Akademia Twórców Gier - e-learning Techlandu

...a raczej wszystko o wszystkim. Debaty na dowolne tematy.

Akademia Twórców Gier - e-learning Techlandu

Postprzez KoweK w 16 Lut 2012, 19:30

W ramach kursu nabędziesz wiedzę i umiejętności potrzebne do zaprojektowania i budowy map dla gry FPS w środowisku Chrome Engine.

Zaczynając od podstaw i niezbędnej teorii wspólnie stworzymy mapę w narzędziu, które otrzymasz w ramach tego kursu. W kolejnych lekcjach poznasz wszystkie etapy tworzenia levelu rozpoczynając od modelowania terenu, poprzez budowanie grywalności, aż po "ozdabianie" wykonanej pracy elementami takimi jak FXy, czy muzyka. Wszystko podane w sposób maksymalnie czytelny i (mamy nadzieję) zrozumiały.

Kurs Level Design został stworzony w sposób, który naśladuje metodykę pracy Level Designerów pracujących w firmie Techland. Dzięki temu masz również możliwość zajrzenia na nasze podwórko bez odrywania się od własnego monitora. Poza niezbędną wiedzą staraliśmy się również przekazać jak najwięcej rad i wskazówek wypracowanych na przestrzeni lat pracy całego zespołu LD.


Więcej na:

[ http://akademiagier.techland.pl/index.php ]

Zapraszam zainteresowanych.
Ostatnio edytowany przez klawisz, 16 Lut 2012, 19:44, edytowano w sumie 1 raz
"kowunio jest stalkerem ubranym w sweter ochronny "wschód słońca" szukającym artefaktów w zonie szczecińskiej
legenda głosi, że zdołał ominąć korki i dostać się do centrum - żyły złota"

Wheeljack
Awatar użytkownika
KoweK
Główny Administrator

Posty: 5649
Dołączenie: 10 Cze 2005, 14:49
Ostatnio był: 19 Cze 2024, 15:32
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1473

Reklamy Google

Re: Akademia Twórców Gier - e-learning Techlandu

Postprzez paintball_0 w 16 Lut 2012, 20:43

Tak mi się właśnie wydawało, że temat niesłusznie zablokowany. ;)

To nie żadna "Akademia twórców gier". To raczej inicjatywa "Szukamy Pracowników bez Wykształcenia w Produkcji Gier, za to z Wyobraźnią i Potencjałem na Mapera". To po prostu nietypowa forma ogłoszenia o pracę. Takie demo, pokazujące jak i na jakich narzędziach pracuje się w Techlandzie. :D Czy uważam to za zły pomysł? ABSOLUTNIE NIE!! To świetny pomysł! Każdy ma szansę spróbować swoich sił, zamiast biadolić, że gry Techlandu ssą. ;)

Kowek, bierzesz w tym udział?
Awatar użytkownika
paintball_0
Legenda

Posty: 1285
Dołączenie: 18 Wrz 2008, 15:12
Ostatnio był: 30 Sty 2017, 23:03
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2U Special
Kozaki: 184

Re: Akademia Twórców Gier - e-learning Techlandu

Postprzez KoweK w 26 Kwi 2012, 18:08

paintball, ale pitolisz... nawet żadną pracą obecnie nie jestem zainteresowany. To jest naprawdę bardzo dobry i merytoryczny kurs - nie jest to pisane na kolanie, a wręcz powala jakością jak na darmową rzecz.

Uczestniczę. Można dość dużo rzeczy dowiedzieć się o projektowaniu poziomów, a raczej nauczyć się tego od kompletnych podstaw - nawet dają do użycia SDK Chrome Engine, co jest moim drugim doświadczeniem z takimi narzędziami i muszę stwierdzić, że jest o wiele wygodniejsze i bardziej intuicyjne od tego betonowego X-Raya...

Póki co jestem w 2 części kursu, gdzie trzeba samemu zacząć projektować na kartce swój level. Średnio mam na to pomysł, ale może coś zrobię w ciągu tych miesięcy i uda mi się ten certyfikat zdobyć. :P

- - -

http://www.akademia.techland.pl/ - wyniki
Ostatnio podbity przez KoweK, 26 Kwi 2012, 18:08
"kowunio jest stalkerem ubranym w sweter ochronny "wschód słońca" szukającym artefaktów w zonie szczecińskiej
legenda głosi, że zdołał ominąć korki i dostać się do centrum - żyły złota"

Wheeljack

Za ten post KoweK otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive AndrzejK.
Awatar użytkownika
KoweK
Główny Administrator

Posty: 5649
Dołączenie: 10 Cze 2005, 14:49
Ostatnio był: 19 Cze 2024, 15:32
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1473


Powróć do Prawie o wszystkim

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości