Electra Cannon (Shoker Weapons Mod 2.1)

Regulamin forum
Dział "Tworzenie Modyfikacji" służy do zadawania pytań odnośnie tworzenia modyfikacji, edytowania plików gry, oraz pisania tzw. tutoriali, czyli poradników odnośnie modyfikowania gry.
Nie zadajemy tutaj pytań odnośnie modyfikacji gotowych (nie dyskutujemy o nich!), prócz prób ich połączenia etc.


Przy cytowaniu plików *.LTX stosować tag [SYNTAX="ini"], przy cytowaniu plików *.script [SYNTAX="lua"] a przy cytowaniu plików *.xml - [SYNTAX="xml"].

Electra Cannon (Shoker Weapons Mod 2.1)

Postprzez mozgwfiolce w 11 Cze 2015, 02:39

Jeśli graliście w wymienionego w tytule tematu moda, to pewnie i broń kojarzycie.
Generalnie, mam jedno (dwa?) pytania:
Czy ktoś zdążył już wyciąć tą broń z SWM, i wkleić jako mini-mod?
Jeśli tak, to byłbym wdzięczny za linka (na google nic nie znalazłem); jeśli nie - za instruktaż jak to zrobić.
Generalnie broń (animacje, własna amunicja, model, skrypty) wygląda na dość skomplikowaną, tak więc boję się, że sam nie byłbym w stanie tego wyciąć, albo bym coś zrąbał ;)
mozgwfiolce
Kot

Posty: 34
Dołączenie: 07 Lip 2014, 06:59
Ostatnio był: 20 Kwi 2016, 21:04
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 8

Reklamy Google

Re: Electra Cannon (Shoker Weapons Mod 2.1)

Postprzez HitFan w 11 Cze 2015, 09:12

Powiem Ci tak, bawiłem się w to ostatnio bardzo dużo i jeżeli chcesz gotowce przerzucić to pracy nie ma za dużo.
Zajrzyj tutaj: viewtopic.php?f=68&t=8700
Ja wedle tego robiłem i bronie skończyłem portować. Tylko uważaj na jedną rzecz. Niektóre mody mają informacje o unikalnych broniach wpisane w configu broni. Domyślnie w stalkerze jest to wpisane w pliku unique_weapons.ltx więc jeżeli w configu broni jest sekcja wpn_abakan_M1 to w pliku unique_weapons.ltx musisz tą sekcje skasować.
Ogólnie prawie zawsze jak coś zrobisz źle to Ci się w logu wyświetli, więc do wszystkiego da się dojść.
/ Gaming rig / Intel i5-4460 3.2GHz / 8GB DDR3 RAM / GTX 960 STRIX 2GB GDDR5 RAM / Windows 10 x64 /
/ Coding machine / Intel i5-7200U 2.7GHz / 8GB DDR4 RAM / R5 M330 2GB GDDR3 RAM / Windows 10 x64 /
Awatar użytkownika
HitFan
Weteran

Posty: 651
Dołączenie: 21 Sty 2012, 17:26
Ostatnio był: 15 Lut 2022, 20:18
Miejscowość: Bytom
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Obokan
Kozaki: 86

Re: Electra Cannon (Shoker Weapons Mod 2.1)

Postprzez mozgwfiolce w 11 Cze 2015, 15:46

Z tego co widzę, tutorial jest do CC. Jesteś pewien, że podziała też na ZP?
mozgwfiolce
Kot

Posty: 34
Dołączenie: 07 Lip 2014, 06:59
Ostatnio był: 20 Kwi 2016, 21:04
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 8

Re: Electra Cannon (Shoker Weapons Mod 2.1)

Postprzez Pangia w 11 Cze 2015, 15:59

Z tego, co wiem, to nie – animacje do broni w Zewie Prypeci (i Czystym Niebie) mogą być umieszczone w tylko jednym pliku, ale mogą być też wciśnięte do animacji innej broni (głównie chodzi tu o animacje rąk). W Cieniu chyba tak się nie da zrobić, więc wycina się łatwiej, ale nie mam pewności co do tego.
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Re: Electra Cannon (Shoker Weapons Mod 2.1)

Postprzez mozgwfiolce w 11 Cze 2015, 18:11

No to kicha. Electra Cannon ma cholernie specyficzne animacje. Amunicję też ma specyficzną... Ale to by się (chyba) dało zmienić bez szkody. Model broni oraz efekt wystrzału są natomiast wyjątkowo świetnie zrobione. Tak cholernie świetnie, że aż boję się, ile razy uderzył bym ze złości ręką w ścianę podczas portowania.
No cóż, ale tak to jest ze skomplikowanymi modami, których twórcy próbują ingerować w więcej, niż powinni.
mozgwfiolce
Kot

Posty: 34
Dołączenie: 07 Lip 2014, 06:59
Ostatnio był: 20 Kwi 2016, 21:04
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 8


Powróć do Zew Prypeci

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości