Masakra w Norwegii

...a raczej wszystko o wszystkim. Debaty na dowolne tematy.

Re: Masakra w Norwegii

Postprzez kapucha w 31 Lip 2011, 15:34

Nie mógł działać na zlecenie Rosji, czy jakiegoś innego kraju choćby dla tego, że broń kupił sam, a bombę/y zrobił z nawozów domowymi sposobami. Jeśli by jakiś kraj go nasłał, to dostał by jakieś profesjonalne-wojskowe materiały wybuchowe będące na pewno skuteczniejsze i bardziej niezawodne niż samoróbki na bazie nawozów/saletry. A broń i amunicję dostał by gratis.
kapucha
Łowca

Posty: 400
Dołączenie: 09 Kwi 2011, 13:53
Ostatnio był: 01 Lut 2015, 22:11
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: F1 Grenade
Kozaki: 94

Reklamy Google

Re: Masakra w Norwegii

Postprzez jalkavaki w 31 Lip 2011, 18:01

dostał by jakieś profesjonalne-wojskowe materiały wybuchowe będące na pewno skuteczniejsze i bardziej niezawodne niż samoróbki na bazie nawozów/saletry.

I których siłą eksplozji i znalezione resztki niezbicie dowodziły, że ktoś potężniejszy maczał w tym palce. Faktycznie, to tak samo jak wysłać telegram z kondolencjami na godzinę przed zamachem :facepalm:
Wojna jest zła. Ale gorsze są sukinsyny które nie mają nic za co byliby gotowi walczyć i umierać.
"Może nas wiedzie szalbierz chciwy paru groszy
Lecz lepsze to niż śmierć na wapniejących szańcach" - J. Kaczmarski, Stalker.
Awatar użytkownika
jalkavaki
Legenda

Posty: 1379
Dołączenie: 02 Kwi 2010, 11:20
Ostatnio był: 20 Lip 2022, 06:45
Miejscowość: Stetinum
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 193

Re: Masakra w Norwegii

Postprzez kapucha w 01 Sie 2011, 08:16

Aaa... dupa, rzeczywiście. Nie przyszło mi do głowy, że teraz do materiałów wybuchowych dodawane są jakieś znaczniki. Ale broń i amunicja to co innego :wink: .
kapucha
Łowca

Posty: 400
Dołączenie: 09 Kwi 2011, 13:53
Ostatnio był: 01 Lut 2015, 22:11
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: F1 Grenade
Kozaki: 94

Re: Masakra w Norwegii

Postprzez szm w 01 Sie 2011, 10:03

Ale broń i amunicja to co innego


Nie prawda. Po pociskach można dojść gdzie były wyprodukowane. Zresztą, gdybym ja był takim szefem tajnych służb, który organizowałby taki zamach, nigdy bym takiego człowieka nie uzbroił. Dać pieniądze i nich zbroi się sam. Żeby taki kapucha, nie podejrzewał mnie. Nawet na chwilkę. A do tego dochodzi ryzyko wtopy... Ta moja broń byłaby nielegalna. A tak dostał forsę, kupił broń, zalegalizował, i dobra nasza.
Z tym, że to nie był zamach.
NA KOWNO!
Awatar użytkownika
szm
Ekspert

Posty: 896
Dołączenie: 16 Wrz 2008, 18:39
Ostatnio był: 30 Mar 2024, 14:42
Miejscowość: Ciemnogród k. Moherowa Wielkiego.
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 163

Poprzednia

Powróć do Prawie o wszystkim

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości