[Call of Chernobyl] Nowy wielki SandBox

Regulamin forum
Dział "Modyfikacje Gotowe" służy do dyskusji o modyfikacjach, które już są stworzone lub do zadawania pytań na ich temat. Znajdziemy tutaj również linki do ściągnięcia modyfikacji (które powinny, a raczej muszą być w pierwszym poście tematu danej modyfikacji).

Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu - koniecznie w tagu [CODE].

Przy cytowaniu plików *.LTX stosować tag [SYNTAX="ini"], przy cytowaniu plików *.script [SYNTAX="lua"] a przy cytowaniu plików *.xml - [SYNTAX="xml"].

Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Call of Pripyat\_appdata_\logs

Pytania na temat modyfikacji zadajemy w wątku dla niej stworzonym lub tworzymy nowy, jeśli takowego nie ma.

Gdy chcemy założyć nowy wątek, obowiązkowe jest przeczytanie tego tematu.

Re: [Call of Chernobyl] Nowy wielki SandBox

Postprzez alundaio w 09 Sie 2015, 06:53

Plaargath napisał(a):Co to, k***a, jest za trolling?


Nie rozumiem. To, co mówię może być lepiej w English.
alundaio
Kot

Posty: 10
Dołączenie: 09 Sie 2015, 04:32
Ostatnio był: 29 Gru 2016, 16:39
Frakcja: Zombie
Ulubiona broń: Big Ben
Kozaki: 5

Reklamy Google

Re: [Call of Chernobyl] Nowy wielki SandBox

Postprzez PainChiller w 09 Sie 2015, 09:54

Edit: nie, nie przekonacie mnie do zmiany zdania na ten temat.
Ostatnio edytowany przez PainChiller 09 Sie 2015, 17:30, edytowano w sumie 8 razy
Ja nie kłamię, Ja oszczędnie dysponuje prawdą.

Za ten post PainChiller otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Route,
Negative Cromm Cruac, Kudkudak, Plaargath, trojanuch.
Awatar użytkownika
PainChiller
Modder

Posty: 705
Dołączenie: 29 Gru 2013, 16:16
Ostatnio był: 30 Wrz 2023, 15:26
Miejscowość: Gdzieś w Poznańskiej Zonie
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: Gauss Gun
Kozaki: 191

Re: [Call of Chernobyl] Nowy wielki SandBox

Postprzez alundaio w 09 Sie 2015, 10:21

Dzieciak wyciekły Call of Chernobyl . Zrobiłem z nim żadnych zagrożeń . Dlaczego nie mogę zakazano ModDB jeśli jego twierdzenia są prawdziwe ? Dlaczego nigdy nie pokazanorzeczywiste wiadomości ? Nic nie wiesz.

Nie jestem z zadowoleniem tutaj ? Więc dlaczego wielu polskim przyszedł do mnie o pomoc w przeszłości , pisząc do mnie e-maile , wiadomości ModDB lub PW na epicstalker ?

Będziesz miał swoją wolę . Pójdę


English:
:

The kid leaked Call of Chernobyl. I have made no threats to him. Why have I not been banned from ModDB if his claims are true? Why has he never shown the actual the messages? You do not know anything.

I'm not welcomed here? So why many Polish come to me for help in the past, writing me ModDB messages, emails or PMs on epicstalker?

You'll have your wish, I'll go

Za ten post alundaio otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive caleb59, Pangia.
alundaio
Kot

Posty: 10
Dołączenie: 09 Sie 2015, 04:32
Ostatnio był: 29 Gru 2016, 16:39
Frakcja: Zombie
Ulubiona broń: Big Ben
Kozaki: 5

Re: [Call of Chernobyl] Nowy wielki SandBox

Postprzez r_populik w 09 Sie 2015, 10:33

PainChiller napisał(a):Team EPIC samo prosi się o znienawidzenie(i sprawę w sądzie)

Łatwo oceniać, jak się na jakiś projekt nie poświęciło kupy roboty. Z tego co widzę razem z COCem wyciekła beta wersja mojego OWR. Gdyby nie to, że zdążyłem go wypuścić, to też bym się lekko wku*wił i z tego wku*wienia nie wiem co za głupoty bym wymyślał. Bo mało co jest bardziej wukrwiające niż brak szacunku dla czyjejś pracy. To co tutaj wypisuje Koma i kolega, którego zacytowałem, rozkosznie korzystający z uroków moda zrobionego przez ludzi, którym życzy znienawidzenia, również pod taki brak szacunku podpada.

Za ten post r_populik otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Trikster.
Awatar użytkownika
r_populik
Modder

Posty: 789
Dołączenie: 26 Mar 2010, 12:45
Ostatnio był: 29 Wrz 2022, 22:03
Miejscowość: okolice stolicy
Kozaki: 263

Re: [Call of Chernobyl] Nowy wielki SandBox

Postprzez PainChiller w 09 Sie 2015, 10:43

Po pierwsze - ja nie życzę nikomu znienawidzenia, tylko piszę jak jest a mod jest fajny, i autorzy naprawde się postarali i stracili dużo czasu na robieniu go. sam mod ma u mnie 9/10

Po drugie - EPIC (i Ty, alety najwyraźniej masz więcej oleju w głowie) ma prawo być poirytowane, ale to nie daje im prawa by wszystkim (w tym mnie) grozić banami, sądem, czy PRZEDEWSZYSTKIM PRYWATNYMI DANYMI ORAZ WYPUSZCZANIEM PLIKÓW KTÓRE USUWAJĄ WAM STALKERA (i prawdopodobnie plikói systemowe, ale to niepotwierdzone)

tak. EPIC może jest zdenerwowane, ale oni ZNACZNIE przeginają Pałe :mad:
Ostatnio edytowany przez PainChiller 09 Sie 2015, 10:47, edytowano w sumie 2 razy
Ja nie kłamię, Ja oszczędnie dysponuje prawdą.
Awatar użytkownika
PainChiller
Modder

Posty: 705
Dołączenie: 29 Gru 2013, 16:16
Ostatnio był: 30 Wrz 2023, 15:26
Miejscowość: Gdzieś w Poznańskiej Zonie
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: Gauss Gun
Kozaki: 191

Re: [Call of Chernobyl] Nowy wielki SandBox

Postprzez Koma w 09 Sie 2015, 10:44

r_populik napisał(a):Łatwo oceniać, jak się na jakiś projekt nie poświęciło kupy roboty.

Co nie znaczy że ktoś ma zachowywać się jak autysta gdy ktoś inny mu powie, że na punkcie jego projektu mu odbija szajba i to jest złe.

side note: czas poświęcony na robotę != jakość roboty
Awatar użytkownika
Koma
Stalker

Posty: 61
Dołączenie: 02 Sie 2014, 19:46
Ostatnio był: 23 Sty 2024, 18:43
Miejscowość: München
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: SIP-t M200
Kozaki: 27

Re: [Call of Chernobyl] Nowy wielki SandBox

Postprzez Cromm Cruac w 09 Sie 2015, 12:30

PainChiller napisał(a):PS: a ty alundaio to weź wyp... wynoś się z naszego wspaniałego forum, bo takich śmieci to tu nie chcemy. nawet Woland jest tu milej widziany :P

Co ty, ku*wa, tu odpie*dalasz? Alun jest jednym z najbardziej zasłużonych modderów w naszym gronie. Jego wkład jest po prostu KOLOSALNY. Pewnie, nie jest święty i ma czasem jakieś odpały, jak ta kłótnia z Vintarem o LA jakiś czas temu (ale prawdę mówiąc Vintar też łatwy w obejściu nie jest).
Tak czy inaczej nie znasz wszystkich faktów, wiesz tylko to co Koma tu wypisuje. Ja mu akurat wierzę, że to nie on stoi za leakiem i, że został potraktowany nie-fair. Alun zareagował za ostro ale jego też rozumiem. Jego wychuchany mod wyciekł do sieci. Być może nawet mieli dila z GSC jak my z LA i teraz nic z tego nie wyjdzie. Ma prawo być wku*wiony.

A co ty robisz? Piracisz (tak, ściągasz nielegalnie zdobytą kopię) i jeszcze śmiesz komuś takiemu jak Alun (jeśli to w ogóle on) wypie*dalać? Weź się ogarnij trochę.
Image

"Twoja opowieść mnie znudziła albowiem nie była o mnie" - Król Julian

Za ten post Cromm Cruac otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive trojanuch, Koma, r_populik.
Awatar użytkownika
Cromm Cruac
Modder

Posty: 2542
Dołączenie: 22 Sty 2010, 19:01
Ostatnio był: 23 Wrz 2024, 20:31
Miejscowość: Londyn / Bielsko-Biała
Kozaki: 1077

Re: [Call of Chernobyl] Nowy wielki SandBox

Postprzez Koma w 09 Sie 2015, 12:42

Co prawda to prawda, Alun może mieć zawiasy od czasu do czasu ale nie widziałbym tego jako powodu do kompletnej nienawiści wobec niego, on sam w sobie nie jest aż taki wredny jak komuś może się wydawać (nawet po moich postach) i jest całkiem spoko. I tak, 100% racja - zrobił bardzo dużo rzeczy dla Stalkera i jego sceny moddingowej.
Awatar użytkownika
Koma
Stalker

Posty: 61
Dołączenie: 02 Sie 2014, 19:46
Ostatnio był: 23 Sty 2024, 18:43
Miejscowość: München
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: SIP-t M200
Kozaki: 27

Re: [Call of Chernobyl] Nowy wielki SandBox

Postprzez trojanuch w 09 Sie 2015, 12:51

Dokładnie tak ja pisze Cromm. Nie wiesz jak to jest kiedy coś w co włożyłeś setki godzin pracy zostaje zleakowane. Alun za pewne mógł lepiej traktować ludzi i lepiej 'zarządzać' kryzysem zamiast - przez niepotrzebne nerwy - jak się wydaje przyczyniać się do jego eskalacji, ale to nie znaczy, że nie stworzył czegoś naprawdę zajebistego w postaci CoC i że nie pozostaje jedną z najważniejszych osób na naszej scenie.
Także proponuję żebyś jednak powstrzymał się od tego typu komentarzy i wrócił do cieszenia się zleakowanym projektem w którym to twoja pogarda dla autora do tej pory ci jakoś nie przeszkadzała.

@alun
You're welcome on this forum - as on any other Stalker modding related.
It's a shame what happened.
Wish you less nerves in future and I am sure that CoC - once properly released - will get all the credit it definately deserves.
Ostatnio edytowany przez trojanuch, 09 Sie 2015, 21:17, edytowano w sumie 1 raz
Image
Crazy Misery Brewer
Awatar użytkownika
trojanuch
Modder

Posty: 430
Dołączenie: 17 Gru 2007, 07:31
Ostatnio był: 03 Lis 2021, 13:37
Miejscowość: Łódź
Kozaki: 160

Re: [Call of Chernobyl] Nowy wielki SandBox

Postprzez PainChiller w 09 Sie 2015, 13:07

dobra cromm troszke przesadziłem ale mam prawo być zaje*iście wku.... to ONI grozili mi wszystkim co się da (w tym sądem) i życzyli najgorszych rzeczy ale dobra. faktem jest to iż to oni spieprzyli sprawe(mało powiedziane), a teraz jest jak jest. ale ostatecznie - Przepraszam, to się już nie powtórzy.

EDIT - "nie znam wszystkich faktów, i wiem tylko to co KOMA wypisuje" - szczerze. to nie prawda. po pobraniu moda na włąsnej skórze przekonałem się o tym jacy NA PRAWDĘ są autorzy :(

EDIT@up - Pogardę i nieufność do autorów zachowan na długo, po tym wszystkim, ale nie mogę zaprzeczyć że zrobili kawał dobrej roboty. ich dzieło jest prawie doskonałe, ale sami autorzy mogli by być bardziej "wyluzowani"

Ale tak jak napisałem wyżej. koniec tematu winy/nie winy autorów. nikt mojego zdania nie zmieni, tak samo jak ja waszego :caleb:


Edit#last - jeszcze jedno. tak się zastanawiam. tak bardzo bronicie ten cały team EPIC. ale bardzo mnie ciekawi, czy byliście by tak bardzo po ich stronie, jak byście musieli słyszeć o sobie takie rzeczy o jakich ja musiałem słyszeć od NICH
Ostatnio edytowany przez PainChiller 09 Sie 2015, 15:20, edytowano w sumie 4 razy
Ja nie kłamię, Ja oszczędnie dysponuje prawdą.
Awatar użytkownika
PainChiller
Modder

Posty: 705
Dołączenie: 29 Gru 2013, 16:16
Ostatnio był: 30 Wrz 2023, 15:26
Miejscowość: Gdzieś w Poznańskiej Zonie
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: Gauss Gun
Kozaki: 191

Re: [Call of Chernobyl] Nowy wielki SandBox

Postprzez Plaargath w 09 Sie 2015, 15:01

Wstyd i cebula. "Pięknie się kolega przestawił przed milionami słuchaczy." Bardzo trudno mi uwierzyć, że to faktycznie Alun nas tu nawiedził, ale nawet jeśli to nie on to hańba.

Cóż, rozumiem wku*wienie jednych i drugich. Niemniej w moim odczuciu publiczne pranie w tym stylu jest niestety wyłącznie destrukcyjne. Istnieją sprawdzone sposoby na takie klincze - obie strony mogą zwrócić się do kogoś, kto się cieszy zaufaniem w środowisku, żaby konflikt rozwiązać. Chciałbym zobaczyć, jak główne osoby dramatu biorą odpowiedzialność za wywołaną przez siebie sytuację, zamiast brać niedoinformowanych userów za zakładników swojej opcji.
Image Image

Merkantylizm, srerkantylizm.
Awatar użytkownika
Plaargath
Weteran

Posty: 653
Dołączenie: 23 Mar 2010, 15:12
Ostatnio był: 10 Sie 2024, 12:24
Kozaki: 234

Re: [Call of Chernobyl] Nowy wielki SandBox

Postprzez vandr w 09 Sie 2015, 15:56

PainChiller napisał(a): ale sami autorzy mogli by być bardziej "wyluzowani"



Bladego pojęcia o pracy nie masz. W ogóle to o niczym.
TAJAG JUDYN
HAZBAZ
SEKODYN!

Za ten post vandr otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive r_populik.
vandr
Modder

Posty: 3876
Dołączenie: 21 Lut 2011, 14:18
Ostatnio był: 12 Sie 2024, 20:47
Kozaki: 1747

PoprzedniaNastępna

Powróć do Zew Prypeci

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości