[phpbb3]Biała strona w ACP

[phpbb3]Biała strona w ACP

Postprzez Universal w 28 Maj 2011, 21:30

Tonący brzytwy się chwyta...

Słowem wstępu:

Kowek czas jakiś temu z górką (prawie miesiąc) zlikwidował forumowe "Wojny frakcji". Toteż przenieśliśmy się na "swoje, ciasne, ale własne" [url]wojnyfrakcji.cba.pl[/url] Na ten hosting psioczy wielu, ale jednak to, co na nim mam, wystarczało, w dodatku ma podobno nielimitowaną bazę danych. Jak z nią jest - tego nie wiem, ale póki co mieści nasze 16 megabajtów ;)
Parę dni temu zacząłem (jako administrator) instalować modyfikacje. Póki co było dobrze. Teraz jednak...


Zainstalowałem na forum (spoiler) moda, choć raczej była to modyfikacja kilku plików. Chodzi mianowicie o "Posting Template" (http://forum.phpbb3-mods.pl/szablon-posta-t931.html), który daje szablon posta w danym subforum.
Wszystko pięknie ładnie, wrzuciłem na ftp, wykonałem polecenie SQL (z problemami) i później okazało się, że w Panelu Administracyjnym (ACP) nie działa zakładka "Fora". Nie mam więc możliwości zmiany obrazka forum, czy dodania tego chcianego przeze mnie "szablonu posta".

Sprawdziłem dokładnie poprawność modyfikacji w plikach, wszystko ok. Kodowanie - UTF-8 bez BOM. Nie mam więc pojęcia gdzie popełniłem błąd, tak więc proszę o pomoc.
Język kłamie głosowi, a głos myślom kłamie; myśl z duszy leci bystro, nim się w słowach złamie.
Awatar użytkownika
Universal
Monolit

Posty: 2614
Dołączenie: 21 Lip 2010, 17:54
Ostatnio był: 10 Maj 2024, 08:12
Miejscowość: Poznań
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 1052

Reklamy Google

Re: [phpbb3]Biała strona w ACP

Postprzez Sylwesterx w 29 Maj 2011, 23:17

Sprawdź wielkość liter w przesłanych plikach, zdarza się, że programy lubią sobie zmieniać je na małe lub serwer tego nie trawi przy wysyłaniu.
Awatar użytkownika
Sylwesterx
Stalker

Posty: 55
Dołączenie: 24 Sty 2011, 15:37
Ostatnio był: 31 Sty 2022, 00:23
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: TRs 301
Kozaki: 7

Re: [phpbb3]Biała strona w ACP

Postprzez Universal w 30 Maj 2011, 17:04

Wielkość liter w nazwach jest w porządku. Obecnie przymierzam się do przesiadki na płatny serwer, mam nadzieję, że to pomoże...
Język kłamie głosowi, a głos myślom kłamie; myśl z duszy leci bystro, nim się w słowach złamie.
Awatar użytkownika
Universal
Monolit

Posty: 2614
Dołączenie: 21 Lip 2010, 17:54
Ostatnio był: 10 Maj 2024, 08:12
Miejscowość: Poznań
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 1052

Re: [phpbb3]Biała strona w ACP

Postprzez Sylwesterx w 30 Maj 2011, 23:11

A co to za host ?
Awatar użytkownika
Sylwesterx
Stalker

Posty: 55
Dołączenie: 24 Sty 2011, 15:37
Ostatnio był: 31 Sty 2022, 00:23
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: TRs 301
Kozaki: 7

Re: [phpbb3]Biała strona w ACP

Postprzez Universal w 31 Maj 2011, 18:51

Był cba.pl, teraz jest proserwer/xaa.pl

I dalej to samo - pusta, biała strona w zarządzaniu forami. Pomimo zmiany hostingu, jest to zwalone i nie mam zielonego pojęcia (przywracałem pliki nawet) jak to rozwiązać.

Dodatkowo przy przenosinach baza danych wywaliła mi polskie znaki i zastąpiła je krzakami :S Szlag by to trafił...
Język kłamie głosowi, a głos myślom kłamie; myśl z duszy leci bystro, nim się w słowach złamie.
Awatar użytkownika
Universal
Monolit

Posty: 2614
Dołączenie: 21 Lip 2010, 17:54
Ostatnio był: 10 Maj 2024, 08:12
Miejscowość: Poznań
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 1052


Powróć do Oprogramowanie

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość