Co was cieszy?

...a raczej wszystko o wszystkim. Debaty na dowolne tematy.

Re: Co was cieszy?

Postprzez Gro3a w 28 Maj 2014, 22:21

Cieszy mnie, że cały wekend mam wolny. Będę wreszcie mógł odpocząć od roboty i wybrać się na pieszą wycieczkę po okolicy. No i najbardziej zadowala mnie fakt, że za kilka dni zostanę wujkiem :E Rok młodsza siostra ma w przyszłym tygodniu termin porodu i będę miał siostrzeńca :D A siostrunia modli się, żeby jej synek nie wyrósł na takiego gbura jak ja :E
Nie ma miłości, jest tylko żądza. Nie do człowieka, a do pieniądza.

Dziękuję Ci Boże, za te wspaniałe dni, bez których nie mógłbym teraz żyć. Dziękuje Ci za te wspaniałe chwile, bo w swym życiu nie miałem ich aż tyle. Za wszystkie spędzone w samotności i za te szczęśliwe, pełne miłości...

Za ten post Gro3a otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Pangia.
Awatar użytkownika
Gro3a
Technik

Posty: 718
Dołączenie: 05 Maj 2012, 22:26
Ostatnio był: 02 Wrz 2023, 01:37
Miejscowość: Lubawa - warmińsko-mazurski Sosnowiec
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sawn-off Double-barrel
Kozaki: 294

Reklamy Google

Re: Co was cieszy?

Postprzez GTR w 30 Maj 2014, 13:57

A mnie cieszy fakt, że w tym roku prawdopodobnie zdam (bo ileż można) i to prawdopodobnie bez poprawki ;>
No i jeszcze warto doliczyć do tego fakt, że jak faktycznie nie będzie żadnej poprawki, to bracik mi stawia Finlandię :E

Prócz tego, prawdopodobnie w wakację będę miał roboty: w pierwszy miesiąc na mieście będę na warsztacie, drugi miesiąc jadę na wieś, a wtedy jest już sezon żniw. Dzięki czemu zarobię sobie na prawko, sprzedam kibla i kupię wueskę :caleb:
| Ryzen 5 5600X | 16GB DDR4 3200MHz | RTX 3080 10GB | Windows 10 Pro x64 |
nismo
Awatar użytkownika
GTR
Tropiciel

Posty: 376
Dołączenie: 13 Kwi 2013, 14:06
Ostatnio był: 05 Paź 2024, 15:35
Miejscowość: Nordschleife
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 72

Re: Co was cieszy?

Postprzez Wiewi0r w 30 Maj 2014, 18:40

Cieszy mnie udany w sumie piątek. Dział po kursie przyspieszonym zaliczony, znalazłem fachowca w sklepie, mimo że nie powinno go tam być, sprzedawca z alledrogo podeśle mi inny towar w większej objętości, bo mniejsze wersje wyszły. No i objeździłem trochę Wawy rowerem, bo już nie pada. :D

No, wreszcie zajęcia nie przeszkadzają w nauce do sesji...
Image
Things are going to get unimaginably worse, and they are never, ever, going to get better.
- K.V.
Za Wilkiem nawet w ogień skoczę.
Попутного ветра!
Awatar użytkownika
Wiewi0r
Przewodnik

Posty: 965
Dołączenie: 27 Maj 2013, 22:33
Ostatnio był: 24 Sty 2018, 17:29
Miejscowość: Warszawa/Częstochowa
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper TRs 301
Kozaki: 164

Re: Co was cieszy?

Postprzez Pangia w 30 Maj 2014, 20:11

W wersji statycznej wyglądałoby o wiele lepiej niż w formie gifa – Ice Cube kiwający głową jak piesek na podszybiu wygląda co najmniej dziwnie, żeby nie powiedzieć niepoważnie ;)
Pogrywam sobie ostatnio w Left 4 Dead online. Czuję się nienasycony, grałem dzisiaj chyba 7 godzin i dalej mi mało :D
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Re: Co was cieszy?

Postprzez Wiewi0r w 30 Maj 2014, 20:43

Ach, te czasy po maturze... :P Najdłuższe wakacje, co Pangia? :D Com wrzucił, wrzuciłem. BTW myślałem że to jotpeg, a potem nie chciało mi się zmieniać.
Things are going to get unimaginably worse, and they are never, ever, going to get better.
- K.V.
Za Wilkiem nawet w ogień skoczę.
Попутного ветра!
Awatar użytkownika
Wiewi0r
Przewodnik

Posty: 965
Dołączenie: 27 Maj 2013, 22:33
Ostatnio był: 24 Sty 2018, 17:29
Miejscowość: Warszawa/Częstochowa
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper TRs 301
Kozaki: 164

Re: Co was cieszy?

Postprzez frosth w 30 Maj 2014, 21:24

1) Dzisiaj "oddali" mi Prawo Jazdy, nie dość że mogę pojeździć wreszcie samochodem, to jeszcze jest to pierwszy krok do odzyskania tożsamości (dowód osobisty i karty też zgubiłem i czekam na nowe).
2) "Nowa" furmanka właśnie mija granicę.
3) Przestało padać.
frosth
Łowca

Posty: 437
Dołączenie: 20 Lut 2012, 15:35
Ostatnio był: 12 Kwi 2021, 09:16
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper TRs 301
Kozaki: 60

Re: Co was cieszy?

Postprzez Pangia w 30 Maj 2014, 23:43

Wiewi0r napisał(a):Ach, te czasy po maturze... :P Najdłuższe wakacje, co Pangia? :D

Tak, dokładnie to :)
Poza tym doznałem istnej euforii po przejściu No Mercy na ekspercie w L4D1. Pierwsze 3 mapy gładko, 4ta przekuśtykana, ale też OK, ale finał wymagał aż 7 podejść, a i tak z całej czwórki (ja + 3 Rosjan) tylko mi się udało. Przy czym jednego kolesia ratowałem bodaj 4 razy z niewiarygodnych wręcz tarapatów bez draśnięcia (a to go Boomer zarzygał, a to dopadł Smoker, miażdżył go Tank, ale udało mi się go „odepchnąć”) – aż później stwierdził, że wiedział, że nic nie spieprzę, bo ja zabijałem specjalnych zanim on w ogóle zdołał ogarnąć gdzie są :P Na koniec uciekałem przed płonącym Tankiem, zrobiłem ścianę ognia z Mołotowa i szczęśliwie (Smoker nie trafił z atakiem) zwinąłem się do helikoptera.
Ogółem to była gra z serii „szkoda, że tego nie nagrałem” :)
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Re: Co was cieszy?

Postprzez Terminus w 31 Maj 2014, 21:02

Dzisiejsza wizyta w Muzeum Lotnictwa w Krakowie. Nie dość, że zobaczyłem nowe nabytki i czasowych gości [Ju-52, replika samolotu braci Wright] to była wystawa modelarska i warsztaty dla dzieci, w ramach których Bartek dostał model F5E Tiger II 1:72 do sklejania.
CREDO [łac. Wierzę]
Awatar użytkownika
Terminus
Deliryk

Posty: 3955
Dołączenie: 22 Cze 2007, 06:15
Ostatnio był: 21 Lip 2022, 18:56
Kozaki: 1440

Re: Co was cieszy?

Postprzez djcycu w 31 Maj 2014, 21:40

Zdany egzamin na przewóz ADR. W końcu mnie szef skończy męczyć kiedy je zrobię. Z drugiej strony żal troszkę że tak szybko, ładna pani wykładała...
Szczegółowe mapy do S.T.A.L.K.E.R Zew Prypeci

In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti. Amen
Awatar użytkownika
djcycu
Monolit

Posty: 3533
Dołączenie: 17 Wrz 2009, 16:38
Ostatnio był: 12 Sty 2021, 21:51
Miejscowość: "Łosiek"
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 775

Re: Co was cieszy?

Postprzez Adik w 31 Maj 2014, 22:15

Moja pierwsza aktualizacja BIOS-u przebiegła pomyślnie :D A miałem przed tym mały stres, ale wszystko jest git :)
gdyby nie to że mam jeszcze antybiotyk to bym sobie piwko wypił :)
"Hey man you know I'm really okay,
The gun in my hand will tell you the same" - The Offspring - Bad Habit
Awatar użytkownika
Adik
Łowca

Posty: 404
Dołączenie: 28 Kwi 2014, 14:21
Ostatnio był: 20 Wrz 2024, 13:44
Miejscowość: Świętochłowice
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Sniper VLA
Kozaki: 90

Re: Co was cieszy?

Postprzez Terminus w 01 Cze 2014, 18:28

Kolejny udany dzień weekendu - na marginesie Wielkiej parady Smoków w Krakowie:

Image
CREDO [łac. Wierzę]

Za ten post Terminus otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive kolokolo98.
Awatar użytkownika
Terminus
Deliryk

Posty: 3955
Dołączenie: 22 Cze 2007, 06:15
Ostatnio był: 21 Lip 2022, 18:56
Kozaki: 1440

Re: Co was cieszy?

Postprzez djcycu w 02 Cze 2014, 17:13

Dzwonię dziś do szefa, pytam o której jutro mam się stawić po samochód i jechać a tu odpowiedź: "Jedziesz w środę". Fuck yeah! Tylko jeden dzień dłużej w domu ale cieszy :)
Szczegółowe mapy do S.T.A.L.K.E.R Zew Prypeci

In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti. Amen
Awatar użytkownika
djcycu
Monolit

Posty: 3533
Dołączenie: 17 Wrz 2009, 16:38
Ostatnio był: 12 Sty 2021, 21:51
Miejscowość: "Łosiek"
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 775

PoprzedniaNastępna

Powróć do Prawie o wszystkim

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości