Konto w banku...

...a raczej wszystko o wszystkim. Debaty na dowolne tematy.

Konto w banku...

Postprzez KOSHI w 09 Lip 2018, 23:24

Temat może i nie ambitny, ale wuj.

Konto w banku ma większość, dostęp online zresztą też i tu pojawia się pytanie, choć nie koniecznie o dostęp do banku przez internet - który bank polecacie? Chodzi mi o obsługę i właśnie to nieszczęsne online, które mnie podku*wiło w jednym z banków. Do jakiś tam mini banków nie jestem przekonany, interesuje mnie większa instytucja. Firmowe mam w Ing i raczej tak zostanie z pewnych względów i nie narzekam na nic, chociaż online obsługi mało tam używam. Kasa wpływa, wybieram ją w gotówce, coś tam czasem zapłacę przez internet. Osobiste mam od wielu lat w byłym Kredyt Banku tj. obecnie WBK. I jakoś coraz mniej mi się podoba całe to ich 24online. Na prowadzenie jakoś nigdy nie patrzałem i opłaty natomiast obsługa online ostatnimi czasy to jakiś dramat. Sporo płacę online, i dosyć często późno. Tak do 20 jest ok co mi potwierdziło się na info, ale po 20 to ku*wa jakby kto im odciął system. Przelew w statusie wyszedł oczekujący, kasa ci z konta nie schodzi, jak robisz przelewy hurtowo to miło by było, żeby ci się limit zmniejszał z każdą wpłatą, a tu ch*j. Możesz se i milion zapłacić, a zaksięguje ci tyle, ile masz na koncie. To nie jest normalne. Coś mi tam pie*dolili na info, że sobie mogę to podglądać gdzie indziej ale do ch*ja pana całe to online to ma być ułatwienie, a nie siedzenie z kalkulatorem i liczenie limitu. podku*wiłem się i to zdrowo, po to kiedy przelew zejdzie to inna inszość, ale blokadę to by mogło od razu dawać. W innych bankach też takie denne akcje macie? W Ing nie sprawdzę, bo nie mam okazji a ciekawy jestem z autopsji co jest grane. Może jakieś nowe dyrektywy srywy w bankach albo ki ch*j? Pomijam, że kiedyś prace robili i nie poinformowali i wszedłem na konto a tam oszczędności całe 0,00zł bo se ku*wie remonty serwerów robili i się wszystko poj*bało i wymieszało... :facepalm: Prawie zszedłem na zawał. :pogarda:
Image
Awatar użytkownika
KOSHI
Opowiadacz

Posty: 1324
Dołączenie: 16 Paź 2010, 13:13
Ostatnio był: 16 Paź 2023, 14:40
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 649

Reklamy Google

Re: Konto w banku...

Postprzez Darth ReX w 09 Lip 2018, 23:44

Chyba najbardziej do przodu jest PKO BP. Mam od 19.roku życia. BLIK, apka na telefon, proste w obsłudze konto internetowe, naklejki do płatności zbliżeniowych - z wszystkim byli pierwsi. Dla porównania obsługuję konto pewnego stowarzyszenia w PEKAO SA i doświadczenie z obsługą tamtego konta (wprawdzie jest biznesowe no ale...) mogę porównać do golenia się tępą brzytwą po jajach.
|| Ryzen 5 3600 3,6GHz | 32GB DDR4 RAM | XFX Radeon RX 580 8GB | Windows 10 Pro x64 ||
Awatar użytkownika
Darth ReX
Redaktor

Posty: 2050
Dołączenie: 08 Lut 2008, 17:27
Ostatnio był: 03 Cze 2024, 15:03
Kozaki: 224

Re: Konto w banku...

Postprzez KoweK w 10 Lip 2018, 01:38

Darth ReX napisał(a):z wszystkim byli pierwsi.

A płatności na iOS dalej nie ma :u3:
"kowunio jest stalkerem ubranym w sweter ochronny "wschód słońca" szukającym artefaktów w zonie szczecińskiej
legenda głosi, że zdołał ominąć korki i dostać się do centrum - żyły złota"

Wheeljack
Awatar użytkownika
KoweK
Główny Administrator

Posty: 5646
Dołączenie: 10 Cze 2005, 14:49
Ostatnio był: 07 Cze 2024, 23:29
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1471

Re: Konto w banku...

Postprzez mbwrobel w 10 Lip 2018, 08:27

W PKO BP każdy przelew zlecony, a jeszcze nie zrealizowany od razu ląduje w oczekujących i pomniejsza aktywa. Na bieżąco masz wzgląd na pozostałe na koncie środki z uwzględnieniem kwot zarezerwowanych na zlecone przelewy, jest również informacja o kwocie środków zablokowanych na realizację tych przelewów.
mbwrobel
Stalker

Posty: 81
Dołączenie: 04 Gru 2011, 15:16
Ostatnio był: 05 Lut 2024, 02:51
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Storming Obokan
Kozaki: 14

Re: Konto w banku...

Postprzez Poldzer w 10 Lip 2018, 17:48

Ja całym sercem polecam mBank. zaje*ista apka, obsługa klienta na kilka sposobów, plik, płatność telefonem i wszystko co wymyślisz. Mam tam konto pół roku i całym sercem polecam. I jeszcze przez pół roku dają zwrot ileś % kwoty za płacenie kartą. Pin do karty sam ustalasz. Fajne plany oszczędzania itp. Jestem na tak!
Awatar użytkownika
Poldzer
Legenda

Posty: 1014
Dołączenie: 02 Paź 2013, 17:17
Ostatnio był: 06 Sty 2023, 13:41
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: SPSA14
Kozaki: 239

Re: Konto w banku...

Postprzez quanticox w 21 Lip 2018, 23:31

Idea bank. Przelewy on-line, pay-u, darmowa karta i prowadzenie konta.
Wcześniej miałem Alior Sync który był arcyzajebisty. Miałem tam kilka kont, super bank, super strategia poczym przejął go pedalski t-mobile i wszystko się zesrało.
Awatar użytkownika
quanticox
Stalker

Posty: 155
Dołączenie: 02 Lut 2014, 00:46
Ostatnio był: 05 Lip 2023, 23:41
Frakcja: Naukowcy
Ulubiona broń: Akm 74/2U
Kozaki: 30


Powróć do Prawie o wszystkim

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 10 gości