Cold Blood

Cold Blood

Postprzez echelon w 18 Sie 2012, 16:33

Niedawno pojawił się trailer jakiejś rosyjskiej amatorskiej produkcji: https://www.youtube.com/watch?v=NkA07VNVMHk. Oprócz sceny z tym gościem w obcisłym sweterku (szkoda, że jeszcze krawata nie założył :P) strzelającym w jakimś mieszkaniu pewnie w Prypeci, to filmik robi wrażenie, więc rzucam temat co by innych zainteresować.
Dlatego - mimo druty, wieże i strażnice
Tam chcemy dotrzeć, gdzie nam dotrzeć zabroniono;
Bezużyteczne, śmieszne posiąść tajemnice
Byleby jeszcze raz gorączką tęsknot płonąć
Nim podmuch jakiś strzepnie chwiejne potylice

Za ten post echelon otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Gro3a.
Awatar użytkownika
echelon
Tropiciel

Posty: 305
Dołączenie: 28 Mar 2010, 21:28
Ostatnio był: 30 Kwi 2021, 12:38
Miejscowość: Stalowa Wola
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 41

Reklamy Google

Re: Cold Blood

Postprzez Gro3a w 18 Sie 2012, 17:31

W trailerze widzę dość dynamiczną akcję, chociaż trochę "przesadzoną" - Każdy wie, że nikt nie pchałby się prosto pod lufę, albo "wyskakiwał" przed "złoczyńcę" i zabił go rzucając nożem w głowę. Zastanawiam się czy to aby amatorski filmik, ponieważ efekty specjalne są zadowalające. Czekam na cały film - zapowiada się dosyć ciekawie.
Nie ma miłości, jest tylko żądza. Nie do człowieka, a do pieniądza.

Dziękuję Ci Boże, za te wspaniałe dni, bez których nie mógłbym teraz żyć. Dziękuje Ci za te wspaniałe chwile, bo w swym życiu nie miałem ich aż tyle. Za wszystkie spędzone w samotności i za te szczęśliwe, pełne miłości...
Awatar użytkownika
Gro3a
Technik

Posty: 718
Dołączenie: 05 Maj 2012, 22:26
Ostatnio był: 02 Wrz 2023, 01:37
Miejscowość: Lubawa - warmińsko-mazurski Sosnowiec
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sawn-off Double-barrel
Kozaki: 294

Re: Cold Blood

Postprzez marcel w 18 Sie 2012, 22:20

Inną zastanawiającą rzeczą, jest wybór soundtracku. Bez bicia przyznaję się, że mam na lansfm ponad 600 odtworzeń Slota, ale fakt, że ktoś muzycznym tłem dla Zony ustanawia zespół grający rapcore... Zresztą, na youtube jest masa takich filmów, autorstwa głównie drogich naszych wschodnich braci. Oglądałem kilka i żaden nie zapadł mi w pamięci. No, generalnie, trailer mnie nie przekonuje.

BTW, czemu ta czołówka z napisami w tunelu jest identyczna jak w niektórych filmikach z naszego stalker.pl?
>>> Wenn ist das Nunstück git und Slotermeyer? Ja! ... Beiherhund das Oder die Flipperwaldt gersput. <<< ~ Ernest Scribbler
marcel
Opowiadacz

Posty: 436
Dołączenie: 31 Lip 2007, 17:48
Ostatnio był: 29 Paź 2020, 15:47
Kozaki: 193


Powróć do Video

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości