[PYTANIE] Jak dodać spawna do nowej mapy?

Regulamin forum
Dział "Tworzenie Modyfikacji" służy do zadawania pytań odnośnie tworzenia modyfikacji, edytowania plików gry, oraz pisania tzw. tutoriali, czyli poradników odnośnie modyfikowania gry.
Nie zadajemy tutaj pytań odnośnie modyfikacji gotowych (nie dyskutujemy o nich!), prócz prób ich połączenia etc.


Przy cytowaniu plików *.LTX stosować tag [SYNTAX="ini"], przy cytowaniu plików *.script [SYNTAX="lua"] a przy cytowaniu plików *.xml - [SYNTAX="xml"].

[PYTANIE] Jak dodać spawna do nowej mapy?

Postprzez portals w 23 Lis 2009, 15:59

Witam
Sprawa jest dość skomplikowana, więc jest to pytanie raczej do osób znających się na rzeczy.
W CoPie jest dość mało map, więc zacząłem przeportowywać mapy z 1935.
Zdobyłem wszystkie mapy z 1935 skompilowane po CS (COP I CS korzystają z tych samych i nie jest wymagana ponowa kompilacja) i zacząłem robić jak w tym poradniku.
Tylko jest jedna różnica, ja chcę żeby rozgrywka rozpoczęła się tam (przejścia zrobię potem) - i tu zaczyna się problem. Jak zrobić spawna pod tą mapę? (kopiowanie z innej nie działa).
Udało mi się zdobyć narzędzie do dekomplikacji i kompilacji spawna pod CoP.
W celach testowych mape odpalam batem.

Kod: Zaznacz wszystko
@start bin\XR_3DA.exe -start server(%1/single/alife) client(localhost)

Tylko jak zrobić podstawowego spawna z actorem (graczem)?
Wszystkie inne edycja już dokonałem pozostał tylko problem ze spawnem.
Ostatnio edytowany przez Czaro 24 Lis 2009, 12:26, edytowano w sumie 3 razy
Projekt "Zew Prypeci PL" pomyślnie zakończony )
Projekt "Narodnaya Solyanka dla mas" wydana wersja RC3.
Informacje na temat polonizacji Soljanki, Download, Poradniki, Zgłaszanie błędów w Polonizacj - zapraszamy do odwiedzin.
Tu można podziękować Arharze, twórcy Soljanki
Projekt "Nowy Scenariusz 5 PL" pomyślnie zakończony
portals
Tropiciel

Posty: 227
Dołączenie: 07 Sty 2008, 17:47
Ostatnio był: 25 Mar 2012, 11:30
Kozaki: 1

Reklamy Google

Powróć do Zew Prypeci

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 13 gości