Program do odzyskiwania uszkodzonych danych

Program do odzyskiwania uszkodzonych danych

Postprzez Canthir w 10 Maj 2014, 14:44

Jak w temacie.

Mam dysk SSD zewnętrzny i rozłączył mi się przy przenoszeniu jakiegoś pliku (tak podejrzewam), bo przy próbie otwarcia jednego folderu na nim wyskakuje komunikat o błędzie i pyta czy formatować. Pliki tam są i są całe, bo udało mi się jakimś dzikim programikiem do nich dojść, ale mogę je zobaczyć, ale nie skopiować czy przenieść. Będę wdzięczny za polecenie jakiegoś działającego programiku, najlepiej freeware :realcaleb:

Wdzięczność wyrażę walutą forumową :wódka: oraz pochwałą słowną :caleb:
Смертельные аномалии, опасные мутанты, анархисты и бандиты, не остановят "Долг", победоносной поступью идущей на помощь мирным гражданам всей планеты!

Kiedy idziesz do Strefy, to sobie za konotuj: z towarem wróciłeś - cud boski, z życiem uszedłeś - daj na mszę, kula patrolu - fart, a cała reszta - jak los zdarzy.
- A&B Strugaccy; Piknik na Skraju Drogi

Nie da się tu żyć bez gorzałki... Chcę już o wszystkim zapomnieć. Cholera, to samo dzień po dniu. Kiedy to się wszystko skończy? To chyba przeznaczenie... Daj mi spokój! Życie i tak jest do dupy.

zdjęcia Zony
Awatar użytkownika
Canthir
Opowiadacz

Posty: 309
Dołączenie: 02 Lis 2010, 17:50
Ostatnio był: 19 Sty 2022, 16:46
Miejscowość: Szn
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 193

Reklamy Google

Re: Program do odzyskiwania uszkodzonych danych

Postprzez Universal w 10 Maj 2014, 14:51

Język kłamie głosowi, a głos myślom kłamie; myśl z duszy leci bystro, nim się w słowach złamie.
Awatar użytkownika
Universal
Monolit

Posty: 2614
Dołączenie: 21 Lip 2010, 17:54
Ostatnio był: 10 Maj 2024, 08:12
Miejscowość: Poznań
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 1052

Re: Program do odzyskiwania uszkodzonych danych

Postprzez apg2312 w 10 Maj 2014, 14:51

:P
Ostatnio edytowany przez apg2312, 07 Lut 2016, 20:51, edytowano w sumie 1 raz
I have no right to ask this of any of you... but will you follow me...one last time ?
Awatar użytkownika
apg2312
Tropiciel

Posty: 322
Dołączenie: 28 Wrz 2009, 21:41
Ostatnio był: 18 Wrz 2019, 08:49
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 76

Re: Program do odzyskiwania uszkodzonych danych

Postprzez Canthir w 10 Maj 2014, 14:57

90% programów w internetach i umożliwia albo tylko zobaczenie czy dane są, albo odratowanie jednego pliku, albo działa tylko na pliki usunięte z kosza, a nie uszkodzone. Bawiłem się z tym i szkoda mi czasu i cierpliwości sprawdzać po omacku pierdzilion programów, żeby znaleźć jeden, który w końcu zadziała. Dlatego liczyłem, że ktoś podzieli się swoją wiedzą, ale chyba źle trafiłem...

____________
edit:
:wódka: do mnie, bo sam znalazłem, temat do zamknięcia :caleb:
Ostatnio edytowany przez Canthir, 10 Maj 2014, 15:40, edytowano w sumie 1 raz
Смертельные аномалии, опасные мутанты, анархисты и бандиты, не остановят "Долг", победоносной поступью идущей на помощь мирным гражданам всей планеты!

Kiedy idziesz do Strefy, to sobie za konotuj: z towarem wróciłeś - cud boski, z życiem uszedłeś - daj na mszę, kula patrolu - fart, a cała reszta - jak los zdarzy.
- A&B Strugaccy; Piknik na Skraju Drogi

Nie da się tu żyć bez gorzałki... Chcę już o wszystkim zapomnieć. Cholera, to samo dzień po dniu. Kiedy to się wszystko skończy? To chyba przeznaczenie... Daj mi spokój! Życie i tak jest do dupy.

zdjęcia Zony
Awatar użytkownika
Canthir
Opowiadacz

Posty: 309
Dołączenie: 02 Lis 2010, 17:50
Ostatnio był: 19 Sty 2022, 16:46
Miejscowość: Szn
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 193


Powróć do Oprogramowanie

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości