UFO i zjawiska paranormalne

...a raczej wszystko o wszystkim. Debaty na dowolne tematy.

Postprzez Terminus w 05 Paź 2007, 10:23

Podobnie jak MCaleb:
W USA liczby doniesień o obecności UFO i ofiar "porwań" gwałtownie wzrastały po premierach filmów typu: "Bliskie spotkania III stopnia", "Dzień niepodległości" itp...

Argumenty zwolenników teorii "kłamstwa księżycowego" były wielokrotnie obalane przez naukowców i dziennikarzy ale Ci wiedzą swoje i prawda im nie przeszkadza.
CREDO [łac. Wierzę]
Awatar użytkownika
Terminus
Deliryk

Posty: 3955
Dołączenie: 22 Cze 2007, 06:15
Ostatnio był: 21 Lip 2022, 18:56
Kozaki: 1440

Reklamy Google

Postprzez Leiga w 05 Paź 2007, 10:40

Heh

Co do USA, to dla mnie kraj skrajności - debilizmu i naukowo-technicznych wyżyn intelektualnych, prostactwa i sztuki, legislacyjnej pruderyjności i pełnego wyuzdania.

Pewnie wielu z was oglądało film z udziałem Mel'a Gibson'a - Teoria spisku (jak dla mnie - fantastico). Niby political fiction ale ostatnio rząd USA a dokładnej CIA przyznało sie do testowania technologi prania mózgu i tym podobnych...
Wielu rzeczy nie wiemy i pewnie nigdy nie poznamy. Z drugiej strony ciekawe ile ludzkich istnień zostało sklonowanych w tajnych laboratoriach. Po prostu nie wierzę, że nie spróbowali.
Popieram zdanie MC że twórczości w kreowaniu nowych technologii nie zabrakło jajogłowym ze stanów. Wielu rzeczy jeszcze nie znamy, o wielu jeszcze usłyszymy. UFO to w sumie dobra przykrywka i zasłona dymna. Taka mikrobiologiczna pożywka agarowa dla mediów :)
Nothing in this world is to be feared; it is only to be understood. [MC]
Image
Awatar użytkownika
Leiga
Stalker

Posty: 127
Dołączenie: 15 Sie 2007, 14:27
Ostatnio był: 20 Cze 2009, 02:25
Kozaki: 0

Postprzez Microtus w 05 Paź 2007, 13:11

Wyżyny intelektualne USA to w dużej mierze ludzie z innych biedniejszych krajów.
Choćby po II Wojnie zwinęli większość niemieckich naukowców z terenów przez siebie zajętych. Były normalne łapanki i płacenie za donosy. Teraz podkupuje się najzdolniejszych tu przykład Polskich informatyków (młodych zdolnych). To społeczeństwo wielonarodowe, a jedyny powód wyżyn intelektualnych to niestety kasa. Ich szkolnictwo państwowe leży kompletnie. Młodych zdolnych więc szukają wszędzie.
To tyle na temat USA.
CO do UFO to jakby je mieli i pracowali nad nim 50 lat to już by latały pojazdy o napędzie antygrawitacyjnym a na wojnie karabiny plazmowe roznosiły by w pył armie. :wink:
War. War never changes...
Bury
zapraszam do lektury :)
Awatar użytkownika
Microtus
Legenda

Posty: 1028
Dołączenie: 18 Cze 2007, 14:31
Ostatnio był: 19 Sty 2019, 22:54
Miejscowość: łorsoł
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 106

Postprzez Nieznany w 07 Paź 2007, 21:16

Microtus napisał
CO do UFO to jakby je mieli i pracowali nad nim 50 lat to już by latały pojazdy o napędzie antygrawitacyjnym a na wojnie karabiny plazmowe roznosiły by w pył armie. Wink

Tu nie chodzi o to czym się będą naparzać na wojnach,problem leży dużo głębiej to jest w pewnym sensie taka ZIMNA WOJNA tak samo jak nikt Ci się nie pochwali ile ma bomb atomowych i nikt Ci wprost nie powie,że wojna w Iraku to dla ropy,albo WTC sami sobie rozwalili Amerykanie,żeby potem sobie nagonkę na Afganistan zrobić.Bo takich rzeczy się opinii publicznej nie mówi,przecież takie informację to "zagrażają :wink: "przeciętnemu obywatelowi.
Chi napisała
Poza tym radziłabym wszystkim fanatycznym zwolennikom i ortodoksyjnym sceptyką zastanowić się czy już bakterie żyjące na innych planetach zaliczyć możemy do obcej formy życia?

Ja bym nie zaliczał zarówno bakterii jak i roślin,liczą się tylko przedstawiciele królestwa zwierząt(jeśli poza ziemią obowiązuje ten sam podział :wink: ).
Nieznany


Ostatnio był: 01 Sty 1970, 02:00

Postprzez fjk w 08 Paź 2007, 08:09

szczerze co do USA... szczerze nienawidzę ich rządu, tego jak się donoszą do innych ludzi, cisną kit że jadą wyzwolić irak.. gówno prawda, pojechali wyzwolić ropę i wpływy, reszta świata myśli że tylko "terroryści" giną w Iraku, 98% to są normalni ludzie jak my...a to jest prawda każdy rząd stara się wybronić z każdych niemoralnych czynó tym że są jak najbardizje moralne itd... a jak ktoś napisał to najlepszym dowodem że obce cywilizacje itnieją jest to że się z nami nie kontaktują, trzyma się mego zdania.
We have our objectives... That's all.
Awatar użytkownika
fjk
Łowca

Posty: 400
Dołączenie: 27 Lis 2006, 17:41
Ostatnio był: 01 Sie 2010, 11:07
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 1

Postprzez Microtus w 08 Paź 2007, 10:58

Tu nie chodzi o to czym się będą naparzać na wojnach,problem leży dużo głębiej to jest w pewnym sensie taka ZIMNA WOJNA tak samo jak nikt Ci się nie pochwali ile ma bomb atomowych i nikt Ci wprost nie powie,że wojna w Iraku to dla ropy,albo WTC sami sobie rozwalili Amerykanie,żeby potem sobie nagonkę na Afganistan zrobić.Bo takich rzeczy się opinii publicznej nie mówi,przecież takie informację to "zagrażają Wink "przeciętnemu obywatelowi.


A jaki jest sens ukrywania technologii. Zimna wojna się dawno skończyła. Ilość bomb atomowych jest regulowana umową międzynarodową więc jest znana (uprzedzę pytanie: wiem oni kłamią i nie podają prawdziwej, tylko czemu niszczą głowice jak mogli by powiedzieć, że ich nie mają). Gdyby mieli ufo to by się nie bawili w żadne pierdoły typu wahadłowce czy samoloty coraz to nowsze. Spiskowa teoria dziejów już mi się dawno przejadła.
War. War never changes...
Bury
zapraszam do lektury :)
Awatar użytkownika
Microtus
Legenda

Posty: 1028
Dołączenie: 18 Cze 2007, 14:31
Ostatnio był: 19 Sty 2019, 22:54
Miejscowość: łorsoł
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 106

Postprzez Nieznany w 08 Paź 2007, 15:41

Microtus chyba mamy zbyt odmienne poglądy na ten temat,żeby dalej to ciągnąć i posty nabijać.Ty wiesz swoje,ja swoje i niech tak już zostanie.
Nieznany


Ostatnio był: 01 Sty 1970, 02:00

Postprzez fjk w 08 Paź 2007, 19:38

ale jest ta opcja że mają "latające talerze" (bo jak pisałem UFO to może być wszystko, łącznie z samolotem np. stołu... =D) ale nie potrafią ich obsugiwać... dlatego wahadłowce itd...
We have our objectives... That's all.
Awatar użytkownika
fjk
Łowca

Posty: 400
Dołączenie: 27 Lis 2006, 17:41
Ostatnio był: 01 Sie 2010, 11:07
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 1

Postprzez Provokator w 16 Lip 2008, 16:44

Poatrzcie Telewizja z ufo robi wielka afere tak samo jak z czarnobyla ze tam jest tak i tak. a po co? By sie ludzie bali. mam mieszane uczucia czy ufo istnieje. ale to nad czarnobylem to z kad by wiedzieli jak to noc była ?
Awatar użytkownika
Provokator
Kot

Posty: 26
Dołączenie: 14 Lip 2008, 01:07
Ostatnio był: 20 Lip 2012, 01:01
Miejscowość: Szczecin
Kozaki: 0

Postprzez maltese w 16 Lip 2008, 18:15

A ja wam powiem, że parę miesięcy temu o ~23:00 wyszedłem na zewnątrz odlać się, no i popatrzyłem się na gwiazdy, a tam ujżałem taką nibygwiazdę tylko że 5 razy większą. Uznałem że to satelita, ale to leciało dość nisko, potem zakręciło, leciało dalej, nagle przyspieszyło i zaczeło gasnąć. To mi dało do myślenia
maltese
Kot

Posty: 21
Dołączenie: 12 Lip 2008, 21:51
Ostatnio był: 17 Paź 2008, 19:17
Miejscowość: obok lublina
Kozaki: 0

Postprzez Joker w 21 Sie 2008, 19:03

UFO istnieje na 50%. Przecierz jaki kosmos jest wielki. Nawet nie wiadomo czy się kończy.
Awatar użytkownika
Joker
Kot

Posty: 46
Dołączenie: 18 Sie 2008, 13:11
Ostatnio był: 10 Maj 2014, 23:53
Miejscowość: Gotham City
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Big Ben
Kozaki: 1

Zjawiska Nadnaturalne, Ufo i inne pierdółki.

Postprzez Alchemik w 08 Cze 2010, 00:59

Ten temat został założony ze względu na zainteresowania pewnych osób, zjawiskami paranormalnymi. W tym temacie będziemy umieszczać różne ciekawe informacje o Ufo, Kryptydach i innych czynnikach PSI.
Na początek:
http://www.nautilus.org.pl/?p=artykul&id=2126 X3 Ciekawe....
Alchemik
Weteran

Posty: 656
Dołączenie: 17 Lut 2010, 12:59
Ostatnio był: 09 Sie 2017, 22:09
Ulubiona broń: --
Kozaki: 207

Poprzednia

Powróć do Prawie o wszystkim

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: svt66 oraz 17 gości