Masakra w Norwegii

...a raczej wszystko o wszystkim. Debaty na dowolne tematy.

Re: Masakra w Norwegii

Postprzez Woland w 25 Lip 2011, 18:54

A jest w wersji bez ściągania?
Woland
Legenda

Posty: 1772
Dołączenie: 26 Sie 2010, 11:18
Ostatnio był: 28 Mar 2019, 00:05
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 10

Reklamy Google

Re: Masakra w Norwegii

Postprzez adziu_92 w 25 Lip 2011, 18:54

The fields, registered through my company, will give me a specific “farming ID number” which is a requirement for ordering large amounts of fertilizer from the national supplier.


Remaining items/components to buy;

• Plastic sheeting: 30 Euro
• Alu/wood ramp for loading/unloading truck: 30 Euro
• Fertilizer - large 500 kg bag: 1 x CAN, 1 x N34, 1 x 0-5-17 (for show), repeat after a couple of weeks: 2000 Euro
• Sementmixer – rent or buy: 100 Euro
• Ethanol 96%, x 6L: 30 Euro
• Blue Police – flashing LED light – for one of the trucks: 150 Euro
• Face – splash proof face mask: 30 Euro
• Fork jack – for 600 kg sacks: 200 Euro
• Plastic base for 600 kg sacks (used with above): 200 Euro
• Refrigerator: 100 Euro)
• Freezer: 100 Euro)
• Fume hood: 1000 Euro, not yet decided
• Microballoons, 20 kg
• Glock 17: 700 Euro
• More ammo: 1000 Euro
• Dunnage air-bag for transport load securing (centerload.com), bought from Ebay: 100 Euro


Koleś naprawdę kombinował to wszystko od dłuższego czasu, w głowie mi się nie mieści że będzie oglądał niebo w kratkę tylko przez 21 lat. Poza tym ten manifest(otworzyłem na około 1440 stronie) to czysta instrukcja dla naśladowców-10 stron A4 o samej bombie.

Edit: O co chodzi z tymi burakami cukrowymi pod koniec?
Awatar użytkownika
adziu_92
Stalker

Posty: 52
Dołączenie: 02 Lip 2010, 08:10
Ostatnio był: 11 Maj 2017, 16:51
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Akm 74/2U
Kozaki: 2

Re: Masakra w Norwegii

Postprzez Soviet w 25 Lip 2011, 19:01

Nie ma nic śmiesznego. Rysuje się obraz normalnego kolesia, który lubi gry komputerowe i ma zrąbane poglądy. Przed atakami ostro zażywał sterydy i inne "dabl blasty", był też na lekach, które miały "zwiększyć agresję".

Co jest o Polsce?
Koleś jest fanem Jana III Sobieskiego, cytuje eseje Miłosza, wymianie nasz kraj jako jeden z najmniejszą statystyką "wypranych mózgów". Pisze także, że odwiedził nasz kraj, kupował w jednym z naszych sklepów składniki do bomby.

Uśmiechnąć się można czytając opis jego przygód w Pradze, gdzie chciał kupić broń:
Poszedłem do dwóch burdeli i klubu nocnego. Ludzi, których pytałem (o broń -dop. Soviet) robili się nerwowi i myśleli, że jestem policjantem albo szaleńcem, lol. Muszę zmienić swoją nawijkę. Zacząłem bardzo źle. Jeśli chcesz znaleźć sprzedawcę broni, nigdy nie bądź zbyt dosłowny: "Cześć, chcę kupić AK-47, cztery granaty, glocka i naboje przeciwpancerne".


Koleś bardzo bał się, że Praga to strasznie niebezpieczne miejsce, lecz okazało się, że:
Miasto wcale nie wygląda na niebezpieczne. Nie mam pojęcia dlaczego film dokumentalny BBC przedstawił tak nieprawdziwe informacje.

Krzyżowiec święcie wierzy w to co mówią w masońskiej telewizji! No, ale w końcu należał do jakichś tam ugrupować masońskich :E
r u avin a giggle m8? LA nie będzie.
Image
Awatar użytkownika
Soviet
Very Important Stalker

Posty: 2736
Dołączenie: 07 Maj 2005, 13:41
Ostatnio był: 19 Cze 2024, 22:59
Miejscowość: Wow
Kozaki: 787

Re: Masakra w Norwegii

Postprzez Woland w 25 Lip 2011, 19:32

Dobra, a to prawda że on ma poglądy pro-Izraelskie? Bo coś słyszałem.
To typowy neonazista "Żydy, geje, kolorowi gaz!"?
Jeśli pytanie głupie to sorry ale gość ma we łbie nawalone trochę to mnie to ciekawi co on o tym wymądrzał się.

I czy uzasadniał tam czemu ich akurat wziął na cel???
Woland
Legenda

Posty: 1772
Dołączenie: 26 Sie 2010, 11:18
Ostatnio był: 28 Mar 2019, 00:05
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 10

Re: Masakra w Norwegii

Postprzez szm w 25 Lip 2011, 19:38

Dobra, a to prawda że on ma poglądy pro-Izraelskie?


No. I do tego pro-homosexualne, i anty-rasistowskie. Nic tylko zapisać go do "Nigdy Więcej" :E.
NA KOWNO!
Awatar użytkownika
szm
Ekspert

Posty: 896
Dołączenie: 16 Wrz 2008, 18:39
Ostatnio był: 22 Wrz 2024, 15:29
Miejscowość: Ciemnogród k. Moherowa Wielkiego.
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 163

Re: Masakra w Norwegii

Postprzez Woland w 25 Lip 2011, 20:18

Ej, ale serio pytam i proszę o potwierdzenie cytatem!
Bo gdzieś o tym słyszałem.
Woland
Legenda

Posty: 1772
Dołączenie: 26 Sie 2010, 11:18
Ostatnio był: 28 Mar 2019, 00:05
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 10

Re: Masakra w Norwegii

Postprzez szm w 25 Lip 2011, 20:28

Vi må derfor sørge for å påvirke andre kulturkonservative til å komme på vår anti-rasistiske/pro-homser/pro-Israel linje. Når de når denne linjen kan man ta det til neste nivå


Proszę :E.

Edit. Już bez jaj. Cytat podrzuciła mi ciotka, z którą właśnie konferuje, a brzmi on mniej więcej tak:
Musimy zrobić wszystko w celu wpłynięcia na innych kulturowych konserwatystów, aby przyjęli naszą anty-rasistowską, pro-homoseksualną i pro-izraelską linię. Kiedy to się uda, możemy przejść na wyższy poziom.
NA KOWNO!

Za ten post szm otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Dżuz.
Awatar użytkownika
szm
Ekspert

Posty: 896
Dołączenie: 16 Wrz 2008, 18:39
Ostatnio był: 22 Wrz 2024, 15:29
Miejscowość: Ciemnogród k. Moherowa Wielkiego.
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 163

Re: Masakra w Norwegii

Postprzez Alchemik w 25 Lip 2011, 21:35

Woland, już pisałem w jednym poście, że koleś po prostu musiał być bardzo niedojrzały, skoro podawał się za konserwatystę, a pisał co innego. Ale może w Norwegii ''Konserwatysta'' znaczy liberał :E.

Poczytajcie ludzie:http://wiadomosci.onet.pl/raporty/zamachy-w-norwegii/kontrowersyjny-gwiazdor-mma-w-polsce-ta-wizyta-szy,1,4803058,wiadomosc.html
Alchemik
Weteran

Posty: 656
Dołączenie: 17 Lut 2010, 12:59
Ostatnio był: 09 Sie 2017, 22:09
Ulubiona broń: --
Kozaki: 207

Re: Masakra w Norwegii

Postprzez kapucha w 25 Lip 2011, 21:56

szm napisał(a):"Musimy zrobić wszystko w celu wpłynięcia na innych kulturowych konserwatystów, aby przyjęli naszą anty-rasistowską, pro-homoseksualną i pro-izraelską linię. Kiedy to się uda, możemy przejść na wyższy poziom."


Anty-rasistowski, pro-homoseksualny i pro-izraelski neonazista. Koleś miał naprawdę nasrane we łbie, to są chyba postawy przeciwstawne wobec neonazizmu :facepalm:.

:

Chyba, że info które wyczytałem z gazety o jego postawie neonazistowskiej to brednie...
kapucha
Łowca

Posty: 400
Dołączenie: 09 Kwi 2011, 13:53
Ostatnio był: 01 Lut 2015, 22:11
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: F1 Grenade
Kozaki: 94

Re: Masakra w Norwegii

Postprzez Woland w 25 Lip 2011, 22:17

Ten gość jest w ogóle powalony. Niby anty-rasista a bredzi o praniu mózgu odnośnie tolerancji dla imigrantów, jacy to oni źli i tak dalej. Zapewne jakby się zaczął rozwodzić o Izraelu czy innych kwestiach też by wyszło że to pic na wodę.
Sry ale mnie zaciekawiło. Dużo czytałem o różnych psychopatach itp. i mnie ciekawią historie przestępstw, co było powodem, itp.
Tamten akt terroru miał podłoże polityczne. A tu takie sprzeczności wychodzą. Aczkolwiek jak mówiłem- choćby anty-rasista a co on o imigrantach uważa?? MIT OBALONY! :P
Woland
Legenda

Posty: 1772
Dołączenie: 26 Sie 2010, 11:18
Ostatnio był: 28 Mar 2019, 00:05
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 10

Re: Masakra w Norwegii

Postprzez szm w 25 Lip 2011, 22:47

Niby anty-rasista a bredzi o praniu mózgu odnośnie tolerancji dla imigrantów, jacy to oni źli i tak dalej.


A co to ma do rzeczy? Każdy przeciwnik imigracji jest od razu rasistą?

Zapewne jakby się zaczął rozwodzić o Izraelu czy innych kwestiach też by wyszło że to pic na wodę.


Zwłaszcza, że był w organizacji powiązanej z ADLem :D.

MIT OBALONY


Raczej nie.
NA KOWNO!
Awatar użytkownika
szm
Ekspert

Posty: 896
Dołączenie: 16 Wrz 2008, 18:39
Ostatnio był: 22 Wrz 2024, 15:29
Miejscowość: Ciemnogród k. Moherowa Wielkiego.
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 163

Re: Masakra w Norwegii

Postprzez Alchemik w 26 Lip 2011, 00:15

A co to ma do rzeczy? Każdy przeciwnik imigracji jest od razu rasistą?


Nie. Ja na przykład nie mam nic do muzułmanów, pod względem etnicznym, czy rasowym. Po prostu nie mam ochoty, by moje dzieci musiały żyć za 30 lat w Europie, gdzie prawa kobiet byłyby minimalne, a ludzie musieli wierzyć w Allacha. Zaraz ktoś powie, że mogą jeszcze się z nami asymilować. Otóż Oni nie chcą sie asymilować, tylko narzucają nam swoje zwyczaje. Co prawda Polakom wyszło z Turkami, zasymilowali się, ale to był eksperyment, na małą skalę. Takie coś w Europie nie wyjdzie łatwo, dopóki Islam rządzi Im w głowach.

Zwłaszcza, że był w organizacji powiązanej z ADLem


Co to ADL? Jakoś nigdy nie słyszałm :E
Alchemik
Weteran

Posty: 656
Dołączenie: 17 Lut 2010, 12:59
Ostatnio był: 09 Sie 2017, 22:09
Ulubiona broń: --
Kozaki: 207

PoprzedniaNastępna

Powróć do Prawie o wszystkim

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 16 gości