[Sigerous Mod COP] SGM Mod

Regulamin forum
Dział "Modyfikacje Gotowe" służy do dyskusji o modyfikacjach, które już są stworzone lub do zadawania pytań na ich temat. Znajdziemy tutaj również linki do ściągnięcia modyfikacji (które powinny, a raczej muszą być w pierwszym poście tematu danej modyfikacji).

Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu - koniecznie w tagu [CODE].

Przy cytowaniu plików *.LTX stosować tag [SYNTAX="ini"], przy cytowaniu plików *.script [SYNTAX="lua"] a przy cytowaniu plików *.xml - [SYNTAX="xml"].

Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Call of Pripyat\_appdata_\logs

Pytania na temat modyfikacji zadajemy w wątku dla niej stworzonym lub tworzymy nowy, jeśli takowego nie ma.

Gdy chcemy założyć nowy wątek, obowiązkowe jest przeczytanie tego tematu.

Re: [Sigerous Mod COP]

Postprzez KieŁ90 w 21 Cze 2010, 18:15

"apg2312" Niestety musisz pożegnać się ze spawnerem i w związku z tym wywalić wszystkie pliki z gamedaty które za niego odpowiadają, a pliki które były podminione przywrócić orginalnymi z moda SGM 1.6. U mnie to pomogło, jak narazie Władca Zony nie działa z wersją 1.6 :( Pozdrawiam
Udanych łowów
Awatar użytkownika
KieŁ90
Stalker

Posty: 84
Dołączenie: 21 Mar 2009, 22:54
Ostatnio był: 22 Lip 2017, 17:41
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper SGI
Kozaki: 2

Reklamy Google

Re: [Sigerous Mod COP]

Postprzez lukass w 21 Cze 2010, 20:15

jak narazie Władca Zony nie działa z wersją 1.6

Ależ wręcz przeciwnie, jak najbardziej działa. Być może niektóre opcje lub spawny powodują błędy, ale ogólnie rzecz biorąc można przyjąć, że działa.

PS.
Nowości w pierwszym poście:
- AI addon dla SGM 1.6
- fix dla SGM 1.6
Mam pirata!
Awatar użytkownika
lukass
Ekspert

Posty: 827
Dołączenie: 25 Paź 2009, 13:18
Ostatnio był: 07 Sie 2010, 12:16
Ulubiona broń: --
Kozaki: 45

Re: [Sigerous Mod COP]

Postprzez bigmazi w 21 Cze 2010, 20:32

A ja z kolejnym problemem. Mianowicie w trakcie wykonywania zadania z dostarczeniem kardanowi dokumentów dotyczących gaussa z laboratorium przy anomalii Żelazny Las, po wzięciu ich do plecaka załącza się ten niby filmik. I nic potem. Czyli, precyzując, gra niby idzie, słychac na zewnątrz wrony, pieski, łażących na zewnątrz stalkerów, ale ogólnie gra zacina się i nic nie działa, dosłownie nic. Rozumiem, że jest to nowy problem, bo przeczytałem cały wątek i nic nie znalazłem na ten temat. Wersja moda 1.5, wersja gry 1.6.0.2 i spawner jest.
bigmazi
Kot

Posty: 8
Dołączenie: 26 Wrz 2009, 12:24
Ostatnio był: 11 Maj 2014, 22:08
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 0

Re: [Sigerous Mod COP]

Postprzez lukass w 21 Cze 2010, 20:39

no, to może być wina spawnera... ale niekoniecznie. Ja miałem na przykład takie cuda z modem DynamicHUD.
Na początek wyrzuć spawnera, a jeśli nie pamiętasz które to pliki, usuń cały folder gamedata i przeinstaluj moda.
spróbuj też odznaczyć w opcjach SGM dynamiczny hud lub zdejmij/zmień używaną maskę.
Mam pirata!
Awatar użytkownika
lukass
Ekspert

Posty: 827
Dołączenie: 25 Paź 2009, 13:18
Ostatnio był: 07 Sie 2010, 12:16
Ulubiona broń: --
Kozaki: 45

Re: [Sigerous Mod COP]

Postprzez bigmazi w 21 Cze 2010, 20:44

To raczej nie wina spawnera bo próbowałem grać i z nim, i bez niego. A na plecach noszę SEVe. Ale spróbuję zdjąć.
EDIT
Zdjęcie kombinezonu w tym wypadku nie pomaga.
EDIT 2
Może to nieistotne, ale podczas trwania tej sekwencji nie ma żadnych dialogów. Sporo czasu nie grałem w Zew Prypeci, i nawet nie pamiętam czy w ogóle jakieś dialogi były, ale może to o to chodzi? Jakiegoś elementu całości zabrakło i klapa. Tak mi sie zdaje, ale może mi się tylko zdaje.
bigmazi
Kot

Posty: 8
Dołączenie: 26 Wrz 2009, 12:24
Ostatnio był: 11 Maj 2014, 22:08
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 0

Re: [Sigerous Mod COP]

Postprzez majdanek w 22 Cze 2010, 00:31

Udało się komuś wykonać te 43 questy sgm ?? ja zrobiłem max 41, w spawnerze znalazłem jeszcze coś jakby nieśmiertelnik, ale questa z nim związanego nikt mi nie dał, i jeszcze mam pytanie czy ta radiostacji co ja ma przy sobie monolitowiec na moscie to tylko dla sowy?? bo targałem ją ze sobą całą grę, ale nie przydała mi się do niczego.

Kolejna sprawa to; Czy normalne jest ze jak helikoptery odlatują i zostajemy w zonie to ze wszystko tracimy?? Ja zostałem bez kasy i sprzętu. Tzn "dostałem" jakiś pistolecik, jakaś mp5 i seve której nie mogłem zdjąć bo grę wywala :(
Image
Awatar użytkownika
majdanek
Stalker

Posty: 91
Dołączenie: 23 Maj 2009, 12:57
Ostatnio był: 22 Wrz 2011, 09:05
Miejscowość: Lublin
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 0

Re: [Sigerous Mod COP]

Postprzez nati20 w 22 Cze 2010, 08:16

Też tak mialam. Ale wczytałam sejva sprzed misji i zostawiłam kasę w depozycie, graty w prywatnych schowkach, a naboje wyrzuciłam w pomieszczeniu do ktorego jest trudniej sie dostać bo łatwiej jest wyrzucić wszystko niż tak klikać 2000 amunicji od grozy i tyle samo tej do sig :E na koncu mialam przy sobie broń troche naboi kilka apteczek i exo. Gdy zbliżał sie odlot poszlam pod blok na schodki wyrzuciłam broń i pancerz i wrocilam na pozycję i byl odlot. Potem zabralam graty ze schodów, naboje i moje skrytki. Niestety kasy dostalam tylko procent :( ale wrocilam obszukać ciała i za graty zarobiłam troche kasy.
:

Get out of here STALKER!

Image
nati20
Tropiciel

Posty: 303
Dołączenie: 13 Cze 2009, 14:26
Ostatnio była: 22 Gru 2019, 19:00
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper VLA
Kozaki: 68

Re: [Sigerous Mod COP]

Postprzez Greyeeh w 22 Cze 2010, 14:39

Dałby ktoś jeszcze raz tego moda na v1.6 bo pliki z ruskich stron pobrać się nie da, a z tej angielskiej jest archiwum uszkodzone. Proszę.
Awatar użytkownika
Greyeeh
Redaktor

Posty: 557
Dołączenie: 29 Gru 2008, 21:08
Ostatnio był: 08 Sty 2014, 19:48
Miejscowość: Jaworzno
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Obokan
Kozaki: 66

Re: [Sigerous Mod COP]

Postprzez lukass w 22 Cze 2010, 15:44

Niemożliwe żeby archiwum z 'deposit' było uszkodzone - już by to ktoś zgłosił na forum sgm albo gsc. Poza tym jest jeszcze przeklej razem ze spolszczeniem.
Dla wersji 1.6 są jeszcze te linki:
http://www.unibytes.com/iVm_iscaFvgB
http://dl2.playground.ru/DB2/1/1/SGM_COP_v1.6.zip
Innych linków dla pełnej wersji 1.6 nie ma w sieci, przynajmniej ja nic więcej nie znalazłem.
Mam pirata!
Awatar użytkownika
lukass
Ekspert

Posty: 827
Dołączenie: 25 Paź 2009, 13:18
Ostatnio był: 07 Sie 2010, 12:16
Ulubiona broń: --
Kozaki: 45

Re: [Sigerous Mod COP]

Postprzez SynchroCyklotron w 22 Cze 2010, 15:56

majdanek napisał(a):...i jeszcze mam pytanie czy ta radiostacji co ja ma przy sobie monolitowiec na moscie to tylko dla sowy?? bo targałem ją ze sobą całą grę, ale nie przydała mi się do niczego....

Ja też mam teraz z tym problem... gdzieś wyczytałem, że to trzeba znaleźć gościa z monolitu co się nazywa Kapucyn. Podobno jest w tej bazie monolitu (koło lądowiska helikopterów) w Prypeci. Ja go tam nie znalazłem. A to że pokazuje nam gościa o imieniu Cyborg to podobno bug. A ktoś z was znalazł Kapucyna?
Awatar użytkownika
SynchroCyklotron
Kot

Posty: 22
Dołączenie: 24 Paź 2009, 18:38
Ostatnio był: 02 Cze 2014, 20:54
Miejscowość: Wrocław
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 3

Re: [Sigerous Mod COP]

Postprzez lukass w 22 Cze 2010, 16:02

Teczka jest dla Cyborga, ale trzeba ją przekazać szefowi bazy - Kapucynowi. Znajdziesz go na zewnątrz budynku.
Mam pirata!
Awatar użytkownika
lukass
Ekspert

Posty: 827
Dołączenie: 25 Paź 2009, 13:18
Ostatnio był: 07 Sie 2010, 12:16
Ulubiona broń: --
Kozaki: 45

Re: [Sigerous Mod COP]

Postprzez Greyeeh w 22 Cze 2010, 19:03

Przepraszam, wprowadziłem cię w błąd. Przez chwilę nie miałem internetu i pobieranie musiało się zakończyć, myślałem że zdążyło się zrobić. No ale mam problem. Gdy zbliżam się do Skadowska gra powoli się zacina, aż wywala buga - nie ma płyty w cd-romie, a po chwili bugtrap. Loga na razie nie kopiowałem. I jeszcze obrazek w głównym menu jest podzielony na parę dużych kwadratów, do tego źle poukładanych ;)
Awatar użytkownika
Greyeeh
Redaktor

Posty: 557
Dołączenie: 29 Gru 2008, 21:08
Ostatnio był: 08 Sty 2014, 19:48
Miejscowość: Jaworzno
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Obokan
Kozaki: 66

PoprzedniaNastępna

Powróć do Zew Prypeci

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości