[AtmosFear 3] Cromm Cruac - Zróżnicowana Pogoda

Regulamin forum
Dział "Modyfikacje Gotowe" służy do dyskusji o modyfikacjach, które już są stworzone lub do zadawania pytań na ich temat. Znajdziemy tutaj również linki do ściągnięcia modyfikacji (które powinny, a raczej muszą być w pierwszym poście tematu danej modyfikacji).

Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu - koniecznie w tagu [CODE].

Przy cytowaniu plików *.LTX stosować tag [SYNTAX="ini"], przy cytowaniu plików *.script [SYNTAX="lua"] a przy cytowaniu plików *.xml - [SYNTAX="xml"].

Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Call of Pripyat\_appdata_\logs

Pytania na temat modyfikacji zadajemy w wątku dla niej stworzonym lub tworzymy nowy, jeśli takowego nie ma.

Gdy chcemy założyć nowy wątek, obowiązkowe jest przeczytanie tego tematu.

Re: [AtmosFear 2] Cromm Cruac - Zróżnicowana Pogoda

Postprzez meJKu w 29 Cze 2011, 14:32

Usuń z linków """ na końcu, bo wyskakuje wszędzie 404 ; )
Awatar użytkownika
meJKu
Weteran

Posty: 681
Dołączenie: 04 Gru 2007, 22:21
Ostatnio był: 13 Lip 2024, 12:05
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 111

Reklamy Google

Re: [AtmosFear 2] Cromm Cruac - Zróżnicowana Pogoda

Postprzez Cromm Cruac w 29 Cze 2011, 15:04

Sorrki. Już poprawione
Image

"Twoja opowieść mnie znudziła albowiem nie była o mnie" - Król Julian
Awatar użytkownika
Cromm Cruac
Modder

Posty: 2542
Dołączenie: 22 Sty 2010, 19:01
Ostatnio był: 16 Cze 2024, 00:11
Miejscowość: Londyn / Bielsko-Biała
Kozaki: 1077

Re: [AtmosFear 2] Cromm Cruac - Zróżnicowana Pogoda

Postprzez vandr w 29 Cze 2011, 23:43

No i zajebioza. Czy mi się wydaje, że dodałeś kilka nowych tekstur nieba przy zachodzie słońca?
TAJAG JUDYN
HAZBAZ
SEKODYN!
vandr
Modder

Posty: 3876
Dołączenie: 21 Lut 2011, 14:18
Ostatnio był: 10 Cze 2024, 05:34
Kozaki: 1747

AtmosFear 3 - Trailer

Postprzez Cromm Cruac w 03 Lip 2011, 23:23



Muzyka:

moja :D


:arrowu: @vandr: Tak, dodałem parę nowych tekstur przy wschodach i zachodach słońca. Poza tym wymieniłem wszystkie nocne tekstury i dodałem trochę nowych dla różnych faz księżyca. W sumie jest około 20 nowych tekstur.
Image

"Twoja opowieść mnie znudziła albowiem nie była o mnie" - Król Julian

Za ten post Cromm Cruac otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive vandr, caleb59, WheeljackSPW, Bambosz107, thebesciak125, MatrixSTR, Fender, smoq2, Kontroler, Piterxd, Sony95, Realkriss, stalker417.
Awatar użytkownika
Cromm Cruac
Modder

Posty: 2542
Dołączenie: 22 Sty 2010, 19:01
Ostatnio był: 16 Cze 2024, 00:11
Miejscowość: Londyn / Bielsko-Biała
Kozaki: 1077

Re: [AtmosFear 2] Cromm Cruac - Zróżnicowana Pogoda

Postprzez vandr w 04 Lip 2011, 08:39

Cromm, Ty również komponujesz muzykę? Coś się nie chwalił dziadzie kalwaryjski, przecież to brzmi fantastycznie :)
A sam trailer gniecie, zbierałem szczękę z podłogi jak zobaczyłem komety i burze w oddali.
TAJAG JUDYN
HAZBAZ
SEKODYN!
vandr
Modder

Posty: 3876
Dołączenie: 21 Lut 2011, 14:18
Ostatnio był: 10 Cze 2024, 05:34
Kozaki: 1747

Re: [AtmosFear 2] Cromm Cruac - Zróżnicowana Pogoda

Postprzez Fender w 04 Lip 2011, 09:10

Od niedawna gram na Twoim modzie. Coś niesamowitego!Klimatem był to dla mnie powrót do pierwszych chwil które spędziłem z Cieniem Czarnobyla. Pięknie oddana atmosfera zony. Często po prostu siadam w jakimś miejscu w każdej z lokacji i obserwuję niebo, pogodę. Dopiero teraz widzę, ja bardzo brakowało czegoś takiego w normalnym stalkerze. Moim zdaniem jest to najlepszy mod do zewu który tak diametralnie poprawia klimat. Na podstawce odczuwałem go w dużej ilości jedynie sporadycznie, tak tu dominuje cały czas. Aż pokuszę się o stwierdzenie, że poprzez poprawę pogody, przywróciłeś TO COŚ, co twórcy stalkera zatracili gdzieś daleko na alphie 1935 oraz Cieniu. Świetna robota. A trailer genialny. Czekam z niecierpliwością. Pozdrawiam :wódka:
Awatar użytkownika
Fender
Tropiciel

Posty: 259
Dołączenie: 26 Wrz 2010, 12:38
Ostatnio był: 22 Paź 2023, 06:35
Miejscowość: Przedmieścia Limańska
Frakcja: Naukowcy
Ulubiona broń: Viper 5 9x18
Kozaki: 90

Re: [AtmosFear 2] Cromm Cruac - Zróżnicowana Pogoda

Postprzez Cromm Cruac w 04 Lip 2011, 11:34

Dzięki wszystkim za ciepłe przyjęcie (i wódkę, hehe)

vandr napisał(a):Cromm, Ty również komponujesz muzykę? Coś się nie chwalił dziadzie kalwaryjski, przecież to brzmi fantastycznie :)

Nie ma się czym chwalić, takie tam elektroniczne drutoszarpanie. Kiedyś miałem zespół co się zwał Cromm Cruac. Zagraliśmy nawet parę koncertów ale jakoś płyty nigdy nie udało się wydać :) Generalnie nie mam już na to czasu ale jeszcze tam coś wymędze.
Pełna wersja kawałka z trailera (z wokalem) jest tutaj: Cromm Cruac - Totentanz. A jak chcecie posłuchać więcej to zapraszam na mój soundcloud: Cromm Cruac
Image

"Twoja opowieść mnie znudziła albowiem nie była o mnie" - Król Julian
Awatar użytkownika
Cromm Cruac
Modder

Posty: 2542
Dołączenie: 22 Sty 2010, 19:01
Ostatnio był: 16 Cze 2024, 00:11
Miejscowość: Londyn / Bielsko-Biała
Kozaki: 1077

Re: [AtmosFear 2] Cromm Cruac - Zróżnicowana Pogoda

Postprzez Kontroler w 04 Lip 2011, 11:53

Nie no takimi rzeczami, to trzeba się chwalić. Muza idealna pod jakiś podkład do filmików i ogólnie fajne te "elektroniczne drutoszarpanie". A jeżeli można wiedzieć, gdzie te koncertu graliście i czemu grupa się rozpadła? Fajna sprawa takie "garażowe" granie z przyjaciółmi, a u was to dalej zaszło.
Awatar użytkownika
Kontroler
Ekspert

Posty: 780
Dołączenie: 11 Lis 2009, 21:29
Ostatnio był: 24 Paź 2022, 10:53
Miejscowość: Świebodzin
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Fast-shooting Akm 74/2
Kozaki: 131

Re: [AtmosFear 2] Cromm Cruac - Zróżnicowana Pogoda

Postprzez Cromm Cruac w 04 Lip 2011, 12:05

Grałiśmy głównie w Bielsku i okolicach. Parę razy w Krakowie i nawet na jakimś gotyckim festiwalu w Łagowie. Ale to było już ładnych parę lat temu. Czemu się grupa rozpadła? Cóż, życie. Ja z siostrą wyemigrowaliśmy a gitarzysta został w Polsce. Co prawda były plany wskrzeszenia grupy w Londynie ale jakoś nie było czasu. Od czasu do czasu nagram jakiś kawałek w domowym zaciszu, tak dla zabawy i to tyle.
Image

"Twoja opowieść mnie znudziła albowiem nie była o mnie" - Król Julian
Awatar użytkownika
Cromm Cruac
Modder

Posty: 2542
Dołączenie: 22 Sty 2010, 19:01
Ostatnio był: 16 Cze 2024, 00:11
Miejscowość: Londyn / Bielsko-Biała
Kozaki: 1077

Re: [AtmosFear 2] Cromm Cruac - Zróżnicowana Pogoda

Postprzez vandr w 04 Lip 2011, 13:47

A jakbyście sobie przesyłali ścieżki przez internet? My tak robiliśmy i kilka albumów powstało. Prawdę powiedziawszy to jestem zaskoczony ile projektów/zespołów tak robi- cała masa.

To na kiedy dokładnie premiera AF3?
TAJAG JUDYN
HAZBAZ
SEKODYN!
vandr
Modder

Posty: 3876
Dołączenie: 21 Lut 2011, 14:18
Ostatnio był: 10 Cze 2024, 05:34
Kozaki: 1747

Re: [AtmosFear 2] Cromm Cruac - Zróżnicowana Pogoda

Postprzez Universal w 04 Lip 2011, 18:16

Wybaczcie, że nie chce mi się przeglądać całego topicu, ale na czym opiera się w głównej mierze praca nad AF? Ingerencja z skrypty?
Dalej, takie "elektroniczne drutoszarpanie" mógłbyś opchnąć bibliotekom muzyki pod trailery.

I pytanie dot. "efektów specjalnych" na tym trailerze - pękanie tynku/betonu/płytek i odsłanianie napisu to filtr w edytorze wideo, czy bardziej skomplikowane działanie sił wyższych? ;)
Język kłamie głosowi, a głos myślom kłamie; myśl z duszy leci bystro, nim się w słowach złamie.
Awatar użytkownika
Universal
Monolit

Posty: 2614
Dołączenie: 21 Lip 2010, 17:54
Ostatnio był: 09 Cze 2024, 23:33
Miejscowość: Poznań
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 1052

Re: [AtmosFear 2] Cromm Cruac - Zróżnicowana Pogoda

Postprzez Cromm Cruac w 04 Lip 2011, 18:54

Głównie sfotografowanie i stworzenie kompletnie nowych tekstur nieba (prawie 150). Edycja konfigów pogody (7 cykli). Potem skryptowanie kontroli nad pogodą, emisjami, burzami Psi, opadami radioaktywnymi itp. Samo skryptowanie to jakieś 5% całego procesu.
Najlepiej poczytać główny post wątku i obejrzeć screeny/video, żeby zobaczyć co zostało zmienione.

Efekt pękania ścian został nałożony na fimiki zrobione Fraps-em w Adobe After Effects.
Image

"Twoja opowieść mnie znudziła albowiem nie była o mnie" - Król Julian

Za ten post Cromm Cruac otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Universal.
Awatar użytkownika
Cromm Cruac
Modder

Posty: 2542
Dołączenie: 22 Sty 2010, 19:01
Ostatnio był: 16 Cze 2024, 00:11
Miejscowość: Londyn / Bielsko-Biała
Kozaki: 1077

PoprzedniaNastępna

Powróć do Zew Prypeci

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość