Chcesz moda? Wal!

Regulamin forum
Dział "Tworzenie Modyfikacji" służy do zadawania pytań odnośnie tworzenia modyfikacji, edytowania plików gry, oraz pisania tzw. tutoriali, czyli poradników odnośnie modyfikowania gry.
Nie zadajemy tutaj pytań odnośnie modyfikacji gotowych (nie dyskutujemy o nich!), prócz prób ich połączenia etc.


Przy cytowaniu plików *.LTX stosować tag [SYNTAX="ini"], przy cytowaniu plików *.script [SYNTAX="lua"] a przy cytowaniu plików *.xml - [SYNTAX="xml"].

Re: Chcesz moda? Wal!

Postprzez impulse_101 w 05 Lip 2010, 22:30

Od jakiegos czasu mecza mnie dwie rzeczy:
1 - alife detektor nie wymagajacy uzywania scopa/lornetki
2 - mozliwosc uzywania dwoch pistoletow naraz.
I teraz tak:
1a - moze daloby rade dodac alife detektor do ktoregos hełmu/suita? Bezposredno do outfit.ltx a jak nie to do upgradow. Czyli np intslujac NV drugiej generacji i automatycznie doinstalowywalby sie alife detector.
1b - jesli nie da sie do hełmu to moze do latarki? Moze latarce jest blizej do broni/lornetki wiec prawdopodobienstwo powodzenia jest wieksze? Gdyby to sie udalo to po wlaczeniu latarki wlaczalby sie alife detector(?)
1c - jesli 1a i 1b nie jest mozliwe to jakie sa szanse na zaimpletowanie go do detektora?

2 - przy okazji jak przegladalem plik od detektora to zauwazylem ze niektore fragmenty sa przekopiowane z pliku od beretty (w tym zoltym detektorze). I zastanawia mnie czy jest mozliwe przypisanie jakiejs broni krotkiej jako detektora np jakas bron krotka przeciagnac w slot od detektora a drugi pistolet mamy w jedenym z dwoch normalnych slotow. Pozniej wyciagamy pistolet i dodatkowo wciskajac przycisk "O" wyciagamy drugi ktory bylby "niby" detektorem. Czy ktoras z tych rzeczy jest fizycznie do zrobienia? :P

/EDIT wersja uproszczona odnosnie pkt 2. Zamiast modyfikowac detektor moze latwiej byloby dodac animacje z druga reka i pistoletem na zasadzie doczepianego tlumika :D Wtedy wsytarczyloby zwiekszyc szybkostrzelnosc "normalnego pistoletu" o 100% w wartosciach z tlumikiem a ten doczepiany lewy pistolet bylby tylko niestrzelajaca animacją :E
Image
Awatar użytkownika
impulse_101
Legenda

Posty: 1305
Dołączenie: 20 Sty 2009, 16:47
Ostatnio był: 08 Lut 2020, 16:44
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Viper 5
Kozaki: 275

Reklamy Google

Re: Chcesz moda? Wal!

Postprzez Proteanin w 06 Lip 2010, 13:31

Jak kolega wyżej proszę o 2 bronie.
A jeżeli tego się nie da to takie jakby pojmowanie. Np jeżeli wolność walczy z powinnością i wolność wygra , jak bedą jeszcze jakieś leżące prawie martwe osoby wiecie te co chcą apteczkę. To niech wolność zabierze im wszystko i zaprowadzi ich do bazy taka eskorta więźniów.
Поздравления и один для членов свободы казаков и обязанности "Будь ты сожжен вместе с теми, кто поддерживает тебя. Да здравствует свобода!
Jeżeli jesteś stalkerem przeżuć się na Wolność Jeżeli jesteś w powinności to wypij redbulla a potem na 2 piętrze w swojej bazie, rozpędź się i wyskocz z obrusem zawiązanym na szyi z okna. Bardzo był bym ci wdzięczny.
Proteanin
Kot

Posty: 38
Dołączenie: 27 Cze 2010, 00:37
Ostatnio był: 26 Lip 2010, 21:59
Miejscowość: Polkowice
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: RP-74
Kozaki: 0

Re: Chcesz moda? Wal!

Postprzez Stalker666pl w 06 Lip 2010, 13:52

Siema. Ja bardzo proszę o prostego moda. Mod ten niech doda zombie. Te które już miały być ale twórcy ich nie dali. Są zarąbiste a zombie to podstawa każdej takiej gry jak stalker. Te zombie które wymyślono są do kitu nawet strzelać dobrze nie umieją.

Niech chodzą wszędzie w grupach 4-12.
Czekam na kogoś kto stworzy taki mod. I niech nazwie go Zombie_mod. :D :E
Na patch 1.6.2
Bierz przykład z Rosjan, 40 stopni to dla nich nie mróz, 40 kilometrów to dla nich kawałeczek a 40% to nie wódka...
Masz pirata? Więc wystrzegaj się złotego i pomarańczowego koloru oraz mnie
:

bo na ciebie nakabluję :E
Awatar użytkownika
Stalker666pl
Kot

Posty: 43
Dołączenie: 05 Cze 2010, 11:12
Ostatnio był: 20 Lis 2010, 10:41
Miejscowość: Kielce [czytać Kordon]
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 0

Re: Chcesz moda? Wal!

Postprzez squerol w 06 Lip 2010, 15:57

Chodzi ci o zombie typu Resident Evil i takich połamańców ??? Jak tak, to mod SMRTER Pripyat 0.41 dodaje je. Chodzą w grupach, tka średnio 4-10 ;) Mod dodaje jeszcze tony rzeczy i jest bardzo warty uwagi... (wg mnie świetny) Wersja 0.45 nadchodzi !!!
Awatar użytkownika
squerol
Kot

Posty: 39
Dołączenie: 19 Cze 2010, 11:52
Ostatnio był: 09 Lip 2010, 18:07
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: TRs 301
Kozaki: 0

Re: Chcesz moda? Wal!

Postprzez Stalker666pl w 07 Lip 2010, 08:27

Wiem squerol ale ja bym chciał same zombie wyciętę a nie całą masę innych modów. Zrobiłem swoją paczkę stworzoną z 6 ponad modów i brakuje mi tych zombie. Mogą nawet być z tymi połamańcami byle by była :D
Bierz przykład z Rosjan, 40 stopni to dla nich nie mróz, 40 kilometrów to dla nich kawałeczek a 40% to nie wódka...
Masz pirata? Więc wystrzegaj się złotego i pomarańczowego koloru oraz mnie
:

bo na ciebie nakabluję :E
Awatar użytkownika
Stalker666pl
Kot

Posty: 43
Dołączenie: 05 Cze 2010, 11:12
Ostatnio był: 20 Lis 2010, 10:41
Miejscowość: Kielce [czytać Kordon]
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 0

Re: Chcesz moda? Wal!

Postprzez squerol w 08 Lip 2010, 09:25

Próbowałem wyciągnąć je z moda, lecz nie mogę zuploadować !!! Dochodzi do 5 % i net sie odłącza. Wsazędzie tak mam.
Awatar użytkownika
squerol
Kot

Posty: 39
Dołączenie: 19 Cze 2010, 11:52
Ostatnio był: 09 Lip 2010, 18:07
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: TRs 301
Kozaki: 0

Re: Chcesz moda? Wal!

Postprzez Stalker666pl w 08 Lip 2010, 10:16

cholercia. to może jutro albo wieczorem spróbuj. :)
Bierz przykład z Rosjan, 40 stopni to dla nich nie mróz, 40 kilometrów to dla nich kawałeczek a 40% to nie wódka...
Masz pirata? Więc wystrzegaj się złotego i pomarańczowego koloru oraz mnie
:

bo na ciebie nakabluję :E
Awatar użytkownika
Stalker666pl
Kot

Posty: 43
Dołączenie: 05 Cze 2010, 11:12
Ostatnio był: 20 Lis 2010, 10:41
Miejscowość: Kielce [czytać Kordon]
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 0

Re: Chcesz moda? Wal!

Postprzez squerol w 08 Lip 2010, 18:12

Nie da rady. Np. gdy wejdę w google grafika, gdy sie wczytują obrazki zawsze mi sie rozłącza. Tak samo ze ściąganiem i uploadowaniem. Nie wiem o co chodzi !!! Z as ra ny iPlus. W nocy to samo jest. Sorry za oczopląsy, testowałem czy kolory działają ;)

Uwagi moderatora:

Taa... Byli złodzieje i by ukradli... - ati
Awatar użytkownika
squerol
Kot

Posty: 39
Dołączenie: 19 Cze 2010, 11:52
Ostatnio był: 09 Lip 2010, 18:07
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: TRs 301
Kozaki: 0

Re: Chcesz moda? Wal!

Postprzez impulse_101 w 09 Lip 2010, 14:54

Bio-implanty

Przegladajac ostatnio pliki stalkera naszla mnie taka mysl. Skoro plik od kombinezonow outfit.ltx posiada mozliwosc manipulowania parametrami po przez edycje zawartosci folderu outfit_upgrades to moze daloby sie zrobic cos takiego z plikiem actor.ltx do ktorego dopisaloby sie folder actor_upgrades i edytowalo go z poziomo gry u mechanikow.
Bylby to taki mod w postaci bio-implantow ktore zmienialyby parametry zyciowe bohatera, cos jakby modyfikacje suitow tylko ze w tym przypadku implantowaloby sie np wyzszy skok, lepszy sprint, wolniejsze meczenie sie, zmniejszone laknienie, mozliwosc widzenia w ciemnosci. itp.
Tuning mozna by bylo zrobic u medyka (lub u mechanika jesli to ulatwi sprawe).
Menu i ikony od implantow mozna wziasc z suitow i broni.
To tyle teori :P a czy jest to w praktyce wykonalne?
Image
Awatar użytkownika
impulse_101
Legenda

Posty: 1305
Dołączenie: 20 Sty 2009, 16:47
Ostatnio był: 08 Lut 2020, 16:44
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Viper 5
Kozaki: 275

Re: Chcesz moda? Wal!

Postprzez Stalker666pl w 10 Lip 2010, 10:24

A to squerol powiedz zkąd je wycinasz w SMRTERZE i może ktoś by wyciął je jak ktoś ma tego moda :wink: bo ja mam słaby net i po co będę ściągał skoro tylko zombie mi potrzebne. Może ty Lukass byś wyciął :wink:
Bierz przykład z Rosjan, 40 stopni to dla nich nie mróz, 40 kilometrów to dla nich kawałeczek a 40% to nie wódka...
Masz pirata? Więc wystrzegaj się złotego i pomarańczowego koloru oraz mnie
:

bo na ciebie nakabluję :E
Awatar użytkownika
Stalker666pl
Kot

Posty: 43
Dołączenie: 05 Cze 2010, 11:12
Ostatnio był: 20 Lis 2010, 10:41
Miejscowość: Kielce [czytać Kordon]
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 0

Re: Chcesz moda? Wal!

Postprzez Drewno w 18 Lip 2010, 11:11

bardziej pytania :
1. jaki to folder do utworów granych na gitarze ??
2. czy można sobie spokojnie w te pliczki ingerować ??
:

nic ciekawego tu nie znajdziesz
Awatar użytkownika
Drewno
Kot

Posty: 39
Dołączenie: 21 Sty 2010, 16:54
Ostatnio był: 27 Lut 2014, 23:20
Miejscowość: Zaton
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: RP-74
Kozaki: 1

Re: Chcesz moda? Wal!

Postprzez michapod w 19 Lip 2010, 10:42

Poszukuję moda zmieniającego handel w zewie Prypeci mianowicie sprawiającym że i kupcy będą kupować także bardziej zużytą broń wiem że taki mod był kiedyś na forum ale teraz nie mogę go znaleźć. A przy okazji chciałbym prosić o jakiś mod podmieniający tekstury broni na ładniejsze Z góry dziękuje za pomoc
michapod
Kot

Posty: 4
Dołączenie: 08 Wrz 2008, 13:07
Ostatnio był: 27 Lip 2010, 18:15
Ulubiona broń: Sawn-off Double-barrel
Kozaki: 0

PoprzedniaNastępna

Powróć do Zew Prypeci

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości