[S.M.R.T.E.R. Pripyat Mod] zbroje, bronie, fixy itp.

Regulamin forum
Dział "Modyfikacje Gotowe" służy do dyskusji o modyfikacjach, które już są stworzone lub do zadawania pytań na ich temat. Znajdziemy tutaj również linki do ściągnięcia modyfikacji (które powinny, a raczej muszą być w pierwszym poście tematu danej modyfikacji).

Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu - koniecznie w tagu [CODE].

Przy cytowaniu plików *.LTX stosować tag [SYNTAX="ini"], przy cytowaniu plików *.script [SYNTAX="lua"] a przy cytowaniu plików *.xml - [SYNTAX="xml"].

Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Call of Pripyat\_appdata_\logs

Pytania na temat modyfikacji zadajemy w wątku dla niej stworzonym lub tworzymy nowy, jeśli takowego nie ma.

Gdy chcemy założyć nowy wątek, obowiązkowe jest przeczytanie tego tematu.

Re: [S.M.R.T.E.R. Pripyat Mod] zbroje, bronie, fixy itp.

Postprzez Caday w 07 Lip 2010, 10:07

Paq, zrobiłem screena z tą skrzynką:
Image

A tu mapy Zatonu, Jupitera i Prypeci ze skrzynkami (to nie są wszystkie skrzynki jbc)
http://www.megaupload.com/?d=4CPIUB2Z
Awatar użytkownika
Caday
Kot

Posty: 3
Dołączenie: 25 Cze 2010, 12:53
Ostatnio był: 22 Cze 2011, 15:48
Miejscowość: Ciechanów
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: SGI 5k
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: [S.M.R.T.E.R. Pripyat Mod] zbroje, bronie, fixy itp.

Postprzez Paq w 07 Lip 2010, 11:11

ok dzięki za screen'a i mapy
Awatar użytkownika
Paq
Stalker

Posty: 52
Dołączenie: 05 Lip 2010, 14:37
Ostatnio był: 16 Paź 2010, 09:11
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: -3

Re: [S.M.R.T.E.R. Pripyat Mod] zbroje, bronie, fixy itp.

Postprzez Paq w 07 Lip 2010, 11:40

"w Zatonie jest jaskinia (taka mała, pod spaloną wioską) Dodano tam miejsce do spania i ognisko. Miejsca pilnuje kontroler (:P ) i... wzywa nas stamtąd głos z jaskini (xD),,

Mnie tam wyganiał xD


kolejny problem :P jak mam się dostać w Leśniczówce na dach tego okrągłego budynku bo tam jest skrzynka ? jakoś po tych rurach czy z dachu skakać
Awatar użytkownika
Paq
Stalker

Posty: 52
Dołączenie: 05 Lip 2010, 14:37
Ostatnio był: 16 Paź 2010, 09:11
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: -3

Re: [S.M.R.T.E.R. Pripyat Mod] zbroje, bronie, fixy itp.

Postprzez putin555 w 07 Lip 2010, 13:29

Ja sobie osobiście żeby dostać się do skrzynek podkręciłem sobie skok w pliku \gamedata\configs\creatures\actor żeby się nie męczyć.
Kod: Zaznacz wszystko
jump_speed              = 16.75


Wyszedłem z założenia że to nie gra w skoki narciarskie tylko Stalkera i nie gram w nią po to żeby sobie poskakać po rurach i innych miejscach. Potem zmieniłem na pierwotne i tyle.
putin555
Stalker

Posty: 72
Dołączenie: 19 Maj 2010, 17:49
Ostatnio był: 05 Lip 2016, 15:54
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 1

Re: [S.M.R.T.E.R. Pripyat Mod] zbroje, bronie, fixy itp.

Postprzez Paq w 07 Lip 2010, 14:43

Dzięki nareście nie będę się męczył po dachach płotach itp
Awatar użytkownika
Paq
Stalker

Posty: 52
Dołączenie: 05 Lip 2010, 14:37
Ostatnio był: 16 Paź 2010, 09:11
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: -3

Re: [S.M.R.T.E.R. Pripyat Mod] zbroje, bronie, fixy itp.

Postprzez squerol w 07 Lip 2010, 19:45

Ja to tam w leśniczówie to bez tych zmian wchodziłem. Pierw do skrytki (z podstawki, gdzie SPAS - 12 jest), przez dziurę w dachu na dach, z dachu po rurze i pierwsza skrytka na tej rurze jest (ciężki komb. Stalkera). Potem z rury na kolejny dach (hełm ,,respirator"), potem jest taka wystająca krawędż ze ściany (jak w prince of piersi, troooszke mniejsza, taki ,,próg drzwiowy") pchałem się na nim do ściany, co skutkowało sunięciem sie ludka do przodu ;). Dalej jak po tym szedlem, wystaje taki ,, karmnik" ze ściany, na niego wlazłem, koło niego dwie rury są, w czym jedna prowadzi do innego domku z niewidzialną ścianą, a drugi do naszego wymarzonego exoskeletu. Wystarczy po rurze i na daszek ;) Autor moda ma dużą wyobraźnie widocznie i trzeba też ją mieć, żeby sie tam dostawać ;)
(jak ktoś chce sam szukać, to niech nie patrzy, ja to znalazłem sam) Jakby co, to moje znalezione skrytki w Zatonie (nie daje co w nich jest i bez dokł.)
1. Stacja benzynowa - przy rozpadlinie do norki snorków jest w pół rozwalony domek. W nim Monolit Armor, a na samym dachu stacji schowek z podstawki (kmbinezon świt i kozak)
2. 3 w leśniczówie
3. 2 na skadowsku (posty wyżej)
4. Szewczenko, kolega post niżej
5. Arka Noego, na samej górze wieży, Military Sut
6. Porty dżwigowe - jeden na dżwigu przy nóżkach już, a do drugiego trzeba skoczyć z drugiego dżwigu na taką ,,łopatę od koparki''
7. Oczyszczalnia ścieków (najemnicy) - w kanałach snajpera, przed oczys. koło takiej tamy suit bandziora, w budce takiej koło bramy - chyba g36, jedna z najlepszych broni (g36e jest tylko ładniejsza) , w środku gdzieś była też skrzynia z suitem najemnika (pomiędzy dwoma budynkami)
8. Most - chyba sami znajdziecie ;) A jak nie, to tak - idąc od oczyszczalni jest dziura, trzeba z niej skoczyć (dokł. to spaść) na taką belkę i czeka tam snajpera, a po drugą to trza wejść na górę mostu po drabince i kałach czeka na rurze
9. A. Pazur - tam na górze w jaskińce, gdzie artefakt schowany był, też w norce snorków gdzieś celownik jest
10. Na początku gry na drzewku z pajęczynką hełm
11. W pogłębiarce koło artefaktu - koła (amunicja TRsowska) i na takim dźwigu co po sznurku trza iść (kałach)
12. W spalonym gospodarstwie na dachu i pod nim w jaskini z kontrolerem (snajpera Arctic Warfare)
13. Tam, gdzie najemnicy i narzędzia precyzyjne, a dokładnie koło nich - trzeba wejść na taki nasyp, rampę, piasek, no wiadomo o co qman, z tego na równolęgły dach i z niego na tą skrzynkę (gdzieś tu chyba też był schowek z podstawki), a do drugiej jak sie dostać ?? Prosto - z rampy na rurę, po rurze na ,,bekę'' i git (pistol). Więcej skrytek nie ma raczej już tutaj (najemnicy), bo przeczesałem wszystkie dachy ;)
14. Tartak - tam gdzie narzędzia podstawowe na strychu, przez dziurę w dachu na dach i koło takiej anteny jest dziura a w niej snajpera chyba,
15. W legowisku pijaw, jak wchodzisz do windy, to trza zejść w lewo i pistol jest,
16. Rura wychodząca od tartaku - lepiej wejść na nią nie od tartaku, tylko jest taka ścieżka, nad którą ta rura wygląda jak ,,brama'', a pod nią jest ta lokacja, co te ognie latają i leży ten gostek z ulepszonym Świtem na lekkość - trza sie rozpędzić, skoczyć na takie odstające coś z rury, na rurę (od razu schowek z podstawki jest), a potem to problem już jest, otóż jest za duża górka na rurze, więc trzeba sie rozpędzić (najlepiej w widoku TPP) i zaciąć od boku rury, a on sam sie wźlizgnie - potem to już z górki i wymarzony G36e ;), jedna z the best broni,
No jeszcze coś mi świta, ale już se nie przypomnę. Sorry za długi post, aczkolwiek mam nadzieję, że komuś pomogę ;) Lepiej szukać skrytek bez jakiś cheatów, troche sie pomęczyć ale mieć frajdę i satysfakcję.... Pograłbym bym se dalej, ale mam zawiechę. Jak ktoś chce pomóc, to proszę : http://forum.stalker.pl/viewtopic.php?f=78&t=9484&p=99814#p99814, http://forum.stalker.pl/viewtopic.php?f=78&t=9431&p=99326&sid=c93fae3d46c29ff889f75e255f9d259d#p99326 Pozdro ;)
Ostatnio edytowany przez squerol 08 Lip 2010, 07:29, edytowano w sumie 6 razy
Awatar użytkownika
squerol
Kot

Posty: 39
Dołączenie: 19 Cze 2010, 11:52
Ostatnio był: 09 Lip 2010, 18:07
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: TRs 301
Kozaki: 0

Re: [S.M.R.T.E.R. Pripyat Mod] zbroje, bronie, fixy itp.

Postprzez putin555 w 07 Lip 2010, 23:09

Co do Szewczenki to są tam trzy 1 na górze 1 na kontenerze i 1 w pomieszczeniu chyba na 2 kondygnacji.
putin555
Stalker

Posty: 72
Dołączenie: 19 Maj 2010, 17:49
Ostatnio był: 05 Lip 2016, 15:54
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 1

Re: [S.M.R.T.E.R. Pripyat Mod] zbroje, bronie, fixy itp.

Postprzez Paq w 08 Lip 2010, 09:02

W Jupiterze na mapie mam 17 schowków z nowymi broniami a ile jest na prawdę i czy mógłby ktoś wrzucić wszystkie schowki bo chciałbym sobie postrzelać z M416 :E
Awatar użytkownika
Paq
Stalker

Posty: 52
Dołączenie: 05 Lip 2010, 14:37
Ostatnio był: 16 Paź 2010, 09:11
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: -3

Re: [S.M.R.T.E.R. Pripyat Mod] zbroje, bronie, fixy itp.

Postprzez squerol w 08 Lip 2010, 09:20

Ja do Jupitera nie doszłem... Ach te bugsrapki...
Awatar użytkownika
squerol
Kot

Posty: 39
Dołączenie: 19 Cze 2010, 11:52
Ostatnio był: 09 Lip 2010, 18:07
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: TRs 301
Kozaki: 0

Re: [S.M.R.T.E.R. Pripyat Mod] zbroje, bronie, fixy itp.

Postprzez lukass w 17 Lip 2010, 10:13

Wątek trochę pokrył się kurzem... czas go odświeżyć :wink:
Wideo z nowej wersji:

Mam pirata!
Awatar użytkownika
lukass
Ekspert

Posty: 827
Dołączenie: 25 Paź 2009, 13:18
Ostatnio był: 07 Sie 2010, 12:16
Ulubiona broń: --
Kozaki: 45

Re: [S.M.R.T.E.R. Pripyat Mod] zbroje, bronie, fixy itp.

Postprzez Normandia w 18 Lip 2010, 23:03

Są jakieś informacje na temat daty pojawienia się nowej wersji??
Image
Image
Image
Awatar użytkownika
Normandia
Stalker

Posty: 169
Dołączenie: 25 Maj 2009, 21:16
Ostatnio był: 09 Cze 2013, 20:10
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 2

Re: [S.M.R.T.E.R. Pripyat Mod] zbroje, bronie, fixy itp.

Postprzez lukass w 18 Lip 2010, 23:22

Na przełomie czerwca/lipca, zdaje się, trąbił o nowej wersji za 2 miesiące.
Sądzę, że nie wyda jej przed końcem wakacji.... zobaczymy.
Mam pirata!
Awatar użytkownika
lukass
Ekspert

Posty: 827
Dołączenie: 25 Paź 2009, 13:18
Ostatnio był: 07 Sie 2010, 12:16
Ulubiona broń: --
Kozaki: 45

PoprzedniaNastępna

Powróć do Zew Prypeci

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości