowałem to maleństwo. Wyszedłem z budynku. Przed moimi oczami ukazały się zniszczone bloki. W oddali było słychać strzały i krzyki. Zajrzałem do mojego PDA. Upadłem na ziemię, spojrzałem za siebie widziałem tam kilka osób i kolbę lecąca ku mojej twarzy. I nastała ciemność.

Potem się obudziłem i dziwnym trafem bolała mnie głowa^^
Zawsze możesz posiedzieć przy ognisku. Noc bywa zaskakująca...

Za ten post Mroziak otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Argemen.
Awatar użytkownika
Mroziak
Kot

Posty: 33
Dołączenie: 16 Paź 2010, 23:51
Ostatnio był: 05 Wrz 2011, 13:57
Miejscowość: Poznań
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 1

Re: Sny

Postprzez wojtekpop w 11 Lis 2010, 14:15

Ja kiedyś miałem sen (na jawie) ,że z grupką stalkerów próbowałem się dostać do doliny mroku.Ale musieliśmy przejść przez wysypisko.Trzymałem IL 86 i miałem na sobie kombinezon stalkera.Chcieliśmy ominąć bandytów i wydawało się ,że się uda ale nas zauważyli.Schowaliśmy się za murem i wtedy stalker obok mnie dostał kulką między oczy zaczęliśmy uciekać i dotarliśmy do posterunku wolności.I to był koniec mojego snu.
Awatar użytkownika
wojtekpop
Kot

Posty: 9
Dołączenie: 30 Lip 2010, 16:01
Ostatnio był: 15 Kwi 2012, 21:25
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: "Tunder" 5.45
Kozaki: 0

Re: Sny

Postprzez Wk1996 w 20 Gru 2010, 21:02

Jakby co mam 14 lat i to przyśniło mi się tydzień temu.

Szedłem korytarzem w Elektrowni Czarnobylskiej, wiecie tak jak w SoC. I nagle słyszę głos mojej koleżanki z klasy (która mi się trochę podoba), który mówi "Idi ka mnie". Więc ja idę za tym głosem i trafiam do pokoju w którym są kapsuły z zamkniętymi w środku. W jednej z nich widzę tą koleżankę. Podchodzę do pulpitu sterowniczego, aby ją stamtąd uwolnić. Udaje mi się i po tym jak kapsuła się otworzyła usłyszałem za sobą odgłos 10-ciu odbezpieczanych kałachów...Monolit. Podnoszę ręce do góry...I nagle wszyscy łapią się za głowy i padają martwi. Obracam się, a tam moja koleżanka siedzi z ręką wyciągniętą w stylu "użyj mocy". Po tym uciekamy stamtąd w stronę Prypeci. Budzę się w momencie gdy ukryci przed emisją siedzimy w jakimś budynku.

Sen ten powtórzył się trzy noce pod rząd. Przestał w tedy gdy na lekcji nauczyciel kazał mi pracować z tą dziewczyną w jednej grupie.
Czy ktoś ma jakąś teorie dotyczącą tego snu?
Jeśli tak to proszę o opinię.
Awatar użytkownika
Wk1996
Kot

Posty: 44
Dołączenie: 02 Sty 2010, 18:12
Ostatnio był: 02 Mar 2015, 20:49
Miejscowość: Новоалексаидровскя Гора
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 12

Re: Sny

Postprzez Spadnięty w 20 Gru 2010, 22:29

Wk1996 napisał(a):Sen ten powtórzył się trzy noce pod rząd. Przestał w tedy gdy na lekcji nauczyciel kazał mi pracować z tą dziewczyną w jednej grupie.
Czy ktoś ma jakąś teorie dotyczącą tego snu?
Jeśli tak to proszę o opinię.


Yyy no tak, może ten sen miał ci zasugerować żebyś w końcu się z nią umówił? "HEHE".

A mój ostatni sen... ah, jak ja uwielbiam te pieprznięte sny.
,,Treść snu "
Obudziłem się w wannie. Wstałem, przebrałem się w kombinezon stalkera. Dostałem zadanie od jakiegoś kolesia w masce zadanie upolowania kilku bandytów, więc wziąłem jakiegoś kota z wioski i poszliśmy na wysypisko. Na miejscu napadły na nas szkielety w zbrojach uzbrojone w ak i miecze dwuręczne. Mój towarzysz został przecięty na pół więc ja próbowałem uciekać rzucając za plecy granaty. Po chwili dostałem kulkę między oczy aż widziałem jak wylatuje....

...chyba czas odłożyć na chwilkę clear sky i painkiller :F
snuff snuff
Awatar użytkownika
Spadnięty
Stalker

Posty: 77
Dołączenie: 15 Gru 2010, 15:22
Ostatnio był: 31 Mar 2012, 11:42
Miejscowość: Gdańsk
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Chaser 13
Kozaki: 11

Re: Sny

Postprzez Woland w 21 Gru 2010, 17:34

Skasujcie ten post lepiej...
Ostatnio edytowany przez Woland, 13 Cze 2011, 16:38, edytowano w sumie 1 raz

Za ten post Woland otrzymał następujące punkty reputacji:
Negative Greyeeh.
Woland
Legenda

Posty: 1772
Dołączenie: 26 Sie 2010, 11:18
Ostatnio był: 28 Mar 2019, 00:05
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 10

Re: Sny

Postprzez PMG w 22 Gru 2010, 12:18

Po spotkaniu w kanałach pod Jantarem Nibyolbrzyma (SoC) miałem dziwny sen związany właśnie z nim. Akcja działa się w Dziczy. Mimo, że nie przypominało to jej w ogóle, to jednak ja wiedziałem, że to Dzicz. Były tam jakieś białe i niebieskie magazyny. Pamiętam, że kryłem się za rogiem budynku i nie mogłem się pokazać, bo w pobliżu chodził Nibyolbrzym. Trochę się nawet bałem, mimo, że bardzo rzadko miewam straszne sny związane ze S.T.A.L.K.E.R. - em. Chyba muszę go ograniczyć :| .
Ostatnio edytowany przez PMG 11 Lut 2011, 21:22, edytowano w sumie 3 razy
Awatar użytkownika
PMG
Redaktor

Posty: 376
Dołączenie: 12 Gru 2010, 10:30
Ostatnio był: 29 Cze 2024, 17:04
Frakcja: Zombie
Ulubiona broń: Viper 5 9x18
Kozaki: 127

Re: Sny

Postprzez yarpen w 23 Gru 2010, 14:58

Najlepsze sny to te świadome. Miałem takich parę ale nie potrafię tego jeszcze ustabilizować. Jednak polecam każdemu. Moment w którym uświadamiasz sobie że śnisz, to coś niesamowitego..
Por. Funky Koval 'AIR Star Force' piec lat czynnej sluzby, miliardy na liczniku, odznaczenia, takze srebrna gwiazda Palantiru.

Za ten post yarpen otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive per-kac.
Awatar użytkownika
yarpen
Stalker

Posty: 180
Dołączenie: 20 Kwi 2006, 21:16
Ostatnio był: 19 Lip 2023, 22:29
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 7

Re: Sny

Postprzez Pijawol w 26 Gru 2010, 18:28

Mi jak miałem 7 lat, przytrafiło się coś takiego. Grałem wtedy u wuja w Call of Duty jedynkę { wtedy to nowość była }. Akurat przechodziłem misję, co się walczyło w obozie koncentracyjnym. A teraz do rzeczy, wróciłem do domu, kładę się spać. A śniło mi się dokładnie to co było w tej misji, że uciekałem z obozu!

Za ten post Pijawol otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Wk1996.
Awatar użytkownika
Pijawol
Legenda

Posty: 1278
Dołączenie: 15 Wrz 2010, 16:52
Ostatnio był: Wczoraj, 20:44
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Gauss Gun
Kozaki: 313

Re: Sny

Postprzez Stalker Daniel w 26 Gru 2010, 20:48

Ja mam tak że coś mi się przyśni z normalnego życia i spełnia się tydzień lub miesiąc puzniej.
WTF?
Stalker Daniel
Kot

Posty: 30
Dołączenie: 04 Lis 2010, 22:01
Ostatnio był: 31 Gru 2010, 14:45
Miejscowość: Bar "100 Radów"
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 4

PoprzedniaNastępna

Powróć do Prawie o wszystkim

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości