Sny

...a raczej wszystko o wszystkim. Debaty na dowolne tematy.

Re: Sny

Postprzez Tajemniczy w 25 Cze 2012, 16:49

:arrowu:
Macie bardzo niepoprawne politycznie sny towarzyszu. Czemu nie mogło wam się przyśnić że jesteście np żołnierzem niezwyciężonej Armii Czerwonej i niszczycie faszystów :E :soviet: ?

Za ten post Tajemniczy otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive KSU.
Awatar użytkownika
Tajemniczy
Monolit

Posty: 2188
Dołączenie: 13 Sie 2010, 20:48
Ostatnio był: 14 Cze 2021, 19:41
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 517

Reklamy Google

Re: Sny

Postprzez KSU w 25 Cze 2012, 17:43

Bo "niezwyciężona" Armia Czerwona wg mnie nie miała żadnej taktyki po prostu nacierali całymi dywizjami na niemieckie pozycje i nie liczyli się ze stratami a amerykanie bombardowali fszystko jak leci. Niemcy no cóż zupełnie inna bajka :) Poza tym ja ogólnie jestem niepoprawny politycznie:) Btw gdybym był Rosjaninem to pewnie byłbym chłopem o horyzontach wąskich jak szczerbinka w mosinie którym bym walczył :E a tak to ja bym nie chciał w najgorszym koszmarze..
Siczka na prezydenta!!!!

Sprzedam pancernik Bismarck z kolekcji Hachette do złożenia numery 1-140.
Awatar użytkownika
KSU
Tropiciel

Posty: 204
Dołączenie: 16 Cze 2012, 19:02
Ostatnio był: 07 Paź 2020, 17:18
Miejscowość: Fajniejsza niż Sovieta
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: SGI 5k
Kozaki: 25

Re: Sny

Postprzez Tajemniczy w 25 Cze 2012, 18:51

Towarzyszu uważajcie co piszecie, Wielki Brat Soviet patrzy i może was warnem ukarać :E . Kończe oftopa.

Uwagi moderatora:

No właśnie! :D - Soviet
Awatar użytkownika
Tajemniczy
Monolit

Posty: 2188
Dołączenie: 13 Sie 2010, 20:48
Ostatnio był: 14 Cze 2021, 19:41
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 517

Re: Sny

Postprzez Lenin w 26 Cze 2012, 00:13

Właśnie za to należy dziękować Armii Czerwonej, że dzisiaj, zamiast niemieckich obozów śmierci, mamy "polskie stadiony śmierci :E " Niestety, taki Obama tego nie rozróżnia. Wydaje mu się, że oba są tym samym ;)
Totalitarian Love Pulse
Awatar użytkownika
Lenin
Kot

Posty: 20
Dołączenie: 25 Cze 2012, 14:13
Ostatnio był: 25 Paź 2014, 22:09
Miejscowość: Czerwony Las
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 3

Re: Sny

Postprzez KSU w 26 Cze 2012, 11:06

Mamy jej też dziękować za niszczenie AK, 45 lat okupancji? Btw ja podziwiam Niemcy za to że dały rade stworzyć taką potęgę militarną z doskonałą taktyką (dopóki wujcio Hitler się nie zaczął mieszać na poważnie) i sprzętem a nie podziwiam właśnie obozów śmierci, holocaustu, represji, prześladowań.. Poza tym kto zsyłał polaków i inne nacje do łagrów? Czy łagry to nie są radzieckie obozy śmierci? Tylko o tym to już w ogóle nikt głośno nie mówi bo to przecież "wygrani" tworzą historie. Co do baraka i innych którzy twierdzą że np. Oświęcim to były polskie obozy śmierci my Polacy jako naród i przede wszystkim rząd jesteśmy sami sobie winni. My jako naród bo powoli o tym zapominamy a rząd bo daje dupy za dolary i euro, puste obietnice i udaje że ktoś się z nami liczy a tak naprawdę to wszyscy się z nas śmieją dlatego sobie pozwalają na takie "wpadki" i polska jest... No czym jest?

Uwagi moderatora:

Warnem na offtopic. - Soviet
Siczka na prezydenta!!!!

Sprzedam pancernik Bismarck z kolekcji Hachette do złożenia numery 1-140.

Za ten post KSU otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive StalkerMienka.
Awatar użytkownika
KSU
Tropiciel

Posty: 204
Dołączenie: 16 Cze 2012, 19:02
Ostatnio był: 07 Paź 2020, 17:18
Miejscowość: Fajniejsza niż Sovieta
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: SGI 5k
Kozaki: 25

Re: Sny

Postprzez Lenin w 26 Cze 2012, 17:09

Zgadza się, wygrani tworzą historię. Jedynie pod tym zdaniem mogę się podpisać wszystkimi czterema kończynami. Nie mam absolutnie zamiaru z nikim się sprzeczać w tym temacie (są od tego odpowiednie fora polityczne), ale mogę powiedzieć tylko jedno - "nie ma ludzi niewinnych, są tylko źle przesłuchani". Tak, jak zwycięscy po 1945 r. za pewne coś tam od siebie dodali w historii, tak samo "zwycięscy" po roku 1989 też dużo rzeczy pododawali i powykrzywiali, wznosząc na piedestał swoich bohaterów. Tyle w temacie ;)

Uwagi moderatora:

Moje dopiski są chyba niewidzialne. Warn. - Soviet
Totalitarian Love Pulse
Awatar użytkownika
Lenin
Kot

Posty: 20
Dołączenie: 25 Cze 2012, 14:13
Ostatnio był: 25 Paź 2014, 22:09
Miejscowość: Czerwony Las
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 3

Re: Sny

Postprzez nati20 w 06 Lip 2012, 08:24

Ja natomiast miałam dziś sen o forum. Żeby nie było głupich uwag nie byłam przed snem na forum a sen dział się zresztą około 7 rano między jedną drzemką a drugą czyli jakieś 9 minut:E

No więc śniło mi się że siedziałam sobie przed tv i znalazłam jakiś film, reportaż o Czarnobylu no więc oglądałam go, mówili tam też o jakiejś babce co napisała jakąś książkę nt historii Czarnobyla więc myślę sobie "a wejdę na forum i zobaczę czy ktoś oglądał ten program, może znajdę jakąś dyskusję i wymienię swoje uwagi" więc weszłam na forum patrze a tu jakieś inne kolory nicków. Zwykli użyszkodnicy mieli żółte takie mocne, prawie że neonowe. ktoś miał czerwony nick ale sen się nie zachował całkiem w mej pamięci więc nie wiem czy był to ktoś z moderatorów, modderów czy vis-ów. no ale dobra dyskutujemy sobie o zmianach, dzieci się cieszą że mają kolorowe nicki itd. i na to wchodzi kowek który ma....
:

nick różowy :E łooo taki xKoweKx, wszyscy się śmiali, szydzili że ma nick w pedalskim kolorze(bez urazy) i się obudziłam nim poleciały warny i bany :E
:

Get out of here STALKER!

Image
nati20
Tropiciel

Posty: 303
Dołączenie: 13 Cze 2009, 14:26
Ostatnio była: 22 Gru 2019, 19:00
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper VLA
Kozaki: 68

Re: Sny

Postprzez Allistdead w 08 Lip 2012, 20:41

To może od razu opisze dwa sny.
Dawno temu (ale wciąż to pamiętam) śniło mi się coś dziwnego. Otóż byłem jeszcze z paroma osobami (całkiem nieznane mi postacie) w nocy na mieście. Pusto wkoło ale nagle ktoś krzyknął by uciekać bo duchy nas gonią i aby nie oglądać się za siebie bo skamieniejemy czy coś takiego. No to uciekamy a raczej fruniemy i nagle nie wiadomo jak znaleźliśmy się u mnie w domu. Były tam szafki dzielące olbrzymi pokój na dwie części. Schowaliśmy się za nimi przed duchami ale jakimś dziwnym trafem zaczęliśmy lewitować. Nagle zegar wybił i godzina duchów się skończyła. Spadliśmy na fotele a sen się urwał.
Jakiś czas temu śnił mi się Premier! To było dziwne, bo pierwszy raz w życiu przyśniła mi się prawdziwa osoba (no może poza mną). Miał jakąś konferencję a ja sobie siedziałem na kanapie jakieś dwa, czy trzy metry od niego. No i przerwał konferencję bo mówi, że musi ze mną pogadać. W tym momencie sen się skończył.
Zauważyłem też dwie prawidłowości dotyczące mych snów. We śnie wiem, że to sen. Zwłaszcza jak lewituję (to najczęstszy motyw w mych snach). No i jeśli w śnie chce mi się siku, to zaraz się obudzę aby pójść do ubikacji się wysikać (Sygnał od podświadomości?).
Awatar użytkownika
Allistdead
Stalker

Posty: 103
Dołączenie: 05 Sty 2012, 02:05
Ostatnio był: 19 Lis 2013, 07:31
Miejscowość: Wrocław
Kozaki: 15

Re: Sny

Postprzez Tormentor w 08 Lip 2012, 23:44

Wczoraj miałem mocno pogięty sen :\ Bylem w jakimś muzeum gdzie zamiast jakichś eksponatów ruchali się ludzie. I w sumie bylem z jedna laska, która mi kiedyś wała wyje*ała, cholera mogłem ja puknąć, niestety nie potrafię kontrolować snów ;(
Image
Awatar użytkownika
Tormentor
C O N T R I B U T O R

Posty: 1029
Dołączenie: 15 Lis 2010, 21:42
Ostatnio była: 18 Lis 2023, 20:59
Miejscowość: Yantar
Ulubiona broń: --
Kozaki: 289

Re: Sny

Postprzez Aracz w 11 Lip 2012, 23:51

Mi się śnił kiedyś Stalker (nie grałem w tedy trzy dni)
Było to tak. Na terenie mojego miasta wybuchła bomba i wysadziła jakiś budynek. W środku osiedlili się bandyci (Tak, ze stalkera :D ). Ja byłem szpiegiem. Włamałem się, zrobiłem u nich zaufanie. Zrobiłem listę wartowników, pozycji i czasów ich zmian. No to po tym "przerzuciło" mnie na miejsce pilota helikoptera (Taki model jakie spotykamy w Stalkerze) i rozwaliłem ich. Znów mnie "przemieniło", tym razem w bandytę. Uciekaliśmy jakimiś kanałami i zamieniliśmy się w (tamtaradam) stormtroopery i sen zakończył się jak właziliśmy do pojazdów. Wiem, powalony sen :)
Image

Uchu, jak się patrzę na to co kiedyś pisałem to widzę że dzieciuch byłem :D
Awatar użytkownika
Aracz
Stalker

Posty: 74
Dołączenie: 24 Cze 2012, 17:10
Ostatnio był: 11 Lis 2016, 14:56
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 16

Re: Sny

Postprzez StalkerMienka w 12 Lip 2012, 10:54

Ja miałem sen żywcem wyjęty z GTA VC i byłem Tommim Vercettim xD .
Nie na widzę gdy zajebis** sen się kończy . Miałem jeszcze chmare innych erotycznych snów , itp .. HAHAHAA
Awatar użytkownika
StalkerMienka
Kot

Posty: 13
Dołączenie: 05 Lip 2012, 20:18
Ostatnio był: 02 Maj 2013, 11:11
Miejscowość: Reaktor
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 1

Re: Sny

Postprzez Borak w 16 Lip 2012, 00:53

Bardzo często mi się śni moment, z walką. Zawsze wściekły idę prosto do swojego przeciwnika chcę mu porządnie wklepać :E , gdy już jestem blisko zaczynam potykać się, nie mogę ustać na nogach. :mad: Jest też druga wersja, w której podchodząc do przeciwnika nagle tracę całą siłę, staję się zupełnie słaby i bezsilny, i na tym kończy się sen. :P
Nie mam zasranego pomysłu na ten zasrany podpis :)
Awatar użytkownika
Borak
Kot

Posty: 28
Dołączenie: 13 Lip 2012, 01:58
Ostatnio był: 29 Gru 2014, 22:14
Miejscowość: Borasogród
Kozaki: 3

PoprzedniaNastępna

Powróć do Prawie o wszystkim

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość