Paypal

Paypal

Postprzez Woland w 04 Kwi 2014, 16:17

Jak coś bredzę to przepraszam ale jestem niedospany, na wuefie dostałem skopa w mordę ponadto jestem Wolandem.

Po kolei.
Ustalmy trzy rzeczy:
1. Jak się kupuje na Steam, Origin, Uplay czy w ramach Humble Bumble? Czy można płacić przez Paypal?
2. Czym jest tak dokładnie Paypal, co zrobić wymagane by mieć, czy się go po prostu ma czy może coś tam jeszcze z nim zrobić trzeba, czy jest darmowy? Ogólnie wszystko o Paypalu
3. Obiło mi się o uszy że na paypalu można zarabiać w zasadzie nic nie robiąc. Jak to się robi, o co z tym chodzi, to działa?



Jak ktoś nie powiązał tego to już tłumaczę- czasami są świetne promocje na Originie, ten humble coś tam, steam etc. że wystarczy mieć te 3-5 złotych i coś sobie kupisz.


Pomożecie Wolandowi? Woland was bardzo lubi a będzie jeszcze bardziej lubiał, może nawet postara się więcej głupich pytań nie zadawać!
Woland
Legenda

Posty: 1772
Dołączenie: 26 Sie 2010, 11:18
Ostatnio był: 28 Mar 2019, 00:05
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 10

Reklamy Google

Re: Paypal

Postprzez Pangia w 04 Kwi 2014, 17:42

Tylko do Steama? To może pomyśl o PaySafeCard – kupujesz taki paragonik jak doładowanie (gdzieś na stronie jest lista punktów sprzedaży, poszukaj sobie swojego miasta) i możesz sobie portfel na Steamie tym doładować. Proste jak konstrukcja cepa i nie potrzebujesz żadnego konta poza tym na Steamie.
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Re: Paypal

Postprzez Soviet w 04 Kwi 2014, 18:41

1. Musisz mieć pieniądze na tym paypalu, czyli przelać je z jakiegoś konta albo podpiąć kartę kredytową/debetową, co w twoim przypadku odpada.
2. Jest do płatności, zakładasz konto, po czym wykonujesz punkt 1.
3. Bajki.
r u avin a giggle m8? LA nie będzie.
Image
Awatar użytkownika
Soviet
Very Important Stalker

Posty: 2736
Dołączenie: 07 Maj 2005, 13:41
Ostatnio był: 30 Sty 2023, 16:16
Miejscowość: Wow
Kozaki: 787

Re: Paypal

Postprzez Woland w 04 Kwi 2014, 19:15

A teraz kompletnie kretyńskie. Konta premium w niektórych grach na ten przykład można za kasę w telefonie. Czy któryś z sklepów internetowych (Origin, steam, Uplay) ozwala na coś podobnego?
Woland
Legenda

Posty: 1772
Dołączenie: 26 Sie 2010, 11:18
Ostatnio był: 28 Mar 2019, 00:05
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 10

Re: Paypal

Postprzez Soviet w 04 Kwi 2014, 20:09

Nie.
r u avin a giggle m8? LA nie będzie.
Image
Awatar użytkownika
Soviet
Very Important Stalker

Posty: 2736
Dołączenie: 07 Maj 2005, 13:41
Ostatnio był: 30 Sty 2023, 16:16
Miejscowość: Wow
Kozaki: 787

Re: Paypal

Postprzez Woland w 05 Kwi 2014, 07:26

Przepraszam, ostatnia rzecz, pamiętam co to było:

Soviet napisał(a):3. Bajki.


Chodziło mi o to że było takie coś że oglądało się reklamy i za to płacili. Skromnie nawet bardzo skromnie ale zdaję się w tydzień- dwa a coś tańszego w humblu albo w promocji steama kupić by się dało.
Woland
Legenda

Posty: 1772
Dołączenie: 26 Sie 2010, 11:18
Ostatnio był: 28 Mar 2019, 00:05
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 10

Re: Paypal

Postprzez Kpuc w 05 Kwi 2014, 08:55

Znowu ci mama zablokowała google za tarmoszenie bobra ?

Tu nie zarabia się na paypalu tylko PP służy do wypłacenia kasy, PP jest bezpieczny (anonimowy) można łatwo zakładać kona na lipne dane.

Cały sęk to reklamy, musisz mieć jakieś forum/blog/stronę, ludzie odwiedzają ją a tobie lecą profity np. 0.01$ za unikatowy IP (czyli sam dusząc F5 nie nie nabijesz). Wypłacić $ możesz dopiero mając daną sumę 5/10/25/50/75$ Początkowo to rzeczywiście działało i udawało się nam uzbierać na pokrycie kosztu serwera jednak później zaczęły lecieć wałki, firmy te znikały nie wypłacając nic.
Image
Awatar użytkownika
Kpuc
Legenda

Posty: 1810
Dołączenie: 06 Paź 2010, 09:10
Ostatnio był: 19 Lut 2024, 21:21
Miejscowość: zona
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 285

Re: Paypal

Postprzez Woland w 11 Kwi 2014, 20:34

Pozwolę sobie wrócić do sprawy paysafecard a raczej spraw kilku wokół tego czegoś:
1. Na steam działa, a na Origin i Uplay?
2. Jak przelicza? Dokładnie, prawidłowo samemu czy może zdarza się połknąć coś więcej? Jak wygląda wymiana walut?
3. Co z resztkami? Powiedzmy- kupuję wiedźmina jedynkę. Paysafe card jest po 10, 20, 50zł. Wiesiek 7 euro więc 30 złotych z hakiem. I którą kartę kupić? Powiedzmy kupię za 50zł, wpiszę. Wieśka policzy mi za 35zł. Co z 15 zł reszty?
Woland
Legenda

Posty: 1772
Dołączenie: 26 Sie 2010, 11:18
Ostatnio był: 28 Mar 2019, 00:05
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 10

Re: Paypal

Postprzez Pangia w 11 Kwi 2014, 21:00

Woland napisał(a):1. Na steam działa, a na Origin i Uplay?

Jeśli działa, to będziesz miał możliwość wybrania PaySafeCard przy płatności. Poza tym to nie wiem, gdzie to jest upchnięte w pomocy czy FAQ, bo sam tego nie mogę znaleźć.
2. Jak przelicza? Dokładnie, prawidłowo samemu czy może zdarza się połknąć coś więcej? Jak wygląda wymiana walut?

Wg kalkulatora na ich stronie --> https://www.paysafecard.com/pl-pl/kalkulator-walutowy/. Dzisiaj jest to 0,2315 € za 1 zł (w lewej rubryczce ustawiasz „Polski złoty (PLN)”, w prawej „Euro (EUR)”, a w okienku po skrajnej lewej wpisujesz kwotę).
3. Co z resztkami? Powiedzmy- kupuję wiedźmina jedynkę. Paysafe card jest po 10, 20, 50zł. Wiesiek 7 euro więc 30 złotych z hakiem. I którą kartę kupić? Powiedzmy kupię za 50zł, wpiszę. Wieśka policzy mi za 35zł. Co z 15 zł reszty?

Albo mówisz im „pa pa” na pożegnanie, albo używasz kodu poprzez doładowanie portfela na np. Steamie, chociaż nie wiem, czy też nie utnie. Ja zazwyczaj tak sobie to układałem, że zostawały mi jakieś grosiki, które i tak z czasem by mi się ulotniły, bo na Steamie ileś tam zabiera, jak się nie wykorzystuje funduszy (5% po roku chyba czy coś takiego).
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854


Powróć do Oprogramowanie

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość