Na kogo zagłosujesz w najbliższych wyborach parlamentalnych?

...a raczej wszystko o wszystkim. Debaty na dowolne tematy.

Na kogo zagłosujesz w najbliższych wyborach parlamentalnych?

Platforma Obywatelska
10
11%
Prawo i Sprawiedliwość
9
10%
Sojusz Lewicy Demokratycznej
2
2%
Kongres Nowej Prawicy (UPR-WIP)
20
22%
Polska Jest Najważniejsza
0
Brak głosów
Ruch Poparcia Palikota
8
9%
Liga Polskich Rodzin
1
1%
Polska Partia Pracy
0
Brak głosów
Inna partia
3
3%
Nie głosuję (czyt. mam wy*eb*ne)
40
43%
 
Razem głosów : 93

Re: Na kogo zagłosujesz w najbliższych wyborach parlamentaln

Postprzez Terminus w 24 Lip 2011, 18:01

Ja się tylko zastanawiam, skąd oni chcą wziąć tych "Żydów do gazu"? Będą z Izraela importować? :E
CREDO [łac. Wierzę]
Awatar użytkownika
Terminus
Deliryk

Posty: 3955
Dołączenie: 22 Cze 2007, 06:15
Ostatnio był: 21 Lip 2022, 18:56
Kozaki: 1440

Reklamy Google

Re: Na kogo zagłosujesz w najbliższych wyborach parlamentaln

Postprzez RT_NR w 24 Lip 2011, 18:03

Woland napisał(a):Kiedyś słyszałem że któraś z tego typu organizacji użyła takich haseł.


Kiedyś to ja też wiele rzeczy słyszałem, http://www.sadistic.pl/cymes-mamo-tato-vt20616.htm - jeśli usłyszałeś ten tekst, to zapewne tutaj.



Przykro mi, ale to żadne źródło, akurat lewacy (a to ktoś od nich napisał), wymyślają wiele rzeczy by zdyskredytować RN (chociażby sprawa z konfidenci.info, która miała miejsce rok temu). Jeśli znajdziesz jakiś film, to wtedy ok, przyznam Ci rację.
RT_NR
Stalker

Posty: 54
Dołączenie: 02 Sie 2010, 11:51
Ostatnio był: 21 Gru 2011, 22:46
Miejscowość: Bielsko-Biała
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 5

Re: Na kogo zagłosujesz w najbliższych wyborach parlamentaln

Postprzez Woland w 24 Lip 2011, 18:08

@Terminus ale mimo wszystko jeśli bierze się udział w marszach w których w poprzednich edycjach padały hasła rasistowskie czy homofobiczne. Wspomniane o Żydach, co to zrobią gejom i lesbijkom, Zadruga krzycząca "narodowy socjalizm" a organizują go ponownie podobne organizacje to to świadczy o pewnych sympatiach wobec tego. Powiem inaczej- poszedłbyś na ten marsz prawicy razem z C18, BH, ONR Zadruga i NOP?
Woland
Legenda

Posty: 1772
Dołączenie: 26 Sie 2010, 11:18
Ostatnio był: 28 Mar 2019, 00:05
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 10

Re: Na kogo zagłosujesz w najbliższych wyborach parlamentaln

Postprzez Terminus w 24 Lip 2011, 18:12

Woland: Nie widziałem na tym filmie żadnych takich haseł. A że były w latach poprzednich? To przykre. Z drugiej strony chyba trzeba się cieszyć, że się cywilizują?
Na marsz pewnie bym nie poszedł, bo mam do nich awersję po czasach marszów 1-majowych za komuny.

Ale gdybym miał koniecznie do wyboru: marsz z Korwinem 11.11, albo Paradę Równości lub moherowe marsze 10-tego pod Pałacem, to bym wybrał to pierwsze...
CREDO [łac. Wierzę]
Awatar użytkownika
Terminus
Deliryk

Posty: 3955
Dołączenie: 22 Cze 2007, 06:15
Ostatnio był: 21 Lip 2022, 18:56
Kozaki: 1440

Re: Na kogo zagłosujesz w najbliższych wyborach parlamentaln

Postprzez szm w 24 Lip 2011, 18:12

poszedłbyś na ten marsz prawicy razem z C18, BH, ONR Zadruga i NOP?


Ja bym poszedł, bo na marszu w tamtym roku nie było, ani C18, ani BH, ani Zadrugi, ani NOPu. NOP miał swoją manife we Wrocławiu, panie dobrze poinformowany.
NA KOWNO!
Awatar użytkownika
szm
Ekspert

Posty: 896
Dołączenie: 16 Wrz 2008, 18:39
Ostatnio był: 30 Mar 2024, 14:42
Miejscowość: Ciemnogród k. Moherowa Wielkiego.
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 163

Re: Na kogo zagłosujesz w najbliższych wyborach parlamentaln

Postprzez RT_NR w 24 Lip 2011, 18:13

Woland napisał(a):@Terminus ale mimo wszystko jeśli bierze się udział w marszach w których w poprzednich edycjach padały hasła rasistowskie czy homofobiczne. Wspomniane o Żydach, co to zrobią gejom i lesbijkom, Zadruga krzycząca "narodowy socjalizm" a organizują go ponownie podobne organizacje to to świadczy o pewnych sympatiach wobec tego. Powiem inaczej- poszedłbyś na ten marsz prawicy razem z C18, BH, ONR Zadruga i NOP?


1. Nie było nigdy haseł rasistowskich na 11.11, homofobiczne, w sumie można je tak nazwać.
2. NIGDY NIE BYŁO HASEŁ O MORDOWANIU ŻYDÓW, ZROZUM TO !
3. Narodowy socjalizm w rozumieniu Zadrugi, nie ma nic wspólnego z tym hitlerowskim. Polskie przedwojenne partie narodowo-socjalistyczne, były antynazistowskie. Zresztą Zadruga, od tamtego roku nie pojawia się na 11.11 - i bardzo dobrze.
4. C18 i BH, to jakieś stare czasy, jeśli jeszcze istnieją, na pewno nie pojawiają się jako zorganizowana grupa na Marszu Niepodległości - naziści mają tam zakaz wstępu.

Woland, czemu mówisz o rzeczach, które się nie wydarzyły.
RT_NR
Stalker

Posty: 54
Dołączenie: 02 Sie 2010, 11:51
Ostatnio był: 21 Gru 2011, 22:46
Miejscowość: Bielsko-Biała
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 5

Poprzednia

Powróć do Prawie o wszystkim

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 11 gości