Czy wierzysz w obce cywilizacje / UFO?

...a raczej wszystko o wszystkim. Debaty na dowolne tematy.

Czy wierzysz w UFO?

Tak , widziałem je
27
18%
Tak, wierzę, ale nie widziałem ich
46
30%
Może tak, może nie
35
23%
Ja nie uwierzę , zanim nie będzie ich widział
25
16%
Nie, wszystkie filmy i zdjęcia z UFO jest fake!
19
13%
 
Razem głosów : 152

Re: Czy wierzysz w obce cywilizacje / UFO?

Postprzez Nieznajomy X w 17 Gru 2014, 20:27

Mito

Po pierwsze:
Z wypowiedzia Einsteina to nie był sarkazm, po prostu przytoczyłem.

Po drugie:
Nie chodzę już do gimnazjum. A inteligencję Polaków oceniam po obserwacjach, ale bynajmniej kolegów ze szkoły.

Po trzecie:
Sytuacja w Polsce jest winą jej obywateli (nie wszystkich, więjszości). Według mnie Polska w czasach PRLu/Socjalizmu się rozwijała. Ludzie mieli pracę, produkowaliśmy samochody, motory, ciężarówki i co tam jeszcze. Ale "polaczkom" było źle, musieli strajkować (ch*j wie po co i w imię czego tak naprawdę), *%&@# system i spowodować dojście do władzy tych pie*dolonych knurów co teraz rządzą i wprowadzenie tego pieprzonego kapitalizmy, ustroju złodziei i krętaczy. Ideą socjalizmu była wspólnota i jedność narodu a ideą kapitalizmu jest "każdy sobie rzepkę skrobie" i jest on świetnym ustrojem dla oszustów i krętaczy. Wyprzedali wszystko co Polska jako państwo miała najcenniejszego (fabryki, stocznie) i jesteśmy teraz gównem na tle innych krajów europejskich. Nie mamy żadnego potencjału militarnego, wielu ludzi żyje poniżej poziomu egzystencji godnego człowieka. I co ku*wa? O taką Polskę walczyli nasi dziadkowie? Nie sądzę. A politycy i kleruchy (jedni drugich warci) mercedesy mają, wille mają, kawiory żrą i ku*wy ruchają. Tyle w temacie.
Miarą Twojej wartości są Twoje zasady.

"jak przyjaźń to do śmierci i nigdy na odpie*dol"
O.S.T.R.

"co zrobić, by uczciwie zarobić, co zrobić, by nie wyj*bać szefowi, co zrobić, kiedy szefem jest kobieta, wyj*bać kobiecie to wielki nietakt"
Metrowy

Za ten post Nieznajomy X otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive caleb59, scigacz1975, Adam, smok61.

Nieznajomy X
Wygnany z Zony

Posty: 310
Dołączenie: 15 Wrz 2014, 21:30
Ostatnio był: 02 Kwi 2015, 14:33
Miejscowość: Koszmary moich wrogów
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: SVUmk2
Kozaki: -2

Reklamy Google

Re: Czy wierzysz w obce cywilizacje / UFO?

Postprzez Tajemniczy w 17 Gru 2014, 20:31

Według mnie Polska w czasach PRLu/Socjalizmu się rozwijała

Ta, jak władza nabrała kredytów w $ które dopiero niedawno skończyliśmy spłacać.
Ideą socjalizmu była wspólnota i jedność narodu

Szczególnie jak się strzela do obywateli w "Wujku" i wysyła na nich czołgi albo prowadzi przez "ścieżki zdrowia". Naprawdę utrzymuje to wspólnotę i jedność w narodzie...
A politycy i kleruchy (jedni drugich warci) mercedesy mają, wille mają, kawiory żrą i ku*wy ruchają

A broni ci ktoś teraz nauki? Nos w książki i też będziesz miał mercedesy, wille. Gołąbki same nie będą wpadać do gąbki.
Ostatnio edytowany przez Tajemniczy, 17 Gru 2014, 20:33, edytowano w sumie 1 raz
Awatar użytkownika
Tajemniczy
Monolit

Posty: 2188
Dołączenie: 13 Sie 2010, 20:48
Ostatnio był: 14 Cze 2021, 19:41
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 517

Re: Czy wierzysz w obce cywilizacje / UFO?

Postprzez Mito w 17 Gru 2014, 20:33

Nie zamierzam dyskutować tu o tym. To jest offtop, który zamierzam teraz z mojej strony skończyć.

Ale prawdopodobnie ktoś Cię i tak zaraz wyśmieje za po 3. :caleb:
Spolszczenie do Misery: The Armed Zone (Ja & Imienny)
Ciekawe kiedy ilość moich kozaczków przekroczy moje IQ Image
Awatar użytkownika
Mito
Legenda

Posty: 1007
Dołączenie: 17 Sie 2014, 21:21
Ostatnio był: 29 Mar 2019, 02:46
Kozaki: 271

Re: Czy wierzysz w obce cywilizacje / UFO?

Postprzez scigacz1975 w 17 Gru 2014, 20:43

Z tym socjalizmem to nie do końca tak jak piszesz Tajemniczy - socjalizm rzeczywiście zakłada równe szanse dla wszystkich. Ale oczywiście każda szczytna idea musi przez ludzi zostać spie*dolona, tak jak i w tym przypadku (i wcale nie mam na myśli PRL ale wszystkie kraje komunistyczne). Wychodzi więc ze w warunkach zarządzania ludzkością socjalizm jest utopią - nie da się tak ustawić społeczeństwa żeby każdy robił tylko dobrze, zawsze znajdą się wszy żerujące na innych.
A co do dzisiejszych pseudo polityków i ich czarnych sprzymierzeńców - to największa zorganizowana mafia na świecie. Oczywiście jest wśród nich wielu dobrych ludzi szczerze wierzących. Cóż z tego jeżeli reszta (mogąca zresztą być mniejszością) broi tak że dobrzy gówno mogą i zagarnia się ich na jedną kupkę.

Wracając do kosmoludków. Taka moja mała dywagacja. "Na początku było słowo..." - słowo czyli myśl. Skąd się wziął wszechświat? Od czego się zaczęło. Moja teoria jest taka:

Bóg jest pierwszą myślą od której się wszystko zaczęło. I wszystko co widzimy, słyszymy, czujemy itd. jest jego częścią. tak jak i my. Tak jak i wszechświat jest jego dziełem, ale i częścią. I On tu rządzi.
Ostatnio edytowany przez scigacz1975 17 Gru 2014, 21:10, edytowano w sumie 3 razy
Awatar użytkownika
scigacz1975
Monolit

Posty: 3243
Dołączenie: 29 Sty 2010, 00:26
Ostatnio był: 28 Gru 2022, 19:35
Miejscowość: Stalowa Wola
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: --
Kozaki: 926

Re: Czy wierzysz w obce cywilizacje / UFO?

Postprzez Nieznajomy X w 17 Gru 2014, 20:48

Mito
Że uciekasz od tematu to nie moja wina. Proponuję PW. A jak nie to przyjmuję że nie masz argumentów.

Tajemniczy
Długi?
Fakt, narobili długów ale państwo coś z tego miało. A obecny rząd naje*ał 4 razy tyle długów i Polska gówno z tego ma.

Czołgi? Element pokazowy, żeby przestraszyć. Jakoś nie słyszałem żeby któryś z tych czołgów choć raz oddał strzał, albo żeby nawet kogoś najechał. Strzelali? I dobrze! Jak chołot chce państwo roz*ierdolić to się strzela. Ani trochę mi ich nie żal. Mało tego, chyba strzelali za mało bo solidaruchom się udało.
Miarą Twojej wartości są Twoje zasady.

"jak przyjaźń to do śmierci i nigdy na odpie*dol"
O.S.T.R.

"co zrobić, by uczciwie zarobić, co zrobić, by nie wyj*bać szefowi, co zrobić, kiedy szefem jest kobieta, wyj*bać kobiecie to wielki nietakt"
Metrowy

Za ten post Nieznajomy X otrzymał następujące punkty reputacji:
Negative Grzechu300.

Nieznajomy X
Wygnany z Zony

Posty: 310
Dołączenie: 15 Wrz 2014, 21:30
Ostatnio był: 02 Kwi 2015, 14:33
Miejscowość: Koszmary moich wrogów
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: SVUmk2
Kozaki: -2

Re: Czy wierzysz w obce cywilizacje / UFO?

Postprzez Terminus w 17 Gru 2014, 20:50

Nieznajomy X napisał(a):Terminus
Jak określasz inteligencję Polaków po jakichś tam suchych testach IQ co niewiele mają wspólnego z realiami to powodzenia życzę. Oderwij się od książek i wyjdź do ludzi.
Ponieważ są testy, które potrafią zmierzyć ten rodzaj inteligencji. Nie ma metodologii na mierzenie "mądrości" ponieważ jest to trudno definiowalna mieszanka wiedzy, umiejętności kojarzenia i wyciągania wniosków. Czyli coś prawie równie rzadkiego jak życie w kosmosie.

A poza tym to jest ARGUMENT który mogę poprzeć weryfikowalnym materiałem źródłowym. Na dodatek wystarczający by sparować Twoje wywody o niskiej inteligencji Polaków. Użyłeś takiego argumentu (a raczej wygłosiłeś sad wartościujący), posłużyłeś się określeniem "inteligencja" to w oparciu o badania pokazałem Ci, że nie masz racji. Nie masz co się obrażać - tłumaczę Ci tylko mechanizmy skutecznej polemiki.
Według mnie Polska w czasach PRLu/Socjalizmu się rozwijała.
Owszem rozwijała się. Tylko, że wielokrotnie wolniej niż kraje zachodu, które nie mogły skorzystać z "dobrodziejstw" socjalizmu. Porównaj sobie poziom życia w RFN a poziom życia w PRL. Przypomnę tylko, że Niemcy wyszły z II WŚ o wiele bardziej okaleczone niż Polska - straciły pół terytorium, wszystkie większe miasta zostały zmiecione z powierzchni ziemi. Zakłady przemysłowe rozgrabili zwycięzcy. Kadrę wywieziono i zmuszono do konstruowania amerykańskich rakiet i karabinów Kałasznikowa. A mimo to poziom życia robotnika w latach 60-tych już był nieporównywalnie wyższy niż w po tej stornie Odry. Tyle. A dlaczego? Nie dlatego że ludzie strajkowali. Mylisz skutek z przyczyną. Ludzie strajkowali bo system z założenia był błędny i co jakiś czas kończył się klęskami gospodarczymi i spadkiem warunków życia robotników, którzy wychodzili z transparentami "Chleba!".

Zresztą historia sama osądziła - w żadnym kraju socjalizm / droga do komunizmu na dłuższą metę się nie sprawdziły.

To tyle. Wydawało mi się, że łatwo to "wydedukować" samemu.
CREDO [łac. Wierzę]
Awatar użytkownika
Terminus
Deliryk

Posty: 3955
Dołączenie: 22 Cze 2007, 06:15
Ostatnio był: 21 Lip 2022, 18:56
Kozaki: 1440

Re: Czy wierzysz w obce cywilizacje / UFO?

Postprzez Nieznajomy X w 17 Gru 2014, 20:56

Terminus
A porównaj sobie teraz poziom życia w Polsce i w Niemczech. Śmich na sali. Więc skoro chcieli dogonić Niemców to chyba nie specjalnie im się udało.
Miarą Twojej wartości są Twoje zasady.

"jak przyjaźń to do śmierci i nigdy na odpie*dol"
O.S.T.R.

"co zrobić, by uczciwie zarobić, co zrobić, by nie wyj*bać szefowi, co zrobić, kiedy szefem jest kobieta, wyj*bać kobiecie to wielki nietakt"
Metrowy

Nieznajomy X
Wygnany z Zony

Posty: 310
Dołączenie: 15 Wrz 2014, 21:30
Ostatnio był: 02 Kwi 2015, 14:33
Miejscowość: Koszmary moich wrogów
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: SVUmk2
Kozaki: -2

Re: Czy wierzysz w obce cywilizacje / UFO?

Postprzez Terminus w 17 Gru 2014, 21:00

Nie rozumiem Twojego argumentu. Pisałem już, że Niemcy rozwijały się od 1945r. w warunkach wolności gospodarczej i korzystając z dobrodziejstw Planu Marshalla oraz systemu z Bretton Woods. W 25 lat nie nadrobisz strat "gospodarki planowej", która skończyła się bankructwem w 2połowie lat 80-tych a kraj wyszedł z komunizmu z przemysłem zupełnie nie przystającym do realiów rynkowych i praktycznie bez sektorów usługowego i wysokich technologii, które generowały wzrost w ostatnich dekadach.
CREDO [łac. Wierzę]
Awatar użytkownika
Terminus
Deliryk

Posty: 3955
Dołączenie: 22 Cze 2007, 06:15
Ostatnio był: 21 Lip 2022, 18:56
Kozaki: 1440

Re: Czy wierzysz w obce cywilizacje / UFO?

Postprzez scigacz1975 w 17 Gru 2014, 21:03

@Terminus mam nadzieję że zdajesz sobie sprawę co próbujesz wytłumaczyć człowiekowi któremu wszystko się należy? Spotykam takich codziennie i nie dociera do nich ze w życiu nie ma nic za darmo. Ale jest to rzucanie grochem o ścianę. Oni i tak wiedzą lepiej.
Awatar użytkownika
scigacz1975
Monolit

Posty: 3243
Dołączenie: 29 Sty 2010, 00:26
Ostatnio był: 28 Gru 2022, 19:35
Miejscowość: Stalowa Wola
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: --
Kozaki: 926

Re: Czy wierzysz w obce cywilizacje / UFO?

Postprzez Nieznajomy X w 17 Gru 2014, 21:23

scigacz1975
Zniszczyłeś się tym postem.
Ja uważam że wszystko mi się należy?
Heh A co Ty o mnie wiesz? Spotkałeś się ze mną kiedyś osobiście? Wiesz jak żyję? Nie? To Ci powiem. Mieszkam w domu bez łazienki, tylko jeden pokój i kuchnia, myję się w misce a srać chodzę na dwór, a w domu jest grzyb na ścianach. Komputer dostałem z dofinansowania. Mieszkam w domu z matką i ojcem i utrzymujemy się z emerytury matki, tj. niecałe 900zł na miesiąc na 3 osoby. Trzeba kupić jeść, zapłacić rachunki i podatek. I co, Ty mi mówisz, że uważam że mi się wszystko należy, otóż nie, chcę tylko żyć jak człowiek, nie jak wrak człowieka. I nie ćpam ani nie piję, moi rodzice to nawet nie palą. Chodzę do szkoły i chcę coś w życiu osiągnąć, a nie zdychać za 800zł miesięcznie, bo je*anym rodakom się strajków zachciało.

Edit:
Za PRLu mój ojciec był zawadowym kierowcą i stać go było żeby wyżywić siebie, matkę i trójkę mojego rodzeństwa (teraz już dorośli ludzie). A potem stracił pracę to znalazł inną z której wywalili go po 10 latach pracy za rzecz której nie zrobił, bo go wtedy nawet w robocie nie było (miał urlop), coś zje*ali i zrzucili na niego bo go nie było i nie mógł się bronić. Potem wytoczył sprawę prezesowi ale prezes dogadał się z sędzią (którego zresztą znał) i ch*j wszystko strzelił.
Ostatnio edytowany przez Nieznajomy X, 17 Gru 2014, 21:30, edytowano w sumie 1 raz
Miarą Twojej wartości są Twoje zasady.

"jak przyjaźń to do śmierci i nigdy na odpie*dol"
O.S.T.R.

"co zrobić, by uczciwie zarobić, co zrobić, by nie wyj*bać szefowi, co zrobić, kiedy szefem jest kobieta, wyj*bać kobiecie to wielki nietakt"
Metrowy

Nieznajomy X
Wygnany z Zony

Posty: 310
Dołączenie: 15 Wrz 2014, 21:30
Ostatnio był: 02 Kwi 2015, 14:33
Miejscowość: Koszmary moich wrogów
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: SVUmk2
Kozaki: -2

Re: Czy wierzysz w obce cywilizacje / UFO?

Postprzez Rumcajs w 17 Gru 2014, 21:29

To weźcie się do roboty... nienawidzę takiego pieprzenia że nie dajemy rady się utrzymać bo coś tam- jak nie ma kasy to szukać pracy a nie na forum siedzieć.

Za ten post Rumcajs otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive scigacz1975,
Negative Nieznajomy X.
Rumcajs
Kot

Posty: 20
Dołączenie: 21 Mar 2014, 23:34
Ostatnio był: 23 Lut 2024, 22:25
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 2

Re: Czy wierzysz w obce cywilizacje / UFO?

Postprzez scigacz1975 w 17 Gru 2014, 21:36

I uważasz że to wszystko jest wina strajków i przemian politycznych? Chłopie walnij się w głowę - najlepiej o ścianę z rozbiegu. Może zaczniesz myśleć. Mając 15 lat kiedy wyszedłem z podstawówki (8-mio klasowej) każde kolejne wakacje spędzałem na różnych robotach. Bo moich rodziców nie było stać na nic, chociaż zapie*dalali po 10-12 godzin. Do dzisiaj widzę matkę jak siedzi przy maszynie do szycia o 4-tej rano kiedy ja wracałem z dyskoteki. Jeżeli coś chciałem musiałem na to zarobić. I nic nigdy nie dostałem z żadnego dofinansowania. Więc ciesz się że masz chociaż to bo ja tego nie miałem. I skończ już pie*dolić, użalać się nad swoim losem. Chcesz coś zmienić w swoim życiu? To weź się do roboty. Bo nic w życiu nie ma za darmo. Zacznij używać głowy do myślenia. A myślenie polega między innymi na tym, że jak ktoś Ci na coś zwróci uwagę, to się to rozpatruje, a nie rzuca mięchem i obraża. Kapewu? Chcesz ludzkiej życzliwości to sobie na nią zasłuż. Nie dostaniesz jej bo tak sobie wydumałeś. A sam gówno zdziałasz. Potrzebujesz ludzi życzliwych którzy wyciągną do Ciebie pomocną rękę jak znajdziesz się w gównie. A z tym myśleniem które pokazujesz znajdziesz się na pewno.

Edzia: - od wylewania żali jest temat co nas wpienia. Więc skończmy może ten offtop.

Uwagi moderatora:

I to był ostatni post w tej Waszej shitdyskusji, za kolejne bedom warny. Kłóćta się w temacie "co nas wpienia". - Wheeljack

Za ten post scigacz1975 otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Tajemniczy.
Awatar użytkownika
scigacz1975
Monolit

Posty: 3243
Dołączenie: 29 Sty 2010, 00:26
Ostatnio był: 28 Gru 2022, 19:35
Miejscowość: Stalowa Wola
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: --
Kozaki: 926

PoprzedniaNastępna

Powróć do Prawie o wszystkim

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości