Tutorial dla nieogarniającego do zmiany softu Galaxy S3 Mini

Tutorial dla nieogarniającego do zmiany softu Galaxy S3 Mini

Postprzez scigacz1975 w 12 Lut 2014, 17:48

Jak w temacie. wku*wia mnie totalnie firmowy saftware (orange :facepalm: ) w moim S3 Mini, chciałbym go wymienić na jakiś inny - np.CyanogenMod 10.2, najlepiej jak najprostszy, pozbawiony zbędnych pierdół. Jednakowoż, ponieważ jestem totalna dupa z modyfikacji smartfona :/ a nie chciał bym nic spie*dolić, więc gdyby ktoś, ogarnięty w temacie, zechciał mi pomóc i stworzyć ŁOPATOLOGICZNY tutek jak to przeprowadzić krok po kroku (najlepiej z linkami do plików które należy pobrać) będę niesamowicie i dozgonnie dźwięczny ;)
Awatar użytkownika
scigacz1975
Monolit

Posty: 3243
Dołączenie: 29 Sty 2010, 00:26
Ostatnio był: 28 Gru 2022, 19:35
Miejscowość: Stalowa Wola
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: --
Kozaki: 926

Reklamy Google

Re: Tutorial dla nieogarniającego do zmiany softu Galaxy S3

Postprzez impulse_101 w 12 Lut 2014, 19:05

Sprawdzałeś co Ci może fiksować po zmianie softu? Te geeky na forach androidowych to wypisują farmazony tak super 100% dziala i w ogole 10/10 a później wychodzi ze aparat fotograficzny śmiga softwarowo i masz 30fps tylko w 640x480 albo mmsy nie działają albo telefon po utracie zasięgu nie robi reconnect do sieci etc. Ciężko znaleźć konkretnie bo z każdym telefonem i wersja CyanogenMod jest inaczej, zwłaszcza ze trzeba przez ten gimbusowy spam na necie się przekopywać. Te CFW nie są wcale takie super jak to większość osób przedstawia, możliwe ze niedługo samsung wyda update z Android 4.4 KitKat i myślę ze to by była lepsza opcja.
Image
Awatar użytkownika
impulse_101
Legenda

Posty: 1305
Dołączenie: 20 Sty 2009, 16:47
Ostatnio był: 08 Lut 2020, 16:44
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Viper 5
Kozaki: 275

Re: Tutorial dla nieogarniającego do zmiany softu Galaxy S3

Postprzez Kpuc w 12 Lut 2014, 20:46

A patrzyłeś na forum xda-developers.com ? Wiesz większość ludzi którzy się w to bawią nie potrzebują szczegółowych poradników i "wgraj rom przez recovery + wipe" wszystko załatwia, dlatego mało kto się rozpisuje, tym bardziej że instrukcja się praktycznie nie zmienia. Jeszcze mogę polecić polskie forum forum.android.com.pl Zerknij na pewno znajdziesz pomoc.
Image
Awatar użytkownika
Kpuc
Legenda

Posty: 1810
Dołączenie: 06 Paź 2010, 09:10
Ostatnio był: 19 Lut 2024, 21:21
Miejscowość: zona
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 285


Powróć do Oprogramowanie

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość