Konkursy na najlepsze tekstury

Postprzez Fred w 02 Lip 2008, 21:54

Nudziło mi się trochę więc pomyślałem że też zrobię swoją.
Image
Screen robiony w czasie burzy, więc jest trochę jaśniejszy.
There is no such thing as innocence, only degrees of guilt.
| Core i5 8600K + SPC Grandis XE1236 | G.SKILL 16GB DDR4 3200MHz CL15 | GTX 1070Ti JetStream 8GB | GoodRam Iridium Pro 240GB | Toshiba P300 1TB | PNY XLR8 CS3030 1TB | Corsair RM550x | BQ Silent Base 600 |
Awatar użytkownika
Fred
Weteran

Posty: 609
Dołączenie: 25 Lip 2007, 12:07
Ostatnio był: 24 Sie 2021, 12:16
Miejscowość: Oahu
Frakcja: Najemnicy
Kozaki: 25

Reklamy Google

Postprzez Vaniol w 04 Lip 2008, 15:02

Chciałbym tylko wtrącić jedną rzecz dotyczącą tekstur broni. Może lepiej robić screeny z nowymi teksturami z perspektywy pierwszej osoby ? Przecież tak właśnie widzimy broń podczas gry a nie przypatrujemy się jak wygląda gdy leży sobie na ziemi.

To jaki sens miałoby edytowanie kolby, magazynka, itp? - Inf.

Rozumiem że każda broń zanim podniesiesz,patrzysz jak wygląda na ziemi, jaki kolor ma magazynek i kolba. Gratuluję.

BTW. tutaj screen z perspektywy pierwszej osoby na którym widać edytowany magazynek. Image

Teraz to, koleś, dałeś popis. O ile się nie mylę to jest konkurs na najlepszą teksturę, więc powinna być widoczna w całości. Jakoś nie zauważyłem, żeby jeszcze gdzieś dali link do downloadu jakiejkolwiek z tych tekstur, więc na kiego Ci taki widok? - Inf.

To powiedz jaki jest sens męczenia się nad teksturą, nakładania filtrów wyostrzających, mniejszych zmian (w końcu w broni zbyt dużo zmienić nie można) skoro i tak ich nie widać jeśli broń leży na ziemi. To tak jakby robić zdjęcia aparatem fotograficznym 5 megapiksela, potem zmniejszać je do rozdzielczości 640x480 i wysyłać komuś. Bez sensu, tak samo jak te screeny.

Jak już zauważyłeś to nic nie będziemy zmieniać, a i w filtry jako takie pewnie prawie nikt się nie bawił. - Inf.
Image Image
"And if that is not the best fuckin' example, God HimSelf killed his own motherfuckin' son. So let's sing The Death Song Kids" by Marilyn Manson
Awatar użytkownika
Vaniol
Very Important Stalker

Posty: 536
Dołączenie: 21 Lut 2007, 21:50
Ostatnio był: 14 Lut 2022, 00:12
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 11

Postprzez Bartas w 21 Lip 2008, 14:44

Wygrałem ostatni konkurs, więc ustanawiam nowy konkurs, tym razem coś prostego, mam nadzieję za to, że będzie duża konkurencja, więc wybieram PPm-a, makarova, czy jak tam kto woli :P
O ile dobrze pamiętam to nazywa się wpn_pm

PS: Sorry, że tak z tym zaspałem, ale mam ostatnio bardzo mało wolnego czasu.
Image
Bo inne horror-mody to chu*nia...
Wyjdzie jak go skończę
Awatar użytkownika
Bartas
Stalker

Posty: 189
Dołączenie: 21 Paź 2007, 19:13
Ostatnio był: 24 Cze 2011, 19:07
Miejscowość: Dolina Mroku
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Gauss Gun
Kozaki: 2

Poprzednia

Powróć do Grafika

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości