Aborcja

...a raczej wszystko o wszystkim. Debaty na dowolne tematy.

Aborcja?

Tak, na życzenie dla każdego
24
26%
Tak, ale tylko w 3. przypadkach (patrz 1. post)
39
42%
Nie!
30
32%
 
Razem głosów : 93

Re: Aborcja

Postprzez djcycu w 24 Cze 2011, 19:19

To jeśli to dziecko wyda zgodę to ok... Ale nie wyda i dlatego powinniśmy mu dać się urodzić a choćby ze względu na religię i to że jesteśmy ludźmi którzy zabijanie tępią! Czym się różni zabijanie od aborcji? Przecież niczym bo to jeden fiks. Takie dziecko oddajemy wtedy w szpitalu albo niech matka go wychowa... Noż kuźwa! Przecież to jej kawałek serca jakby nie było! A majątkami się nie ma co zastawiać... Gówniary robią sobie dzieci i narzekają potem na wydatki? No to trudno... Seks to nie tyle przyjemność co w większej mierze rozmnażanie się... Ludzie o tym już zapomnieli chyba. Seks nie jest teraz po to by wydać potomstwo tylko po to by zrobić sobie dobrze. Żeby jeszcze z właściwą osobą a nie z pierwszą lepszą. To świetna sprawa... Seks = przyjemność + dzieci... Dar Boży który raz że kusi co wystawia nas na próbę a dwa że daje owoc dwojga ludzi... Tak to się ma i niestety 16 letnia gówniara po wpadce jak idzie usunąć dziecko jest dla mnie niedojrzałym człowiekiem nie wiedzącym że zrobiła to co od dawien dawna robi się poprzez seks - dziecko. Tak w ogóle religia zabrania antykoncepcji o czym też już się zapomniało. Część ludzi mnie zbeszta ale weźcie arabów z jakiejkolwiek organizacji... Zabija, morduje ale klęka rano czy wieczór i się modli. Stan naszej wiary jest naprawdę o kant potłuc bo nic ale to nic nie jest przestrzegane przez większość... Nawet głupi piątek i mięso. Co dopiero modlitwa, szanowanie krzyża oraz miejsc wyświęconych no i oczywiście ludzkie życie które odebrać można przez aborcję. Chleba nie można rzucać i podeptać bo to dar Boży no a taka zapłodniona komórka jajowa to co? Czary jakieś? Nie, przez większość uważa się że to żadne życie i można sobie zabić jak już zacznie się wykształcać. Samo kurze jajko tłuczone na patelnię jest już odebranym życiem więc nie pisać mi tu że płód po kilku dniach można usuwać.

PS: Ci co nie wiedzą jajka z domowego gospodarstwa mają urok wywalić na patelnię wykształcające się kurczę. Piszę tak dla informacji dlaczego przytaczam jajko.
Szczegółowe mapy do S.T.A.L.K.E.R Zew Prypeci

In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti. Amen
Awatar użytkownika
djcycu
Monolit

Posty: 3533
Dołączenie: 17 Wrz 2009, 16:38
Ostatnio był: 12 Sty 2021, 21:51
Miejscowość: "Łosiek"
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 775

Reklamy Google

Re: Aborcja

Postprzez kapucha w 24 Cze 2011, 19:40

xKoweKx napisał(a):Co komu da usunięcie gwałciciela? Albo nie zrozumiałem sensu tego zdania.


Satysfakcję dla zgwałconej kobiety.

Moim zdaniem aborcja powinna być zakazana w każdej sytuacji. To nie wina dzieciaka, że jest zdeformowane, chore, jego matka wpadła albo jest z gwałtu. Każdy ma prawo i chce żyć. Tym bardziej zabicie bezbronnej istoty która nawet jak by to rozumiała nie mogła by się bronić jest nie fair.

Ps. Co do gwałtu to uważam, że za to powinna być kara śmierci, którą dodatkowo mogła by (jeśli by chciała) dokonać zgwałcona kobieta. Dało by to pewnie większą satysfakcję niż 5 lat więzienia dla sprawcy i skrobanka.
kapucha
Łowca

Posty: 400
Dołączenie: 09 Kwi 2011, 13:53
Ostatnio był: 01 Lut 2015, 22:11
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: F1 Grenade
Kozaki: 94

Re: Aborcja

Postprzez Lucjusz w 24 Cze 2011, 19:59

:arrowu: Nawet nie wiesz jak łatwo jest wkręcić gwałt komuś. Tatuś złapie córkę jak ta się łajdaczy to ta powie: "Tato on mnie zmusił" i już KS gotowy.
Ostatnio edytowany przez Lucjusz, 24 Cze 2011, 20:02, edytowano w sumie 1 raz
...picie wódki to jest wprowadzanie elementu baśniowego do rzeczywistości...
Awatar użytkownika
Lucjusz
Ekspert

Posty: 705
Dołączenie: 04 Lis 2010, 20:08
Ostatnio był: 16 Kwi 2015, 16:33
Miejscowość: Bałuty
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 261

Re: Aborcja

Postprzez xionc w 24 Cze 2011, 20:00

scigacz1975 napisał(a):ale niestety ciężko to wytłumaczyć zgwałconej kobiecie. Chociaż wydaje mi się że gdy gwałt jest na młodej dziewczynie np. nastolatce to zareaguje ona dużo bardziej impulsywnie, niż kobieta dojrzalsza która ma już swoje dziecko.

W życiu większej bzdury nie czytałem. Po takim przestępczym akcie żadna ofiara nie myśli racjonalnie i prawdopodbnie nigdy nie dochodzi do siebie a ty piszesz coś o impulsywnym zachowaniu? Kopara mi opadła.

szm napisał(a):
Za to dziecko po gwałcie niektórzy by usunęli bo po co?


To jest po prostu wygodnictwo. I lepiej jest je usunąć niż gwałciciela.


A tu to po prostu brak mi słow, nie moge uwierzyć że ktoś może pisać takie androny. Jakie wygodnictwo? Pozamieniałeś sie ze swoim małym na łby?

Takie z was mądrale? Byś powiedział kobiecie że ma urodzić dzieciaka z gwałtu? Narobiłbyś w gacie a chwile później ona sama wydrapałaby ci oczy. Dlatego w naszym "wspaniałym" KK istnieje furtka na przeprowadzenie aborcji w takim przypadku. Albo lepszy numer:
Dziewczyna zostaje zgwałcona przez własnego ojca i zachodzi w ciąże. I co dalej? Pomysły?
Image

Za ten post xionc otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive KoweK.
Awatar użytkownika
xionc
Przewodnik

Posty: 906
Dołączenie: 07 Maj 2005, 13:33
Ostatnio był: 19 Lip 2022, 20:36
Miejscowość: Zg-c
Kozaki: 171

Re: Aborcja

Postprzez dorian w 24 Cze 2011, 20:02

djcycu:
Samo kurze jajko tłuczone na patelnię jest już odebranym życiem..


djcycu, sory, ale tutaj to już osobiście uważam, że poniosło Cię..
Należy rozróżniać pewne sprawy i ze sobą ich raczej nie łączyć. Jeżeli tak byśmy myśleli, to do tej pory ludzie korzonkami żywiliby się (jak Kowek :E).
Chodzi imo o to, że od zarania dziejów istoty ludzkie, które jednak przyszły na ten nasz świat (można padół też czytać) musiały jakoś przetrwać. Może i najpierw korzonkami żywili się, ale potem stwierdzili, ze zeżarcie takiego zwierza na dłużej im starcza. To polować zaczęli i je jeść. I do tej pory jedzą (większość), tyle, że zamiast polować to specjalne "fabryki" dla nas mięsko robią.
I teraz, gdzie różnica jest.
Ano, jest imo zasadnicza. Dla wierzących wszystko powołał Bóg. Ludzi i zwierzęta również. Ale ludzie ponoć od zwierząt różnią sie tym, że rozum mają, a zwierzęta (chyba raczej co najwyżej bodźce odbierają, czytaj; potrafią np. być smutne, albo wesołe..) nie.
A po co nam ten rozum? M.in. może po to, żebyśmy mogli wybrać: zabić mimo wszystko to nowe życie w łonie matki, czy jednak nie..
Ja jestem na - nie.
Awatar użytkownika
dorian
Legenda

Posty: 1409
Dołączenie: 11 Lut 2008, 16:02
Ostatnio był: 23 Sie 2024, 17:38
Miejscowość: W-wa
Frakcja: Zombie
Kozaki: 246

Re: Aborcja

Postprzez djcycu w 24 Cze 2011, 20:33

Ja jajko porównałem do tego że to już jest życie tak samo jak ludzki płód by mi nikt nie wmawiał że do 8 tygodnia to nic nie znaczy :) Jajkami się żywię owszem bo jest to bardzo smaczne i dano nam to aby się tym żywić. PORÓWNANIE i nic więcej :) Wszystko co rośnie i się rozwija musi żyć.
Szczegółowe mapy do S.T.A.L.K.E.R Zew Prypeci

In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti. Amen
Awatar użytkownika
djcycu
Monolit

Posty: 3533
Dołączenie: 17 Wrz 2009, 16:38
Ostatnio był: 12 Sty 2021, 21:51
Miejscowość: "Łosiek"
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 775

Re: Aborcja

Postprzez kapucha w 24 Cze 2011, 20:45

djcycu napisał(a): Samo kurze jajko tłuczone na patelnię jest już odebranym życiem więc nie pisać mi tu że płód po kilku dniach można usuwać.


Racja, ale jajo pozwoli nam się posilić, zostanie po części wbudowane w komórki naszego ciała co pozwoli odżywić nasze oczy, zęby i futerko (i zrobić zdrową kupkę też :E ) i pozwoli żyć kilka godzin dłużej. Właśnie taka jest różnica pomiędzy pożarciem jajka a aborcją. Aborcja jest "iściem na łatwiznę" bo się np. nie chce dzieciaka wychować a ze zjedzenia jajka jest pożytek bo to pozwoli nam żyć.

Niech wegetarianie i wrażliwi tego nie czytają
:

Nasze życie polega na tym, że musimy mordować i pożerać słabsze zwierzątka by żyć! Bóg/natura tak chciał! Gdyby nie chciał byśmy się odżywiali jak rośliny. Pożarcie słabszej istoty pozwala nam żyć. Trzeba wpie**alać! Tak miało być!


Wracając do tematu:

Do ateistów i niewierzących: jeśli życie nie jest drogą do Nieba, to powinno być chociaż obowiązkiem przedłużenia gatunku, a aborcja to przeciwieństwo tego.

Za ten post kapucha otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive djcycu.
kapucha
Łowca

Posty: 400
Dołączenie: 09 Kwi 2011, 13:53
Ostatnio był: 01 Lut 2015, 22:11
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: F1 Grenade
Kozaki: 94

Re: Aborcja

Postprzez szm w 24 Cze 2011, 21:02

A tu to po prostu brak mi słow, nie moge uwierzyć że ktoś może pisać takie androny. Jakie wygodnictwo? Pozamieniałeś sie ze swoim małym na łby?


To była ironia... :facepalm:

Byś powiedział kobiecie że ma urodzić dzieciaka z gwałtu?


Tak. Powiedziałbym. Znam nawet takie 'dziecko'.
NA KOWNO!
Awatar użytkownika
szm
Ekspert

Posty: 896
Dołączenie: 16 Wrz 2008, 18:39
Ostatnio był: 22 Wrz 2024, 15:29
Miejscowość: Ciemnogród k. Moherowa Wielkiego.
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 163

Re: Aborcja

Postprzez Woland w 01 Lip 2011, 23:04

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title, ... omosc.html

:facepalm:

Jeśli ta ustawa przejdzie i ją ustanowią będzie niezła wiocha :/
Woland
Legenda

Posty: 1772
Dołączenie: 26 Sie 2010, 11:18
Ostatnio był: 28 Mar 2019, 00:05
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 10

Re: Aborcja

Postprzez Terminus w 02 Lip 2011, 11:41

Woland napisał(a):Jeśli ta ustawa przejdzie i ją ustanowią będzie niezła wiocha :/


Nie widzę szans by została przyjęta.
Ot. Idą wybory. Jedni będą mieć smoleńskie odloty, inni chcą jak zwykle dyskutować o aborcji, a trzeci będą udawać rozsądniejszych od pierwszych i drugich.

Igrzyska czas zacząć.
CREDO [łac. Wierzę]
Awatar użytkownika
Terminus
Deliryk

Posty: 3955
Dołączenie: 22 Cze 2007, 06:15
Ostatnio był: 21 Lip 2022, 18:56
Kozaki: 1440

Re: Aborcja

Postprzez Woland w 02 Lip 2011, 11:59

To daję tylko jako ciekawostkę. Jestem świadom że te ustawy itp. to tylko odciąganie uwagi od finansów itp. czyli od spraw ważniejszych. Ale co jak jakimś cudem to by przeszło? Już kilka lat temu LPR, PiS i kilka takich partii próbowało.



PS: Od dziś człowiek pijany nie widzi białych myszek. On widzi BIAŁE KSIĘGI!! :P

Kumpel o co ci chodzi??!!

Za ten post Woland otrzymał następujące punkty reputacji:
Negative Kumpel111.
Woland
Legenda

Posty: 1772
Dołączenie: 26 Sie 2010, 11:18
Ostatnio był: 28 Mar 2019, 00:05
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 10

Re: Aborcja

Postprzez viernio w 13 Lip 2011, 22:14

Aborcja to morderstwo... A pomyśl, że to mogłoby Ciebie spotkać...
„A jakże! Referendum. Lud powie tak - znaczy tak. Powie nie - znaczy, że lud się pomylił. Niech się namyśli jeszcze raz" - Dmitry Glukhovsky
Awatar użytkownika
viernio
Kot

Posty: 22
Dołączenie: 13 Lip 2011, 12:27
Ostatnio był: 25 Gru 2022, 14:17
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 2

PoprzedniaNastępna

Powróć do Prawie o wszystkim

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 58 gości