Ekologia, eko terroryzm i eko oszołomy

...a raczej wszystko o wszystkim. Debaty na dowolne tematy.

Re: Ekologia, eko terroryzm i eko oszołomy

Postprzez Jarexxx w 25 Wrz 2011, 12:12

Co do dziury ozonowej: urządzenie zwane kulą plazmową zamieniało tlen na ozon, więc można by ustawić kilka takich urządzeń ogromnej skali tam gdzie ubytki są największe, uruchomić, i niech wypełniają dziurę ozonową.
Na wikipedii jest tak napisane:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Kula_plazmowa

Uwagi moderatora:

Nie wiem po co ten spoiler, usuwam. - Wheeljack
Za Polskę !

Za ten post Jarexxx otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive The Witcher.
Awatar użytkownika
Jarexxx
Stalker

Posty: 161
Dołączenie: 27 Cze 2009, 13:40
Ostatnio był: 19 Wrz 2013, 15:30
Miejscowość: Włocławek
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Fast-shooting Akm 74/2
Kozaki: 48

Reklamy Google

Re: Ekologia, eko terroryzm i eko oszołomy

Postprzez Tajemniczy w 25 Wrz 2011, 19:25

Dla mnie ekolodzy są niegroźnymi głupkami którzy krzyczą te swoje hasła tylko dla rozgłosu. Mnie także cho!@# wzięła gdy się dowiedziałem że obwodnica Augustowa nie będzie przebiegać przez Rospudę. Dla nich(czyt. ekologów) ważniejsze jest gniazdko jakiegoś pier!@#$ wróbelka niż ludzkie życie. Najlepiej by było ustawić ich w Augustowie na poboczu tej drogi i kazać im biegać przez tą drogę w tę i z powrotem przez 10min- jakby z 5 rozjechały samochody to może by zmądrzeli i zobaczyliby do czego doprowadził ich "sukces". Z tym przykuwaniem się do drzew to robienie z siebie debila na skalę Europy- najlepiej byłoby powiesić ich za jaja na tych drzewach :E .
Awatar użytkownika
Tajemniczy
Monolit

Posty: 2188
Dołączenie: 13 Sie 2010, 20:48
Ostatnio był: 14 Cze 2021, 19:41
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 517

Re: Ekologia, eko terroryzm i eko oszołomy

Postprzez xionc w 25 Wrz 2011, 21:31

Stary co ty pierdo*isz UE dawała szmal na te cała obwodnice, jakby ją tam zbudowali to KE nie dałaby kasy i byłoby gówno. I tak to co wybudowali musieli rozbierać . A najlepiej wszystko zalać wkurwe betonem i będzie cacy i Bauma kostka. Naprawde ze skrajności w skrajnośc.
Image

Za ten post xionc otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Tajemniczy.
Awatar użytkownika
xionc
Przewodnik

Posty: 906
Dołączenie: 07 Maj 2005, 13:33
Ostatnio był: 19 Lip 2022, 20:36
Miejscowość: Zg-c
Kozaki: 171

Re: Ekologia, eko terroryzm i eko oszołomy

Postprzez Tajemniczy w 26 Wrz 2011, 20:46

@xionc
Ja nie chcę wszystkiego zalać wku@#$$%e betonem ale jak widzę życie zwierzątka lub roślinki jest więcej warte niż życie człowieka. Czyli niech tam dalej giną ludzie niech rodziny tracą najbliższych, niech przeżywają życiowe tragedie a głupie, bezmózgie roślinki niech se żyją ku chwale Ojczyzny :facepalm: . I nie klnij tak bo można mówić spokojnie :P . Ech mecyjant z ciebie xionc mecyjant... :E
Awatar użytkownika
Tajemniczy
Monolit

Posty: 2188
Dołączenie: 13 Sie 2010, 20:48
Ostatnio był: 14 Cze 2021, 19:41
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 517

Re: Ekologia, eko terroryzm i eko oszołomy

Postprzez xionc w 27 Wrz 2011, 01:27

Tam zdaje sie było kilka wariantów gdzie ta cała obwodnica miałaby przebiegać ale trzeba było wybrać tą gdzie jest ta cała Natura2000 czy jak tam sie ten rezerwat wabi, no. Ja nie wiem umyślna głupota czy zwykły sabotaż a może gdzieś po drodze ktoś miał działeczki do wykupienia pod budowe hmm? Jakiś dil do zrobienia był? Zresztą było w pyte czasu żeby te obwodnice wybudować, 20 lat po komunie a oni dalej w czarnej dupie, co piniondzów nie było? A ponoć tam takie dobre gospodarze że nawet Króla Zygmunta ugościli, stąd Augustów nazwa, wiadomo. Ale oczywiste że Unia to zło, wynaradawianie i gejostwa promowanie
Image
Awatar użytkownika
xionc
Przewodnik

Posty: 906
Dołączenie: 07 Maj 2005, 13:33
Ostatnio był: 19 Lip 2022, 20:36
Miejscowość: Zg-c
Kozaki: 171

Re: Ekologia, eko terroryzm i eko oszołomy

Postprzez Papa Mobile w 27 Wrz 2011, 18:09

Tajemniczy napisał(a):...a głupie, bezmózgie roślinki niech se żyją ku chwale Ojczyzny ...

Zauważ młody przyjacielu,że do tej pory homo sapiens sapiens nie wymyślił w swojej nieskazitelnej ekonomią(sic!) mądrości maszyn do produkcji tlenu oraz do produkcji krwii, bez tego to ten homo raczej długo nie pożyje.
Chyba Konfucjusz kiedyś napisał; Kto zna naturę, ten żyje z nią w harmonii.
Dzisiaj patrząc na cywilizację, widzę raczej ekonomię, aniżeli kulturę, inna sprawa, że "postępu" nie zatrzymasz, u mnie za oknem jeszcze przez jeden rok będzie zielono, drzewa mają ponad 30 lat, z tego co mi wiadomo w następnym roku będą wycinać i będzie parking, układać kostkę jaka jest chyba w całej UE. Tyle, że ci którzy wydają takie decyzje, mają swoje domy za miastem na wsi i wisi im to, ponieważ wydają pieniądze publiczne, czują się bezkarni, robią karierę a za oknem u nich nie parkingu.
„Et aux horions, l’on verra qui a meilleur droit" — Jeanne d’Arc
Image

Za ten post Papa Mobile otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive ulvhedin.
Awatar użytkownika
Papa Mobile
Tropiciel

Posty: 395
Dołączenie: 23 Sie 2007, 13:54
Ostatnio był: 06 Wrz 2023, 19:11
Miejscowość: Campus Pagani
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 133

Poprzednia

Powróć do Prawie o wszystkim

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 11 gości