Konta na NK

...a raczej wszystko o wszystkim. Debaty na dowolne tematy.

Postprzez Michu w 26 Cze 2008, 13:59

Dzień Dobry

-----------
Awatar użytkownika
Michu
Very Important Stalker

Posty: 1557
Dołączenie: 10 Lip 2007, 00:34
Ostatnio był: 30 Cze 2024, 22:02
Miejscowość: Jelenia Góra
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 131

Reklamy Google

Postprzez xionc w 26 Cze 2008, 15:32

Wiem ze wsadze kij w mrowisko ale n-k ze tak powiem w mlodziezowym slangu posysa po calosci prawie tak samo jak fotka. O ile samo zalozenie czym ma byc ten portal bylo swietne to uzytkownicy dosyc mocno je wykrzywili i stal sie tym czym grono, kto ma wiecej internetowych kumpli i wieksza ilosc wypasionych fotek.
Przyznaje tez sie dalem na to zlapac ale to jak ten portal dzialal a wlasciwie glownie nie dzialal tak skutecznie ze usunalem konto juz daawno temu. Dochodzi tez kwestia prywatnosci a wlasciwie jej brak. Przyznac mi sie tu, ilu z was ma elo konto na fotce czy innej sympatii? Wyrywacie laski przez internet?
Image
Awatar użytkownika
xionc
Przewodnik

Posty: 906
Dołączenie: 07 Maj 2005, 13:33
Ostatnio był: 19 Lip 2022, 20:36
Miejscowość: Zg-c
Kozaki: 171

Postprzez Vaniol w 26 Cze 2008, 16:33

Kiedyś miałem konto na fotce, ale po przeglądnieciu ich forum spadłem z krzesła i uznałem że dłuższe pozostanie na ich stronie uwłaszcza mojej godnosci. Co do NK to w pełni się zgadzam z xsioncem, zdjęcia żywcem z fotka.pl. Sam mam moje zdjecia obrobione ale tylko dlatego że lubię się bawić Photoshopem. Najbardziej żałosne są dziewczyny 13-14 lat, które na swoich profilach wypisują "Górnik Zabrze - Psychofans" albo "Piast Gliwice całe życie". Żal i brak słów.
Image Image
"And if that is not the best fuckin' example, God HimSelf killed his own motherfuckin' son. So let's sing The Death Song Kids" by Marilyn Manson
Awatar użytkownika
Vaniol
Very Important Stalker

Posty: 536
Dołączenie: 21 Lut 2007, 21:50
Ostatnio był: 14 Lut 2022, 00:12
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 11

Postprzez Michu w 26 Cze 2008, 18:18

A Wiecie co, napiszę tutaj coś, do Ciebie xionc też coś będzie ;P. Nigdy nie miałem konta na grono, czy fotka.pl, w sumie to takie coś mnie nie bawiło. Tak, są osoby na nasza-klasa, które na prawdę myślą, że jak mają więcej znajomych to są cool. Niektórzy też zakładają profile typu ''Stalker Fan'', ''Pomożesz Asi, która jest chora na blablabla, dodając do znajomych blabla''. Powstaje duużo bezsensownych kont, no ale nic. Ja mam naszą-klasę założoną, ponieważ można sobie dodać do kumpli znajomych, co najważniejsze odnaleźć troszkę osób, pooglądać fotki, ogólnie ten portal to nie jest zły pomysł, ale czym więcej osób o tym wie, tym większy ''burdel'' się tam robi. Nic na to nie poradzimy.

Xionc
- A wiesz co, ja swoją dziewczynę poznałem na epuls.pl, obecnie nie mam tam konta, ale to najprawdziwsza prawda, poznałem ją tam ponad rok temu, a ze sobą jesteśmy już prawie 2 miesiące, i jestem pewny że będziemy już do końca. Może to się komuś wydawać dziwne, bo te wszystkie portale przepełnione są dziećmi neostrady, wytapetowanych nastoletnich ''laseczek'' z długimi nogami, i innymi w dzisiejszych czasach standardami. Lecz jednak gdyby nie ten epuls, gdyby nie to, pewnie bym jej nie znał do dziś, a moje życie wyglądało by o wiele inaczej. Nie wyobrażam sobie tego nawet :).
Awatar użytkownika
Michu
Very Important Stalker

Posty: 1557
Dołączenie: 10 Lip 2007, 00:34
Ostatnio był: 30 Cze 2024, 22:02
Miejscowość: Jelenia Góra
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 131

Postprzez Crisu w 26 Cze 2008, 20:37

Słuchajcie...
Czy to jest wątek o narzekaniu na portale typu Nasza Klasa, Fotka, Grono i temu podobne?
Nie, więc proszę stosować się do tematu.
"Дай мне мой респект, не больше не меньше."
Awatar użytkownika
Crisu
Legenda

Posty: 1402
Dołączenie: 05 Paź 2007, 20:16
Ostatnio był: 26 Sty 2017, 10:51
Kozaki: 47

Postprzez klawisz w 26 Cze 2008, 20:52

Fakt, że xionc ma trochę racji. Pomysł był świetny, wykonanie słabe (teraz jest lepiej ale przypomnijcie sobie jak padały serwery przez źle napisany kod).
Do pewnego czasu był to ciekawy portal, bo znajdowałem starych znajomych i mam ich dziś 61. Bawią mnie ludzie, którzy dodają znajomych, którzy widzieli raz w życiu, przechodząc ulicą. Zabawne są również te "kluby" albo dodawanie flag i zdjęć Howarda Webba.
Jak zwykle kiedy masa ludzi wchodzi na takie portale, robi się syf ale podobnie jest z MySpace.

Z drugiej strony, wspomniany EPULS posłużył mi do skontaktowania się z dziewczyną (ze szkoły), z którą spędziłem szczęśliwe 14 miesięcy i na tym nie koniec ;)

Żeby nie było, że offtop - mój profil na naszej-klasie. Raczej mało prawdopodobne, że Was dodam (z małymi wyjątkami) więc nawet nie wysyłajcie zaproszeń (no offence).
Awatar użytkownika
klawisz
Retired

Posty: 684
Dołączenie: 16 Lis 2004, 14:27
Ostatnio był: 27 Maj 2024, 13:28
Miejscowość: Sopot
Kozaki: 87

Postprzez Crisu w 26 Cze 2008, 21:04

Oczywiście, wiem co masz na myśli. Wygląda to pewnie tak - nie zbierasz znajomych bo po co.
Prawidłowa postawa. Też tego nie robię... Bo komu imponuje pokaźny licznik ziomków?
Nikomu.

Jednak dodawanie osób z forum jest dla mnie jak najbardziej na miejscu.
Taka mała integracja.

Jednak jeśli poczułbyś nieodpartą chęć dodania kogoś z Stalker.pl - wrzucaj śmiało.
Lub też poinformuj kiedy będziesz w takim "nastroju". :D
"Дай мне мой респект, не больше не меньше."
Awatar użytkownika
Crisu
Legenda

Posty: 1402
Dołączenie: 05 Paź 2007, 20:16
Ostatnio był: 26 Sty 2017, 10:51
Kozaki: 47

Postprzez xionc w 26 Cze 2008, 21:11

Fotka 1 - Fotka 2
Dwa bardzo piekne przyklady jakich zdjec nie zamieszczac na n-k.
Ja jestem chyba jakis staromodny i tesknie za czasami sprzed web2.0.
I bardzo podoba mi sie dyskusja odnosnie n-k, chyba po to jest forum zeby dyskutowac prawda?
Image
Awatar użytkownika
xionc
Przewodnik

Posty: 906
Dołączenie: 07 Maj 2005, 13:33
Ostatnio był: 19 Lip 2022, 20:36
Miejscowość: Zg-c
Kozaki: 171

Postprzez Crisu w 26 Cze 2008, 21:16

Ale są inne sposoby wypowiadania się niż tylko narzekanie i jechanie kogoś, prawda?

Koniec OffTop'u z mojej strony.
"Дай мне мой респект, не больше не меньше."
Awatar użytkownika
Crisu
Legenda

Posty: 1402
Dołączenie: 05 Paź 2007, 20:16
Ostatnio był: 26 Sty 2017, 10:51
Kozaki: 47

Postprzez Quinn w 26 Cze 2008, 22:29

Sam NK byłem wielce przeciwny, ale moje nastwienie uległo zmianie, gdy opadła cała euforia i ludzie przestali z tego korzystać - znalazłem niszę dla siebie.

Takie portale mają jedną, podstawową zaletę - gdy nie wiesz jak zagadać do dziewczyny, na której ci realnie zależy, kontaktujesz się przez tego typu serwis. Nieco naiwne, ale skuteczne.

Również śmieszą mnie ludzie, którzy dodają każdego, byleby upchać jak najwięcej znajomych, ale z głupotą nie wygramy.

A swoje konto tu upubliczniłem i ludzi dodaję, bo społeczność stalker.pl jest mi niezwykle bliska i mam nadzieję, że za rok, max 2 wszyscy się jakoś spotkamy, mini-konwent, coś takiego.

NK to bullshit, ale lepszy od fotki, epulsa, itp.
Awatar użytkownika
Quinn
Ekspert

Posty: 712
Dołączenie: 14 Cze 2007, 13:37
Ostatnio był: 10 Cze 2024, 19:44
Miejscowość: Seattle, budynek z elektryczną owcą na dachu...
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: --
Kozaki: 4

Postprzez Vaniol w 27 Cze 2008, 23:21

Przyznać się który z was to ten:

http://nasza-klasa.pl/profile/6649416

Bo gościa nie kojarzę ni huhu więc pomyślałem że to może któryś ze stalkerów ?
Image Image
"And if that is not the best fuckin' example, God HimSelf killed his own motherfuckin' son. So let's sing The Death Song Kids" by Marilyn Manson
Awatar użytkownika
Vaniol
Very Important Stalker

Posty: 536
Dołączenie: 21 Lut 2007, 21:50
Ostatnio był: 14 Lut 2022, 00:12
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 11

Postprzez Przemek77 w 28 Cze 2008, 15:19

http://nasza-klasa.pl/profile/5440095
Ten stary, przeszło 30-letni facet to ja.

Poszło zapro od Wojtusia. -C17
Pijany listonosz ze świata modliszek
Przywozi mi listy, i niszczy mi ciszę,
Której nie ma i tak;
Bo jest dziecko moje i sny atomowe,
I myśli myśliwce co są odrzutowe -
Ich huk - to dla mnie - znak.
Awatar użytkownika
Przemek77
Przewodnik

Posty: 904
Dołączenie: 26 Maj 2008, 13:17
Ostatnio był: 29 Gru 2022, 21:38
Miejscowość: LUBLIN
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Akm 74/2U
Kozaki: 118

PoprzedniaNastępna

Powróć do Prawie o wszystkim

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 11 gości