[Sigerous Mod COP] SGM Mod

Regulamin forum
Dział "Modyfikacje Gotowe" służy do dyskusji o modyfikacjach, które już są stworzone lub do zadawania pytań na ich temat. Znajdziemy tutaj również linki do ściągnięcia modyfikacji (które powinny, a raczej muszą być w pierwszym poście tematu danej modyfikacji).

Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu - koniecznie w tagu [CODE].

Przy cytowaniu plików *.LTX stosować tag [SYNTAX="ini"], przy cytowaniu plików *.script [SYNTAX="lua"] a przy cytowaniu plików *.xml - [SYNTAX="xml"].

Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Call of Pripyat\_appdata_\logs

Pytania na temat modyfikacji zadajemy w wątku dla niej stworzonym lub tworzymy nowy, jeśli takowego nie ma.

Gdy chcemy założyć nowy wątek, obowiązkowe jest przeczytanie tego tematu.

Re: [Sigerous Mod COP]

Postprzez kamruk111 w 03 Lip 2010, 08:47

Ja mam takiego buga.

FATAL ERROR

[error]Expression : 0
[error]Function : ErrorLog
[error]File : D:\prog_repository\sources\trunk\xrServerEntities\script_engine_script.cpp
[error]Line : 49
[error]Description : object 'zat_bandit_base_west_chief12383': pick_section_from_condlist: function 'zat_b5_stalker_task_hindrance_precond' is not defined in xr_conditions.script

Podczas gry wyszedłem ze skadowska i szedłem na południowy wschód i nagle gra zaczęła się trochę przywieszać i w końcu się wyłączyła i ten bug.
kamruk111
Kot

Posty: 5
Dołączenie: 26 Lut 2010, 15:14
Ostatnio był: 20 Wrz 2017, 03:07
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: [Sigerous Mod COP]

Postprzez z00lw w 03 Lip 2010, 12:13

FATAL ERROR

[error]Expression : 0
[error]Function : ErrorLog
[error]File : D:\prog_repository\sources\trunk\xrServerEntities\script_engine_script.cpp
[error]Line : 49
[error]Description : object 'jup_witnesses_patrol_131538': activate_by_section: section '{=dist_to_actor_le(10)!get_actor_used_item(killer_out' does not exist

Niestety najnowszy fix nie rozwiazuje tego problemu pozostaje czekac dalej
z00lw
Kot

Posty: 9
Dołączenie: 07 Cze 2010, 14:40
Ostatnio był: 25 Mar 2013, 01:09
Ulubiona broń: UDP Compact
Kozaki: 0

Re: [Sigerous Mod COP]

Postprzez interxd5 w 03 Lip 2010, 16:41

Ja mam takie pytanie: gdzie znajdują się bazy frakcji i gdzie można się do nich dołączać???
interxd5
Kot

Posty: 3
Dołączenie: 23 Sty 2010, 14:23
Ostatnio był: 06 Lip 2010, 18:31
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Gauss Gun
Kozaki: 0

Re: [Sigerous Mod COP]

Postprzez putin555 w 03 Lip 2010, 20:25

Świt - po misji dla naukowców zajmują tunel kolejowy (jak się będziesz tam zbliżał weź sporo amo do śrutówki )
Najemnicy - tam gdzie były pierwotnie narzędzia dla Azota w fabryce jupiter na prawo od betonowej wanny stojąc przodem (jak będziesz miał buga na bramie to skorzystaj z fixa od ukassa kilka stron wstecz masz link )
Bandyci - (do nich powinieneś przyłączyć się przed najemnikami i wykonać wszystkie misje dla wodza i handlarza) bo potem po podejściu do ich bazy na górze koło skadowska wywala bug ponoć na to jest fix ale ja już z niego zrezygnowałem.
putin555
Stalker

Posty: 72
Dołączenie: 19 Maj 2010, 17:49
Ostatnio był: 05 Lip 2016, 15:54
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 1

Re: [Sigerous Mod COP]

Postprzez apg2312 w 04 Lip 2010, 18:39

No i następny CTD :/

Kod: Zaznacz wszystko
FATAL ERROR
 
[error]Expression    : 0
[error]Function      : ErrorLog
[error]File          : D:\prog_repository\sources\trunk\xrServerEntities\script_engine_script.cpp
[error]Line          : 49
[error]Description   : object 'zat_stalker_elbrus_friend146919': pick_section_from_condlist: function 'zat_b5_stalker_task_hindrance_precond' is not defined in xr_conditions.script


Wróciłem na SGM 1.6, ale chyba jedynym rozsądnym wyjściem jest poczekać na 1.61 lub 1.7 :/
I have no right to ask this of any of you... but will you follow me...one last time ?
Awatar użytkownika
apg2312
Tropiciel

Posty: 322
Dołączenie: 28 Wrz 2009, 21:41
Ostatnio był: 18 Wrz 2019, 08:49
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 76

Re: [Sigerous Mod COP]

Postprzez Mitchel w 05 Lip 2010, 13:37

Słuchajcie pomoglibyście mi? Mam problem z dołączeniem do Najemników(byłem już Bandytą(wykonałem wszystkie misje u dowódcy i u handlarza))gdy dochodze do ich bazy :facepalm: (w ich kombinezonie,bo inaczej nie wpuszczą)to chcą hasło mogłby ktoś pomóc :?:
Под угрозой. Излучения
Image

Mitchel
Wygnany z Zony

Posty: 63
Dołączenie: 13 Mar 2010, 12:03
Ostatnio był: 09 Lut 2013, 15:19
Miejscowość: Zona
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 3

Re: [Sigerous Mod COP]

Postprzez jedi998 w 05 Lip 2010, 13:56

Musisz uwolnić agenta SBU i odzyskać PDA od jednego z najemników. Questa na to masz na pendraivie ze skrytki w Zatonie(chyba).
Wróć lub zabierz mnie do siebie, gdziekolwiek to jest!!!
jedi998
Stalker

Posty: 89
Dołączenie: 23 Paź 2008, 14:14
Ostatnio był: 23 Lip 2010, 09:26
Miejscowość: okolice Łodzi
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper VLA
Kozaki: 1

Re: [Sigerous Mod COP]

Postprzez lukass w 05 Lip 2010, 21:34

No i doczekaliśmy... kolejnego fixa. Zła wiadomość jest taka, że nie naprawia on błędu ze skryptem 'xr_conditions'.

Corrects:
- sgm_dialogs.script:387: attempt to index global 'outfit_out_slot' (a nil value) and one more bug.
- sim_squad_scripted.script:284: attempt to index a nil value
- problem with one option [parts_params].
- fixed xr_logic 336/500 error
- naprawiona widoczność NPC w nocy
- naprawiony problem ze zmianą kombinezonu we freeplayu.
- naprawiony błąd podczas użycia GPS przewodnika w podziemiach.
- zmiana wygladu odtwarzacza mp3.
i inne.

Do pobrania w pierwszym poście.
Mam pirata!
Awatar użytkownika
lukass
Ekspert

Posty: 827
Dołączenie: 25 Paź 2009, 13:18
Ostatnio był: 07 Sie 2010, 12:16
Ulubiona broń: --
Kozaki: 45

Re: [Sigerous Mod COP]

Postprzez z00lw w 06 Lip 2010, 10:40

jak próbuje wykonac misje z uwolnieniem agenta sbu wywala mi taki blad jak zblize sie na jakies 200m

FATAL ERROR

[error]Expression : 0
[error]Function : ErrorLog
[error]File : D:\prog_repository\sources\trunk\xrServerEntities\script_engine_script.cpp
[error]Line : 49
[error]Description : object 'jup_witnesses_patrol_131538': activate_by_section: section '{=dist_to_actor_le(10)!get_actor_used_item(killer_out' does not exist

wyszly juz 3 fixy ale zaden nie pomaga spotkal sie ktos z tym

w logu znalazlem jeszcze cos takiego moze to oto chodzi

! Can't find texture 'wpn\aks74_w_kollim\red'
! [LUA][ERROR] object 'jup_witnesses_patrol_131538': activate_by_section: section '{=dist_to_actor_le(10)!get_actor_used_item(killer_out' does not exist

niby brakuje jakiejs texturki, ma ktos jakis pomysl

z gory dzieki
z00lw
Kot

Posty: 9
Dołączenie: 07 Cze 2010, 14:40
Ostatnio był: 25 Mar 2013, 01:09
Ulubiona broń: UDP Compact
Kozaki: 0

Re: [Sigerous Mod COP]

Postprzez Mitchel w 07 Lip 2010, 08:07

Dziwne jest to że na koniec gry zabierają ci bronie,amme,wojskowe apteczki i opatrunki specjalne.W zamian dają Żmije i jakiś PMm z tłumikiem.A na dodatek całą kase mi zawalili a miałem już 1.214.994RU :facepalm: .Na koniec najgorsze po Prypeci pałętają się Zombie aż 400 sztuk i weź je zabij tymi zasranymi broniami i bez apteczek i bandaży :facepalm: .
Под угрозой. Излучения
Image

Mitchel
Wygnany z Zony

Posty: 63
Dołączenie: 13 Mar 2010, 12:03
Ostatnio był: 09 Lut 2013, 15:19
Miejscowość: Zona
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 3

Re: [Sigerous Mod COP]

Postprzez M.R.O.K. w 07 Lip 2010, 09:28

Nie przeszedłem gry na modzie (jeszcze) (gram na mistrzu)
Na takim lekkim sprzęcie chodzi się na zombi. MP5 w łeb i pm'kiem dobic jak będziesz się chowac za przeszkodami to ci apteczki nie potrzebne.
Chyba, że k**wa strzelac nie potrafisz, a to już inna sprawa.
chyba że będziesz sprytniejszy cofniesz się kilka save' ów wcześniej założy schowek z zapasem broni i amunicji tam gdzie masz później akcje i gotowe.
Spróbuj tak, jak normalnie nie dajesz rady. :wink:

EDIT: kase zostaw u bankiera czy lichwiarza (wiesz o kogo mi chodzi) bo trochę szkoda tyle szmalu.
Awatar użytkownika
M.R.O.K.
Redaktor

Posty: 166
Dołączenie: 20 Kwi 2009, 14:28
Ostatnio był: 19 Wrz 2016, 19:45
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: --
Kozaki: 4

Re: [Sigerous Mod COP]

Postprzez Mitchel w 07 Lip 2010, 11:22

Ja na koniec brałem plecak i przed odlotem wszystko tam odłożyłem :D .Tylko szkoda mi tej kasy bo 1.214.994RU to nie szybko uzbierasz chyba że na depozycie ale i tak zbieram całą kase od nowa :wink:
Под угрозой. Излучения
Image

Mitchel
Wygnany z Zony

Posty: 63
Dołączenie: 13 Mar 2010, 12:03
Ostatnio był: 09 Lut 2013, 15:19
Miejscowość: Zona
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 3

PoprzedniaNastępna

Powróć do Zew Prypeci

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości