Pierwszy samochód

...a raczej wszystko o wszystkim. Debaty na dowolne tematy.

Re: Pierwszy samochód

Postprzez thainoodles w 11 Gru 2012, 16:39

To masz chu*owy zbiorkom w mieście.

Proponuje przez tydzień pojeździć po Wrocku autem i policzyć ile czasu i pieniędzy traci sie na staniu w korkach. Korkach spowodowanych w 90% beznadziejnym ustawieniem sygnalizacji a w 10% 'umiejętnościami' innych uczestników ruchu z kierowcami dostawczaków na czele. Jakby to miasto było w choćby najmniejszym stopniu przystosowane do przyjęcia tak dużego ruchu kołowego to nawet by mi przez myśl nie przeszło żeby swoją fure sprzedawać, ale nie jest i nie będzie więc wole sie zmieszać z plebsem w tramwaju i poobserwować jak reszta sarmatów grzęźnie w kilometrowych zatorach wyprzedzana nawet przez płatki śniegu.

http://i49.tinypic.com/24qsboh.jpg poranny szczyt w stol(n)icy dolnego śląska
thainoodles
Stalker

Posty: 65
Dołączenie: 14 Lut 2011, 10:28
Ostatnio był: 18 Wrz 2016, 22:51
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 25

Reklamy Google

Re: Pierwszy samochód

Postprzez xionc w 11 Gru 2012, 18:24

Przestań siać propagande czumy i dupkiewicza. Zbiorkom we wrocku jest fatalny: brudny, spóźniony i drogi. Nonstop tnie sie linie i likwiduje połączenia. Ale za to jest tramwaj minus co wozi powietrze i skody co mają problemy z skręcaniem. 5 lat tam studiowałem, w międzyczasie mieszkałem a potem dojeżdżałem ze zgorzelca. Korki były zawsze, mniejsze albo większe, w Zgorzelcu też są. Sorry ale jak sie pakujesz w miasto w godzinie szczytu to stoisz w korku.
Image
Awatar użytkownika
xionc
Przewodnik

Posty: 906
Dołączenie: 07 Maj 2005, 13:33
Ostatnio był: 19 Lip 2022, 20:36
Miejscowość: Zg-c
Kozaki: 171

Re: Pierwszy samochód

Postprzez thainoodles w 11 Gru 2012, 19:55

O, gadka o powietrzu w teplusach zawsze mnie zastanawiała bo widuje wszystkie trzy linie kilkanaście razy w ciągu dnia i pustki są w co najwyżej kursach zajezdniowych. I w ogóle na ch*j ta spina? Napisałem tylko jakie ja mam zdanie a ty wyjechałeś do mnie z tekstami o biedzie, sianiu propagandy i jeszcze do tego przytaczasz jakieś z dupy wzięte smuty o rzekomym brudzie, cięciach i pustkach w teplusowych liniach. Twój problem skoro tak to widzisz ale ogarnij sie na przyszłość bo uderzanie do kogoś z zaciśniętymi pośladami o taką pierdołe jest co najmniej dziwne.

Za ten post thainoodles otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive scigacz1975.
thainoodles
Stalker

Posty: 65
Dołączenie: 14 Lut 2011, 10:28
Ostatnio był: 18 Wrz 2016, 22:51
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 25

Re: Pierwszy samochód

Postprzez scigacz1975 w 11 Gru 2012, 20:43

Bo na niego musisz brać właśnie taką poprawkę - on po prostu nie potrafi napisać normalnego posta. Najlepszy sposób zlać cienkim sikiem. Jak przymkniesz oko na ton i jakość posta to czasami (ale tylko czasami) coś mądrego mu się uda napisać. Taki już jest nasz @Xionc(iunio)

Za ten post scigacz1975 otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive kapucha.
Awatar użytkownika
scigacz1975
Monolit

Posty: 3243
Dołączenie: 29 Sty 2010, 00:26
Ostatnio był: 12 Wrz 2024, 15:31
Miejscowość: Stalowa Wola
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: --
Kozaki: 926

Re: Pierwszy samochód

Postprzez xionc w 12 Gru 2012, 08:17

Scigacz pytał cie ktoś o zdanie? co twój post ma do tematu? Do kolegi wyżej: Jak nie widzisz syfu we wrocławskim zbiorkomie to nie wiem gdzie cie chowali. Ale tak jak wspominałem wcześniej: to co dla jednego jest sufitem dla innego jest podłogą. Śmigaj sobie dalej bicyklem albo gnieć sie w tym obsranym tramwaju i wmawiaj sobie żeś taki sprytny.
Image
Awatar użytkownika
xionc
Przewodnik

Posty: 906
Dołączenie: 07 Maj 2005, 13:33
Ostatnio był: 19 Lip 2022, 20:36
Miejscowość: Zg-c
Kozaki: 171

Re: Pierwszy samochód

Postprzez scigacz1975 w 12 Gru 2012, 08:47

Zieew - temat podobno o pierwszym aucie, nie o opiniach (dość niemiarodajnych na dodatek) o zbiorkom. Mógłbym Ci napisać że prawda w oczy kole itp. ale mi się nie chce. A - i Ciebie jakoś nigdy nikt nie pyta, a zawsze się udzielisz :/
Awatar użytkownika
scigacz1975
Monolit

Posty: 3243
Dołączenie: 29 Sty 2010, 00:26
Ostatnio był: 12 Wrz 2024, 15:31
Miejscowość: Stalowa Wola
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: --
Kozaki: 926

Poprzednia

Powróć do Prawie o wszystkim

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 21 gości