Co was cieszy?

...a raczej wszystko o wszystkim. Debaty na dowolne tematy.

Re: Co was cieszy?

Postprzez KOSHI w 10 Lut 2016, 20:34

12 Panów Samochodzików przyszło z podstawowej serii. które nabyłem prawie nowe w bardzo korzystnej cenie. Musk wreszcie odpocznie od tej całej fantastyki...
Image
Awatar użytkownika
KOSHI
Opowiadacz

Posty: 1325
Dołączenie: 16 Paź 2010, 13:13
Ostatnio był: 11 Wrz 2024, 19:35
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 649

Reklamy Google

Re: Co was cieszy?

Postprzez quanticox w 20 Lut 2016, 22:15

Update engine forum. Wreszcie wyczytują się obrazy.!
Awatar użytkownika
quanticox
Stalker

Posty: 155
Dołączenie: 02 Lut 2014, 00:46
Ostatnio był: 25 Sie 2024, 10:53
Frakcja: Naukowcy
Ulubiona broń: Akm 74/2U
Kozaki: 30

Re: Co was cieszy?

Postprzez Alchemik w 20 Lut 2016, 23:33

vandr napisał(a):na ch*j tobie, Polakowi, obchodzenie jakichś zagranicznych dyrdymałów? Nigdy tego nie zrozumiem.


Równie dobrze mógłbyś zapytać, na ch*j Polakom wyznania prawosławnego obchodzenie świąt ustalonych przez Kościół w Rosji. Jeżeli ktoś jest wyznawcą wicca to trudno trochę, by nie obchodził święta, związanego ze swoją religią, nie? Święta religijne są ponadnarodowe, niezależnie czy to święta katolickie, prawosławne, czy wicca. :P
Alchemik
Weteran

Posty: 656
Dołączenie: 17 Lut 2010, 12:59
Ostatnio był: 09 Sie 2017, 22:09
Ulubiona broń: --
Kozaki: 207

Re: Co was cieszy?

Postprzez quanticox w 10 Mar 2016, 07:31

No więc pomimo tego że już stary jestem to kupiłem sobie lego technic :D instrukcja ma prawie 500 stron więc będzie trochę zabawy jak wrócę z pracy.

Za ten post quanticox otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Leo0502.
Awatar użytkownika
quanticox
Stalker

Posty: 155
Dołączenie: 02 Lut 2014, 00:46
Ostatnio był: 25 Sie 2024, 10:53
Frakcja: Naukowcy
Ulubiona broń: Akm 74/2U
Kozaki: 30

Re: Co was cieszy?

Postprzez djcycu w 15 Mar 2016, 03:12

Cieszy mnie że już nie jestem sam. Niewiasta o którą walczyłem przez 8 miesięcy zdecydowała się w końcu na mnie :) Do tego cieszy mnie udany remont pokoju no i to że się wolne przedłużyło z powodu choroby :D
Szczegółowe mapy do S.T.A.L.K.E.R Zew Prypeci

In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti. Amen

Za ten post djcycu otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Universal, Adam.
Awatar użytkownika
djcycu
Monolit

Posty: 3533
Dołączenie: 17 Wrz 2009, 16:38
Ostatnio był: 12 Sty 2021, 21:51
Miejscowość: "Łosiek"
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 775

Re: Co was cieszy?

Postprzez PRZEMEK ŁOWCA w 15 Mar 2016, 18:45

Ej, to Gratulacje, szczęścia na nowej drodze życia :D Mnie cieszy to, że za trzy dni weekend :D
Jesteśmy Szturmowcami. Żyjemy Razem, Walczymy Razem i Umieramy Razem. Swoje życie poświęciliśmy Służbie.
,,Pogadamy później. Podczas emisji dostaję szczękościsku"- Porucznik Podorozny
„Nie ma rozpaczliwych sytuacji. Są tylko zdesperowani ludzie”.- Heinz Guderian
POWIEDZMY SOBIE UCZCIWIE : Podobnego S.T.A.L.K.E.R.A jak te 3 części już nie będzie. Trzeba zdławić w sobie ten ból i przyjąć to do wiadomości, że S.T.A.L.K.E.R. 2 MOŻE NAS ZAWIEŚĆ.
Możesz stracić wiarę w innych, ale nigdy w samego siebie- Optimus Prime
Ci ludzie pustyni miotający meblami kuchennymi to prawdziwe sku*wysyny matki natury. - Opis Burerów.

Za ten post PRZEMEK ŁOWCA otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive djcycu.
Awatar użytkownika
PRZEMEK ŁOWCA
Tropiciel

Posty: 205
Dołączenie: 03 Paź 2014, 20:18
Ostatnio był: 15 Lis 2022, 21:51
Miejscowość: Pralnia Samoobsługowa Prypeć
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Obokan
Kozaki: 32

Re: Co was cieszy?

Postprzez zdzicho w 19 Mar 2016, 18:28

Idąc powoli 6km/h na bieżni, przypomniało mi się wydarzenie z przeszłości...

Już pół godziny idę na bieżni, więc z nudów zapiszę to wspomnienie na telefonie.

Był środek jesieni, żółte liście wyściełały leśną ściółkę. W oddali było słychać głos piły spalinowej rżnącej drzewo na zimę, która niebawem miała nadejść. Siedziałem pod drzewem i waliłem konia, nagle tuż obok mnie zaczął biec lis, uciekać z miejsca wycinki drzewa, przestałem walić konia i zamarłem w bezruchu, w obawie przed atakiem lisa, nie wiedziałem czy jest chory na wściekliznę czy nie.
Był tuż obok mnie, ale byłem bardzo cicho, ani drgnąłem. Nie usłyszał mnie, nie wyczuł, poszedł dalej, no to ja wróciłem do walenia konia.
Uff, 36 minut, jeszcze tylko 14 i będzie 5km, i 400 kalorii spalonych.
Cieszy mnie, że to mi się przypomniało, to znaczy że moje dziury w pamięci nie są aż takie duże jak myślałem. Od walenia konia nie tylko się ślepnie, ale też traci się pamięć długofalową, do tego stopnia, że z biegiem czasu zapomina się, kim się właściwie jest; to wynika z badań amerykańskich naukowców, którzy jako ochotnicy przeprowadzili na sobie wieloletnie badania pod tym kątem, potwierdzone info.

Dlatego modlę się do Boga, aby nie wodził mnie na pokuszenie, ale zbawił ode złego. I modle się do anioła Bożego, stróża mojego, żeby zawsze przy mnie stał, i był mi ku pomocy, rano, wieczór, we dnie i w nocy.

Uff, jeszcze tylko 35 sekund i będzie pełne 50 minut





Image
Awatar użytkownika
zdzicho
Modder

Posty: 567
Dołączenie: 19 Cze 2009, 20:02
Ostatnio był: 03 Wrz 2024, 02:40
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 500

Re: Co was cieszy?

Postprzez Adam w 20 Mar 2016, 11:15

Zdałem Latina Linqua i zamierzam się narąbać jak bombowiec bo mnie stać na wszystko, wy antypolacy wy :stonoga:
Image
Image
Awatar użytkownika
Adam
Redaktor

Posty: 2524
Dołączenie: 27 Gru 2007, 12:13
Ostatnio był: 20 Wrz 2023, 17:49
Miejscowość: Kutno
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 393

Re: Co was cieszy?

Postprzez Arapskyy w 18 Kwi 2016, 14:57

Jaram się, że inny muszą pisać egzaminy a ja mam na to wywalone i mam wolne. Przynajmniej nie mam lekcji, ale i jest też druga strona medalu - będę pisać za rok :(
Awatar użytkownika
Arapskyy
Stalker

Posty: 76
Dołączenie: 17 Mar 2016, 20:13
Ostatnio był: 12 Kwi 2017, 12:59
Miejscowość: Polska
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: SGI 5k
Kozaki: 6

Re: Co was cieszy?

Postprzez Poldzer w 19 Kwi 2016, 09:22

Wziąłem się za mój samochodzik. Większych problemów nie było, poza chowaniem tłoczka hamulcowego łomem (a właściwie dwoma dla równowagi) #pdk. Tarcza nie pogięta, grubsza niż kartka A4, więc została stara. Zmieniłem obuwie Drezynce, teraz jest trochę mniejszy profil, wcześniej bodaj 185/80r13, a teraz chyba 150/70r13, coś w tą stronę. Albo wrażenie, albo nie czuć już tak tych wyje*anych amortyzatorów :caleb: . Wyczyściłem odbłyśniki lamp, drogowych i postojówek, zamontowałem zestaw grający (byle jaki, aby przekrzyczał brak 5, przy 140km #pdk). Zbieram się jak szpak na je*anie, ale muszę pierścienie ogarnąć, bo 4.5k rpm oleju wpie*dala więcej jak gazotu. A do 3k rpm jest ok. Remontu ciąg dalszy...
Awatar użytkownika
Poldzer
Legenda

Posty: 1015
Dołączenie: 02 Paź 2013, 17:17
Ostatnio był: 14 Lip 2024, 16:41
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: SPSA14
Kozaki: 239

Re: Co was cieszy?

Postprzez Universal w 19 Kwi 2016, 11:01

Cieszy mnie stosunkowo udana organizacja małego larpa. W mniej lub bardziej intensywny sposób przygotowywałem się do tego od dawna - początkowo w szerszej formie, później (słusznie) znacząco ograniczyłem rozmiary. Popełniłem sporo błędów, zapie*dalałem jak z rakietą w tyłku, ale ostatecznie większość deklaruje świetną zabawę, a ja sam dość dużo się nauczyłem i jeszcze więcej wniosków wyciągnąłem. Dodatkowo znalazłem sporo "mięsa" :suchar: chętnego do pomocy przy kolejnym takim wydarzeniu. Ostatecznie - in plus, chociaż srałem od dawna na tęczowo.
Język kłamie głosowi, a głos myślom kłamie; myśl z duszy leci bystro, nim się w słowach złamie.
Awatar użytkownika
Universal
Monolit

Posty: 2614
Dołączenie: 21 Lip 2010, 17:54
Ostatnio był: 09 Cze 2024, 23:33
Miejscowość: Poznań
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 1052

Re: Co was cieszy?

Postprzez Adik w 19 Kwi 2016, 13:59

Cieszy mnie brak zaległości w szkole oraz to, że zrzuciłem już parę zbędnych kg.
"Hey man you know I'm really okay,
The gun in my hand will tell you the same" - The Offspring - Bad Habit
Awatar użytkownika
Adik
Łowca

Posty: 404
Dołączenie: 28 Kwi 2014, 14:21
Ostatnio był: 20 Wrz 2024, 13:44
Miejscowość: Świętochłowice
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Sniper VLA
Kozaki: 90

PoprzedniaNastępna

Powróć do Prawie o wszystkim

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: svt07 oraz 5 gości