Muzyka - czytaj pierwszy post!

...a raczej wszystko o wszystkim. Debaty na dowolne tematy.

Re: Muzyka

Postprzez Podznaczony w 10 Wrz 2010, 23:18

Heh Grupy Operacyjnej nigdy nie słuchałem bo za dużo od innych o niej sie nasłuchałem i to nie było nic dobrego jakoś teraz zobaczyłem i myśle że nie mieli racji w ich ostrych słowach za przeproszeniem jest cholernie dużo sensu ; / Mam kompa ale nie jest on moim życiem wole tzw. real i pograć w noge z kumplami czasem licealistami jak sie trafią na boisku :P Heh ale koniec offtopa ja nie mam ograniczeń muzycznych a In Flames znam tylko z jednego kawałka
:

i bardzo lubie te piosenke ogólnie polecam zobaczyć soundtrack Guitar Hero III Legends of Rock bardzo lubie piosenki z niego :wink:
:

kolejna piosenka z soundtracka pes 2010 bardzo przyzwyczaiłem sie do tej piosenki
:

tę zaś usłyszałem w radiu spodobała mi się jeszcze troche lubie techno i mój gust muzyczny jest bardzo nie "jednorodzajowy" znaczy sie nie umiałbym wybrać jedynego gatunku muzycznego.
Podznaczony
Stalker

Posty: 107
Dołączenie: 24 Lut 2010, 18:05
Ostatnio był: 09 Kwi 2024, 21:43
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 2

Reklamy Google

Re: Muzyka

Postprzez Fenishi w 11 Wrz 2010, 20:03

Nowy singiel Bring Me The Horizon!



Już nie mogę się doczekać albumu... 04.10 wychodzi bodajże w UK... zacieram łapska :D
"Tsurushita kuzuki koyoi de ikutsu...?"
Awatar użytkownika
Fenishi
Tropiciel

Posty: 305
Dołączenie: 28 Maj 2010, 18:49
Ostatnio był: 14 Cze 2016, 18:46
Miejscowość: Zabrze
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 17

Re: Muzyka

Postprzez djcycu w 11 Wrz 2010, 23:34

Rozwala mnie to :)
:

Szczegółowe mapy do S.T.A.L.K.E.R Zew Prypeci

In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti. Amen
Awatar użytkownika
djcycu
Monolit

Posty: 3533
Dołączenie: 17 Wrz 2009, 16:38
Ostatnio był: 12 Sty 2021, 21:51
Miejscowość: "Łosiek"
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 775

Re: Muzyka

Postprzez Axideus w 11 Wrz 2010, 23:52

Jako iż jesteśmy przy muzyce filmowej chętnie zaproponuje kilka utworów iście epickich.
:


Image
Awatar użytkownika
Axideus
Tropiciel

Posty: 314
Dołączenie: 30 Lip 2010, 00:27
Ostatnio był: 21 Lis 2015, 17:08
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 46

Re: Muzyka

Postprzez KoweK w 12 Wrz 2010, 00:35

Fenishi napisał(a):Nowy singiel Bring Me The Horizon!
Już nie mogę się doczekać albumu... 04.10 wychodzi bodajże w UK... zacieram łapska :D

Bardzo lubię ich muzykę... starą. Ich jeszcze najnowszy album to była kompletna kicha i parę poziomów w dół jeśli chodzi o brutalność muzyki. Ich nowa płyta, która jak widzę nadchodzi nowymi krokami kontynuuje ten, według mnie, kicz... Tylko niektóre momenty/kawałki są w miarę fajne. :/ Stare BMTH jest najlepsze.
"kowunio jest stalkerem ubranym w sweter ochronny "wschód słońca" szukającym artefaktów w zonie szczecińskiej
legenda głosi, że zdołał ominąć korki i dostać się do centrum - żyły złota"

Wheeljack
Awatar użytkownika
KoweK
Główny Administrator

Posty: 5662
Dołączenie: 10 Cze 2005, 14:49
Ostatnio był: 26 Wrz 2024, 00:41
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1475

Re: Muzyka

Postprzez Fenishi w 12 Wrz 2010, 13:40

Mówiąc o "najnowszym" albumie masz na myśli album "Suicide Season", czy te techno-przeróbki z tegoż samego albumu? Bo te remixy to jakaś parodia... fakt, ich EP-ka i album "Count Your Blessing" to było coś... czysty technicznie deathcore. Album "Suicide Season" to coś całkiem innego - poszli bardziej w stronę hm... post-hardcore'u? I zgodzę się - tylko niektóre kawałki mają niezłe - z cholernie dołującym "Suicide Season" właśnie, oraz kilkoma innymi ("Chelsea Smile", "The Comedown" i "Diamonds Aren't Forever")... i co z tego, że kicz? Co z tego, że komercha, że Oliver Sykes nie potrafi na żywo prawie wcale screamować? Co z tego, że w studiu nakładają na jego wokal setki różnych efektów? Ci zas*ańcy mają w sobie coś, co nie pozwala mi ich ot tak porzucić...:D Są gorsze przykłady kiczu muzyce (znasz może BlessTheFall czy Escape The Fate? Nie dość że kicz, to jeszcze pozerstwo...). A na ten album czekam z niecierpliwością - bo myślę, że czymś nas zaskoczy... wydaje mi się, że będzie to coś bardziej dojrzałego - tak tylko sądzę. I oby tak było. Trzymam kcuki :P
"Tsurushita kuzuki koyoi de ikutsu...?"
Awatar użytkownika
Fenishi
Tropiciel

Posty: 305
Dołączenie: 28 Maj 2010, 18:49
Ostatnio był: 14 Cze 2016, 18:46
Miejscowość: Zabrze
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 17

Re: Muzyka

Postprzez per-kac w 12 Wrz 2010, 14:17

Co do muzyki dynamicznej, to mogliby dać utwór Firelak'a Fighting Unknown ten który leciał w CSie w bazie stalkerów w Agropromie.

Tak w ogóle można by w nie dawac utworów podczas chodzenia tylko jakieś odgłosy typu daleki ryk, krzyki, szum trawy, świst wiatru, krakanie wron. I żeby muzyka leciała tylko w bazach puszczana w radiu, ale słyszalna tylko w obrębie radia, lub w głośnikach, gdzie leciała by muza na całą bazę (tu Stalkerzy mogli by nawet imprezować przy Rusko Polo)
z przerwami na komunikaty typu pogoda, świeże info z Zony, za ile jest Zwarcie, plotki itd lecące dwa, może trzy razy na dzień.

To takie luźne, trochę dziwaczne pomysły odnośnie muzyki i nie tylko
Oni wszyscy są śmieszni, to Grzech jest jedyną słuszną drogą którą będe podążać aż do śmierci...
Awatar użytkownika
per-kac
Tropiciel

Posty: 215
Dołączenie: 30 Lis 2009, 17:50
Ostatnio był: 27 Cze 2011, 15:06
Miejscowość: Gdzieś w Zonie...
Frakcja: Grzech
Ulubiona broń: Gauss Gun
Kozaki: 56

Re: Muzyka

Postprzez djcycu w 12 Wrz 2010, 15:04

eeee koledze się chyba działy pomyliły :P To nie o tym tu piszemy :D Ale fakt faktem utwór jaki podałeś jest ciekawy :) Aczkolwiek jako muzyka dynamiczna nie pasuje.

Ale żeby nie było OT to polecam soundtrack z filmu Ostatni Samuraj :)
Szczegółowe mapy do S.T.A.L.K.E.R Zew Prypeci

In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti. Amen
Awatar użytkownika
djcycu
Monolit

Posty: 3533
Dołączenie: 17 Wrz 2009, 16:38
Ostatnio był: 12 Sty 2021, 21:51
Miejscowość: "Łosiek"
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 775

Re: Muzyka

Postprzez Fenishi w 12 Wrz 2010, 15:49

Zaiste - zarówno film, jak i soundtrack to mistrzostwo :) Szczególnie podoba mi się moment, w którym cała konnica zostaje skoszona przez działko Gatlinga (dobrą broń kojarzę? :P ). Przechodzą mnie w nim takie ciarki, że aż trudno opisać... :) A skoro jesteśmy już przy soundtrackach, to szczerze polecam ten z "Władcy Pierścieni" :wink:
"Tsurushita kuzuki koyoi de ikutsu...?"
Awatar użytkownika
Fenishi
Tropiciel

Posty: 305
Dołączenie: 28 Maj 2010, 18:49
Ostatnio był: 14 Cze 2016, 18:46
Miejscowość: Zabrze
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 17

Re: Muzyka

Postprzez Gelal w 14 Wrz 2010, 17:16

14!
Awatar użytkownika
Gelal
Stalker

Posty: 113
Dołączenie: 17 Sty 2010, 23:39
Ostatnio był: 14 Kwi 2024, 23:26
Miejscowość: terra incognita
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2U Special
Kozaki: 10

Re: Muzyka

Postprzez Wiewiórka69 w 14 Wrz 2010, 19:13

Ostatnio spodobał mi się Marilyn Manson...znaczy ostatnio..bo zwykłe słuchałem go ale jeden teledysk a teraz więcej bo mi przypadły do gustu. Ciekawe ma poglądy, podobne do moich...ale nie wiem jak jest w rzeczywistości u niego, bo to wszystko, jego zachowanie, muzyka.. jakby robił to dla publiczności i pieniędzy.
:


:


:


Wiewiórka69
Wygnany z Zony

Posty: 304
Dołączenie: 22 Sty 2010, 16:58
Ostatnio był: 19 Lip 2011, 21:39
Miejscowość: Warszawa
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 1

Re: Muzyka

Postprzez Greyeeh w 16 Wrz 2010, 00:43

Wracając do tej muzyki z Ostatniego samuraja - mistrzostwo, dokładnie. Moim zdaniem Hans Zimmer jest jednym z najlepszych kompozytorów. Ponadto nagrał też kilka utworów do Call of Duty: Modern Warfare 2, między-innymi "Breaching & Clearing" lecące podczas ucieczki z kryjówki Makarova i filmiki przy Creditsach.
Awatar użytkownika
Greyeeh
Redaktor

Posty: 557
Dołączenie: 29 Gru 2008, 21:08
Ostatnio był: 08 Sty 2014, 19:48
Miejscowość: Jaworzno
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Obokan
Kozaki: 66

PoprzedniaNastępna

Powróć do Prawie o wszystkim

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: svt09 oraz 7 gości