Czy Unia Europejska się rozpadnie?

...a raczej wszystko o wszystkim. Debaty na dowolne tematy.

Re: Czy Unia Europejska się rozpadnie?

Postprzez nismoztune w 22 Kwi 2012, 00:38

Duty to raczej ty nie znasz się na polityce. Jeśli my Rosji nie zaatakujemy piersi, Rosja nigdy nie zaatakuje Polski. Rosję gówno co obchodzi jakaś tam Polska, wypierdek trzeciego świata, przeszkadza im tylko, że ciągle się do nich za coś czepiamy i przeszkadzamy w wymianie handlowej z zachodem.

EDIT:
chyba nie wiesz komu ruscy sprzedają czołgi i samoloty hehehe

:facepalm: Bądz na bieżąco z informacjami, zanim się wypowiesz http://www.altair.com.pl/start-7790
Awatar użytkownika
nismoztune
Stalker

Posty: 186
Dołączenie: 18 Paź 2008, 22:20
Ostatnio był: 30 Sie 2023, 19:39
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 19

Reklamy Google

Re: Czy Unia Europejska się rozpadnie?

Postprzez duty w 22 Kwi 2012, 00:58

nismoztune czy ja pisałem, że nas zaatakują Rosjanie ?? Pewnie siedział by już w schronie hehe

Co do Chin data newsa 17.04.2012 przemyśl zanim coś napiszesz, bo twoim zdaniem pewnie szykuje się wojna Rosja -Chiny, co?
ostatnie zdanie:
"Nie można jednak wykluczyć, że wypowiedź Wiktora Komardina, jest elementem taktyki negocjacyjnej. Możliwe więc, że ostateczne rozwiązania przyniosą już najbliższe miesiące."
Awatar użytkownika
duty
Tropiciel

Posty: 214
Dołączenie: 27 Lut 2011, 22:29
Ostatnio był: 15 Cze 2015, 18:31
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Storming Obokan
Kozaki: 27

Re: Czy Unia Europejska się rozpadnie?

Postprzez szm w 22 Kwi 2012, 00:59

Ja bym jednak proponował nie czytać za wiele GazWybów, w ogóle gazet. Ewentualnie jeśli chcemy już je czytać, to podchodźmy do nich krytycznie. Dałeś mi całą masę artykułów, z których nic nie wynika. Wiesz dlaczego? Bo Rosja kreuje się na mocarstwo światowe. Widziałeś kiedyś jakieś mocarstwo, które jawnie olewa proces zakładania baz wojskowych przeciwnika (wg koncepcji obrony FR, NATO jest jak najbardziej przeciwnikiem) na terenie sąsiedniego państwa? Bo ja nie... jedynie my byśmy tak postąpili.

Stanowi jedynie straszak


Nom, fajnie. Tylko, że przy dzisiejszej technice wojennej nikt nie musi jej niszczyć. Tej bazy. A niech se stoi, i tak nie zareagują :E. Ona chroni Stany Zjednoczone. I jeśli Stany nie będą bezpośrednio zagrożone, to nic się nie stanie.

może masz racje podziękujmy amerykanom za bazy, po co nam , przykryjmy się kołdrą i czekajmy


Pokaż mi gdzie ja tak napisałem :E? Jeszcze weź mi pojedź, że jestem pacyfistą... Zamiast amerykańskich baz, i kołderek, można ZWIĘKSZYĆ inwestycje w naszych siłach zbrojnych. Można je FAKTYCZNIE sprofesjonalizować, dozbroić, powiększyć, przeformować. Zrobić to uczciwie, profesjonalnie, nie szczędząc na to pieniędzy. Ale po co... pewnie. Lepiej zrobić np. Erło 2012 :E. Nasze siły zbrojne powinny być straszakiem.

Mamy się zbroić przed napaścią Rosji


Nie tylko Rosji. Każdy sąsiad może być potencjalnym agresorem. Od razu Cię wyprzedzam, MOŻE, ale NIE MUSI.

Kto jest prawdziwym przeciwnikiem Rosji... Chiny dobre sobie , chyba nie wiesz komu ruscy sprzedają czołgi i samoloty hehehe


A Ty nie wiesz komu Chiny chcą zabrać Daleki Wschód heheheh. Polecam wycieczkę w tamte rejony, są tam takie miasteczka gdzie Chińczycy stanowią już ok. 60% mieszkańców. Rosja sprzedawała Chińczykom broń w latach 90tych. Powtarzam, mniej gazet, mniej telewizji, a więcej jakiś raportów niezależnych instytutów.

Polityka zagraniczna to strefa wpływów a nie kto kupi ropę i gaza bo kupców zawsze znajdą


Znowu nie o to tu chodzi. Nie trafiłeś. Już nawet nie chce mi się ripostować...

MY JESTEŚMY TYLKO PRZECIWNIKIEM ROSJI NA PAPIERZE. Albo inaczej, jeźeli komuś to pomoże, to powiem Wam, że przeciwnikiem Rosji są jej wszyscy sąsiedzi (oprócz Republiki Białorusi). Polecem lekturę najnowszej doktryny obrony FR (ze stycznia 2012).


A co do tego kupowania broni, to nam Rosjanie chcieli zmodernizować nasze MiGi-29, a tak w ogóle to niedawno kupiliśmy od Rosjan Mi-17. Czy to coś oznacza, oprócz tego, że prywatna/e firma/y chce/ą handlować? Zwłaszcza w sytuacji, w której Siły Zbrojne FR kupują sprzęt o generacje starszy (tańszy), niż oferowany docelowo...
Ostatnio edytowany przez szm 22 Kwi 2012, 01:13, edytowano w sumie 2 razy
NA KOWNO!
Awatar użytkownika
szm
Ekspert

Posty: 896
Dołączenie: 16 Wrz 2008, 18:39
Ostatnio był: 22 Wrz 2024, 15:29
Miejscowość: Ciemnogród k. Moherowa Wielkiego.
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 163

Re: Czy Unia Europejska się rozpadnie?

Postprzez duty w 22 Kwi 2012, 01:10

No w końcu się z tobą zgodzę, jestem sceptykiem jak ty i pewnie różnice były w szczegółach, informacje z gazet , tv trzeba czytać miedzy wierszami a nie przyjmować jak leci.

Chiny , Rosja , USA wszyscy mają swoje interesy my maluczcy próbujemy coś znaczyć ale też nie dać się pożreć .

Uwagi moderatora:

Już starczy o Rosji, wracamy do Unii. - Soviet
Awatar użytkownika
duty
Tropiciel

Posty: 214
Dołączenie: 27 Lut 2011, 22:29
Ostatnio był: 15 Cze 2015, 18:31
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Storming Obokan
Kozaki: 27

Poprzednia

Powróć do Prawie o wszystkim

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 65 gości