Sny

...a raczej wszystko o wszystkim. Debaty na dowolne tematy.

Re: Sny

Postprzez per-kac w 06 Paź 2010, 22:44

Super świeży sen, na prawdę. Pamiętam go tylko w urywkach, ale i tak był dziwny...

Pamiętam, jak bawiłem się na podwórku z przyjacielem i razem znaleźliśmy wejście do kanalizacji rurę wystającą z ziemi) Pamiętam tylko, że czułem wtedy ogromny smród (wole nie wiedzieć co działo się wtedy w realu) Znaleźliśmy niedomknięte drzwi w ściekach i przeszliśmy przez nie. Była tam taka budka dla strażników jak na przykład w wejściach do niektórych urzędów. Dalej były magazyny pooddzielane od siebie siatką. Gdy przeszliśmy do głównego pomieszczenia znaleźliśmy na środku krzesło ginekologiczne, narzędzia rzeźnicze oraz plakat przedstawiający człowieka z różnymi częściami ciała (jak w mięsnych przedstawiają świnię) były jeszcze jakieś zakręcone schody. Potem pamiętam, że ktoś nas zaczął gonić, potem okazało się, że to był mój tata. Gdy znaleźliśmy wyjście z tego kompleksu znaleźliśmy się na podwórku i zaczęliśmy rzucać w mojego ojca śnieżkami po czym uciekliśmy na pustynie (?) Tam rozmawialiśmy o tym co się wydarzyło oraz zobaczyliśmy wybuch bomby atomowej. Gdy przyszedłem do mieszkania zobaczyłem kościotrupa mojego ojca i matki. Tata był w pozycji siedzącej przy biurku, w takiej samej w jakiej zawsze pracuje, matka leżała na ziemi z szmatką w ręku - myła podłogę. Pamiętam wtedy że dopadła mnie rozpacz jakbym stracił ich na prawdę. Obudziłem się cały zalany łzami.

EDIT Mam 14 lat
Ostatnio edytowany przez per-kac, 07 Paź 2010, 15:51, edytowano w sumie 1 raz
Oni wszyscy są śmieszni, to Grzech jest jedyną słuszną drogą którą będe podążać aż do śmierci...

Za ten post per-kac otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive WheeljackSPW.
Awatar użytkownika
per-kac
Tropiciel

Posty: 215
Dołączenie: 30 Lis 2009, 17:50
Ostatnio był: 27 Cze 2011, 15:06
Miejscowość: Gdzieś w Zonie...
Frakcja: Grzech
Ulubiona broń: Gauss Gun
Kozaki: 56

Reklamy Google

Re: Sny

Postprzez djcycu w 06 Paź 2010, 23:28

Powiedz mi ile masz lat :) Nie mam zamiaru się śmiać tylko ocenić rozwój twojego organizmu. Tak samo miałem ja będąc w młodszym wieku. Takie popieprzone sny jak uciekanie przed czymś czy ślepnięcie to pewne odczucia na aktualny rozwój :) Możesz w danym momencie rosnąć albo mieć poważne zmiany w mózgu. Tak już jest :D Wyjaśnijcie mi tylko czemu śnię o tej mojej przyjaciółce bez przerwy, jestem ubrany w panterki, jestem sam, jestem zaniepokojony i mam broń... A i te lasy...
Szczegółowe mapy do S.T.A.L.K.E.R Zew Prypeci

In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti. Amen
Awatar użytkownika
djcycu
Monolit

Posty: 3533
Dołączenie: 17 Wrz 2009, 16:38
Ostatnio był: 12 Sty 2021, 21:51
Miejscowość: "Łosiek"
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 775

Re: Sny

Postprzez Pilot w 07 Paź 2010, 15:57

miałem taki krótki albo za mało pamiętam:
na początku było tak że dwie osoby (nie wiem czy któraś z nich to ja)jechały ciężarówką taką samą jaka jest na filmiku początku cienia Czarnobyla.przejeżdżają przez most a za nimi chorda sorków.po przejechaniu mostu zablokowali przejazd i zaczęli nawalać z kałachów. tyle więcej nie pamiętam
wyglądało to trochę jak jakiś dodatek
Awatar użytkownika
Pilot
Łowca

Posty: 434
Dołączenie: 26 Lip 2010, 14:34
Ostatnio był: 18 Lip 2021, 12:12
Miejscowość: Red Forest
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: F1 Grenade
Kozaki: 43

Re: Sny

Postprzez per-kac w 07 Paź 2010, 16:13

djcycu
Moja teoria jest taka, że sen to nasze myśli. Gdy zasypiamy to myślimy o różnych rzeczach. Sen to kontynułacja ostatniej myśli przed pójściem spać - oderwaniem się od rzeczywistości. Potem masz wpływ jako tako na sen, ale to nasz umysł ma większa władzę. po prostu dużo myślisz o tych sprawach przed zaśnięciem. Może pomogłem choć trochę ;)
Oni wszyscy są śmieszni, to Grzech jest jedyną słuszną drogą którą będe podążać aż do śmierci...

Za ten post per-kac otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Nyguz.
Awatar użytkownika
per-kac
Tropiciel

Posty: 215
Dołączenie: 30 Lis 2009, 17:50
Ostatnio był: 27 Cze 2011, 15:06
Miejscowość: Gdzieś w Zonie...
Frakcja: Grzech
Ulubiona broń: Gauss Gun
Kozaki: 56

Re: Sny

Postprzez Nyguz w 07 Paź 2010, 21:38

Czyli co? Moją ostatnią myślą była 30 letnia piękność? Szczerze w to wątpię xD

Ale coś w tym jest powiem ci. Ludzki umysł jest największą zagadką ludzkości.
Często mam de ja vu, nie wiem czemu. Zazwyczaj śni mi się kontynuacja tego co juz widziałem (tak sam sobie mój mózg układa ciąg dalszy :P ) lub to o czym skrycie marzę...

Teoretycznie, rzecz biorąc, zastanawiałem się cho cho kiedyś tam jak to jest uprawiać sex z dojrzałą kobietą starszą o naście lat ode mnie. Ale to było grubo przed moim snem.
Ale chłopaki, to było cudoooooowne przeżycie :) :) :)

Nie powiedziałem tego dziewczynie.

A aktualnie to nic mi się nie śni od dwóch dni, a może to też jest sen, ze nic się nie śni, albo się śni, tylko nie pamiętam??

Tak czy siak, nigdy nie zrozumiem swojego procesora... :facepalm:
CPU: i7 7700 GPU: Gigabyte RTX2060 Super RAM: 16GB DDR4 PSU: Be-Quiet 750W
Ludzie wierzą w to, że system zmieni sytuację w miastach... kiedyś wierzyli, że Ziemia jest płaska.
Awatar użytkownika
Nyguz
Weteran

Posty: 646
Dołączenie: 26 Mar 2010, 13:52
Ostatnio był: 25 Cze 2021, 00:49
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 112

Re: Sny

Postprzez per-kac w 15 Paź 2010, 22:24

Mam świeżego sna ;)

Pamiętam, że wraz rodzicami przyjechaliśmy do takiego kompleksu który przypominał mi psychiatryka, ale był to hotel. Mieliśmy gdzieś się wybrać. Obok była stacja (wzięła się znikąd, po prosty nagle się pojawiła) Wsiedliśmy do pociągu, był to Orient Ekspress. Ruszyliśmy. Rodzice siedzieli w innym wagonie, ja w innym. Na siedzeniu obok jechała moja koleżanka z klasy (niezła sztuka). Gdy konduktor zaczął sprawdzać bilety zobaczyłem, że zostawiłem je rodzicom. Gdy chciałem sie wrócić, okazało się, że wagon z rodzicami został. Położyłem się więc na kolana tej koleżanki i przykryłem się kocykiem. DALEJ POZIOM GŁUPOTY JEST ZBYT WYSOKI ŻEBY PRZECZYTAĆ GO. POTRZEBNA JEST OCHRONA!
:

Zacząłem się z nią kochać, ale ona nie chciała. Złapałem ją za cycuszki i zacząłem je... gryźć !!! Wszystko było takie realistyczne... ale w pewnym momencie przybiegł muj piesek (cziłała) i wielka, czerwoną parówą zaczął mi posuwać ręke
. Z krzykiem wybiegłem do maszynisty, okazało się, że lokomotywą był autobus. Kierowca był menelem i jeździł zygzakiem wszystko taranując - samochody, znaki, babcie... potem jakoś sen mi się zatarł. następne co pamiętam to to, że byłem w hotelu takim samym w jakim byłem kilka lat temu w Tunezji. Tam była ta sama koleżanka i inni nieznani mi ludzie. Był też laptop. Gdy wszedłem do internetu okazało się , że jetem Avatarem (nie tym kinowym w 3d ale tym kreskówkowym z Nikelodionu) Potem z pluskiem wskoczyłem do basenu. I tu znów czułem się jakbym naprawdę pływał. Ostatnia rzecz co pamiętam, to rekin w tym basenie. gdy miał mnie ugryźć obudził mnie budzik. Gdyby nie on, nie wiem, czy bym przeżyłten sen!
Oni wszyscy są śmieszni, to Grzech jest jedyną słuszną drogą którą będe podążać aż do śmierci...

Za ten post per-kac otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Pyr0, The Witcher.
Awatar użytkownika
per-kac
Tropiciel

Posty: 215
Dołączenie: 30 Lis 2009, 17:50
Ostatnio był: 27 Cze 2011, 15:06
Miejscowość: Gdzieś w Zonie...
Frakcja: Grzech
Ulubiona broń: Gauss Gun
Kozaki: 56

Re: Sny

Postprzez Nyguz w 16 Paź 2010, 00:21

Postawił bym kozaka, ale mam jakąś blokadę :-/

Człowieku idź się lecz :E Nie no żart. Sny bywają popaprane, ale ten twój to sen nad sny :wódka: :wódka: :wódka: :D

Super, dawno się tak nie śmiałem :P
CPU: i7 7700 GPU: Gigabyte RTX2060 Super RAM: 16GB DDR4 PSU: Be-Quiet 750W
Ludzie wierzą w to, że system zmieni sytuację w miastach... kiedyś wierzyli, że Ziemia jest płaska.
Awatar użytkownika
Nyguz
Weteran

Posty: 646
Dołączenie: 26 Mar 2010, 13:52
Ostatnio był: 25 Cze 2021, 00:49
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 112

Re: Sny

Postprzez Śliski w 16 Paź 2010, 10:03

Haha postawiłbym kozaka jakbym mógł ale póki co nie mogę, często mam popaprane sny ale nie aż tak :E :E :E :wódka: :wódka: :wódka: :D
Awatar użytkownika
Śliski
Stalker

Posty: 121
Dołączenie: 20 Maj 2010, 13:55
Ostatnio był: 21 Kwi 2016, 20:03
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2U
Kozaki: 14

Re: Sny

Postprzez Argemen w 16 Paź 2010, 10:30

Za dużo gracie, dlatego macie takie jazdy w snach. Ja tak mam tylko jak sie napije dużo napoju energetyzującego przed snem (który nic nie daje >.>).
I had wan teh interwebs!
Awatar użytkownika
Argemen
Stalker

Posty: 160
Dołączenie: 01 Sty 2010, 16:40
Ostatnio był: 02 Gru 2018, 13:05
Miejscowość: Łódź
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: Fast-shooting Akm 74/2
Kozaki: 4

Re: Sny

Postprzez Woland w 16 Paź 2010, 10:43

Ja miałem sen o stalkerze...

Miałem cztery baterie w śnie i wszedłem w anomalie elektryczną... W BARZE KOŁO BARMANA.I w ten sposób naprawiłem kilka kombinezonów :E
Szkoda że mam tylko 3

Uwagi moderatora:

warn za durny offtop - Matrix
Woland
Legenda

Posty: 1772
Dołączenie: 26 Sie 2010, 11:18
Ostatnio był: 28 Mar 2019, 00:05
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 10

Re: Sny

Postprzez Śliski w 16 Paź 2010, 12:45

Świeży sen
Śniło mi się że grałem w jakiegoś nowego stalkera połączenie wszystkich części maiłem śpiwor itp. więcej nie pamiętam.
djcycu skoro mowa o snach o koleżankach z klasy itp. to ja mam to samo moja prosta teoria jest taka że ma się o nich pozytywne myśli i coś się do nich cczuje nie wiem czy w twoim przypadku tak jest ale w moim na pewno. Mam jeszcze coś do dodania w tej sprawie cytuje Króla Juliana "Do kobiety trzeba się pofatygować, potem patrzysz jej w oczy, przysuwasz się, tylko troszeczkę ale najlepiej prawie do końca, a potem czekasz aż ona się też troszeczkę przysunie, teraz wasze wargi praktycznie się już stykają, a potem po prostu jej mówisz jak bardzo jej nienawidzisz." Haha to tak dla "humora" :E :E :E :E :E :E :E :E :E :E :E :E :E :E
Awatar użytkownika
Śliski
Stalker

Posty: 121
Dołączenie: 20 Maj 2010, 13:55
Ostatnio był: 21 Kwi 2016, 20:03
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2U
Kozaki: 14

Re: Sny

Postprzez per-kac w 16 Paź 2010, 16:52

W szkole jestem uważany za takiego pozytywnego świra z charakterem ;) Nie mam pojęcia czemu mam takie porąbane sny. Potrafię przez tydzień nic nie śnić żeby potem mieć takiego porąbańca. Ale gdy w moim pokoju był remont, musiałem spać w innym pokoju w innym łóżku. Nie wysypiałem się i nie miałem snów. gdy wróciłem do pokoju od razu supersen i wypoczęcie. myślę, że każdy jest połączony mentalnie ze swoim łóżkiem. To tak jakby odtwarzacz. Gdy śpisz w obcym łóżku mogą ci się śnić przeżycia innych opsób.

Dziękuje za kozaki, ale one należą się raczej mojemu umysłowi niż mnie samemu :E
Oni wszyscy są śmieszni, to Grzech jest jedyną słuszną drogą którą będe podążać aż do śmierci...

Za ten post per-kac otrzymał następujące punkty reputacji:
Negative Argemen.
Awatar użytkownika
per-kac
Tropiciel

Posty: 215
Dołączenie: 30 Lis 2009, 17:50
Ostatnio był: 27 Cze 2011, 15:06
Miejscowość: Gdzieś w Zonie...
Frakcja: Grzech
Ulubiona broń: Gauss Gun
Kozaki: 56

PoprzedniaNastępna

Powróć do Prawie o wszystkim

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości