Podejść? Nie podejść? Co powiedzieć?

...a raczej wszystko o wszystkim. Debaty na dowolne tematy.

Postprzez Dwight w 15 Gru 2007, 18:00

No dobra... Posłuchajcie starego doświadczonego Dwighta :D Prawdą jest to co mówiono tutaj że nie ma co szukać i kombinować na siłe, bo to zazwyczaj przynosi odwrotny skutek. Najlepiej zająć się swoimi codziennymi sprawami, mieć jakieś zajęcie które lubi się wykonywac, robić cos dla siebie. To pozwoli oderwać się od myśli o samotności i z pewnościa poprawi nieco humor. I właśnie o to chodzi. Lepszy humor, wesoła minka i już jesteśmy dla płci przeciwnej atrakcyjniejsi, bo kto lubi smutasów? Masz zajęcie które lubisz robić i jest ono Twoja pasją i juz jest lux. Jawisz się wtedy jako osoba nietuzinkowa, interesująca, rozwijająca się w jakimś kierunku. Taki wizerunek jest o niebo lepszy niż pogrążona w głebokim maraźmie osoba. Dobra... to teraz trzeba wyjść do ludzi. Osobiście uważam że każda forma nawiązania znajomości jest dobra. Czy też calkiem przypadkowa ( np. disco - błysco ) zaaranżowana przez znjomych czy po prostu "polowanie" przez internet ;) Reszta już w naszych rękach... Powodzenia i więcej wiary w siebie!!!
Image
Awatar użytkownika
Dwight
Stalker

Posty: 83
Dołączenie: 01 Gru 2007, 23:25
Ostatnio był: 07 Paź 2008, 23:07
Miejscowość: Kordon
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Gauss Gun
Kozaki: 4

Reklamy Google

Postprzez Quinn w 15 Gru 2007, 18:16

Ale ja mam wiarę w siebie, tylko czasem nachodzi taki nastrój, że człek sam nie wie, czuje się nieśmiałym szajsem, etc. Ale zaraz przechodzi, teraz mi pomogła znajoma i Abradab. ;] No to do zobaczenia za miesiąc, przy następnym 20 minutowym dole. ;]

Wielkie pozdro!
Awatar użytkownika
Quinn
Ekspert

Posty: 712
Dołączenie: 14 Cze 2007, 13:37
Ostatnio był: 10 Cze 2024, 19:44
Miejscowość: Seattle, budynek z elektryczną owcą na dachu...
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: --
Kozaki: 4

Postprzez stalkerka w 15 Gru 2007, 23:21

Quinn napisał(a):nagyatsu: Krowodrza. Jak coś, to się zmówimy. I dopiero teraz się chwalisz, żeś z Krk? :P


Heh, ja przez rok mieszkałam w Krakowie (potem przeprowadziłam się do X16 rzecz jasna :wink: ), a i teraz często tam bywam. :)

:arrow: nagyatsu: szkoda, ale kto wie, może jeszcze ją kiedyś spotkasz...
I can't see my face. Maybe you will in room 302.
Awatar użytkownika
stalkerka
Kot

Posty: 38
Dołączenie: 12 Lis 2007, 17:41
Ostatnio była: 06 Sty 2015, 20:56
Miejscowość: X16
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Gauss Gun
Kozaki: 0

Postprzez cmlPL w 16 Gru 2007, 00:42

Jak to mówił jakiś mądry człowiek dawno temu "Carpe Diem" - powinno pasowac do tematu :D
Prawda jest taka, że naprawde związek znaleziony na siłe ( jeśli już się uda) nie trwa długo, a w gorszym przypadku jest bardzo burzliwy i nie taki jak miał być.

BTW: Zmiencie sygnature czy coś dla stalkerki i atomoofki na "Młodsza stalkerka" - to tak ode mnie. Chyba range. ;) - Q -
cmlPL
Łowca

Posty: 468
Dołączenie: 19 Sie 2007, 21:33
Ostatnio był: 06 Paź 2013, 05:06
Miejscowość: Niedaleko KowKa
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: Sniper Obokan
Kozaki: 2

Poprzednia

Powróć do Prawie o wszystkim

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 16 gości