Jak zarabiać w internecie.

...a raczej wszystko o wszystkim. Debaty na dowolne tematy.

Jak zarabiać w internecie.

Postprzez jarostalker w 24 Lis 2010, 19:33

Od dzisiaj już zacząłem zarabiać ale chce was zapytać jakie macie w tym doświadczenie i proszę tu nie pisać postów jeżeli ktoś nie ma pojecie o tym .
edit:
chodzi mi o zarabianie za oglądanie za reklam , ocenianie stron itp.
Awatar użytkownika
jarostalker
Stalker

Posty: 89
Dołączenie: 29 Lip 2010, 12:37
Ostatnio był: 22 Sty 2012, 15:32
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 4

Reklamy Google

Re: Jak zarabiać w internecie.

Postprzez Szpagin w 28 Lis 2010, 14:11

Kolega bawił się kiedyś w klikanie na reklamy. Efekt - przez miesiąc uzbierał niecałego dolara, którego i tak mu nie wysłali. Jeśli potrzebujesz kasy, to idź do roboty.
Image
Awatar użytkownika
Szpagin
Legenda

Posty: 1187
Dołączenie: 26 Wrz 2009, 11:39
Ostatnio był: 15 Gru 2021, 23:24
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 238

Re: Jak zarabiać w internecie.

Postprzez Michu w 28 Lis 2010, 17:30

Też zaczynałem od klikania w BUX'ach :E. Takie serwisy są śmieszne, o ile się nie ma tysięcy poleconych niewolników którzy klikają w te reklamy za 0.005$

Są inne serwisy na których można zarobić prawdziwe pieniądze. Ja poświęciłem pare dni na rozwój swojego konta oraz plików, i zarobiłem już 200$ (niecałe 2 miesiące) prawie że nic nie robiąc.
Dla przykładu, dzisiejsze zarobki w które w ogóle nie ingerowałem:
Today's Total Earnings: $3.59

Nie wiem czy warto w ogóle wymieniać owe serwisy bo i tak każdy się rzuca jak napalony a później ględzi bo nic nie może zarobić.

Jedyne co mogę Wam polecić, tak dla 'każdego' kto zna angielski, i chce zarobić te 10$ miesięcznie to microworkers.com, płacą 0.10$ - 0.30$ za jakieś rejestracje itd. Dla mnie to strata czasu ale kiedyś myślałem że to dużo.

No i na Lockerz dorobiłem się kilkuset $, niektórzy myślą że tam siedziałem i siedzę dziennie po 5h. Bullshit. Restocków nie ma, a jak są to okazyjnie i tylko wtedy siadam wieczorkiem przykampić, łapię nagrodę i dowidzenia na kolejny miesiąc. Teraz weszły tam aukcje typu 24/7 gdzie ceny wahają się do 250.000PTZ, oczywiście są one dla tych którzy nic nie potrafili zdobyć na restockach, a była to większość. Osobiście się w takie coś nie bawię bo to już przesada :)

Innym sposobem zarobku jest po prostu sprzedawanie swoich umiejętności. Ja np. lubuję się w montażu video, na którym już zarabiam pierwsze dolary. Umiesz projektować strony, programować? Pewnie też znajdziesz coś dla siebie.


Nie odpowiadam na PW w tych sprawach.
Awatar użytkownika
Michu
Very Important Stalker

Posty: 1557
Dołączenie: 10 Lip 2007, 00:34
Ostatnio był: 30 Cze 2024, 22:02
Miejscowość: Jelenia Góra
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 131


Powróć do Prawie o wszystkim

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 27 gości