Wasze komórki

...a raczej wszystko o wszystkim. Debaty na dowolne tematy.

Re: Wasze komórki

Postprzez Kpuc w 24 Gru 2012, 00:25

LSkiper napisał(a): Telefon oparty jest o procesor taktowany z prędkością 1,4 GHz[5] i 512 MB pamięci operacyjnej oraz 16 GB pamięci wewnętrznej''
-czyli spokojnie można by wgrać... gta san andreas??

Ha, ha toś poleciał, porównaj sobie przepustowosc procesora z tego telefonu z nawet i celeronem 1,4GHz. Na andka już jest GTA3 i VC, ale to są gry dostosowane...

A żeby nie robić oftopu. Aktualnie SE W995 do gadania i N c7 do internetu, filmów i gier.

ImageImage
Image
Awatar użytkownika
Kpuc
Legenda

Posty: 1810
Dołączenie: 06 Paź 2010, 09:10
Ostatnio był: 19 Lut 2024, 21:21
Miejscowość: zona
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 285

Reklamy Google

Re: Wasze komórki

Postprzez Slovik w 24 Gru 2012, 00:37

Cóż... Ja jestem szczęśliwym posiadaczem niebieskawej Nokii 5130 XPressMusic. Obiła się o chodnik wiele razy, kiedyś została zapaćkana majonezem, wczoraj wpadła do wanny i co najlepsze- jeszcze jakoś dycha, choć musiałem ją suszyć, bo się wyświetlacz buntował. Tak czy siak jestem z niej dumny za wytrzymałość w moim towarzystwie i ubolewam nad własną łajzowatością. Podsumowując: spisuje się dobrze w ekstremalnych warunkach :E
Slovik
Kot

Posty: 26
Dołączenie: 17 Gru 2012, 20:27
Ostatnio był: 02 Lut 2013, 14:15
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 5

Re: Wasze komórki

Postprzez JONYK w 26 Gru 2012, 07:58

Moim obecnym telefonem jest Samsung Monte GT-S5620 - nie będe opisywał bebechów aby się nie zbłaźnić tak słabą konfiguracją - model ten miał swoją premierę w marcu 2010 - to już prawie 3 lata
Image
Ogólnie jak dla mnie jest to dobry telefon , taka mikro namiastka smart fona z wi-fi.

Ale to przed czym chciałbym WAS OSTRZEC to NOKIA N8
Image
Brat sobie kupił we wrześniu zeszłego roku (09. 2011 ) ze sklepu za prawie 1 500 zł - mówiłem mu wtedy że za taką kasę może mieć spokojnie Samsung Galaxy S, ale on się uparł bo to "nokia " i ma lepszy dzwięk .
Skutki tej głupoty są takie iż od 09. 2011 do listopada tego roku telefon był w serwisie 5 razy - średnio ląduje tam po 2-3 miesiącach zwykłego użytkowania ( brat głównie słucha muzyki ) , bateria trzyma uwaga aż 2 dni !! ( i oczywiście była już zgłaszana przy kolejnej naprawie, na co serwis odpowiedział że " jest jak trza z baterią ".
Zaś szczytem było to jak telefon w listopadzie pojechał na kolejną naprawę - nie łączyły słuchawki, po jakimś czasie otrzymał wiadomość iż są naprawione , że akurat miałem być w Olsztynie ( wszyscy zainteresowani właściciele nokii z okolic już na pewno wiedzą o jaki serwis chodzi ) to poszedłem i odebrałem je dla niego - w domu się okazała iż nie są naprawione i jak nie działały słuchawki tak nie działają, akurat za dwa dni znowu miałem być w Olsztynie to je po raz kolejny oddałem za brata - tym razem miał pojechać do serwisu centralnego w Wa-wie. Przed świętami była wiadomość że telefon gotowy i co - oczywiście dalej słuchawki nie działały.
W każdym razie sorry za opowiadanie ( i tak nie opisałem całości przygód z nokia N8 ) , i ostrzegam was przed tym modelem.
Przed
Image
Awatar użytkownika
JONYK
Stalker

Posty: 134
Dołączenie: 01 Sty 2010, 18:28
Ostatnio był: 21 Cze 2016, 10:13
Miejscowość: OKOLICE OLSZTYNA
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 17

Re: Wasze komórki

Postprzez KOSHI w 26 Gru 2012, 11:00

Dziwne. Ja mam N8 chyba z 1,5 roku i nie miałem z nim żadnych problemów. Może nie jest to jakiś niesamowity model, ale nie uważam, że jest to także badziewie. Natomiast bateria faktycznie starcza gdzieś na 2 dni, czasem 1 w zależności jak bardzo eksploatuje się telefon.
Image
Awatar użytkownika
KOSHI
Opowiadacz

Posty: 1325
Dołączenie: 16 Paź 2010, 13:13
Ostatnio był: 16 Paź 2023, 14:40
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 649

Re: Wasze komórki

Postprzez djcycu w 26 Gru 2012, 12:13

JONYK napisał(a):ale on się uparł bo to "nokia " i ma lepszy dzwięk .
Skutki tej głupoty są takie iż od 09. 2011 do listopada tego roku telefon był w serwisie 5 razy - średnio ląduje tam po 2-3 miesiącach zwykłego użytkowania

Z mojego doświadczenia świetność Nokii skończyła się z dniem wypuszczenia na rynek modelu 5200 i jej dwóch kuzynów. Telefony wybitnie nieudane szargające markę i jej dawną renomę. Od tamtych dni przesiadłem się na znienawidzonego przed laty SE i chyba z niego nie zejdę. Nie wiem jak nowe modele ale stare są całkiem porządne, niezgrzytające w dotyku i przede wszystkim pierwsze awarie spotykają nas po kilku latach. Zasięg trzyma, bateria też więc negatywnych różnic od starej dobrej Nokii nie ma. Dla mnie idealny zamiennik.

JONYK napisał(a):Moim obecnym telefonem jest Samsung Monte GT-S5620 - nie będe opisywał bebechów aby się nie zbłaźnić tak słabą konfiguracją

Padłem... Oczywiście bez urazy dla każdego ale to zdanie dla mnie jako 22 letniego w sumie gówniarza jeszcze jest iście śmieszne. Dla mnie telefon to urządzenie do dzwonienia, pisania SMS, ewentualnie do wysłania jakiegoś zdjęcia. Dziś to obiekt szpanu, bajeru trzymający nieco prądu AŻ na 2 dni? Nie żebym się śmiał, poniżał albo coś ale telefon niech zostanie telefonem. Śmiać mi się chce z moich rówieśników którzy kupują co roku nowy telefon pchając około 1000 złotych w coś co trzeba trzymać pod respiratorem dwa razy dziennie zwłaszcza jak się coś pokazało komuś... A to tylko dlatego że to nowy bajer z nowymi funkcjami i grami w które i tak nikt nie gra.

Żeby nie odbiegać od tematu to zmieniłem sobie telefonik... Tamten się wysłużył więc zremontowałem siostry SE K770i i jestem z niego zadowolony, Jestem wrogiem wszelkich "głaskadeł" z wielu istotnych powodów więc jeśli chcecie to się śmiejcie że używam tego zacnie trwałego przeżytku :P

Foto:
http://www.letsgodigital.org/images/art ... 3/k770.jpg
Szczegółowe mapy do S.T.A.L.K.E.R Zew Prypeci

In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti. Amen

Za ten post djcycu otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Tajemniczy.
Awatar użytkownika
djcycu
Monolit

Posty: 3533
Dołączenie: 17 Wrz 2009, 16:38
Ostatnio był: 12 Sty 2021, 21:51
Miejscowość: "Łosiek"
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 775

Re: Wasze komórki

Postprzez JONYK w 26 Gru 2012, 13:33

Też generalnie zawsze byłem i nadal jestem minimalista - samochód jak dla mnie ma mieć silnik, skrzynie biegów , kierownice i już tylko buda by się przydała do tego zestawu aby nie marznąć w zimę. Zaś wszelkiej maści elektronika i dodatki - zarówno w przypadku samochodów jak i telefonów , tylko zwiększają awaryjność i ewentualny koszt naprawy.
Tyle tylko że szczerze mówiąc już przyzwyczaiłem się do tego że jako mam w domu W-Fi ( absolutnie nie korzystam z neta z sieci komórkowych ) to tak na szybko w telefonie mogę sprawdzić prognozę pogody , wyszukać lokalizacje na mapie czy tez poprzeglądać na szybko YT-uba . Wiadomo nie jest to to co na komputerze ale i tak daje jakieś możliwości . Swoją droga patrząc na mnie i mój telefon nawet moja 55-letnia mama, mająca roczną Nokie C2-01 zaczęła mi się odgrażać że tez będzie chciała telefon z W-Fi i takimi funkcjami :E .
Image
Awatar użytkownika
JONYK
Stalker

Posty: 134
Dołączenie: 01 Sty 2010, 18:28
Ostatnio był: 21 Cze 2016, 10:13
Miejscowość: OKOLICE OLSZTYNA
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 17

Re: Wasze komórki

Postprzez Moskva007 w 11 Lip 2013, 19:18

Ja mam 2 telefony
-LG Swift L7
Pierwszy telefon który kupiłem za ciężko zarobione pieniądze w branży handlu, służy jako telefon domowy
:

Image

-Nokia E51
Prezent od kochanej przyjaciółki z Ukrainy :) służy mi wszędzie :ь
:

Image
ImageImage
Awatar użytkownika
Moskva007
Kot

Posty: 29
Dołączenie: 05 Maj 2013, 11:56
Ostatnio był: 24 Sty 2019, 18:31
Miejscowość: SRC
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: BM16 Full
Kozaki: 7

Re: Wasze komórki

Postprzez Dark Dante w 11 Lip 2013, 19:28

Ja za to przynajmniej mam czym się pochwalić:

Image
Zona ma swoje tajemnica, Ty musisz je poznać.

Dark Dante
Wygnany z Zony

Posty: 180
Dołączenie: 29 Kwi 2013, 18:48
Ostatnio był: 28 Cze 2015, 23:23
Miejscowość: Zona
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 12

Re: Wasze komórki

Postprzez Kpuc w 11 Lip 2013, 20:07

Od 3 miesięcy mam SGS2
Image
Przez 2 tyg przed nim miałem SE ARC S i co chwile coś wgrywałem by znaleźć złoty środek, ale nie zalałem.

Plusy S2:
-Optymalny rozmiar wyświetlacza i jego rozdzielczość (są słuchy ze jest za cukierkowy albo za wyblakły - widocznie ludzie nie potrafią wejść w ustawienia i sobie dopasować oddawania kolorów do własnych potrzeb)
-Aparat poprawny ale mógł by być lepszy
-Bardzo mocna dioda (chyba Cree)
-WYDAJNY, to chyba najwydajniejszy telefon do 1000zł, z popularnymi bebechami co daje nam korzyść w postaci szerokiej gamy softu
-bateria, niby słaba ale i tak daje rade dłużej niż w arc s
-lancher z ludzkim podejściem, tworzenie folderów, usuwanie kart i ich tworzenie, dzięki czemu nie mamy burd^^u



Minusy:
- dokupienie karty pamięci w moim przypadku 32GB i instalacji programu do bindowania plików, ponieważ 16GB a tak naprawdę 12GB wbudowane nadaje się co najwyżej na zdjęcia i mp3
-buzzer to kpina! wykarczowany środek i brak bass'u
-Nagrane wideo jest ok gdy tel. jest w statywie ale gdy idziemy z nim to nie łapie ostrości.
Image
Awatar użytkownika
Kpuc
Legenda

Posty: 1810
Dołączenie: 06 Paź 2010, 09:10
Ostatnio był: 19 Lut 2024, 21:21
Miejscowość: zona
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 285

Re: Wasze komórki

Postprzez Dżuz w 13 Lip 2013, 10:50

Huawei Ascend Y300 :P Zastąpił wysłużonego Sagema my400X :caleb:

:

Image


Ktoś powie, że chińskie gówno, że wszystkie ikony rozwalone na pulpicie, itp. Może. Mnie nie przeszkadza. Wygląda elegancko, tylko 512 MB pamięci, ale działa płynnie, bateria trzyma długo. Poza tym ma ciekawy huaweiowski interfejs EmotionUI, który daje dużo możliwości. W skrócie - bardzo dobry stosunek jakości do ceny.
W10 x64 / i5-4670 / MSI GeForce GTX 1070 Ti GAMING 8GB / 8 GB DDR 3 / SSD Samsung 850 Pro 256GB Image
atikabubu Dżuz to morrofag z 10 letnim stażem Image
Awatar użytkownika
Dżuz
Przewodnik

Posty: 968
Dołączenie: 11 Lut 2011, 19:08
Ostatnio był: 22 Gru 2023, 13:24
Miejscowość: Frogville
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 254

Re: Wasze komórki

Postprzez Kudkudak w 13 Lip 2013, 11:01

Sony Xperia Miro :caleb:

:

Image


Chciałem mieć jakiś telefon z Androidem, takoż więc wybrałem jakiś tańszy. Ma 400 MB RAM, ale jakoś kłopotów nie mam. Mimo wszystko gierki działają mi płynnie, nie ma ścinek, ale od czasu do czasu się zwiesi jak go zakatuje :caleb: Bateria na razie trzyma całkiem długi czas. Jakość obrazu może być, tylko aparat jest jakiś mongolski i czasem traci ostrość - należy wtedy odczekać sekundę aż się "naprawi".

Kupione w Czechach, więc wymieniając na korony nie przepłaciłem, jak tu na Szajsungi za 2000 zł hue hue hue :caleb:

Słuchawki dołączone do zestawu są bardzo niewygodne (przynajmniej dla mnie).

I przyzwoicie łapie wifi sąsiada :realcaleb:
Ostatnio edytowany przez Kudkudak, 13 Lip 2013, 11:55, edytowano w sumie 1 raz
Image
Image Image Image Image Image
Awatar użytkownika
Kudkudak
Legenda

Posty: 1462
Dołączenie: 02 Lis 2011, 18:55
Ostatnio był: 02 Maj 2020, 00:25
Miejscowość: atomizer
Frakcja: Naukowcy
Ulubiona broń: RPG-7u
Kozaki: 656

Re: Wasze komórki

Postprzez Gwizdek w 13 Lip 2013, 11:43

:

Image


A to moja maszynka, żaden to kombajn choć z androidem, zwykły prosty telefon, dzwoni, sms-uje, łączy się z wifi i jak się go trzyma na boku to trochę PDA przypomina :caleb:
Błękitni Orneta, tudutudududu!
Awatar użytkownika
Gwizdek
Tropiciel

Posty: 216
Dołączenie: 09 Sty 2012, 13:40
Ostatnio był: 19 Cze 2022, 13:42
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 88

PoprzedniaNastępna

Powróć do Prawie o wszystkim

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: svt07 oraz 3 gości